Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

coozpnW dwóch meczach klasy B Ostrołęka zostały orzeczone walkowery.

 

Mecz 20 kolejki Korona II Ostrołęka - FC 2012 Różan został zweryfikowany jako walkower 0:3. Na boisku padł wynik 15:0. Przyczyną orzeczenia walkowera był fakt, iż w barwach Korony II zagrał piłkarz, który nie mógł występować w drugim zespole ze względu na fakt, iż w pierwszej drużynie rozegrał zbyt dużą liczbę meczów.

Mecz 22 kolejki GKS Max Rol Andrzejewo - Wymakracz Długosiodło został zweryfikowany jako walkower 0:3. Na boisku padł wynik 3:1. Przyczyną orzeczenia walkowera był fakt, iż zawodnik GKS, którego tożsamość miał zweryfikować arbiter, nie stawił się na kontrolę.

 

źródło: COOZPN