Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

coozpnW dwóch meczach klasy B Ostrołęka zostały orzeczone walkowery.

 

Mecz 20 kolejki Korona II Ostrołęka - FC 2012 Różan został zweryfikowany jako walkower 0:3. Na boisku padł wynik 15:0. Przyczyną orzeczenia walkowera był fakt, iż w barwach Korony II zagrał piłkarz, który nie mógł występować w drugim zespole ze względu na fakt, iż w pierwszej drużynie rozegrał zbyt dużą liczbę meczów.

Mecz 22 kolejki GKS Max Rol Andrzejewo - Wymakracz Długosiodło został zweryfikowany jako walkower 0:3. Na boisku padł wynik 3:1. Przyczyną orzeczenia walkowera był fakt, iż zawodnik GKS, którego tożsamość miał zweryfikować arbiter, nie stawił się na kontrolę.

 

źródło: COOZPN