Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

IV liga
Południe

Błonianka Błonie

27 stycznia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:1 (Ernest Kozłowski, Tomasz Sieński)

31 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 0:3

3 lutego, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:1

10 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 1:0 (Rafał Włodarczyk)

10 lutego, Warszawa: KS Raszyn (LO) 3:1 (Rafał Włodarczyk, Łukasz Ochocki, Dominik Jarczak)

17 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 3:1 (Tomasz Sieński, Rafał Polakowski, Michał Kępka)

24 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 4:1 (Rafał Włodarczyk, Dawid Jarczak, Kamil Kudelski 2x)

3 marca, Skierniewice: Unia Skierniewice (IV) 0:2

9 marca, Milanówek: KS Teresin (LO) 5:0 (Tomasz Sieński, Dawid Jarczak, samobójcza, Michał Ocipka, Rafał Popis)

10 marca: Piast Piastów (LO) - odwołany

Broń Radom

27 stycznia, Radom: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 2:1 (Emil Więcek 2x)

3 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:3 (Kamil Czarnecki)

10 lutego, Radom: Unia Skierniewice (IV) 1:2 (Przemysław Nogaj)

14 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:1 (Przemysław Nogaj, Adam Imiela, Dominik Leśniewski, Emil Więcek, Wiktor Putin, Kamil Czarnecki)

17 lutego, Radom: Korona Ostrołęka (IV) 6:1 (Dawid Sala, Wiktor Kupiec, Wiktor Putin, Kamil Czarnecki 2x, Przemysław Nogaj)

24 lutego, Radom: Lublinianka Lublin (IV) 2:2 (Piotr Nowosielski, Emil Więcek)

3 marca, Łódź: Widzew Łódź (III) 0:1

10 marca, Radom: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:0 (Przemysław Nogaj)

25 marca, Radom: Proch Pionki (LO) 3:1 ()

Drogowiec Jedlińsk

27 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 5:0 (Konrad Tkaczyk, Mychajło Koriażnow, Michał Kucharczyk, Ernest Pawelec, Damian Prus)

3 lutego, Spała: Stal Niewiadów (IV) 2:2 (Mychajło Koriażnow, Kacper Nowakowski)

10 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (IV) 1:2 (Mychajło Koriażnow)

16 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:2 (Tomasz Janiszewski, Dariusz Mortka)

24 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 3:5 (Michał Kucharczyk, Mychajło Koriażnow, Tomasz Janiszewski)

1 marca, Radom: Centrum Radom (LO) 1:2 (Michał Bojek)

3 marca, Radom: KS Warka (LO) 1:1 (Michał Kucharczyk)

25 marca, Grójec: KS Warka (LO) 5:3 (Michał Kucharczyk 4x, Dobosz)

Energia Kozienice

27 stycznia, Kozienice: Jodła Jedlnia-Letniska (LO) 5:2 (Patryk Banach, Bartosz Zawadzki, Patryk Osiak, Bartłomiej Książek, Marcin Fusiek)

3 lutego, Kozienice: Oskar Przysucha (IV) 3:1 (Daniel Ciupiński, Sebastian Pryciak, Przemysław Sobolewski)

9 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 0:4

13 lutego, Kozienice: Centrum Radom (LO) 4:1 (Daniel Ciupiński 2x, Bartłomiej Książek, Roman Skowroński)

16 lutego, Kozienice: Drogowiec Jedlińsk (IV) 2:2 (Roman Skowroński, Bartłomiej Ksiażek)

17 lutego, Puławy: Wisła Puławy (II) 1:2 (samobójcza)

21 lutego: Radomiak Radom (II) - odwołany

24 lutego, Kozienice: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

28 lutego, Kozienice: Pilica Białobrzegi (IV) - odwołany

3 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 3:2 (Bartosz Zawadzki 2x, Roman Skowroński)

7 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowski (A) - odwołany

10 marca, Kozienice: Powiślak Końskowola (IV) 0:2

24 marca, Kozienice: Jodła Jedlnia-Letnisko (IV) 3:0 (Daniel Ciupiński, Bartłomiej Książek 2x)

LKS Promna

3 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 0:1

10 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 5:0 (Paweł Kobylarczyk 2x, Wajih Bouchniba, Krzysztof Wydra, Stanisław Kulej)

17 lutego, Radom: KS Błotnica Stara (A) 2:1 (Bursa, Boniecki)

25 lutego, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 20:0 (Krzysztof Wydra 8x, Wajih Bouchniba 2x, Paweł Kobylarczyk 4x, Stanisław Kulej 2x, Kamil Oparcik 2x, Patryk Węglicki, Alieksiej Dubina)

3 marca, Grójec: Zodiak Sucha (A) 5:1 (Krzysztof Wydra 2x, Damian Stencelewicz 2x, Grzegorz Skowroński)

10 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (A) 1:4 (Jakub Miałkowski)

Mazur Karczew

27 stycznia, Karczew: KS Warka (LO) 8:0 (Artur Wójcik, Szymon Maruszewski 2x, Marcin Raszka 3x, Patryk Gregorczuk, Mateusz Pielak)

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1

7 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:3

10 lutego, Karczew: Victoria II Sulejówek (LO) 2:1 (Paweł Bylak 2x)

17 lutego, Karczew: Legia Warszawa (CLJ) 1:1 (Maciej Bakuła)

21 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

24 lutego, Karczew: Drukarz Warszawa (IV) 7:3 (Marcin Raszka 2x, Kamil Gałązka 2x, Dominik Staluszka 2x, Szymon Maruszewski)

3 marca, Karczew: Huragan Wołomin (IV) 1:1 (Kamil Gałązka)

10 marca, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 3:1 (Szymon Maruszewski, Kamil Gałązka, Paweł Bylak)

MKS Piaseczno 

20 stycznia, Piaseczno: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:1

27 stycznia, Piaseczno: Wilga Garwolin (IV) 7:1 (Łukasz Krupnik, Kamil Matulka 2x, Dominik Witkowski 3x, zawodnik testowany)

3 lutego, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (zawodnik testowany, Maciej Bubiec)

10 lutego, Piaseczno: Legia Warszawa (CLJ) 2:2 (Łukasz Krupnik, Dominik Witkowski)

17 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 3:1 (Kamil Matulka, zawodnik testowany, Paweł Szawro)

24 lutego, Piaseczno: Bug Wyszków (IV) 5:0 (Łukasz Krupnik 2x, Robert Majewski, Filip Jadacki, Tomasz Doliński)

25 lutego, Piaseczno: Unia Warszawa (LO) 0:3

3 marca, Piaseczno: Polonia Warszawa (CLJ) 1:0 (Kamil Matulka)

10 marca, Piaseczno: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:1 (Filip Jadacki)

Mszczonowianka Mszczonów

20 stycznia, Płock: Wisła II Płock (IV) - odwołany

27 stycznia, Bełchatów: GKS Bełchatów (II) 1:4 (Marcin Gregorowicz)

3 lutego, Łowicz: Pelikan Łowicz (III) 2:0 (Piotr Cudny, Marcin Gregorowicz)

10 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 3:1 (Bartłomiej Koziarski, Sebastian Janik, Marcin Gregorowicz)

17 lutego, Tomaszów Mazowiecki: KS Paradyż (IV) 1:1 (zawodnik testowany)

24 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 0:3

4 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 4:2 (Damian Pociech 2x, Piotr Cudny, Paweł Lepa)

10 marca, Skierniewice: Unia Skierniewice (IV) 1:4 (Marcin Gregorowicz)

Naprzód Skórzec

3 lutego, Miętne: Sokół Adamów (IV) 2:2 (Łukasz Paciorek, Kamil Gołoś)

9 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 3:2 (Michał Kruszewski, Karol Kruszewski, Kamil Gołoś)

17 lutego, Siedlce: Czarni Węgrów (LO) 1:0 (Mateusz Kafara)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

3 marca, Wyszków: Bug Wyszków (IV) 5:1 (Mateusz Kafara 3x, Karol Kruszewski, Kamil Gołoś)

4 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:4

13 marca, Biała Podlaska: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) - odwołany

Oskar Przysucha

20 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:1 (samobójcza, Przemysław Śliwiński, Grzegorz Obuch, Patryk Skalski, Michał Gil)

27 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:2 (Przemysław Śliwiński)

3 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:3 (Tomasz Zagórski)

10 lutego, Końskie: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 4:2 (Jakub Miałkowski 2x, Tomasz Zagórski, Przemysław Śliwiński)

17 lutego, Końskie: Ceramika Opoczno (IV) 2:3 (Przemysław Śliwiński 2x)

24 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 2:0 (Przemysław Śliwiński 2x)

28 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) 1:1 (Jakub Sapieja)

10 marca, Grójec: KS Warka (LO) 3:2 (Tomasz Zagórski, Adam Najdzik, Patryk Skalski)

Perła Złotokłos

27 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:2 (Konrad Zawadzki)

3 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:2 (Mateusz Orzeszak, Michał Ambrozik)

10 lutego, Grójec: KS Warka (LO) 0:2

17 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 1:3 (Adam Piotrowski)

24 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 0:3

3 marca, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 0:4

10 marca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 3:6 (Cezary Kur, Mateusz Orzeszak, Michał Ambrozik)

Pilica Białobrzegi

13 stycznia, Radom: Radomiak Radom (II) 2:1 (Kamil Hernik, Damian Stanisławski)

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:0 (Kamil Hernik)

3 lutego: MKS Ciechanów (IV) - odwołany

3 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 3:3 (Kamil Hernik, Jakub Chrzanowski, Piotr Skałbania)

10 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 8:3 (Konrad Paterek 2x, Jakub Chrzanowski, Piotr Skałbania, Marcin Bykowski, Hubert Śliwiński, Patryk Strus, Dawid Śliwowski)

14 lutego, Ząbki: Legia II Warszawa (III) 2:1 (Damian Stanisławski 2x)

17 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 4:1 (Jakub Chrzanowski 2x, Kamil Hernik, Marcin Rawski)

21 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (II) 1:1 (Konrad Paterek)

24 lutego, Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 0:4

28 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) - odwołany

3/4 marca: Walka Kosów (B) - odwołany

10 marca, Grójec: Gryf Policzna (A) 13:1 (Kamil Hernik 4x, Konrad Paterek 3x, Jakub Chrzanowski 2x, Damian Stanisławski 2x, Piotr Skałbania, Marcin Rawski)

17 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 1:1 (Patryk Strus)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

20 stycznia, Byczyna: Sokół Aleksandrów Łódzki (III) 0:1

24 stycznia, Milanówek: Victoria Sulejówek (III) 4:1 (Jakub Kołaczek, Adrian Grabowski, Michał Strzałkowski 2x)

27 stycznia, Radom: Broń Radom (IV) 1:2 (Łukasz Gwardiak)

3 lutego, Zielonki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 3:1 (Adrian Grabowski, Paweł Czarnecki, Jakub Kołaczek)

7 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Zjednoczeni Stryków (IV) 0:1

10 lutego: Pelikan Łowicz (III) - odwołany

17 lutego, Zielonki: Huragan Wołomin (IV) 3:1 (Patryk Szymański, Michał Strzałkowski, Jakub Kołaczek)

21 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 3:1 (Patryk Szymański 2x, Michał Strzałkowski)

24 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:3

3 marca, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 4:1 (Jakub Kołaczek 2x, Michał Strzałkowski, Damian Jaroń)

10 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 7:0 (Patryk Szymański 2x, Jakub Kołaczek 2x, Michał Strzałkowski, Paweł Czarnecki, Damian Jaroń)

Sparta Jazgarzew

13 stycznia, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 3:2 (Olaf Kubat, Bartosz Orłowski, Karol Szelągowicz)

20 stycznia, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 4:1 (Bartosz Orłowski 2x, Arkadiusz Ryś, Bartłomiej Bobowski)

27 stycznia, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 1:4 (Konrad Rudnicki)

3 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 1:2 (Jakub Pastusiak)

10 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:4 (Konrad Rudnicki)

24 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 7:1 (Bartłomiej Bobowski 2x, zawodnik testowany 3x, Konrad Rudnicki, Jakub Pastusiak)

3 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (IV) 2:5 (Konrad Rudnicki, Olaf Kubat)

Wilga Garwolin

18 stycznia, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 3:3 (Paweł Pyra 2x, Jakub Szwed)

20 stycznia, Miętne: Sparta Jazgarzew (IV) 1:4 (Mikołaj Gola)

27 stycznia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:7 (Sebastian Papiernik)

3 lutego, Miętne: Chełmianka Chełm (III) 1:3 (Sergiusz Wiechowski)

10 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 2:9 (Mikołaj Gola 2x)

17 lutego, Warszawa: Proch Pionki (LO) 0:2

24 lutego, Miętne: KS Raszyn (LO) 2:3 (Marek Górski, Przemysław Sobieszek)

3 marca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:5 (Przemysław Sobieszek)

8 marca, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:1 (Sebastian Papiernik 2x)

Znicz II Pruszków

11 lutego, Pruszków: Escola Varsovia (LO) 1:1 (Adrian Zieliński)

17 lutego, Pruszków: KS Konstancin (LO) 4:1 (Adrian Zieliński 2x, Adam Niemyjski 2x)

24 lutego, Pruszków: Huragan Wołomin (IV) 7:0 (Karol Podliński 3x, Mateusz Stryjewski 2x, Adam Niemyjski, Maciej Pieczyński)

25 lutego, Pruszków: GLKS Nadarzyn (A) 0:3

4 marca, Pruszków: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - odwołany

11 marca, Pruszków: Zaborowianka Zaborów (A) 9:2 (Adrian Zieliński 2x, Szymon Śmieciński, Jakub Szymczak, Adam Brzozowski, Jakub Łabęda, Marcin Krawczyk, Konrad Owczarek, Konrad Marusiak)

 

Północ

Błękitni Raciąż

Klub wycofał się z rozgrywek

Bug Wyszków

20 stycznia, Ząbki: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 3:2 (Karol Rosa, Mateusz Gołębiowski, Daiji Kimura)

27 stycznia: Unia Warszawa (LO) - odwołany

27 stycznia, Ząbki: Sokół Serock (LO) 3:4 (Daiji Kimura, Łukasz Kamiński, zawodnik testowany)

3 lutego, Ząbki: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:0 (Robert Nogaj 2x, Karol Rosa 2x)

10 lutego, Ząbki: Płomień Dębe Wielkie (LO) 2:3 (Nico Wouters, Marcel Wysocki)

13 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:0

17 lutego, Ząbki: Sokół Serock (LO) 3:6 (Łukasz Łada, Nico Wouters, Marcel Wysocki)

24 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:5

3 marca, Wyszków: Naprzód Skórzec (IV) 1:5 (Mateusz Gołębiowski)

10 marca, Wyszków: Bóbr Tłuszcz (LO) 7:1 (Nico Wouters 3x, Łukasz Łada 2x, Patryk Śleszyński, Jakub Rejnuś)

Dolcan Ząbki

27 stycznia, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (III) 0:2

3 lutego, Ząbki: Sparta Jazgarzew (IV) 2:1 (Paweł Barzyc, Daniel Nawrocki)

10 lutego, Ząbki: SEMP Warszawa (LO) 1:0 (Patryk Szeliga)

14 lutego, Ząbki: Unia Warszawa (LO) 2:0 (Andrij Rohożin, Piotr Augustyniak)

17 lutego, Ząbki: Legionovia Legionowo (II) 1:0 (Patryk Szeliga)

17 lutego, Ząbki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

21 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 2:0 (Bartosz Wybraniec, Balcer)

24 lutego, Ząbki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 3:0 (Piotr Augustyniak 2x, Andrij Rohożin)

28 lutego: Marcovia Marki (LO) - odwołany

3 marca, Ząbki: Ursus Warszawa (III) 1:0 (Konrad Cichowski)

10 marca, Ząbki: Mazur Karczew (IV) 1:3 (Patryk Szeliga)

Drukarz Warszawa

27 stycznia, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (IV) 4:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

3 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:2 (Piotr Wołowicz)

10 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 2:0 (Piotr Wołowicz, Marcin Kamiński)

17 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:2

24 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 3:7 (Kamil Smoliński, Maciej Obrębski, zawodnik testowany)

3 marca, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Piotr Markowski)

10 marca, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 3:2 (Piotr Markowski, Sebastian Sobieszczuk, Groszek)

Huragan Wołomin

10 lutego, Kobyłka: Wilga Garwolin (IV) 9:2 (Kaml Żmuda 3x, Przemysław Górski, Grzegorz Trzonkowski, Rafał Zaborowski, Marcin Figiel, Dawid Gajewski, Rafał Wielądek)

17 lutego, Zielonki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 1:3 (Rafał Durajczyk)

21 lutego, Kobyłka: Marcovia Marki (LO) 1:1 (Marcin Figiel)

24 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 0:7

3 marca, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:1 (samobójcza)

10 marca, Kobyłka: Mazowsze Grójec (LO) 1:5 (Marcin Figiel)

15 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (IV) 0:0

17 marca: Okęcie Warszawa (A) - odwołany

29 marca, Wołomin: GKS Dąbrówka (B) 9:0 (Marcin Figiel 3x, Grzegorz Trzonkowski 2x, Rafał Wielądek, Guyguy Pierre Ndakiza, samobójcza, Rafał Durajczyk)

Korona Ostrołęka

20 stycznia, Zambrów: Olimpia Zambrów (III) 3:5 (Damian Drężewski, Paweł Dzbeński, Dominik Dzwonkowski)

27 stycznia, Ostrołęka: Warmia Grajewo (IV) 4:2 (Jakub Laska, Karol Macioch, Maciej Staszczuk, Kamil Jastrzębski)

3 lutego, Ostrołęka: ŁKS Łomża (III) 1:2 (Paweł Dzbeński)

10 lutego, Ełk: MKS Ełk (III) 0:2

14 lutego, Ostrołęka: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:6 (Jakub Nosek)

17 lutego, Radom: Broń Radom (IV) 1:6 (Marcin Kraska)

18 lutego, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 3:3 (Dominik Dzwonkowski 2x, Maciej Kurowicki)

24 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:3

3 marca, Ostrołęka: KS Wasilków (IV) 1:0 (Maciej Staszczuk)

17 marca, Ostrołęka: Orz Goworowo (B) 12:0 (Kamil Jastrzębski 4x, Dominik Dzwonkowski 3x, Maciej Staszczuk 2x, Damian Drężewski 2x, Piotr Strzeżysz)

KS Łomianki

27 stycznia: Znicz II Pruszków (IV) - odwołany

3 lutego, Łomianki: Escola Varsovia (LO) 4:2 (Karol Szeliga, Aron Majczyna, Mateusz Kowalski, Łukasz Kawka)

9 lutego, Łomianki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (Michał Kielak)

10 lutego, Łomianki: Legionovia II Legionowo (A) 5:1 (Konrad Izdebski 2x, Mateusz Sołtys, samobójcza, zawodnik testowany)

17 lutego, Łomianki: Hutnik Warszawa (LO) 3:2 (Konrad Izdebski, Michał Kielak, Mateusz Kowalski)

17 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

23 lutego, Łomianki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 7:2 (zawodnik testowany 3x, Filip Hrynkiewicz 2x, Konrad Izdebski, Karol Nowak)

24 lutego, Łomianki: Okęcie Warszawa (A) - odwołany

2 marca, Łomianki: Unia Warszawa (LO) 3:0 (Mateusz Sołtys 2x, zawodnik testowany)

3 marca, Łomianki: Znicz Pruszków (CLJ) - odwołany

7 marca, Łomianki: Okęcie Warszawa (A) 4:2 (Mateusz Kowalski, Aron Majczyna, Piotr Strzemecki, Karol Szeliga)

10 marca, Łomianki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 0:7

Mazovia Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Fenix Siennica (LO) 3:1 (Jewhen Romanow, Rafał Słowik, Michał Bondara)

20 stycznia, Lublin: Lublinianka Lublin (IV) 0:1

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Pilica Białobrzegi (IV) 0:1

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazur Karczew (IV) 1:0 (Jewhen Romanow)

10 lutego, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (III) 3:1 (Michał Bondara, Jewhen Romanow 2x)

14 lutego, Mińsk Mazowiecki: Powiślak Końskowola (IV) 5:0 (Daniel Żurawski, Mateusz Janusiewicz 2x, Rafał Słowik 2x)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Józefovia Józefów (LO) 2:1 (Karol Nojszewski, Kacper Kozikowski)

24 lutego, Lubartów: Lewart Lubartów (IV) 4:2 (Marcin Kacprowicz 2x, Daniel Żurawski, Michał Bondara)

3 marca, Łomża: ŁKS Łomża (III) 1:1 (Mateusz Janusiewicz)

10 marca, Radom: Broń Radom (IV) 0:1

Mazur Gostynin

3 lutego: Kasztelan Sierp (LO) - odwołany

10 lutego, Płock: Wisła Płock (CLJ) 1:1 (Jarosław Kułaga)

17 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:0 (Jakub Kustra, Eryk Przybylski)

22 lutego, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) 0:1

24 lutego, Włocławek: Kujawiak Kowal (IV) 0:2

3 marca, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 2:1 (Bartłomiej Dębicki, Jakub Kustra)

10 marca, Lubień Kujawski: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 3:2 (Jakub Kustra 3x)

17 marca, Drobin: Skra Drobin (LO) 2:2 ()

MKS Ciechanów

27 stycznia, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 0:1

3 lutego, Ostróda: Huragan Morąg (III) 1:3 (Mateusz Matusiak)

7 lutego, Ciechanów: MKS Przasnysz (IV) 2:2 (Sebastian Tabaka, Emil Żółtek)

10 lutego, Ciechanów: Wkra Żuromin (LO) 6:6 (Łukasz Barankiewicz, Damian Matusiak, Mateusz Matusiak, Emil Żółtek, Tomasz Kamiński, zawodnik testowany)

17 lutego, Ciechanów: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (zawodnik testowany)

24 lutego, Ciechanów: Lech Rypin (IV) 2:1 (Damian Matusiak, Kamil Olszewski)

3 marca, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:0 (Emil Żółtek 2x, Sebastian Tabaka, Tomasz Kamiński)

10 marca, Ciechanów: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:1

MKS Przasnysz

20 stycznia, Ostróda: Huragan Morąg (III) 2:5 (Artur Gawęda, Michał Pragacz)

28 stycznia, Ostróda: Sokół Ostróda (III) 1:2 (Dominik Lemanek)

31 stycznia, Przasnysz: ŁKS Łomża (III) - odwołany

31 stycznia: Sokół Serock (LO) 5:1 (Michał Pragacz, Kamil Rutkowski, Dominik Lemanek, Kacper Sawczenko, Arkadiusz Wiśniewski)

7 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 2:2 (Łukasz Kosiorek, Piotr Piasecki)

10 lutego, Przasnysz: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

10 lutego, Przasnysz: PAF Płońsk 8:1 (Dominik Lemanek 3x, Mateusz Pepłowski, Artur Gawęda, Maciej Smoliński 2x, Kacper Sawczenko)

14 lutego, Przasnysz: Kryształ Glinojeck (A) 7:0 (Michał Pragacz, Dominik Lemanek, Piotr Piasecki, Kamil Rutkowski, Artur Gawęda, Sebastian Lubiński, Kacper Sawczenko)

17 lutego, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 5:0 (Dominik Lemanek 3x, Michał Pragacz, Artur Gawęda)

24 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 4:1 (Maciej Smoliński 2x, Łukasz Kosiorek, Mateusz Pepłowski)

3 marca, Przasnysz: Wkra Żuromin (LO) 6:1 (Dominik Lemanek 4x, Maciej Smoliński, Michał Pragacz)

10 marca, Przasnysz: Mazowsze Jednorożec (LO) 12:1 (Dominik Lemanek 6x, Kacper Sawczenko, Bartłomiej Orłowski, Michał Pragacz, Łukasz Kosiorek, Kamil Rutkowski, Maciej Smoliński)

Mławianka Mława

27 stycznia, Ostróda: Sokół Ostróda (III) 1:1 (Michał Stryjewski)

3 lutego, Mława: Olimpia Zambrów (III) 1:2 (Piotr Melchinkiewicz)

7 lutego, Mława: Kryształ Glinojeck (A) 7:2 (Michał Stryjewski 2x, Maciej Rogalski, Jakub Wróblewski, Marcin Tomczak, Szymon Masiak, Piotr Karłowicz)

10 lutego, Mława: Motor Lubawa (IV) 1:1 (Maciej Rogalski)

14 lutego, Mława: Nadnarwianka Pułtusk (LO) - odwołany

17 lutego, Mława: Lech Rypin (IV) 8:1 (Maciej Rogalski, Marcin Tomczak, Piotr Karłowicz, Michał Pocieżnicki, Piotr Melchinkiewicz, Szymon Masiak, Krystian Gosik, Krzysztof Dąbkowski)

24 lutego, Ostróda: Huragan Morąg (III) 2:2 (Marcin Tomczak, Michał Stryjewski)

2 marca, Mława: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (III) 0:0

10 marca, Mława: Sparta Brodnica (IV) 2:0 (Maciej Rogalski, Marcin Tomczak)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

27 stycznia, Zielonki: Escola Varsovia (LO) 5:2 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Łukasz Jasiński, Rafał Kalbarczyk, Wojciech Łazeba)

3 lutego, Zielonki: Błonianka Błonie (IV) 1:0 (Jan Kącki)

7 lutego: Znicz Pruszków (CLJ) - odwołany

7 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 5:1 (samobójcza, Krzysztof Pikus, Wojciech Łazeba 3x)

9 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 5:1 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Paweł Jabłoński, zawodnik testowany, Łukasz Jarnicki)

17 lutego, Warszawa: SEMP Warszawa (LO) 3:2 (Paweł Jabłoński, Artur Dębiec, Bartosz Kwiatkowski)

24 lutego: Pelikan II Łowicz (IV) - odwołany

24 lutego, Zielonki: Polonia Warszawa (CLJ) 1:0 (Rafał Kalbarczyk)

25 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 3:4 (Bartosz Kwiatkowski 3x)

27 lutegom Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

3 marca, Zielonki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 1:4 (zawodnik testowany)

9 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 7:1 (Krzysztof Pikus 2x, M. Bolmowski, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Jabłoński, Łukasz Jarnicki, Tomasz Żebrowski)

Pogoń II Siedlce

20 stycznia, Siedlce: Rozwój Warszawa (A) 10:0 (Mateusz Omieciuch 2x, Patryk Skrzypek, Sebastian Krawczyk 3x, Bartosz Karczmarek 2x, Dominik Krupa, Michał Markiewicz)

4 lutego, Siedlce: Orlęta Łuków (LO) 2:1 (Mateusz Omieciuch, Jakub Jóźwiak)

9 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 3:2 (Patryk Skrzypek, Michał Panufnik, Sebastian Kowalczyk)

18 lutego, Siedlce: Sokół Adamów (IV) 6:0 (Paweł Marchel, Paweł Łydkowski, Mateusz Omieciuch, Jakub Szrek, Piotr Ceranka, Patryk Skrzypek)

21 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 6:1 (Sebastian Szcześniak, Paweł Łydkowski, Paweł Marchel, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Sebastian Bober)

24 lutego, Radom: ŁKS Łomża (III) - odwołany

24 lutego, Siedlce: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 8:1 (Mateusz Omieciuch 3x, Krystian Zbieć, Paweł Marchel 2x, Kacper Bojanczuk, Wojciech Sidoruk)

3 marca: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

4 marca, Siedlce: Naprzód Skórzec (IV) 4:0 (Paweł Marchel, Mateusz Żytko 2x, Damian Świerblewski)

4 marca, Siedlce: Olimpia Latowicz (B) 8:0 (Wojciech Sidoruk 3x, Michał Markiewicz 2x, Bartosz Kryszczuk, Kacper Bojanczuk, Aleksander Woźnica)

7 marca, Siedlce: Wektra Zbuczyn (LO) 11:1 (Krystian Zbieć 3x, Piotr Ceranka, Mateusz Omieciuch 2x, Mateusz Wassilow, Karol Grochowski, Wojciech Sidoruk 2x, Dominik Barciak)

10 marca, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 11:0 (Paweł Marchel 3x, Jakub Jóźwiak 2x, Mateusz Omieciuch 3x, Paweł Garyga, Sebastian Krawczyk, Dawid Gargasz)

Wisła II Płock

20 stycznia, Płock: Mszczonowianka Mszczonów (IV) - odwołany

27 stycznia, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 10:0 (Damian Szczepański 2x, Filip Januszczak 2x, Bartłomiej Machnicki 2x, Mikołaj Lebedyński 2x, Fabian Hiszpański, Radosław Gałązka)

3 lutego, Płock: Pelikan II Łowicz (IV) 6:0 (Mikołaj Lebedyński 2x, Fabian Hiszpański, Filip Januszczak, Jakub Panek, Mateusz Tomaszewski)

10 lutego, Płock: Kujawianka Izbica Kujawska (IV) 1:0 (Seweryn Truskolaski)

14 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 6:1 (Kamil Nowicki, Seweryn Truskolaski, Piotr Majchrzak, Bartłomiej Machnicki, Fabian Hiszpański, Adrian Szczutowski)

16 lutego, Płock: Wkra Żuromin (LO) 3:0 (Seweryn Truskolaski, Kamil Nowicki, Fabian Hiszpański)

25 lutego, Płock: Włocłavia Włocławek (LO) 2:0 (Damian Piotrowski, Filip Januszczak)

28 lutego, Płock: Kasztelan Sierpc (LO) 2:0 (Kamil Nowicki, Emil Szostak)

3 marca, Płock: KS Kutno (IV) 7:0 (Kamil Biliński 3x, Fabian Hiszpański, Seweryn Truskolaski, Piotr Majchrzak, Bartłomiej Machnicki)

10 marca, Płock: Escola Varsovia (juniorzy) 3:1 (Filip Januszczak, Seweryn Truskolaski, Emil Szostak)

Liga Okręgowa
Ciechanów-Ostrołęka

GKS Strzegowo

3 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 1:3 (Paweł Nicgorski)

10 lutego, Mława: Start Nidzica (A) - odwołany

18 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 3:8 (Tobiasz Jakubowski, Jakub Gutkowski, Mateusz Gralewicz)

24 lutego: Polonia Iłowo (LO) - odwołany

3 marca, Mława: Gmina Kozłowo (A) 1:2 (Patryk Wierzbicki)

10 marca, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 0:3

Iskra Krasne

10 lutego, Przasnysz: Orzeł Sypniewo (A) 6:0 (Daniel Malinowski, Patryk Wnuk, Paweł Michalak, Adam Niestępski, Jakub Osiecki, Rafał Chojnowski)

17 lutego, Przasnysz: Orzyc Chorzele (LO) 3:0 (Adam Niestępski 3x)

25 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (IV) 4:3 (Adam Niestępski 2x, Daniel Malinowski, Sebastian Szmalc)

4 marca, Przasnysz: Gryf Kownaty Żędowe (B) 15:2 (Daniel Malinowski 4x, Rafał Chojnowski 3x, Adam Niestępski 3x, Przemysław Wnuk 2x, Dawid Bonisławski, Jakub Osiecki, Adam Błaszczak)

7 marca, Przasnysz: Omulew Wielbark (LO) 5:4 (Adam Niestępski 3x, Paweł Michalak, Daniel Malinowski)

11 marca: Kurpik Kadzidło (A) - odwołany

11 marca, Przasnysz: FC 2012 Różan (B) 9:0 (Daniel Malinowski 3x, Adam Niestępski 2x, Sebastian Szmalc 2x, Dawid Bonisławski, Adrian Szmalc)

Korona Szydłowo

17 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Kacper Małecki)

17 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 3:1 (Kacper Małecki 2x, Piotr Karpiński)

24 klutego, Przasnysz: Orzyc Chorzele (LO) 1:0 (Sebastian Lemanek)

3 marca, Przasnysz: KS CK Troszyn (LO) 1:4 (Piotr Karpiński)

10 marca, Mława: Kryształ Glinojeck (A) 0:1

KS CK Troszyn

28 stycznia, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 9:0 (Przemysław Śnietka 3x, Piotr Kamionowski 2x, Karol Kamionowski 2x, Łukasz Bałazy, Daniel Wargulewski)

3 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:3 (Piotr Kamionowski)

10 lutego, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 3:1 (Piotr Kamionowski 2x, Piotr Kubat)

18 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 3:3 (Piotr Kamionowski, Piotr Bałas, Piotr Dąbrowski)

24 lutego, Łomża: Orzeł Kolno (IV) 2:4 (Daniel Wargulewski 2x)

3 marca, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 4:1 (Łukasz Bałazy 2x, Piotr Gutowski, Przemysław Śnietka)

10 marca, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 4:0 (Piotr Dąbrowski 2x, Daniel Wargulewski, Piotr Kubat)

Makowianka Maków Mazowiecki

27 marca, Baranowo: KS Wąsewo (A) 2:3 (Marcin Ciak, Krzysztof Pustoła)

3 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 3:1 (Maciej Żmuda, Patryk Koczara, Krzysztof Pustoła)

17 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 8:1 (Maciej Traczewski 2x, Damian Duszak, Tomasz Urbański 2x, Patryk Koczara, Michał Złotkowski, samobójcza)

24 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 1:1 (Maciej Traczewski)

3 marca, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 2:5 (Damian Duszak, Krzysztof Pustoła)

10 marca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:0 (Maciej Traczewski)

Mazowsze Jednorożec

10 lutego, Mława: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 1:1 (Daniel Skała)

18 lutego, Baranowo: GUKS Krasnosielc (B) 1:5 (Łukasz Bors)

25 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 4:0 (Gabriel Żabiński, Marcin Jabłoński, Bartosz Wilga, Adam Grabowski)

3 marca, Przasnysz: Omulew Wielbark (LO) 4:5 (Sebastian Kacprzyk, Marcin Watkowski 2x, Daniel Pietrzak)

7 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 5:1 (Daniel Skała 4x, Maciej Watkowski)

10 marca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:12 (Gabriel Żabiński)

Nadnarwianka Pułtusk

20 stycznia, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 2:1 (Jakub Zalewski, Mariusz Dziczek)

27 stycznia, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 2:0 (Patryk Bartczak 2x)

3 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 0:4

11 lutego, Ciechanów: Pełta Karniewo (B) 4:1 (Hubert Młynarczyk, Gracjan Sokołowski, Szymon Salwin, Wiktor Kalkowski)

14 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) - odwołany

17 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:5

24 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:0 (Łukasz Damętko, Patryk Bartczak, Mariusz Dziczek, Jakub Osowiecki)

3 marca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 0:4

Orzyc Chorzele

3 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 1:4 (Marcin Szmalc)

10 lutego, Baranowo: KS CK Troszyn (LO) 1:3 (Grzegorz Kawiecki)

17 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:3

24 lutego, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 0:1

2 marca, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 0:2

10 marca, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 0:4

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

20 stycznia, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 2:3 (Adrian Romanik 2x)

3 lutego, Zambrów: KS CK Troszyn (LO) 3:1 (Kamil Rogalski, Dawid Wilczewski, Adrian Romanik)

10 lutego, Zambrów: MKS Małkinia (A) 1:2 (Dawid Wilczewski)

17 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

21 lutego, Zambrów: Orlęta Czyżew (LO) 2:1 (Kamil Małkiński, Dawid Wilczewski)

25 lutego, Zambrów: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

2 marca, Zambrów: KS Wąsewo (A) 1:1 (Jakub Małkiński)

10 marca, Zambrów: Wissa Szczuczyn (IV) 1:4 (Damian Kopacz)

Sona Nowe Miasto

27 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 0:5

3 lutego, Ciechanów: Delta Słupno (LO) 1:1 (Bartosz Kaczor)

11 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:4 (Kacper Caliński, Michał Ernest)

16 lutego, Ciechanów: Skra Drobin (LO) 3:3 (Szymon Sokołowski, Łukasz Młudzikowski, Michał Ernest)

24 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 9:2 (Szymon Sokołowski 3x, Michał Ernest 2x, Rafał Kraszewski 2x, Łukasz Młudzikowski, Adam Uniewski)

7 marca, Płock: Świt Staroźreby (LO) - odwołany

10 marca, Nowe Miasto: Orlęta Baboszewo (B) 1:4 (Michał Ernest)

Tęcza Ojrzeń

3 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 5:1 (Łukasz Kozłowski, Damian Suwiński, Bartosz Karczewski, Mariusz Świtalski, Karol Drążek)

10 lutego, Kraszewo: Skra Drobin (LO) 4:1 (Bartosz Karczewski 2x, Damian Suwiński, Patryk Purzycki)

17 lutego, Kraszewo: Stegny Wyszogród (LO) 3:2 (Damian Suwiński, Damian Sawicki, Łukasz Kozłowski)

24 lutego, Kraszewo: Kryształ Glinojeck (A) 2:3 (Rafał Traczyk, Bartosz Karczewski)

3 marca, Kraszewo: PAF Płońsk (A) 1:1 (samobójcza)

10 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 7:3 (Bartosz Karczewski 3x, Damian Sawicki, Mariusz Chojnacki, Patryk Purzycki, Adam Olszewski)

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

10 lutego, Mława: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:1 (Łukasz Wróblewski)

18 lutego, Mława: Iskra Narzym (A) 2:3 (Łukasz Wróblewski, Mariusz Walczak)

24 lutego, Mława: Tamka Dzierzgowo (B) 2:2 (Krzysztof Deka, Kamil Rutkowski)

4 marca, Mława: Boruta Kuczbork (A) 1:1 (Jakub Żbikowski)

11 marca, Wieczfnia Kościelna: Gmina Kozłowo (A) 2:2 (Maciej Komorowski, Azat Galstyan)

Wkra Bieżuń

3 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 4:3 (Patryk Kacprzykowski, Daniel Kotowski, Michał Gołębiewski, Paweł Baca)

11 lutego, Mława: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

17 lutego, Mława: Wkra Radzanów (B) 6:2 (Tomasz Rutecki 2x, Paweł Baca 2x, Maciej Watkowski, samobójcza)

24 lutego, Mława: Gmina Kozłowo (A) 4:3 (Maciej Watkowski 3x, Damian Szpinda)

3 marca: GSZS Rybno (LO) - odwołany

4 marca, Mława: Polonia Iłowo (LO) 5:2 (Maciej Watkowski 2x, Tomasz Rutecki 2x, Paweł Baca)

11 marca, Mława: Skrwa Łukomie (LO) 5:4 (Maciej Watkowski 3x, Dawid Sznajderowski, Damian Szpinda)

Wkra Sochocin

3 lutego, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 3:1 (Dawid Nawrocki, Fabian Lewandowski, samobójcza)

11 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) 6:1 (Piotr Wypyszyński 2x, Hubert Kozłowski 2x, Damian Kozłowski, Mateusz Żulewski)

17 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 10:0 (Piotr Wypyszyński 5x, Mateusz Żulewski 2x, Krzysztof Dzięgielewski 2x, Dawid Nawrocki)

25 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 3:1 (Dawid Nawrocki, Mateusz Żulewski 2x)

3 marca, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 3:3 (Jakub Żbikowski)

11 marca, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 5:6 (Piotr Wypyszyński 3x, Mateusz Żulewski, Krzysztof Dzięgielewski)

Wkra Żuromin

3 lutego, Iława: Powiśle Dzierzgoń (IV) 4:1 (Bartłomiej Nowacki, Bartosz Narewski, Mariusz Rutkowski, Tomasz Kamiński)

10 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 6:6 (Bartłomiej Nowacki 2x, Bartosz Narewski 3x, Jakub Sawicki)

16 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:3

24 lutego, Mława: Sparta Brodnica (IV) 2:2 (Bartłomiej Nowacki, Bartosz Narewski)

3 marca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:6 (Tomasz Kamiński)

11 marca, Mława: Lech Rypin (IV) 2:4 (Jarosław Sawicki, Bartosz Narewski)

Żbik Nasielsk

3 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:3 (Mateusz Rutkowski, Damian Załoga)

10 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 2:1 (Mateusz Paczkowski, Mateusz Bramowicz)

17 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 3:1 (Kamil Stańczak 2x, Marcin Świderski)

17 lutego, Ciechanów: Korona Szydłowo (LO) 2:1 (Mateusz Bramowicz, Marcin Świderski)

24 lutego: Korona Szydłowo (LO) - odwołany

4 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 4:1 (Rafał Milewski, Sebastian Chmielewski, Mariusz Chmielewski, Mateusz Rutkowski)

10 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) - odwołany

11 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) 2:5 (Sebastian Chmielewski, Mateusz Bramowicz)

 

Płock

Amator Maszewo

16 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 5:5 (Piotr Wachaczyk, Tomasz Sudomir, Krystian Majchrzak, Michał Muszyński, Piotr Skierkowski)

24 lutego, Płock: GKS Góra (A) 11:5 (Krystian Majchrzak 3x, Konrad Sobiecki 2x, Rafał Sadecki 2x, Tomasz Golatowski, Tomasz Sudomir, Piotr Wachaczyk, Bartłomiej Dąbrowski)

3 marca, Włocławek: LTP Lubanie (LO) 4:8 (Krystian Majchrzak 2x, Bartłomiej Sochalewski, Rafał Sadecki)

11 marca, Chąśno: Olimpia Chąśno (LO) 5:4 (Radosław Wiśniewski 2x, Łukasz Mielczarek, Tomasz Golatowski, Krystian Majchrzak)

17 marca, Płock: Pogoń Słupia (A) 1:2 (Konrad Sobiecki)

Błyskawica Lucień

10 lutego, Włocławek: GKS Baruchowo (LO) 0:3

17 lutego, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 2:1 (Tomasz Ryniec, Bartosz Antczak)

24 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 0:5

4 marca, Płock: Delta Słupno (LO) 1:3 (Jacek Kokosiński)

11 marca, Żychlin: Zorza Szczawin Kościelny (B) 3:1 (Piotr Krysztofiak, zawodnik testowany, Łukasz Kokosinski)

17 marca, Płock: Świt Staroźreby (LO) 0:6

Delta Słupno

3 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 1:1 (Kacper Rutkowski)

10 lutego: Pogoń Słupia (A) - odwołany

17 lutego, Płock: Polonia Radzanowo (A) 1:4 (Krzysztof Machowski)

23 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 2:5 (Michał Woliński, Krzysztof Machowski)

25 lutego, Płock: Tłuchowia Tłuchów (A) 4:3 (Paweł Bojaruniec 2x, Krzysztof Machowski, Hubert Kwiatkowski)

4 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 3:1 (Hubert Kwiatkowski, Przemysław Michalski, Wiktor Jaroszewski)

9 marca, Płock: Relax Miszewo Murowane (B) 8:0 (Damian Koryto 2x, Jakub Woliński 2x, Paweł Bojaruniec, Krzysztof Machowski, Igor Politowicz, Szymon Stelak)

Kasztelan Sierpc

3 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 2:4 (Michał Dzięgielewski, Jakub Kotecki)

10 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 4:0 (Maciej Lemanowicz, Krystian Sokołowski, Emil Cendlewski, Tomasz Braniecki)

17 lutego, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 2:0 (Michał Dzięgielewski, Mariusz Śnieć)

28 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:2

3 marca, Płock: Sparta Brodnica (IV) 1:5 (Michał Dzięgielewski)

17 marca, Kraszewo: Kryształ Glinojeck (A) 2:1 (Damian Kotkiewicz, samobójcza)

Orzeł Goleszyn

11 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) - odwołany

17 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 0:3

24 lutego, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 2:5 (Damian Mórawski, Adrian Pawlak)

10 marca, Goleszyn: Stoczniowiec Płock (A) 1:7 (Marcin Kądalski)

18 marca, Goleszyn: Błękitni Gąbin (A) 4:3 (zawodnik testowany 2x, Przemysław Borowski, Kamil Szczurowski)

Skra Drobin

10 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

16 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 3:3 (Marcin Kowalski 3x)

24 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 1:0 (Marcin Kowalski)

4 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 0:6

11 marca, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 1:3 (Hubert Krysztofiak)

17 marca, Drobin: Mazur Gostynin (LO) 2:2 ()

Skrwa Łukomie

18 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 4:2 (Piotr Sadowski 2x, Karol Kalinowski, zawodnik testowany)

24 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 5:2 (Mariusz Beksa, Kamil Bonisławski 3x, Arkadiusz Karczewski)

3 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) 8:1 (Piotr Sadowski 3x, Mateusz Sadowski, Karol Kalinowski, Daniel Wolak, Patryk Karczewski, samobójcza)

11 marca, Mława: Wkra Bieżuń (LO) 4:5 (Jacek Beksa 2x, Przemysław Brzoza, Patryk Karczewski)

17/18 marca: Wisła Dobrzyń (LO) - odwołany

18 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 3:4 (Radosław Kowalski, Mariusz Beksa 2x)

18 marca, Płock: Wisła Główina-Sobowo (A) 1:2 (Przemysław Brzoza)

Start Proboszczewice

18 lutego, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) 5:1 (Przemysław Bońkowski 2x, samobójcza, Radosław Domel, Łukasz Trzciński)

24 lutego: KS II Kutno (A) - odwołany

25 lutego, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 10:2 (Krystian Majchrzak, Piotr Malanowski, Łukasz Trzciński, Daniel Kłodawski, Dawid Ziemczyk, Dorian Pilaszewski 2x, Przemysław Bońkowski 2x, Piotr Śmigielski)

4 marca, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 2:3 (zawodnik testowany, Arkadiusz Majchrzak)

8 marca, Płock: Błękitni Gąbin (A) 2:2 (Dawid Ziemczyk, Arkadiusz Majchrzak)

11 marca, Płock: Huragan Bodzanów (A) 13:3 (Damian Lisiecki 6x, Łukasz Trzciński 3x, Radosław Domel, Arkadiusz Majchrzak, Marcin Mikołajczyk, zawodnik testowany)

18 marca, Płock: Wisła Główina-Sobowo (A) 0:0

18 marca, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 4:3 (Damian Lisiecki, Arkadiusz Majchrzak, Łukasz Trzciński, Dawid Ziemczyk)

Stegny Wyszogród

17 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 2:3 (Michał Popiołek, Arkadiusz Gąsiorowski)

24 lutego, Płock: Promyk Nowa Sucha (A) - odwołany

3 marca: Rawka Bolimów (A) - odwołany

4 marca: Skierniewice: AP Sochaczew (juniorzy) 4:0 (Maciej Więckowski 2x, Dawid Pietrzak, Damian Pączek)

11 marca, Płock: Pogoń Słupia (A) 4:3 (Michał Szymański, Maciej Więckowski 2x, Dawid Pietrzak)

18 marca, Brochów: Tajfun Brochów (B) 3:0 ()

Świt Staroźreby

3 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:1 (Mateusz Ziarko, Adrian Grabowski, Michał Sobczak)

10 lutego, Płock: Huragan Bodzanów (A) 11:2 (Maciej Sobiesiak 4x, Michał Sobczak 2x, Jarosław Unierzyski, Damian Kołeczek 2x, Mateusz Kowalski, Dawid Kręt)

16 lutego, Płock: Korona Karolinowo (A) 8:0 (Maciej Sobiesiak 4x, Michał Sobczak, Mateusz Ziarko, Damian Kołeczek 2x)

23 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 5:2 (Mateusz Ziarko 2x, Adrian Kinalski, Maciej Sobiesiak 2x)

7 marca, Płock: Sona Nowe Miasto (LO) - odwołany

7 marca, Płock: AP Sochaczew (juniorzy) 6:3 (Maciej Sobiesiak 2x, Mateusz Ziarko, Maciej Niedzielak, Jarosław Unierzyski, Mariusz Unierzyski)

17 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 6:0 (Maciej Sobiesiak 2x, Maciej Niedzielak 2x, Michał Sobczak)

Unia Czermno

17 lutego, Łowicz: Olimpia Chąśno (LO) 1:3 (Patryk Kowalczyk)

3 marca, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 3:7 (Łukasz Wiśniewski, Paweł Machała, Krystian Tarka)

11 marca: Polonia Radzanowo (A) - odwołany

Unia Iłów

21 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:6 (Rafał Trakul, Kamil Wojciechowski)

25 lutego, Żyrardów: Tajfun Brochów (B) 2:3 (Piotr Trafalski, Grzegorz Banasiak)

28 lutego, Łowicz: AP Sochaczew (juniorzy) 5:3 (Kamil Wojciechowski 2x, Hubert Krasoń, Alan Karasek, Mateusz Struzik)

4 marca, Łowicz: Olimpia Chąśno (LO) 7:5 (Rafał Trakul 4x, Mateusz Struzik 3x)

10/11 marca: Zryw Wygoda (LO) - odwołany

13 marca, Feliksów: Piast Feliksów (A) 3:5 (Mateusz Struzik, Rafał Trakul, Krystian Wiśniewski)

17 marca, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 5:6 (Hubert Krasoń 2x, Łukasz Świątek, Mateusz Struzik, Rafał Trakul)

17/18 marca: Huragan Bodzanów (A) - przełożony

Wicher Cieszewo

2 marca, Płock: Zryw Bielsk (LO) 2:0 (Rafał Łaciński, Mateusz Dopieralski)

11 marca, Cieszewo: Orkan Lelice (B) 6:0 (Adam Gozdan 2x, Krzysztof Grotkiewicz, zawodnik testowany 3x)

15 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 2:8 (zawodnik testowany, Piotr Klimek)

18 marca, Cieszewo: ULKS Ciółkowo (A) 3:1 (Adam Gozdan 2x, Rafał Łaciński)

Zryw Bielsk

18 lutego, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 2:4 (Filip Orłowski, Bartłomiej Lorenc)

21 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 3:7 (Duchniewicz 2x, Damian Lewandowski)

24 lutego, Płock: Pogoń Słupia (A) 8:3 (Duchniewicz 6x, Łukasz Umiński, Łukasz Zawadzki)

2 marca, Płock: Wicher Cieszewo (LO) 0:2

10 marca: Huragan Bodzanów (A) - odwołany

17 marca, Radzanowo: Polonia Radzanowo (A) - odwołany

 

Radom

Centrum Radom

3 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:0 (Gilbert Singa)

8 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:3 (Karol Kasprzyk, Kacper Jedynak)

10 lutego, Radom: Gryf Policzna (A) 3:2 (Robert Grylak, Łukasz Hebda, Mateusz Paliwoda)

13 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:4 (Kacper Wnuk)

17 lutego, Radom: Lubrzanka Kajetanów (A) - odwołany

17 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 7:2 (Mateusz Paliwoda 4x, Karol Kasprzyk 2x, Robert Grylak)

22 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 3:1 (Igor Tworek, Piotr Tworzewski, Mateusz Podkowa)

24 lutego, Radom: KS Potworów (A) 6:0 (Kacper Wnuk 2x, Piotr Tworzewski, Kacper Jedynak, Mateusz Strzelecki, samobójcza)

1 marca, Radom: Drogowiec Jedlińsk (IV) 2:1 (Łukasz Hebda 2x)

3 marca, Radom: Lubrzanka Kajetanów (A) 1:3 (Kacper Jedynak)

17 marca, Radom: Strażak Wielogóra (A) - odwołany

Gracja Tczów

27 stycznia, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:2 (Dawid Chmielnicki, Artur Karasiński)

3 lutego, Radom: MKS Wyśmierzyce (A) 2:3 (Artur Karasiński 2x)

10 lutego, Radom: Chojniak Wieniawa (A) 2:3 (Kacper Odzimkowski, Paweł Kopeć)

18 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

24 lutego, Radom: Powała Taczów (A) 8:3 (Karol Rdzanek 3x, Paweł Kopeć 2x, Michał Mroczek, zawodnik testowany, Łukasz Rutkowski)

3 marca, Radom: Sokół Przytyk (A) 4:5 (Artur Karasiński 2x, Mateusz Gryczka, zawodnik testowany)

10 marca, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 2:2 (Woźniak 2x)

Iłżanka Kazanów

27 stycznia, Radom: Polonia Iłża (A) 2:3 (Mateusz Ciechanowski, zawodnik testowany)

3 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 2:2 (Paweł Chmielewski, Adam Zaranek)

11 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 1:3 (Adam Zaranek)

17 lutego, Radom: KS Potworów (A) 1:4 (Paweł Chmielewski)

24 lutego: Szydłowianka Szydłowiec (LO) - odwołany

3 marca, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 1:3 (Miłosz Dębski)

10 marca, Radom: LKS Promna (IV) 4:1 (Miłosz Dębski 2x, Bartosz Michalik 2x)

24 marca, Radom: Iskra Gózd (A) 2:4 ()

Jodła Jedlnia-Letnisko

27 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:5 (Kamil Skowroński, Daniel Paczuła)

4 lutego, Radom: Star Starachowice (LO) 1:7 (Kamil Pysiak)

10 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 1:1 (Kamil Skowroński)

17 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 6:2 (Kamil Pysiak 3x, Kamil Skowroński, Maksymilian Kiraga, Bartłomiej Sobkowiak)

25 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:3

3 marca, Radom: Gryf Policzna (A) 2:4 (Kamil Skowroński, Łukasz Pełka)

11 marca, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:0 (Mikołaj Skórnicki, Kamil Skowroński)

24 marca, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 0:3

KS Warka

27 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 0:8

3 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 4:1 (Bartłomiej Jałocha 2x, Paweł Pacholski, Kamil Woźniak)

7 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 3:1 (Michał Majewski, Karol Żak, Dawid Kociszewski)

10 lutego, Grójec: Perła Złotokłos (IV) 2:0 (Igor Mińkowski 2x)

17 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:3 (Grzegorz Witan)

24 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 11:0 (Maciej Bubiec 3x, Bartłomiej Jałocha 2x, Kamil Woźniak 2x, Igor Mińkowski 2x, Wjaczesław Charkowski 2x)

3 marca, Radom: Drogowiec Jedlińsk (IV) 1:1 (Maciej Bubiec)

7 marca, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) 6:0 (Paweł Pacholski, Sebastian Ząbkowski, Bartłomiej Jałocha, Igor Mińkowski, Wjaczesław Charkowski 2x)

10 marca, Grójec: Oskar Przysucha (IV) 2:3 (Maciej Bubiec, Paweł Pacholski)

25 marca, Grójec: Drogowiec Jedlińsk (IV) 3:5 ()

Legion Głowaczów

4 lutego, Kozienice: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:5 (Mateusz Krześniak)

11 lutego, Kozienice: Akcja Jastrzębia (A) 3:1 (Mateusz Krześniak, Robert Budziński, Damian Konopka)

17 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 3:2 (Damian Konopka, Tomasz Banach, Mateusz Krześniak)

21 lutego, Kozienice: Orzeł Wierzbica (LO) 1:4 (Andrzej Badowicz)

25 lutego, Kozienice: Królewscy Jedlnia (A) 6:1 (Konrad Łukowski, Mateusz Krześniak, Damian Lisiewski, Damian Konopka, Łukasz Krupa, Adam Warda)

3 marca, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:3 (Łukasz Krupa, Mateusz Krześniak)

4 marca, Kozienice: Plon Garbatka (A) 0:1

11 marca, Kozienice: KS Potworów (A) 3:2 (Tomasz Banach 3x)

Mazowsze Grójec

20 stycznia, Grójec: Burza Pilawa (A) 8:1 (Arkadiusz Gałka, Michał Orłowski 2x, Maciej Małecki, Daniel Złoch, Michał Czerepok, Alan Sygnarek 2x)

27 stycznia, Grójec: Oskar Przysucha (IV) 2:1 (Arkadiusz Gałka, Paweł Grodzki)

31 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 0:7

3 lutego, Grójec: Perła Złotokłos (IV) 2:2 (Daniel Złoch, Michał Orłowski)

10 lutego, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 3:8 (Daniel Złoch, Rafał Sobczak, Michał Czerepok)

17 lutego, Grójec: Znicz Pruszków (CLJ) 3:5 (Mariusz Lisiecki, Adrian Gotlib, Rafał Sobczak)

24 lutego, Grójec: Sparta Jazgarzew (IV) 1:7 (Arkadiusz Gałka)

3 marca, Grójec: Wilga Garwolin (IV) 5:1 (Michał Orłowski 3x, Rafał Sobczak, Andrzej Rogoziński)

10 marca, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 5:1 (Michał Orłowski 3x, Paweł Grodzki, Rafał Sobczak) 

Mogielanka Mogielnica

3 lutego, Mogielnica: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 0:3

10 lutego, Mogielnica: KS Potworów (A) 5:6 (Przemysław Ostrowski 2x, Paweł Jaworski, Piotr Pietrzak, zawodnik testowany)

17 lutego, Mogielnica: Gryf Policzna (A) 2:3 (Mateusz Pawłowski, Adam Czarnecki)

24 lutego: Orzeł Wierzbica (LO) - odwołany

3 marca, Mogielnica: GLKS Wołucza (LO) 4:1 (Przemysław Ostrowski, Mateusz Pawłowski, Paweł Jaworski, Sebastian Włodarczyk)

10 marca, Mogielnica: Orlęta Cielądz (LO) 2:1 (Dominik Dąbrowski 2x)

Orzeł Wierzbica

3 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 7:3 (Grzegorz Dziurzyński 2x, Paweł Jaworski 2x, Sebastian Stąpór, Paweł Czarnecki, Maciej Szczepanik)

8 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 3:2 (Piotr Jaworski, Grzegorz Dziurzyński, Tomasz Bartosiak)

10 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:3 (Paweł Czarnecki, Paweł Ankurowski, Jakub Kosela)

17 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:2 (Maciej Szczepanik 3x, Jakub Kosela 2x, Piotr Jaworski)

21 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 4:1 (Adrian Minda 3x, Maciej Szczepanik)

24 lutego: Mogielanka Mogielnica (LO) - odwołany

3 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:1 (Piotr Jaworski, Grzegorz Dziurzyński, Paweł Czarnecki)

Pilica Nowe Miasto

1 lutego, Mogielnica: Kraska Jasieniec (A) 3:0 (Mariusz Białas, Piotr Wawrzyńczak, Bartosz Gulina)

3 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 2:1 (Piotr Wawrzyńczak, Hubert Krzemiński)

11 lutego, Mogielnica: Juvenia Wysokienice (LO) 4:1 (Piotr Karwowski, Adam Pędzikowski, Piotr Wawrzyńczak, Jakub Dworakowski)

18 lutego, Mogielnica: LKS Radzice (A) 4:0 (Mariusz Wawrzyńczak, Michał Rzepkowski, Adam Pędzikowski, Karol Karwowski)

25 lutego, Mogielnica: Orlęta Cielądz (LO) 3:2 (Adam Pędzikowski 2x, Dominik Płodzik)

3 marca, Grójec: Bóbr Tłuszcz (LO) 1:0 (Jakub Dworakowski)

11 marca, Nowe Miasto: Białka Biała Rawska (A) 3:2 (Karol Karwowski, Hubert Krzemiński, Adam Pędzikowski)

Powiślanka Lipsko

20 stycznia, Puławy: Wisła II Puławy (LO) - odwołany

27 stycznia: Ostrowiec Świętokrzyski, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:0 (Dawid Gardynik)

27 stycznia, Ożarów: Klimontowianka Klimontów (LO) 2:3 (Dawid Gardynik, Wojciech Bajor)

3 lutego, Puławy: Mazowsze Stężyca (A) 5:4 (Wojciech Bajor 2x, Michał Gajos, Mateusz Ogonowski, Marek Skorupa)

11 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (juniorzy) 4:0 (Dawid Gardynik 2x, Krystian Fulara, zawodnik testowany)

17 lutego, Ożarów: Alit Ożarów (IV) 1:1 (Wojciech Bajor)

25 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 3:1 (Daniel Kwiatkowski, Mateusz Ogonowski, zawodnik testowany)

10 marca, Ożarów: Kamienna Brody (IV) 4:4 (Wojciech Bajor, Krystian Fulara 2x, Cezary Jabłoński)

17 marca, Radom: Polonia Iłża (A) - odwołany

Proch Pionki

3 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 1:0 (Erwin Kisiel)

10 lutego, Puławy: MKS Ryki (IV) 12:0 (Erwin Kisiel 3x, Igor Mucha, Kacper Nowocień 2x, Mateusz Szczepański 2x, Mateusz Kołodziej, Krzysztof Bańcerowski, Michał Majos, samobójcza)

17 lutego, Warszawa: Wilga Garwolin (IV) 2:0 (Bartosz Kozicki, Krzysztof Bańcerowski)

24 lutego, Puławy: Stal Poniatowa (LO) 2:2 (Marcin Kruk, Hubert Poleszak)

4 marca, Radom: Wisła II Puławy (LO) 9:0 (Daniel Barzyński, Marcin Cierzuch, Kamil Denkiewicz, Krzysztof Bańcerowski 2x, Andile Nqabeni, Joel Tata, Bartosz Kozicki 2x)

10 marca, Pionki: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 5:4 (Mateusz Szczepański 2x, Igor Mućka 2x, Andile Nqabeni)

10 marca, Pionki: Hubertus Chomentów (A) 4:0 (Bartosz Kozicki, Emil Kapusta 2x, Joel Tata Nsah)

25 marca, Radom: Broń Radom (IV) 1:3 ()

Radomiak II Radom

3 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 2:2 (Adrian Nowosadko, Daniel Winiarski)

10 lutego, Radom: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:3 (Szymon Stanisławski)

17 lutego, Radom: GLKS Nadarzyn (A) 6:1 (Dominik Sokół 2x, Szymon Stanisławski, Kamil Gilewski 2x, Bartosz Bogacz)

24 lutego, Radom: Oskar Przysucha (IV) 0:2

3 marca, Radom: Energia II Kozienice (A) 12:1 (Rafał Stróżka 2x, Dominik Sokół 7x, Jakub Nowakowski, Szymon Stanisławski 2x)

10 marca, Radom: Star Starachowice (LO) 0:4

Skaryszewianka Skaryszew

28 stycznia, Radom: Iskra Gózd (A) 2:2 (Michał Bednarek, zawodnik testowany)

3 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 3:0 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Jakub Cioch)

11 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 7:2 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Jakub Cioch, Radosław Deja, Rafał Wojciechowski, Michał Bednarek, zawodnik testowany)

17 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 1:3 (Michał Bednarek)

24 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) - odwołany

10 marca, Pionki: Proch Pionki (LO) 4:5 (Michał Bednarek, Jarosław Zawadzki, Bartłomiej Orczykowski, Mariusz Błędowski)

Szydłowianka Szydłowiec

27 stycznia, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:2 (Cezary Śledź, Damian Szewczyk, Kamil Mosiołek)

3 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) 3:1 (Daniel Grymuła, Patryk Bilski, Arkadiusz Siwak)

10 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 4:2 (Patryk Bilski, Kamil Mosiołek 2x, Kamil Ziętkowski)

17 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 0:2

24/25 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany

3 marca, Końskie: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 1:1 (Jakub Łęcki)

8 marca, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) - odwołany

10/11 marca: KS Jastrząb (B) - odwołany

Zamłynie Radom

20 stycznia, Radom: Oskar Przysucha (IV) 1:6 (Mateusz Kubica)

27 stycznia, Radom: Drogowiec Jedlińsk (IV) 0:5

10 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:4 (Patryk Szubiński, Mateusz Kubica)

14 lutego, Radom: Broń Radom (IV) 1:6 (Mateusz Kubica)

17 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:6 (Mateusz Kubica 2x)

21 lutego, Radom: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) - odwołany

25 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:0 (Patryk Szubiński, Mateusz Kubica, Patryk Gregorek)

3 marca, Radom: Olimpia Wola Załężna (A) 11:1 (Patryk Szubiński 2x, Damian Popiel 2x, Marcin Trojanowski, Mateusz Kubica, Dominik Woźniak, Tomasz Turczyk 2x, Oskar Bawor 2x)

10 marca, Radom: Strażak Wielogóra (A) 8:0 (Mateusz Kubica 2x, Patryk Gregorek 2x, Karol Stępniewski 2x, Marcin Trojanowski, Patryk Szubiński)

20 marca, Radom: Oronka Orońsko (A) 4:1 (Damian Popiel, Dominik Woźniak, Tomasz Turczyk, Karol Stępniewski)

Zawisza Sienno

27 stycznia, Sienno: Oronka Orońsko (A) 12:1 (zawodnik testowany 4x, zawodnik testowany 3x, Michał Klaus 2x, Sebastian Klaus, Jakub Dąbrowski, Jakub Mroczkowski)

3 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 5:3 (Adrian Strąk, Sebastian Klaus, Przemysław Młynek 2x, Jakub Mroczkowski)

11 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:1 (zawodnik testowany 2x, Przemysław Młynek)

17 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 6:2 (Michał Klaus 2x, zawodnik testowany 2x, Sebastian Klaus, Adrian Strąk)

25 lutego, Radom: Powiślanka Lipsko (LO) 1:3 (Marcin Michałek)

3 marca, Ożarów: Stal Kunów (LO) 0:6

11 marca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 2:2 (Rafał Lasocki, Piotr Sitek)

Zwolenianka Zwoleń

27 stycznia, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:3 (Patryk Wójcik 2x)

4 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 5:1 (Patryk Wójcik 2x, Damian Kołtunowicz, Adrian Świątek, Szymon Pyrka)

10 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 3:3 (Patryk Wójcik 3x)

17 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 2:6 (Damian Kołtunowicz, Adrian Zdżalik)

24 lutego, Puławy: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 2:4 (Patryk Wójcik, Mateusz Oleśkiewicz)

4 marca, Radom: Polonia Iłża (A) 1:0 (Patryk Wójcik)

11 marca, Zwoleń: Młodzik-18 Radom (A) 9:1 (Mateusz Oleśkiewicz 3x, Konrad Królicki 2x, Adrian Świątek 2x, Adrian Żdżalik 2x)

24 marca: KS Błotnica Stara (A) 3:3 (Dawid Magierek 2x, Adrian Zdżalik)

 

Siedlce

Czarni Węgrów

11 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:4 (Damian Wysocki, Rafał Komosa, Mateusz Bartoszewski)

17 lutego, Siedlce: Naprzód Skórzec (IV) 0:1

25 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

3 marca: Pogoń II Siedlce (IV) - odwołany

4 marca, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:4 (Daniel Zieliński)

10 marca, Jadów: LKS Ostrówek (A) 10:4 (Mateusz Steć 4x, Daniel Jaśkowiak, Rafał Komosa, Damian Wysocki, Adrian Wielądek, Oskar Chińczak, Daniel Zieliński)

17 marca, Jadów: Burza Pilawa (A) - odwołany

25 marca, Ostrówek: LKS Ostrówek (A) 2:2 ()

Fenix Siennica

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:3 (Dariusz Osica)

27 stycznia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Dariusz Osica)

3 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:2

10 lutego, Miętne: Burza Pilawa (A) 3:1 (Dariusz Osica, Piotr Markowski, Daniel Kalinowski)

18 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 4:0 (Dariusz Osica 2x, Michał Maciejewski, zawodnik testowany)

24 lutego, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 1:2 (Michał Maciejewski) - przerwany po 75 minutach

3 marca, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 1:2 (Piotr Markowski)

10 marca, Karczew: Amur Wilga (A) 1:1 (Konrad Okrzeja)

17 marca, Otwock: Vuclan Wólka Mlądzka (A) 2:1 (Piotr Markowski, Piotr Zadrożny)

Hutnik Huta Czechy

3 lutego, Karczew: Okęcie Warszawa (A) 3:4 (Kamil Szostak 2x, Mateusz Rękawek)

12 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:4 (Sebastian Grzegorczyk, Kamil Sibilski, Kamil Szostak)

17 lutego, Miętne: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

24 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 0:1

3 marca, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 4:4 (Kamil Szostak 2x, Bartłomiej Jedynak 2x)

8 marca, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 1:2 (Sebastian Grzegorczyk)

18 marca, Karczew: Advit Wiązowna (A) - odwołany

Jabłonianka Jabłonna Lacka

11 lutego, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 8:0 (Sebastian Gąsowski 6x, Wojciech Grądzki, Kacper Wilk)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Sebastian Gąsowski 2x, Maciej Ołtarzewski)

25 lutego, Kosów Lacki: Kosovia Kosów Lacki (A) - odwołany

4 marca, Zambrów: Wicher Sadowne (B) - odwołany

11 marca: ŁKS Łochów (A) - odwołany

Kolektyw Oleśnica

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (A) 2:4 (Marcin Pilich 2x)

10/11 lutego: Pogoń Siedlce (juniorzy) - odwołany

18 lutego, Miętne: Olimpia Latowicz (B) 6:2 (Adam Pawlak 2x, Kamil Stanisławowski 2x, Wojciech Marko, Marcin Pilich)

24 lutego, Miętne: Bad Boys Zastawie (A) 4:3 (Marcin Pilich, Krzysztof Karasiński, Paweł Rucikowski, samobójcza)

4 marca, Miętne: SRT Halinów (A) 4:8 (Marcin Pilich, Krzysztof Karasiński 2x, Denis Kot)

10 marca, Miętne: Świt Barcząca (A) - odwołany

10 marca, Miętne: Victoria Kałuszyn (LO) 6:1 (Paweł Rucikowski 2x, Krzysztof Karasiński 2x, Adrian Dzięcioł, Denis Kot)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Burza Pilawa (A) 2:3 (Szymon Staska, Łukasz Bankiewicz)

20 stycznia, MIętne: Escola Varsovia (CLJ) 1:4 (Jakub Teodorski)

24 stycznia: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

24 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 10:1 ()

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Promnik Łaskarzew (LO) 7:0 (Jakub Teodorski, Alan Gańko, Jakub Zatorski 2x, Alan Grabek, Patryk Niemyjski 2x)

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (LO) 1:2 (Patryk Niemyjski)

3 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: SRT Halinów (A) - odwołany

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 3:1 (Kacper Smoderek 2x, Dominik Dźwigała)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 2:3 (Konrad Biesiada, Patryk Niemyjski)

21 lutego, Mińsk Mazowiecki: SRT Halinów (A) 2:0 (Marcin Kacprowicz, Jakub Teodorski)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Naprzód Skórzec (IV) - odwołany

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 12:0 (Kacper Smoderek 3x, Jakub Zatorski, Dominik Dźwigała, Piotr Parobczyk, Patryk Niemyjski 5x, Konrad Biesiada)

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Orlęta Łuków (LO) 4:3 (Jakub Zatorski, Piotr Parobczyk 2x, Patryk Niemyjski)

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Nojszewianka Dobre (A) 5:1 (Patryk Niemyjski, Jakub Zatorski, Maciej Staska 2x, Jakub Sikorski)

11 marca, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (A) 1:1 (Szymon Staska)

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 9:1 (Patryk Niemyjski 4x, Piotr Parobczyk 2x, Konrad Biesiada, Szymon Staska, Kacper Smoderek)

Orzeł Unin

26 stycznia, MIętne: Sokół Adamów (IV) 3:1 (Damian Matysiak, Damian Szczęśniak, Łukasz Korgul)

4 lutego, MIętne: Wisła Dziecinów (A) 5:3 (Damian Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 3x, Damian Matysiak)

11 lutego, Miętne: Kujawiak Stanin (LO) 10:1 (Mariusz Dróżdż 2x, Łukasz Korgul, Kacper Kowalski, Bartłomiej Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 2x, Cezary Jakubaszek 2x, samobójcza)

17 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 9:1 (Łukasz Piesio, Kamil Brych, Mariusz Dróżdż, Cezary Jakubaszek, samobójcza, Damian Matysiak 2x, Sebastian Przybyszewski 2x)

21 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:4

24 lutego, MIętne: MKS Ryki (IV) 1:2 (Krystian Parzyszek)

4 marca, MIętne: Unia Krzywda (LO) 1:1 (Bartłomiej Szczęśniak)

11 marca, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 0:5

24 marca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 5:6 ()

Płomień Dębe Wielkie

10 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 3:2 (Daniel Matwiejczyk, Bartosz Malesa, Bartłomiej Woś)

11 lutego, Ząbki: KS Wesoła (B) 5:1 (Daniel Matwiejczyk 2x, Bartosz Malesa, Daniel Głuchowski, zawodnik testowany)

17 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 4:6 (Bartosz Suski, Paweł Jarzębski, Krystian Rogala, Bartosz Malesa)

28 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

3 marca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:6 (zawodnik testowany)

10 marca, Jadów: Miedzanka Miedzna (A) 8:1 (Daniel Matwiejczyk, Bartłomiej Woś 3x, Bartosz Malesa 4x)

17 marca, Karczew: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

Podlasie Sokołów Podlaski

9 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 2:3 (Marcin Siedlecki, Hubert Fabisiak)

21 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:6 (Marcin Siedlecki)

25 lutego, Zambrów: MKS Mielnik (IV) 4:0 (Marcin Siedlecki 2x, Michał Adamczuk, Michał Gałązka)

4 marca, Zambrów: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:1 (Kamil Jurczak, Marcin Siedlecki, Patryk Laskowski)

10 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:11

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:9 (Przemysław Głowacz)

Sęp Żelechów

21 stycznia: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

24 stycznia, Sobolew: Promnik Łaskarzew (LO) 5:2 (Szymon Słyk 2x, Albert Stodulski 2x, Norbert Brych)

27 stycznia, Sobolew: Unia Krzywda (LO) 1:2 (Łukasz Kobus)

3 lutego, Sobolew: Amur Wilga (A) 2:5 (Jakub Kapczyński, Albert Bożek)

11 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) 2:1 (Paweł Mazurek 2x)

17 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 2:1 (Albert Bożek, Szymon Słyk)

25 lutego, Sobolew: Kujawiak Stanin (LO) - odwołany

4 marca, Sobolew: Amator Rososz-Leopoldów (A) 3:2 (Piotr Mądry 3x)

10 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (A) 4:3 (Albert Stodulski 2x, Piotr Mądry, Szymon Słyk)

17 marca, Sobolew: Hutnik Huta Dąbrowa (A) - odwołany

Tajfun JarMet Jartypory

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:3 (Mateusz Laskowski)

17 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 2:2 (Jakub Bardadyn, Sebastian Mieszało)

24/25 lutego: Liwia Łochów (B) - odwołany

24 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:8 (Jarosław Pełka)

4 marca, Jadów: ŁKS Łochów (A) 3:3 (Damian Żelazowski, Jarosław Pełka, Michał Tchórzewski)

17/18 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) - odwołany

Victoria Kałuszyn

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 4:3 (Damian Końca 2x, Karol Michalik, Igor Madziar)

25 lutego, Sulejówek: SRT Halinów (A) - odwołany

4 marca, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 6:3 (Patryk Sokołowski 2x, Łukasz Gągol 2x, Karol Michalik, Bartosz Krążała)

10 marca, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 1:6 (Mateusz Abramowski)

20/21 marca, Siedlce: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 

Watra Mrozy

28 stycznia, Jadów: Korona Jadów (B) - odwołany

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 2:1 (Paweł Dębała, Bartosz Górecki)

3 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:1 (zawodnik testowany)

11 lutego, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 5:0 (Mateusz Bajszczak, Paweł Malka 3x, Bartosz Mrozik)

14 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:2 (Paweł Malka, Jacek Wronowski)

17 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 1:0 (Mateusz Bajszczak)

25 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:2

4 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 0:2

10 marca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:11

18 marca, Ząbki: Mazur Radzymin (A) 2:1 (Bartosz Osiński, Maciej Żydkiewicz)

Wektra Zbuczyn

18 lutego, Biała Podlaska: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 0:2

25 lutego, Siedlce: Sokół Adamów (IV) 1:2 (Damian Golec)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 6:3 (Patryk Żółkowski 2x, Cezary Anusiewicz, Sylwester Jagielak, Przemysław Prokopiakl 2x)

7 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:11 (Patryk Żółkowski)

11 marca, Cegłów: Jutrzenka Cegłów (A) 9:0 (Bartosz Kot 2x, Emil Michalak, Robert Narwojsz, Patryk Żółkowski, Damian Golec, Jakub Tomaszewski, Hubert Borkowski, Łukasz Czarnocki)

Wilga Miastków Kościelny

2 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 0:3

10 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 0:3

18 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 1:5 (Przemysław Baran)

25 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 0:6

2 marca, Miętne: Wisła Dziecinów (A) 4:10 (Norbert Zduńczyk, Jakub Biedrzycki 2x, Bartosz Wasilka)

11 marca, Miętne: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) 0:1

18 marca, Miętne: Zryw Sobolew (LO) 3:9 (Norbert Zduńczyk 2x, Przemysław Kajka)

Zryw Sobolew

21 stycznia: Sęp Żelechów (LO) - odwołany

27 stycznia, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 3:3 (Michał Wiśnioch, Cezary Błażejczyk, Wojciech Kazimierak)

4 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) 4:4 (Mateusz Nakonieczny 2x, Wojciech Majsterek, Szymon Rudzki)

12 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:3 (Cezary Błażejczyk, Bartłomiej Sitarek, Wojciech Majsterek, Przemysław Komar)

18 lutego, Sobolew: KS Sobienie Jeziory (B) - odwołany

25 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) - odwołany

4 marca, Sobolew: Amur Wilga (A) 5:1 (Bartosz Zackiewicz 2x, Paweł Król, Mateusz Michalec, Wojciech Majsterek)

11 marca, Puławy: MKS Ryki (IV) 0:2

18 marca, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 9:3 (Paweł Król, Jarosław Włodarczyk, Bartosz Zackiewicz, Krzysztof Kwaśniak, Michał Wiśnioch 2x, Mateusz Nakonieczny)

24 marca, Sobolew: Orzeł Unin (LO) 6:5 ()

 

Warszawa I

Agape Białołęka

28 stycznia, Milanówek: KS Teresin (LO) 1:1 (Daniel Ziółkowski)

3 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 2:2 (Rusłan Koszil, Patryk Gmurczyk)

10 lutego: Legionovia Legionowo (juniorzy) - odwołany

11 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 2:1 (Łukasz Niedźwiedź, Mateusz Madej)

17 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 7:1 (Rafał Cybulski, Piotr Markiewicz, Łukasz Markiewicz, Rusłan Koszil 2x, zawodnik testowany, Przemysław Maciaszek)

24 lutego, Ząbki: Przyszłośc Włochy (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

3 marca, Legionowo: Grom Warszawa (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

10 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 0:6

Błyskawica Warszawa

17 stycznia, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 4:5 ()

28 stycznia, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 0:2

4 lutego, Warszawa: KS Wesoła (B) 0:2

14 lutego, Warszawa: Legion Warszawa (A) 7:2 (Sebastian Nowiński, Marcin Chuptyś 2x, Szymon Gołębiewski, zawodnik testowany 3x)

17 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

21 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 1:2 (zawodnik testowany)

24 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 1:1 (zawodnik testowany)

25 lutego, Warszawa: Rządza Załubice (B) 4:1 (Krystian Szularz 2x, Paweł Jezierski, Mateusz Augustyniak)

Bóbr Tłuszcz

14 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:9 (Daniel Krasnodębski)

21 stycznia: Orły Zielonka (B) - odwołany

28 stycznia, Kobyłka: Przyszłość Włochy (LO) 2:3 (Tomasz Domański 2x)

3 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 0:4

7 lutego: Dolcan Ząbki (juniorzy) - odwołany

7 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:2 (Paweł Bula 3x)

11 lutego, Kobyłka: Czarni Węgrów (LO) 4:3 (Daniel Krasnodębski 2x, Marcin Rychta, Tomasz Domański)

18 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:3 (Daniel Krasnodębski)

21 lutego: Huragan II Wołomin (A) 8:3 (Adam Matejak, Sebastian Lewandowski 2x, Marcin Rychta, Daniel Krasnodębski 3x, Michał Stefek)

24 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 8:3 (Adam Matejak 4x, Marcin Rychta, Sebastian Lewandowski, Tomasz Domański 2x)

3 marca, Grójec: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:1

10 marca, Wyszków: Bug Wyszków (IV) 1:7 (Adam Matejak)

Bug II Wyszków

18 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 6:1 (Tomasz Cichocki 4x, Przemysław Nasiadka, Krzysztof Maciak)

4 marca, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 6:0 (Jacek Markowski 2x, Tomasz Cichocki 2x, Przemysław Nasiadka, Alan Wróbel)

9 marca, Wyszków: ŁKS Łochów (A) 5:4 (Łukasz Kamiński, Tomasz Cichocki, Maciej Bala, Marcin Rosiński, Michał Rosiński)

11 marca, Wyszków: Pełta Karniewo (B) - odwołany

11 marca, Wyszków: Żbik Nasielsk (LO) 5:2 (Tomasz Cichocki 2x, Jacek Markowski, Alan Wróbel 2x)

Dąb Wieliszew

20 stycznia, Legionowo: Pełta Karniewo (B) 7:1 (Tomasz Teofilak 3x, Damian Piekut, Rafał Jędrych,. Łukasz Banaszek, Łukasz Kowalik)

27 stycznia, Legionowo: Sona Nowe Miasto (LO) 5:0 (Łukasz Ćwikliński, Paweł Zieliński, Piotr Kalinowski, Oskar Sinkiewicz, Jakub Łotowski)

3 lutego, Legionowo: Świt Staroźreby (LO) 1:3 (Łukasz Wieraszko)

10 lutego, Legionowo: Mazur Radzymin (A) 0:0

15 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 3:4 (Rafał Jędrych, Łukasz Kowalik, Jakub Łotowski)

17 lutego, Legionowo: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

17 lutego, Legionowo: Polonia Warszawa (CLJ) 1:4 (Łukasz Ćwikliński)

24 lutego, Legionowo: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:4

25 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:4 (Szymon Koperkiewicz)

4 marca, Legionowo: Czarni Węgrów (LO) 4:1 (Łukasz Banaszek, Łukasz Ćwikliński, Tomasz Teofilak, Damian Piekut)

10 marca, Legionowo: PAF Płońsk (A) 1:3 (Jakub Łotowski)

11 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 4:0 (Damian Piekut 2x, Mateusz Mańk, Łukasz Banaszek)

Escola Varsovia

27 stycznia, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:5 (Mateusz Mazur, Hubert Michalik)

3 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:4 (Patryk Skubisz, Krzysztof Szynke)

11 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:1 (Hubert Michalik)

17 lutego, Warszawa: Pilica Białobrzegi (IV) 1:4 (Jan Bąk)

24 lutego, Warszawa: Perła Złotokłos (IV) 3:0 (Jarosław Ambroziak, Mateusz Bui, Eryk Murawski)

3 marca: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany

4 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 0:0

11 marca, Warszawa: Rozwój Warszawa (juniorzy) 15:1 ()

11 marca, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

Hutnik Warszawa

10 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 2:3 (zawodnik testowany, Karol Cimochowski)

17 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:3 (Erwin Nowik, zawodnik testowany)

24 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 1:4 (Piotr Wielgosz)

3 marca, Warszawa: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 5:2 (Jakub Polniak, Bartosz Drożdżal, Jakub Tazbir, Łukasz Szala 2x)

10 marca, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 1:2 (Paweł Tarnowski)

17 marca, Warszawa: Unia Iłów (LO) 6:5 (Erwin Nowik, Piotr Wielgosz, Paweł Tarnowski, Karol Cimochowski 2x, Igor Zuchora)

Marcovia Marki

28 stycznia, Ząbki: KS Konstancin (LO) 7:2 (Piotr Bazler, Kacper Piekarz, Dominik Ochman, Marcin Graczyk, Michał Ochman, zawodnik testowany 2x)

31 stycznia, Ząbki: Przyszłość Włochy (LO) 2:2 (Przemysław Sieczko 2x)

3 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:2 (Mateusz Kalinowski) - 45 minut

3 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 0:0 - 45 minut

3 lutego: Jagiellonia Białystok (CLJ) - odwołany

7 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 1:4 (Tomasz Buczek)

10 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 0:2

17 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 3:0 (Przemysław Sieczko, Piotr Bazler, Bartłomiej Świniarski)

21 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 1:1 (Michał Ochman)

28 lutego: Dolcan Ząbki (IV) - odwołany

3 marca, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 2:3 (Michał Ochman, zawodnik testowany)

10 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 0:0

Mazur II Karczew

20 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

28 stycznia, Karczew: Rozwój Warszawa (A) 2:0 (Marcin Gędzielewski, Damian Falkowski)

3 lutego, Karczew: Fenix Siennica (LO) 2:0 (Damian Falkowski, Bartosz Biedrzycki)

11 lutego, Karczew: PKS Radość (A) 5:1 (Bartosz Niedziółka, Adrian Kamiński 2x, Marcin Gędzielewski 2x)

14 lutego, Karczew: Watra Mrozy (LO) 2:2 (Marcin Gędzielewski 2x)

17 lutego, Karczew: Płomień Dębe Wielkie (LO) 6:4 (Jakub Trzaskowski 2x, Łukasz Esman, Dawid Michalik, Marcin Gędzielewski, Paweł Trzepałka)

24 lutego, Karczew: KS Konstancin (LO) 2:2 (Kami Piętka, Adrian Grzana)

3 marca, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:4 (Patryk Gregorczuk, Jakub Trzaskowski, Dawid Michalik, Damian Olszanka)

10 marca, Karczew: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

Olimpia Warszawa

3 lutego, Warszawa: SEMP Warszawa (LO) 2:7 (Kacper Starek 2x)

10 lutego, Zielonki: Okęcie Warszawa (A) 3:3 (Kacper Starek, Hubert Sobotka 2x)

16 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:3 (Kacper Starek, Konrad Mrozowicz)

21 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 1:3 (Kacper Starek)

5 marca, Ząbki: KS Raszyn (LO) 1:4 (Hubert Sobotka)

11 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 2:2 (Artur Zawadziński, Kacper Starek)

Promnik Łaskarzew

20/21 stycznia: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

24 stycznia, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 2:5 (Przemysław Alot 2x)

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:7

3 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 3:4 (Marcin Pietryka, Marcin Cieśla, Mateusz Sadowski)

9 lutego, MIętne: Naprzód Skórzec (IV) 2:3 (Filip Trzpil, Piotr Jarzyna)

18 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:1 (Marcin Cieśla 2x, Marcin Pietryka, Piotr Jarzyna, Albert Siembora)

24 lutego, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) 1:0 (Piotr Jaworski)

3 marca, Sobolew: Sokół Adamów (IV) 1:0 (Filip Trzpil)

11 marca, Miętne: Orzeł Unin (LO) 5:0 (Daniel Wójcik, Przemysław Alot 2x, Michał Licbarski, Kacper Grzechnik)

Sokół Serock

13 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 1:4 (Bartosz Kowalski)

27 stycznia, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 4:3 (Tomasz Lipski, Michał Czarnecki, Bartosz Kowalski 2x)

31 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:5 (Krystian Szambelan)

3 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:2 (Sylwester Szambelan, Bartosz Kowalski, Krystian Szambelan)

11 lutego, Ząbki: Przyszłość Włochy (LO) 3:2 (Konrad Brodnicki, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan)

17 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 6:3 (Marcin Stańczak, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan, Maciej Karpik, Bartosz Kowalski 2x)

21 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 1:3 (Krzysztof Szymański)

3 marca, Ząbki: Legia II Warszawa (III) 1:8 (Bartosz Kowalski)

3 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 2:0 (Krystian Szambelan, Sylwester Szambelan)

10 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 4:0 (Patryk Kalinowski, Maciej Karpik, Maciej Stalmach, Bartosz Szydłowski)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

3 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 6:2 ()

11 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Sona Nowe Miasto (LO) 4:2 ()

14 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Pełta Karniewo (B) 2:4 ()

17 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Rozwój Warszawa (juniorzy) 7:0 ()

23 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:7 ()

4 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Żbik Nasielsk (LO) 1:4 ()

14 marca: Grom Warszawa (LO) 0:3

Unia Warszawa

3 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:0 - 45 minut

3 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 0:0 - 45 minut

7 lutego, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (zawodnik testowany)

10 lutego, Warszawa: KS Raszyn (LO) - odwołany

10 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 0:1

14 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:2

25 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 3:0 (Dawid Jankiewicz, Adam Krajewski 2x)

28 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 5:1 (Mateusz Górski 2x, Mariusz Berliński, Daniel Rosiński 2x) 

2 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 0:3

7 marca, Warszawa: Legion Warszawa (A) 9:0 (Dawid Jankiewicz 2x, Rpbert Szypulski 2x, Mateusz Górski, Mateusz Robak, Adrian Krawczyk, zawodnik testowany, Kamil Parzyszek)

10 marca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 2:3 (Mateusz Górski, Kamil Parzyszek)

Victoria II Sulejówek

27 stycznia, Sulejówek: Fenix Siennica (LO) 1:1 (Kacper Kaczorowski)

3 lutego, Sulejówek: Marcovia II Marki (A) 5:1 (Wojciech Gorczyca, Mateusz Trąbiński 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

7 lutego, Sulejówek: Wicher Kobyłka (A) 2:3 (Eryk Agnyziak, Piotr Kuszewski)

10 lutego: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

10 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:2 (Maciej Żaczek)

17 lutego, Sulejówek: Sparta Jazgarzew (IV) 4:1 (zawodnik testowany, Dawid Makuch, Kacper Kaczorowski, Eryk Agnyziak)

21 lutego: Mazur Karczew (IV) - odwołany

24 lutego: SEMP Ursynów (LO) - odwołany

3 marca, Sulejówek: Drukarz Warszawa (IV) 1:1 (Mariusz Wierzbowski)

11 marca, Sulejówek: KS Raszyn (LO) 6:1 (Dawid Makuch 2x, Bartłomiej Szulim 3x, Julian Świątek)

Wisła Maciejowice

27 stycznia, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:3 (Damian Krupa 2x, Michał Choim)

2 lutego, Sobolew: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:0 (Rafał Sitnik 2x, Damian Krupa)

10 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 1:0 (Mateusz Pracz)

17 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 1:2 (Łukasz Paciorek)

25 lutego, Miętne: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) 6:6 (Paweł Krogulec 3x, Robert Włodarczyk 2x, Sebastion Wichniewicz)

4 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (A) 11:7 (Damian Krupa 4x, Robert Włodarczyk 4x, Michał Choim, Damian Baran, Sebastian Wichniewicz)

10 marca, Sobolew: Orły Kazimierz Dolny (A) 7:1 (Damian Krupa, Paweł Krogulec, Rafał Sitnik, zawodnik testowany 4x)

 

Warszawa II
AP Żyrardów

3 lutego, Żyrardów: LKS Osuchów (A) 3:1 (Robert Wydrzyński, Przemysław Marusiak 2x)

10 lutego, Żyrardów: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 9:0 (Maciej Nalej 3x, Mateusz Tyszkiewicz 2x, Łukasz Pakos, Krzysztof Bajurski, Jakub Wójcicki 2x)

17 lutego, Żyrardów: LKS Chlebnia (LO) 4:2 (Mateusz Tyszkiewicz, Krzysztof Bajurski, Maciej Nalej 2x)

24 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 1:6 (Damian Rakoczy)

3 marca, Żyrardów: Perła Złotokłos (IV) 4:0 (Maciej Nalej, Jakub Wójcicki, Daniel Grajek, Kamil Smoliński)

10 marca, Żyrardów: Hutnik Warszawa (LO) 2:1 (Maciej Nalej, Mateusz Tyszkiewicz)

Błękitni Korytów

4 lutego, Milanówek: Józefowianka Józefów (B) 3:3 (Michał Kajetaniak, Kamil Łojszczyk, zawodnik testowany)

11 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 4:1 (Michał Kajetaniak 2x, Radosław Kordowski, Patryk Czupryński)

18 lutego. Warszawa: Świt Warszawa (A) 6:2 (Michał Kajetaniak 2x, Bartosz Gontarz, Radosław Kordowski, Grzegorz Łojszczyk, Zbigniew Skibiński)

25 lutego, Milanówek: UKS Ołtarzew (A) 4:4 (Kamil Łojszczyk 2x, Michał Kajetaniak, Radosław Kordowski)

4 marca, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 5:2 (Dobiesław Brudko, Kamil Łojszczyk 2x)

11 marca, Milanówek: Wkra Sochocin (LO) 6:5 (Dobiesław Brudko 3x, Patryk Gołyński, Grzegorz Łojszczyk, Rafał Jagiełło)

Grom Warszawa

3 lutego, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 4:0 (Karol Jabłoński 2x, Patryk Gromek 2x)

10 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 3:2 (Maciej Zawitaj 2x, Santiago Arraigada)

14 lutego: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 0:3

21 lutego, Warszawa: Sokół Serock (LO) 3:1 (Dominik Dukalski, Aleksander Stolarz, Patryk Gromek)

28 lutego: Gwardia Warszawa (A) - odwołany

28 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 1:5 (Dominik Dukalski)

3 marca, Legionowo: Agape Białołęka (LO) 1:1 (Dominik Dukalski)

7 marca, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 5:0 (samobójcza, Dominik Dukalski, Maciej Zawitaj, Damian Warmiak, Aleksander Stolarz)

10 marca, Warszawa: Perła Złotokłos (IV) 6:3 (Aleksander Stolarz, Dominik Dukalski 2x, Damian Warmiak, Maciej Zawitaj, Michał Bruździak)

14 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 3:0 (Damian Warmiak, Patryk Gromek 2x)

Józefovia Józefów

20 stycznia, Józefów: Mazur II Karczew (LO) - odwołany

27 stycznia, Józefów: Perła Złotokłos (IV) 2:1 (Łukasz Poszalski, Elias Shehadee)

31 stycznia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:8 (Bartłomiej Bakuła)

3 lutego, Józefów: Promnik Łaskarzew (LO) 4:3 (Krzysztof Czapkowski, Arkadiusz Przybysz, Elias Shehadee 2x)

10 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

10 lutego, Józefów: Korona Warszawa (A) 8:0 (Elias Shehadee, zawodnik testowany, Marcin Makulec 3x, samobójcza, zawodnik testowany II, Arkadiusz Przybysz)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2 (Marcin Makulec)

21 lutego, Józefów: Orzeł Unin (LO) 4:0 (Marcin Makulec, zawodnik testowany, Kamil Kucharski 2x)

28 lutego, Józefów: Sokół Celestynów (A) 3:0 (Bartłomiej Bakuła, Łukasz Trzaskowski, zawodnik testowany)

3 marca, Józefów: Płomień Dębe Wielkie (LO) 6:1 (Marcin Makulec, Arkadiusz Przybysz 2x, Kamil Kucharski, Mateusz Rowicki, Bartłomiej Bakuła)

10 marca, Józefów: Watra Mrozy (LO) 11:0 (Mikołaj Adamiak, Kamil Kucharski 3x, Karol Kopeć 2x, Arkadiusz Przybysz 2x, Marcin Makulec 2x, Robert Auguściński)

KS Konstancin

13 stycznia, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 5:3 (Dominik Bartnik 2x, Piotr Grzelka, Dominik Zieliński 2x)

20 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

28 stycznia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:7 (Piotr Barcikowski, Piotr Grzelka)

3 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 1:0 (Adam Mikołajczak)

10 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 2:7 (Przemysław Chmielewski 2x)

17 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:4 (Adrian Mikołajczak)

21 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:1

24 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:2 (Dominik Bartnik, Piotr Grzelka)

3 marca, Zielonki: Okęcie Warszawa (A) 2:3 (Mateusz Kwiatkowski, Piotr Grzelka)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 4:1 (Piotr Grzelka 3x, Kacper Ciesielski)

KS Raszyn

3 lutego, Zielonki: KS Konstancin (LO) 0:1

10 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) - odwołany

10 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (Maciej Bielski)

17 lutego, Zielonki: Perła Złotokłos (IV) 3:1 (Michał Prażuch 3x)

24 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 3:2 (Piotr Zieliński, Przemysław Kosmala, Sebastiasn Cybulski)

28 lutego, Zielonki: Okęcie Warszawa (A) 3:0 (Piotr Zieliński 2x, Przemysław Kosmala)

5 marca, Ząbki: Olimpia Warszawa (LO) 4:1 (Rafał Ślubowski, Michał Prażuch 3x)

11 marca, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:6 (Artur Sieradzki)

KS Teresin

19 stycznia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:1 (Mateusz Figat, Michał Bargieł)

28 stycznia, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 1:1 (Damian Buczyński)

3 lutego, Milanówek: Rozwój Warszawa (A) 6:2 (Grzegorz Węsek, Mateusz Figat, Michał Bargieł, Jakub Gmurek, Kamil Bartosiewicz, samobójcza)

10 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (A) 4:1 (Michał Bargieł 2x, Kacper Bargieł, Marcin Zych)

17 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 2:0 (Kacper Bargieł, Marcin Bauman)

21 lutego, Milanówek: Olimpia Warszawa (LO) 3:1 (Kacper Bargieł, Mateusz Figat, Jakub Gmurek)

3 marca, MIlanówek: GLKS Nadarzyn (A) 2:2 (Patryk Szewczyk, Michał Bargieł)

9 marca, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) 0:5

10 marca: Promyk Nowa Sucha (A) - odwołany

LKS Chlebnia

27 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 5:0 (Kamil Pawlikowski 2x, Marcel Omieciński 2x, Kamil Piórkowski)

3 lutego, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 2:1 (Sebastian Patanowski, Adrian Żakowski)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: GLKS Nadarzyn (A) 1:5 (Marcel Omieciński)

17 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 2:4 (Marcin Ejsmont, Marcel Omieciński)

24 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 2:6 (Kamil Pawlikowski, Maciej Fitas)

3 marca, MIlanówek: LKS Osuchów (A) 2:1 (Adrian Żakowski, Piotr Chłystek)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: Świt Warszawa (A) - odwołany

Naprzód Brwinów

3 lutego, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 2:2 (Adrian Lewandowski, Michał Majewski)

10 lutego, MIlanówek: Relax Radziwiłłów (B) 3:1 (Jakub Białobrzewski 3x)

17 lutego, Milanówek: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:1 (Piotr Odowski, Jakub Białobrzewski) - mecz przerwany w 60 minucie

24 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 2:1 (Jakub Białobrzewski, Piotr Odowski)

4 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:3 (Adrian Lewandowski, Jakub Białobrzewski 2x)

10 marca, Milanówek: LKS Osuchów (A) 1:4 (Adrian Adamczyk)

Naprzód Stare Babice

16 lutego, Zielonki: Olimpia Warszawa (LO) 3:2 (Eryk Becker, zawodnik testowany 2x)

20 lutego, Zielonki: Partyzant Leszno (A) 4:3 (Damian Gołębiewski, zawodnik testowany, Rafał Sobolewski, Adrian Idzikowski)

23 lutego, Zielonki: FC Płochocin (A) 3:1 (zawodnik testowany, Damian Gołębiowski, samobójcza)

27 lutego, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) - odwołany

2 marca, Zielonki: Piast Piastów (LO) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

6 marca, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 5:1 (Przemysław Zalewski 4x, Cezary Bębenek)

9 marca: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

9 marca, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:7 (Przemysław Zalewski)

Piast Piastów

27 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 0:1

3 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:2 (Bartłomiej Dziarczykowski)

10 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:1 (Michał Kwiatkowski)

17 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (A) 1:2 (Marcin Karczewski)

24 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:2 (Maciej Matuszewski)

2 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:2 (Radosław Jankiewicz)

10 marca: Błonianka Błonie (IV) - odwołany

10 marca, MIlanówek: Orzeł Kampinos (A) 2:2 (Łukasz Sadowski 2x)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

27 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 0:5

3 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Piast Piastów (LO) 2:1 (Kacper Godlewski, Maciej Przybylski)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Partyzant Leszno (A) 3:1 (Sebastian Dziewulski 2x, Patryk Wojacik)

14 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) - odwołany

17 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:2 (Daniel Pałuba) - mecz przerwany w 60 minucie

21 lutego, Grodzisk Mazowiecki: GLKS Nadarzyn (A) 1:3 (Marcin Misiak)

24 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Osuchów (A) 1:1 (Maciej Smakowski)

4 marca, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) - odwołany

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: Tur Jaktorów (A) 3:1 (Kamil Przyżycki, Daniel Pałuba, Maciej Przybylski)

Przyszłość Włochy

28 stycznia, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:2 (Damian Mrozik, Mateusz Najder, Karol Nowak)

31 stycznia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:2 (Damian Mrozik, Adam Sypuła)

3/4 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

11 lutego, Ząbki: Sokół Serock (LO) 2:3 (Adam Sypuła, Maciej Ćwiąkała)

17 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 4:3 (Mateusz Najder, Adam Sypuła, zawodnik testowany 2x)

24 lutego, Ząbki: Agape Białołęka (LO) 4:1 (Jakub Pawlicki, Adam Sypuła, Łukasz Muskalski, Ayhan Emiroglu)

7 marca, Warszawa: Polonia Warszawa (juniorzy) 0:3

10 marca, Stare Babice: Okęcie Warszawa (A) 1:2 (Piotr Bałajzy)

SEMP Warszawa

31 stycznia, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 0:1

3 lutego, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 7:2 (Radosław Tretiak, Paweł Rybak, Adrian Gomoła 2x, zawodnik testowany, Mateusz Kluczyński, Patryk Kołodziejczyk)

10 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:1

14 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:0 (mecz zakończony po 45 minutach)

17 lutego, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:3 (Dominik Szarpak 2x)

21 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 8:0 (Paweł Rybak 2x, Dominik Szarpak, Adrian Gomoła, Krystian Grzywacz, zawodnik testowany, Łukasz Rostkowski, Rafał Michalski)

3 marca, Milanówek: Milan Milanówek (A) 2:0 (Paweł Rybak, Jewhen Krawciw)

Sparta II Jazgarzew

18 lutego, Piaseczno: Jeziorka Prażmów (B) 4:1 (Wojciech Gajownik, Jan Stangreciak, Krystian Matuszewski, zawodnik testowany)

24/25 lutego: FC Lesznowola (A) - odwołany

3 marca, Grójec: Walka Kosów (B) 5:7 (Jewhen Dawydenko 2x, Filip Lubański, Olaf Kubat, zawodnik testowany)

11 marca, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) 2:5 (Mateusz Keller 2x)

Ursus II Warszawa

3 lutego, Warszawa: Sokół Serock (LO) 2:3 (Mateusz Chudek 2x)

11 lutego, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 1:2 (Kamil Świerczek)

18 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 1:3 (Szymon Barwiński)

25 lutego, Warszawa: Dąb Wieliszew (LO) 4:1 (Dominik Kendelewicz 2x, Mateusz Łuczyk, Filip Rejzner)

4 marca, Warszawa: Naprzód Brwinów (LO) 3:3 (Stanisław Roszczyk, Dawid Chaterera, Szymon Barwiński)

11 marca, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 2:2 (Łukasz Stanisławski, Kamil Świerczek)

 
Klasa A
Ciechanów-Ostrołęka
Bartnik Myszyniec

4 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 2:5 (Adam Kobus 2x)

11 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 6:3 (Fabian Czajkowski 2x, Szymon Kulas, Dominik Gąska, Bartłomiej Chorążewicz, Rafał Lemański)

11 lutego, Myszyniec: FC 2012 Różan (B) 4:2 (Fabian Czajkowski 2x, Tomasz Murach 2x)

18 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 6:2 (Fabian Czajkowski 2x, Maciej Szymański 2x, Mateusz Majewski, Tomasz Murach)

25 lutego, Myszyniec: Mazowsze Jednorożec (LO) 0:4

3 marca, Myszyniec: ULKS Ołdaki (B) 6:1 (Maciej Szymański 3x, Szymon Kulas 2x, Tomasz Murach)

10 marca, Myszyniec: Orzeł Kolno (IV) 5:4 (Szymon Kulas, Jakub Kowalczyk, Tomasz Murach, Kamil Bednarczyk, Piotr Magdaleński)

11 marca, Myszyniec: GUKS Krasnosielc (B) 3:4 (Szymon Kulas, Adam Kobus, Piotr Magdaleński)

18 marca, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 4:3 (Kamil Bednarczyk 2x, Maciej Szymański, Piotr Magdaleński)

Boruta Kuczbork

24 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 4:0 (Kamil Klimek, Sebastian Rybak, Adam Juszczyk, Bartosz Oleksa)

4 marca, Mława: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 1:1 (Dominik Stańczak)

11 marca, Żuromin: Wkra II Żuromin (B) 2:2 (Rafał Balcerzak 2x)

18 marca, Kuczbork: Iskra Narzym (A) - odwołany

GKS Pokrzywnica

4 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 6:2 (Łukasz Olejnik 4x, Paweł Różalski, Michał Brodowski)

10 lutego, Ciechanów: WKS Rząśnik (B) 2:7 (Dawid Wichowski, zawodnk testowany)

18 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:2 (Marcin Michalski, Dawid Wichowski)

24 lutego, Ciechanów: Pełta Karniewo (B) 4:4 (Łukasz Olejnik, Dariusz Mućka, Mateusz Miłoński, zawodnik testowany)

4 marca, Baranowo: Iskra Zaręby Koscielne (B) 8:2 (Rafał Krzyżewski 3x, Łukasz Olejnik 3x, Dawid Wichowski, Mateusz Miłoński)

10 marca, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (B) 7:1 (Łukasz Olejnik 4x, Rafał Krzyżewski 2x, zawodnik testowany)

Jutrzenka Unieck

18 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 1:0 (Szymon Wiejski)

25 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 1:3 (Piotr Rogowski)

4 marca, Ciechanów: Gladiator Słoszewo (B) 1:5 (Mateusz Okrzes)

15 marca, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 7:1 (Paweł Osowski 2x, Mariusz Borzykowski 2x, Mateusz Okrzes, Krzysztof Kozłowski, zawodnik testowany) 

17 marca, Zielonki: PKS Radość (A) 3:6 ()

Konopianka Konopki

3 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:5 (Kamil Nosarzewski)

10 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 7:2 (Adrian Kocięcki 2x, Paweł Łapuć 2x, Mateusz Pietruś 2x, Kamil Nosarzewski)

18 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:2 (Michał Skura, Mateusz Pietruś)

24 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) 0:1

4 marca, Ciechanów: Pełta Karniewo (B) 2:8 (Mateusz Pietruś, Mateusz Miłek)

10 marca, Iłowo: Polonia Iłowo (LO) 1:4 (Adrian Kocięcki)

19 marca, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 13:3 ()

Korona Karolinowo

10 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 3:4 (Hubert Bulak 2x, Adrian Śkwarski)

16 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 0:8

24 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 2:9 (Michał Kłodawski, zawodnik testowany)

3 marca, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 3:3 (Hubert Bulak 2x, Michał Kłodowski)

10 marca, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) 3:0 (Michał Kłodowski 2x, Sebastian Ambroziak)

Kryształ Glinojeck

20 stycznia, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:2 (Mariusz Kopecki)

27 stycznia, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:0 (Kamil Orzechowski)

3 lutego, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) 3:1 (Dariusz Przebierała, Mariusz Kopecki 2x)

7 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) 2:7 (Patryk Mróz, Kamil Orzechowski)

10 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:1 (Konrad Winiecki, Dariusz Przebierała)

14 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:7

17 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 1:3 (Mariusz Kopecki) - 45 minut

17 lutego, Ciechanów: Korona Szydłowo (LO) 1:3 (Leszek Betlewicz) - 45 minut

21 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) - odwołany

24 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:2 (Patryk Lubański, Mariusz Kopecki 2x)

3 marca: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

4 marca, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 2:1 (Mariusz Kopecki, Kacper Winiecki)

10 marca, Mława: Korona Szydłowo (LO) 1:0 (Kamil Orzechowski)

17 marca, Kraszewo: Kasztelan Sierpc (LO) 1:2 (Kamil Orzechowski)

KS Wąsewo

27 stycznia, Baranowo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 3:2 (Michał Rychlik 2x, Adrian Waracki)

3 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 5:3 (Adrian Waracki, Adam Pałubiński, Paweł Murawski, Jakub Podolak 2x)

11 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 3:1 (Adam Pałubiński 2x, Rafał Żukowski)

18 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 1:0 (Kamil Wojdak)

25 lutego, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 5:3 (Adrian Waracki 2x, Adam Pałubiński, Paweł Murawski, Jakub Podolak)

2 marca, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:1 (Paweł Murawski)

9 marca, Zambrów: MKS Małkinia (A) 4:4 (Adam Waracki 2x, Paweł Murawski 2x)

18 marca, Jadów: ŁKS Łochów (A) 3:6 (Paweł Murawski 3x)

Kurpik Kadzidło

3 lutego, Myszyniec: Orzyc Chorzele (LO) 4:1 (Karol Antoszewski 2x, Szymon Samsel, Hubert Dąbkowski)

10 lutego, Myszyniec: MKS Ruciane Nida (A) 2:5 (Marcin Charucki, Konrad Mamiński)

18 lutego, Myszyniec: WKS Rząśnik (B) 4:5 (Szymon Samsel, Konrad Mamiński, Radosław Szurnicki, Łukasz Staśkiewicz)

24 lutego, Myszyniec: Mazur Pisz (LO) 2:1 (Łukasz Staśkiewicz, Kacper Staniszewski)

25 lutego, Myszyniec: GUKS Krasnosielc (B) - odwołany

4 marca, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 7:0 (Marcin Jaworski 3x, Konrad Mamiński 2x, Rafał Abramczyk, Łukasz Staśkiewicz)

10 marca, Myszyniec: ULKS Ołdaki (B) 5:1 (Łukasz Staśkiewicz 2x, Karol Antoszewski, Szymon Samsel, samobójcza)

11 marca: Mazowsze Jednorożec (LO) - odwołany

11 marca: Iskra Krasne (LO) - odwołany

Orzeł Sypniewo

10 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:6

18 lutego, Baranowo: Orz Goworowo (B) 9:1 (Mateusz Turek 4x, Marcin Gutowski 2x, Mariusz Grodzki, Paweł Zalewski, Karol Żebrowski)

24 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 1:1 (Karol Żebrowski)

3 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 3:0 (Karol Żebrowski 2x, Marcin Gutowski)

10 marca, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 4:0 (Artur Rawa 2x, Marcin Gutowski, Rafał Ostrowski)

18 lutego, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 7:4 (Artur Rawa 4x, Marcin Gutowski, Paweł Zalewski)

PAF Płońsk

27 stycznia, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 11:0 (Mateusz Rutkowski 3x, Marek Kornatowski 3x, Daniel Skolimowski, Mateusz Wiśniewski 2x, Mateusz Kozielski, Kamil Wiśniewski)

3 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 1:3 (Mateusz Rutkowski)

10/11 lutego: Unia Warszawa (LO) - odwołany

10 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:8 (Mateusz Rutkowski)

18 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 1:9 (Mateusz Rutkowski)

25 lutego, Ciechanów: Gladiator Słoszewo (B) - odwołany

3 marca, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:1 (Mateusz Rutkowski)

10 marca, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:1 (Kamil Boniewski 2x, Michał Jarosławski)

18 marca, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 7:0 (Mateusz Rutkowski 2x, Filip Garłowicz 2x, Norbert Turowiecki, Michał Jarosławski, Marek Kornatowski)

Rzekunianka Rzekuń

3 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 2:1 (Rafał Płaszczyński, Bartosz Siurnicki)

11 lutego, Łomża: KS Śniadowo (LO) 1:4 (Łukasz Choroszewski)

18 lutego, Łomża: MKS Małkinia (A) 0:2

24 lutego, Myszyniec: FC 2012 Różan (B) - odwołany

24 luty, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 4:1 (Konrad Sobotka, Łukasz Choroszewski, Adrian Wołejszo, Przemysław Lebieusz)

4 marca, Myszyniec: GUKS Krasnosielc (B) 2:6 (Konrad Sobotka, Bartosz Siurnicki)

7 marca, Olszewo-Borki: Orz Goworowo (B) 3:1 (Radosław Wierzbowski, Konrad Sobotka, Bartosz Siurnicki)

11 marca, Olszewo-Borki: GKS Andrzejewo (B) 2:3 (Konrad Sobotka, Kruk)

Świt Baranowo

10 lutego, Baranowo: Narew Ostrołęka (B) 2:2 (Marcin Gładek 2x)

17 lutego, Baranowo: Omulew Wielbark (LO) 2:2 (Marcin Tabaka, Rafał Ogonowski)

24 lutego, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 1:1 (Krystian Olender)

3 marca, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 0:3

7 marca, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:5 (Marcin Tabaka)

11 marca, Baranowo: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 0:3

Żak Szreńsk

18 lutego, Żuromin: Wkra II Żuromin (B) - odwołany

25 lutego, Mława: Skrwa Skrwilno (A) - odwołany

4 marca, Przasnysz: FC 2012 Różan (B) - odwołany

11 marca, Ciechanów: Gladiator Słoszewo (B) 1:1 (Rafał Gesek)

 

Płock
Błękitni Gąbin

4 marca, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 0:6

8 marca, Płock: Start Proboszczewice 2:2 (Wojciech Ziarkowski 2x)

18 marca, Goleszyn: Orzeł Goleszyn (LO) 3:4 (Tomasz Ziarkowski 2x, Wojciech Ziarkowski)

24 marca: Wisła Główina-Sobowo (A)

GKS Góra

24 lutego, Płock: Amator Maszewo (LO) 5:11 (Mateusz Jankowski, Piotr Ronczkowski 3x, Patryk Nowakowski)

18 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 3:4 () 

24/25 marca: ULKS Ciółkowo (A)

Huragan Bodzanów

7 stycznia, Bodzanów: Polonia Radzanowo (A) 4:0 (Krzysztof Zuchora 2x, Michał Zuchora 2x)

10 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 2:11 (Krzysztof Zuchora, Paweł Kowalczyk)

18 lutego, Żychlin: KS Żychlin (B) 2:1 (Krzysztof Zuchora, Michał Zuchora)

25 lutego: Szopen Sanniki (B) - odwołany

4 marca, Włocławek: Lider Włocławek (juniorzy) 0:8

10 marca: Zryw Bielsk (LO) - odwołany

11 marca, Płock: Start Proboszczewice (A) 3:13 (Dominik Wiewiórkowski, Hubert Kozioł 2x)

14 marca: Mazur Gostynin (IV) - odwołany

17/18 marca: Unia Iłów (LO) - przełożony

24/25 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Kasztelan Białe Błoto

10 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) 1:5 (Damian Jankowski)

Mazowia Słubice

11 marca, Słubice: Unia II Czermno (B) 3:2 (Paweł Duda, Adrian Olkiewicz, Mikołaj Kłys)

18 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) 5:3 ()

24/25 marca, Słubice: Lwówianka Lwówek (B)

Pogoń Słupia

24 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 3:8 (Paweł Sadowski, Szymon Sieradzki, Jakub Giziński)

3 marca, Płock: Szopen Sanniki (B) 9:0 (Mariusz Sobczak 2x, Bartłomiej Granat 2x, Adrian Fontański, Przemysław Mysielski 2x, Paweł Sadowski, Jacek Skrobiński)

11 marca, Płock: Stegny Wyszogród (LO) 3:4 (Radosław Goc, Paweł Sadowski)

17 marca, Płock: Amator Maszewo (LO) 2:1 ()

24 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) - 17.30

Polonia Radzanowo

7 stycznia, Bodzanów: Huragan Bodzanów (A) 0:4

17 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 4:1 (Piotr Stępka 2x, Rafał Bratkowski, Kamil Zieliński)

3 marca, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) 3:1 (Kacper Pejta, Rafał Bratkowski, Piotr Stępka)

10/11 marca: Unia Czermno (LO) - odwołany

17 marca, Radzanowo: Zryw Bielsk (LO) - odwołany

24/25 marca: Relax Miszewo Murowane (B)

30/31 marca: Szopen Sanniki (B)

Spójnia Mała Wieś

27 stycznia, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 5:3 (Tomasz Górecki 4x, Krzysztof Aleksandrowicz)

25 lutego, Sochaczew: Orkan Sochaczew (B) 1:5 (Tomasz Górecki)

4 marca, Sochaczew: Orkan Sochaczew (B) 1:2 (Norbert Skrzyński)

11 marca, Płock: ULKS Ciółkowo (A) 1:1 (Michał Sołtysiak)

24/25 marca: GKS Gumino (B)

31 marca: Stoczniowiec Płock (A)

Stoczniowiec Płock

10 lutego, Płock: Kasztelan Sierpc (LO) 0:4

17 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 3:0 (Bartłomiej Mielczarski, Jakub Kowalczyk, Wojciech Gapiński)

25 lutego, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 2:4 (Dawid Lakowski, Damian Grabowski)

4 marca, Płock: Skra Drobin (LO) 6:0 (Dawid Lakowski, Damian Grabowski, Dominik Milewski, Bartłomiej Mielczarski 2x, Dominik Marcinkowski)

10 marca, Goleszyn: Orzeł Goleszyn (LO) 7:1 (Jakub Kowalczyk 3x, Bartłomiej Mielczarski, Dawid Lakowski, Dominik Milewski, Patryk Gałamaga)

15 marca, Płock: Wicher Cieszewo (LO) 8:2 (Damian Grabowski 3x, Arkadiusz Wróblewski, Krystian Skierkowski, Bartłomiej Mielczarski, Kacper Orłowski)

24/25 marca: Zorza Szczawin Kościelny (B)

30/31 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

ULKS Ciółkowo

27 lutego, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) 1:4 (Przemysław Cieszkowski)

3 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 5:3 (zawodnik testowany, Sebastian Feliciak, Daniel Cieszkowski, Michał Aronowski, Wiktor Kopyt)

11 marca, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 1:1 (Bartosz Sarnecki)

18 marca, Cieszewo: Wicher Cieszewo (LO) 1:3 ()

25 marca: GKS Góra (A)

Wisła Główina-Sobowo

18 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 0:0

18 marca, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 2:1 ()

Wisła Nowy Duninów

17 lutego, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 1:2 (Marcin Ciesielski)

24 lutego, Płock: Dąbrowianka Dąbrowice (A) 6:0 (Rafał Rękawiecki 3x, Dawid Kalwasinski 2x, Maciej Szczęsny)

4 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 3:2 (Rafał Rękawiecki 3x)

11 marca, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 2:0 (Rafał Rękawiecki, samobójcza)

31 marca, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) - 17.00

 
Radom I

Akcja Jastrzębia

27 stycznia, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:3 (Sebastian Wcibisz, Paweł Golec)

4 lutego, Radom: KS Potworów (A) 2:6 (Przemysław Majewski, Paweł Golec)

11 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 1:3 (Sebastian Wcibisz)

17 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 2:7 (Grzegorz Zych, zawodnik testowany)

24 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) - odwołany

25 lutego, Radom: SKS Potworów (A) 1:5 (Paweł Golec)

28 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 0:1

7 marca, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 5:0 (Sebastian Wcibisz 2x, Przemysław Majewski 2x, Oskar Kilianek)

11 marca, Radom: Iskra Gózd (A) 0:4

Energia II Kozienice

27 stycznia, Kozienice: Plon Garbatka (A) 3:2 (Artur Strąg, Mateusz Kryczka, Damian Kozdryk)

3 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:2 (Artur Strąg, Mateusz Kryczka, Hubert Strzelczyk, Daniel Pietrasik)

10 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 4:5 (Piotr Czerwiński, Mateusz Kryczka, Patryk Sznajder, Daniel Pietrasik)

17 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:3 (Daniel Pietrasik 2x)

3 marca, Radom: Radomiak II Radom (LO) 1:12 (Patryk Sznajder)

10 marca, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 10:4 (Mateusz Kryczka 4x, Patryk Sznajder 2x, Hubert Strzelczyk 2x, Artur Strąg 2x)

Gryf Policzna

4 lutego, Puławy: Hetman Gołąb (A) 6:3 (Adrian Olczak 2x, Michał Kisiel, Mateusz Próchniak, Łukasz Tęcza, Patryk Mizerski)

10 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 2:3 (Mateusz Makuch, Mateusz Próchniak)

17 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (LO) 3:2 (zawodnik testowany, Sebastian Otachel, Mateusz Próchniak)

24 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 6:1 (Mateusz Makuch 2x, Adrian Kutyła 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

3 marca, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 4:2 (Mateusz Próchniak 2x, Sebastian Markowski, Bartosz Kazanowski)

10 marca: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany

10 marca, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 1:13 (samobójcza)

Gryfia Mirów

11 lutego, Ruda Wielka: WUKS Ruda Wielka (A) - odwołany

17 lutego, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 4:5 (Patryk Dujka 3x, Krystian Szwed)

24 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 1:2 (Łukasz Król)

4 marca, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 2:3 (Maciej Kosela, Patryk Kiełbasa)

10 marca, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 2:1 (Patryk Dujka 2x)

Hubertus Chomentów

3 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 3:5 (Damian Grzmil 3x)

11 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

17 lutego, Chomentów: Gryfia Mirów (A) 5:4 (Damian Grzmil 2x, Patryk Skura, Piotr Gębczyk)

25 lutego, Chotcza: Wisła Chotcza (B) 1:0 (Rafał Marchewka)

4 marca, Radom: Krępianka Rzeczniów (B) 2:2 (Patryk Skura 2x)

10 marca, Pionki: Proch Pionki (LO) 0:4

Iskra Gózd

28 stycznia, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:2 (Mateusz Pszczoła 2x)

3 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 0:2

11 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 2:0 (Mateusz Pszczoła, Wojciech Nowocień)

18 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:0 (Mateusz Pszczoła, Mateusz Tatar)

24 lutego, Radom: Wisła Solec (B) 2:0 (Damian Pałka, Wojciech Nowocień)

3 marca, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 2:3 (Mateusz Pszczoła, Mateusz Tatar)

11 marca, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 4:0 (Mateusz Pszczoła 2x, Wojciech Nowocień, Sebastain Szymański)

24 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 4:2 ()

KP Stanisławice

21 stycznia, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:3 (Wojciech Starzyk 3x, Hubert Strzelczyk)

27 stycznia, Kozienice: KS Błtonica Stara (A) 0:10

3 lutego, Kozienice: Pilica Nowe Miasto (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

10 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:6 (Wojciech Starzyk)

18 lutego, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 1:6 (zawodnik testowany)

24 lutego, Kozienice: Legion Suskowola (B) 6:2 (Jakub Stankiewicz 2x, Cezary Piekarski, Filip Chrapek, zawodnik testowany, Paweł Przepiórzyński)

3 marca, Kozienice: Gabaryty Dęblin (B) 2:2 (zawodnik testowany, Paweł Przepiórzyński)

10 marca, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:1 (zawodnik testowany)

Królewscy Jedlnia

27 stycznia, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:2 (Kacper Dąbrowski 2x)

3 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 1:0 (Karol Gębczyk)

11 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 6:1 (Karol Gębczyk 3x, Sebastian Sałek, Łukasz Kołodziej, Błażej Wąsik)

17 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 7:4 (Sebastian Sałek 2x, Maurycy Dąbrowski 2x, Szymon Iwanowski, Łukasz Kołodziej, Karol Gębczyk)

25 lutego, Kozienice: Legiom Głowaczów (LO) 1:6 (Karol Gębczyk)

3 marca, Radom: KS Potworów (A) 3:2 (Sebastian Sałek 2x, Szymon Iwanowski)

11 marca, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 0:2

KS Magnuszew

3 lutego: Plon Garbatka (A) 4:1 (Daniel Janicki, Kamil Kalbarczyk, Michał Talaga, samobójcza)

10 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 5:4 (Daniel Janicki, Kamil Kalbarczyk, Mariusz Domeradzki, Tomasz Kowalczyk 2x)

17 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:3 (Daniel Janicki)

24 lutego, Kozienice: KS Warka (LO) 0:11

4 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 4:2 (Daniel Janicki 2x, Michał Talaga 2x)

11 marca, Błotnica: KS Błotnica Stara (A) 1:5 ()

Oronka Orońsko

27 stycznia, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 1:12 (Dawid Fajdek)

3 lutego, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 1:2 (Jakub Płusa)

10 lutego, Radom: Hubal Chlewiska (B) 11:1 (Jakub Płusa 3x, Cezary Bursa 3x, Dawid Fajdek 2x, Dominik Wyrwiński 2x, Sebastian Kopycki)

18 lutego, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 0:1

24 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 3:0 (Cezary Bursa 2x, Jakub Lichtwierowicz)

4 marca, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 2:1 (Cezary Naglak, Patryk Tomczyk)

11 marca, Orońsko: Zawisza Sienno (LO) 2:2 (Cezary Bursa, Dominik Wyrwiński)

20 marca, Radom: Zamlynie Radom (LO) 1:4 ()

Plon Garbatka

27 stycznia, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 2:3 (Michał Grzeszczyk, Rafał Pachocki)

3 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 1:4 (Artur Wolszczak)

10 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 6:1 (Artur Gugała 3x, Rida Zarzeczny, Bartłomiej Muniak 2x)

17 lutego, Kozienice: Legion Suskowola (B) 3:1 (samobójcza, Artur Gugała, zawodnik testowany)

25 lutego, Kozienice: Serokomla Janowiec (A) 3:1 (Rafał Pachocki 3x)

4 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 1:0 (Bartłomiej Muniak)

10 marca, Kozienice: KP Stanisławice (A) 1:1 (Robert Kustra)

Polonia Iłża

27 stycznia, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:2 (Michał Kutera, Łukasz Kaczmarczyk, Paweł Kopciał)

3 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 3:7 (Michał Kutera, Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Wójcik)

7 lutego: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

10 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 3:3 (Paweł Kopciał, Mateusz Niewczas, Grzegorz Godzisz)

14 lutego: Broń Radom (juniorzy) - odwołany

14 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

17 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:0 (Mateusz Niewczas, Paweł Kopciał)

22 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 1:3 (Mateusz Kurek)

24 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 0:3

4 marca, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 0:1

11 marca, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:1 (Iwan Dynja, Mateusz Niewczas)

17 marca, Radom: Powiślanka Lipsko (LO) - odwołany

WUKS Ruda Wielka

4 lutego, Kaszów: KS II Błotnica Stara (B) 4:3 (Maciej Jankowski 2x, Sebastian Lis, Przemysław Rogala)

18 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:5 (Patryk Tomczyk, Piotr Masiarz I, Krystian Giezgała, Piotr Masiarz II)

11 marca, Ruda Wielka: Instal Michałów (-) 2:6 (Sebastian Lis, Paweł Rogala)

Zorza Kowala

21 stycznia, Radom: Powała Taczów (A) 3:5 (Artur Boruciński 2x, Filip Białczak)

28 stycznia, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 2:5 (Łukasz Bińkowski, Damian Bednarczyk)

3 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 4:4 (Kamil Płaskociński 2x, Krzysztof Mikołajczyk, Daniel Wosztyl)

11 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:7 (Kamil Płaskociński, Łukasz Kuśta)

18 lutego, Radom: Wisła Chotcza (B) 7:2 (Kamil Płaskociński 2x, Michał Fryszkowski, Łukasz Kuśta, Damian Bednarczyk, Filip Białczak, Daniel Wosztyl)

25 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 4:4 (Daniel Wosztyl, Kamil Płaskociński, Michał Fryszkowski, Hubert Marzec)

4 marca: Krępianka Rzeczniów (B) - odwołany

4 marca, Radom: Centrum Radom (juniorzy) 2:9 (Filip Białczak, Łukasz Bińkowski)

11 marca, Radom: Hubal Chlewiska (B) - odwołany

11 marca, Radom: Krępianka Rzeczniów (B) 3:0 (Kamil Płaskociński 2x, zawodnik testowany)

25 marca, Radom: Powała Taczów (A) 2:0 (Artur Boruciński, Kamil Płaskociński)

 

Radom II

Chojniak Wieniawa

10 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:2 (Piotr Kazała, Michał Witusiński 2x)

17 lutego, Brudnów: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 3:1 (Piotr Siwek, Radosław Norek, Mateusz Dyjas)

24 lutego, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 2:1 (Radosław Norek 2x)

3 marca, Brudnów: Iskra Gózd (A) 3:2 (Radosław Norek 2x, Łukasz Sapieja)

8 marca, Brudnów: Szydłowianka Szydłowiec (LO) - odwołany

Jaguar Wolanów

10 lutego: Akcja Jastrzębia (A) - odwołany

17 lutego, Wolanów: Powała Taczów (A) 5:8 (Maciej Zdonek 2x, Krzysztof Gibała, Mateusz Reguła, Kacper Pikiewicz)

24 lutego: Polonia Iłża (A) - odwołany

25 lutego, Wolanów: Krępianka Rzeczniów (B) - odwołany

27 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 3:2 (Mateusz Reguła, Filip Kornafel, Dawid Gajos)

4 marca, Radom: GKS Stromiec (B) 3:2 (Dawid Gajos 2x, Łukasz Prokop)

11 marca, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 5:1 (Maciej Zdonek, Lesiak 2x, Paweł Korycki 2x)

Kraska Jasieniec

1 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:3

11 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:1

18 lutego, Grójec: KS II Błotnica Stara (B) 5:0 (Jakub Baduła, Gabriel Deryng, Seweryn Kalinowski 2x, zawodnik testowany)

25 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:1 (zawodnik testowany 2x, Ernest Wójcik, Seweryn Kalinowski)

4 marca, Grójec: KS Magnuszew (A) 2:4 (Ernest Wójcik, Piotr Dąbrowski)

11 marca, Grójec: GKS Stromiec (B) 2:4 (samobójcza, Maciej Rafałowicz)

28 marca, Grójec: GKS Belsk Duży (B) 6:3 ()

KS Błotnica Stara

27 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (A) 10:0 (Mariusz Barszcz 2x, Karol Rogoliński 3x, Kacper Grochala 3x, Damian Boczek, Adrian Dawidowski)

4 lutego, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 5:0 (Maciej Rychel, Adrian Dawidowski, Karol Rogoliński, Grzegorz Babut, Kacper Grochala)

17 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:2 (Mariusz Barszcz)

11 marca, Błotnica: KS Magnuszew (A) 5:1 (Karol Rogoliński 3x, Maciej Rychel 2x)

24 marca: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:3 ()

KS Potworów

4 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 6:2 (Krzysztof Tyczyński 2x, Kacper Tyczyński, Szymon Stefański, zawodnik testowany, samobójcza)

10 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (LO) 6:5 (zawodnik testowany, Filip Ozimski, Krzysztof Tyczyński 2x, Maciej Gędaj, Kacper Tyczyński)

17 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 4:1 (Soliński, Kacper Tyczyński, Oskar Borkowski, Szymon Stefański)

24 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 0:6

3 marca, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:3 (Maciej Gędaj, Krzysztof Tyczyński)

11 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:3 (Kacper Tyczyński, Krzysztof Tyczyński)

MKS Wyśmierzyce

3 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:2 (Marcin Strzelecki, Grzegorz Dąbrowski, Tomasz Jasiński)

11 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:0 (Bartłomiej Wielgus 2x, Tomasz Jasiński, samobójcza)

18 lutego, Mogielnica: Sadownik Błędów (A) 0:3

4 marca, Mogielnica: Zorza Klwów (B) 3:3 (Norbert Łysakowski 3x)

Młodzik-18 Radom

3 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 0:1

10 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 3:3 (Łukasz Glista, Konrad Pionka, Jakub Ulawski)

17 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:6 (Filip Janik, Patryk Krupa)

24 lutego, Radom: Gryf Policzna (A) 1:6 (Adrian Kacprowicz)

4 marca, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:2 (Łukasz Glista)

11 marca, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:9 (Marcin Prokop)

Orzeł Gielniów

24 lutego: Zorza Klwów (B) - odwołany

4 marca, Spała: LKS Radzice (A) 6:4 (Radosław Natorski 2x, Seweryn Szczepański 2x, Damian Sapieja 2x)

11 marca, Gielniów: LKS Mniszków (A) 3:4 (Kamil Ścierski, Damian Sapieja, Waldemar Wołąkiewicz)

Powała Taczów

21 stycznia, Radom: Zorza Kowala (A) 5:3 (Kamil Skowronek 3x, Michał Adamczyk, Piotr Sobol)

11 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:4 (Kamil Skowroński 2x, Przemysław Kostrzewa, Marcin Jakóbiak)

17 lutego, Wolanów: Jaguar Wolanów (A) 8:5 (Ireneusz Urbaniak 2x, Przemysław Kostrzewa 2x, Michał Jerzyna, Łukasz Jakóbiak, Eryk Bilski, Damian Kostrzewa)

24 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:8 (Przemysław Kostrzewa, Łukasz Jakóbiak, Macin Jakóbiak)

3 marca: Wulkan Zakrzew (B) - odwołany

11 marca, Brudnów: KS Jastrząb (B) 5:8 (Przemysław Kostrzewa, Marcin Jakóbiak, Kamil Skowroński 3x)

25 marca, Radom: Zorza Kowala (A) 0:2

Sadownik Błędów

18 lutego, Mogielnica: MKS Wyśmierzyce (A) 3:0 (Adrian Krawczyk 2x, Mateusz Krawczyk)

11 marca, Grójec: Zodiak Sucha (A) 0:3

SKS Potworów

25 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 5:1 (Dawid Lubecki 3x, Pyrka, zawodnik testowany)

3 marca, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 1:3 (Filip Macierzyński)

11 marca, Łódź: Stal Niewiadów (IV) 1:0 (Łukasz Matyśkiewicz)

Sokół Przytyk

27 stycznia, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 3:2 (Przemysław Molga, Patryk Kołodziejczyk, zawodnik testowany)

3 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 2:0 (Przemysław Molga 2x)

11 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 1:6 (Bartłomiej Kaczkowski)

18 lutego, Radom: KS II Błotnica Stara (B) - odwołany

25 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 4:4 (Bartłomiej Jeżmański, Mariusz Soliński, Patryk Kołodziejczyk, Marcin Korgul)

3 marca, Radom: Gracja Tczów (LO) 5:4 (Grzegorz Soliński, Mariusz Soliński, Przemysław Molga, Bartłomiej Radomski, Filip Radomski)

11 marca, Radom: Polonia Iłża (A) 1:2 (Bartosz Kaczkowski)

Strażak Wielogóra

3 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 4:4 (Damian Pachocki 2x, Wojciech Krajewski, Kamil Godziński)

10 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 0:5

18 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 6:1 (Dominik Bukowski 2x, Wojciech Krajewski 2x, Dominik Ofiara, Przemysłoaw Czajkowski)

28 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 1:0 (Damian Czajkowski)

10 marca, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:8

17 marca, Radom: Centrum Radom (LO) - odwołany

Zodiak Sucha

10 lutego, Grójec: KS Jastrząb (B) 8:1 (Łukasz Ławrecki 5x, Jacek Wójcik, Jakub Piekarski, Bartłomiej Grzyeacz)

17 lutego, Grójec: KS Magnuszew (A) 3:1 (Hubert Król, Kacper Nowak, Jacek Wójcik)

24 lutego, Grójec: Blask Odrzywół (B) - odwołany

3 marca, Grójec: LKS Promna (IV) 1:5 (Bartłomiej Kowalczyk)

11 marca, Grójec: Sadownik Błędów (A) 3:0 (Łukasz Ławrecki, Bartłomiej Grzywacz, Jakub Piekarski)

 

Siedlce

Błękitni Stoczek Węgrowski

11 lutego, Stoczek Węgrowski: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 0:8

18 lutego, Stoczek Węgrowski: Rywal Ruchna (B) 10:2 (Łukasz Siwiński 6x, Paweł Wierzbicki 2x, Łukasz Wierzbicki, Zbigniew Gago)

23 lutego, Stoczek Węgrowski: Podlasie Sokołów Podlaski (juniorzy) - odwołany

25 lutego, Ruchna: Rywal Ruchna (B) - odwołany (kluby rozegrały gierkę towarzyską w hali)

4 marca: Tajfun JarMet II Jartypory (B) - odwołany

11 marca, Stoczek Węgrowski: Liwia Łochów (B) 0:0

11 marca, Stoczek Węgrowski: Tajfun JarMet II Jartypory (A) 2:0 (Łukasz Siwiński, Damian Kołodziejek)

17/18 marca: Tajfun JarMet II Jartypory (B) - odwołany

18 marca, Stoczek Węgrowski: LKS Ostrówek (A) - odwołany

25 marca: Wicher Sadowne (B) 1:9 ()

Grodzisk Krzymosze

25 lutego, Krzymosze: Niwa Tęczki (B) 4:0 (Paweł Zacharczuk 2x, Daniel Kozak, Erwin Wyżywniak)

4 marca: ULKS Gołąbek (B) 7:0 (Paweł Śliwa 2x, Adrian Ławnik 2x, Hubert Wysokiński, Jarosław Michalak)

11 marca, Krzymosze: Tęcza Korczew (A) - odwołany

18 marca: MTS (?) Sokołów Podlaski (-) - odwołany

25 marca, Krzymosze: Jastrząb Żeliszew (A) 1:5 (Hubert Wysokiński)

Jastrząb Żeliszew

11 lutego, Żeliszew: Olimpia Latowicz (B) 4:6 (Krystian Rytel, Jakub Strojek, Marcin Gasek, Piotr Wielgosz)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Kałuszyn (LO) 3:4 (Patryk Sadowiak, Paweł Jóźwiak, samobójcza)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Wektra Zbuczyn (LO) 3:6 (Jakub Strojek, Dominik Roguski, Paweł Jóźwiak)

11 marca, Sobolew: Kujawiak Stanin (LO) 2:2 (Paweł Jóźwiak, Jakub Strojek)

18 marca: Polonez Mordy (A) - odwołany

25 marca, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) 5:1 ()

Jutrzenka Cegłów

18 lutego, Cegłów: Orzeł Parysów (B) 3:3 (Daniel Czerwonka, Michał Branicki, Piotr Sikorski)

11 marca, Cegłów: Wektra Zbuczyn (LO) 0:9

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Rywal Ruchna (B) - odwołany

25 marca, Mińsk Mazowiecki: MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 0:5

Kosovia Kosów Lacki

25 lutego, Kosów Lacki: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) - odwołany

4 marca, Zambrów: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 1:3 (Mateusz Zalewski)

10 marca, Kosów Lacki: Iskra Zaręby Kościelne (B) 2:4 (Konrad Zębrowski)

18 marca: Płomień II Dębe Wielkie (B) 5:2 ()

24 marca: Liwia Łochów (B) 3:3 (Michał Saczuk, Łukasz Zalewski, Arkadiusz Borowy)

LKS Ostrówek

17 lutego, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 2:2 (Rafał Kazula, Sebastian Polewski)

25 lutego, Jadów: Liwia Łochów (B) 4:0 (Paweł Zalewski, Konrad Akonom, Marcin Polewski 2x)

4 marca, Jadów: Liwia Łochów (B) 9:0 (Sebastian Polewski 2x, Michał Glinka, Paweł Zalewski, Patryk Radecki, Tafał Kazula 3x, Maciej Gryczka)

10 marca, Jadów: Czarni Węgrów (LO) 4:10 (Paweł Zalewski 3x, Sebastian Polewski)

18 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - odwołany

25 marca, Ostrówek: Czarni Węgrów (LO) 2:2 (Rafał Kazula, Sebastian Polewski)

Miedzanka Miedzna

25 lutego, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 1:2 (Adam Kajdaniuk)

4 marca, Zambrów: Rywal Ruchna (B) 8:0 (Łukasz Owsianka 3x, Mateusz Ładosz 3x, Cezary Rytel 2x)

10 marca, Jadów: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:8 (Tomasz Gmiter)

18 marca, Jadów: Wicher Sadowne (B) 6:3 (Piotr Krysiński 3x, Łukasz Owsianka, Radosław Walczyk, Tomasz Gmiter)

25 marca, Stoczek Węgrowski: Podlasie Sokołów Podlaski (juniorzy) 4:0 (Cezary Rytel 3x, Bartłomiej Rytel)

MKS Małkinia 

28 stycznia, Łomża: KS Śniadowo (LO) 0:5

4 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 2:0 (Michał Zawistowski, Marcin Sadowski)

10 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:1 (Karol Dmochowski, Adam Najgrodzki)

18 lutego, Łomża: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:0 (Marcin Sadowski, Łukasz Rostkowski)

25 lutego, Zambrów: Orlęta Czyżew (LO) 3:0 (Adam Najgrodzki, Maciej Skłodowski, Michał Zawistowski)

4 marca, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 3:2 (Marcin Sadowski, Bartosz Wróblewski, Cezary Maliszewski)

9 marca, Zambrów: KS Wąsewo (A) 4:4 (Karol Dmochowski, Daniel Góral, Mateusz Jakubowski, Michał Zawistowski)

18 marca, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 9:0 (Michał Zawistowski 5x, Adam Najgrodzki, Daniel Góral, Piotr Skłodowski, Mateusz Rostkowski)

Nojszewianka Dobre

14 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 7:0 (Jakub Rastawicki 5x, zawodnik testowany, Bartłomiej Szczurowski)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 2:7 (Marek Komorowski, Kamil Wasilewski)

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:5 (Jakub Rastawicki)

17/18 marca: Fenix II Siennica (B) - odwołany

25 marca, Jadów: Iskra Kotuń (B) 2:5 ()

Polonez Mordy

11 marca, Mordy: Olimpia Latowicz (B) 10:2 (Mateusz Wójcik, Paweł Klewek, Daniel Paczuski 2x, Karol Karpiniuk, Kamil Księżopolski 3x, Michał Majchrzak 2x)

17/18 marca: Jastrząb Żeliszew (A) - odwołany

24/25 marca: Tęcza Korczew (A) - odwołany

Świt Barcząca

24 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:10 (zawodnik testowany)

27 stycznia, Sulejówek: SRT Halinów (A) 1:4 (Michał Wadas)

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 2:8 (Michał Wadas, Szymon Kopczyński)

11 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (LO) 0:5

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:12

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Płomień II Dębe Wielkie (B) - odwołany

10 marca, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) - odwołany

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 4:4 (Marcin Zgutka 2x, Mariusz Mistewicz, Karol Kuczkowski)

24 marca, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 4:6 ()

Tęcza Korczew

11 marca, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) - odwołany

Tęcza Stanisławów

11 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 2:2 (Kamil Wróbel, Patryk Zakrzewski)

18 lutego, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 2:3 (Łukasz Miąsko, Kamil Wróbel)

25 lutego, Mińsk Mazowiecki: Olimpia Latowicz (B) 1:3 (Adrian Kielczyk)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Nojszewianka Dobre (A) 7:2 (Maciej Sadocha 3x, Seweryn Rejmer 2x, Łukasz Miąsko, Patryk Zakrzewski)

11 marca, Jadów: Płomień II Dębe Wielkie (B) 7:2 (Maciej Sadocha 3x, Rafał Ruta 2x, Maciej Wieczorek, Maciej Ciok)

13 marca, Mińsk Mazowiecki: MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 4:3 (Maciej Sadocha 2x, Kamil Wróbel, Adrian Kielczyk)

24 marca, Jadów: Świt Barcząca (A) 6:4 (Maciej Ciok 2x, Adrian Kielczyk, Łukasz Glanowski, Łukasz Miąsko, Maciej Wieczorek)

Tygrys Huta Mińska

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Kolektyw Oleśnica (LO) 4:2 (Piotr Haber 2x, Maciej Parol, Wojciech Bucholc)

10 lutego, Jadów: ŁKS Łochów (A) 2:3 (Piotr Haber, Daniel Kuć)

17 lutego, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) - odwołany

24 lutego, Jadów: Korona Jadów (A) 5:1 (Piotr Haber 3x, Michał Nalazek, Wojciech Bucholc)

3 marca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:2 (Piotr Haber, Marcin Gryglas)

11 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:1 (Bartosz Dróżdż)

17 marca, Karczew: Płomień Dębe Wielkie (LO) - odwołany

 

Warszawa I
Huragan II Wołomin

3 lutego, Wołomin: Dąb II Wieliszew (B) 4:0 (Grzegorz Trzonkowski 3x, Tadeusz Wojakowski)

7 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 1:3 (Kamil Zaręba)

9 lutego, Wołomin: Rządza Załubice (B) 1:2 (Rafał Durajczyk)

17 lutego, Wołomin: Watra Mrozy (LO) 0:1

21 lutego, Wołomin: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:8 (Tadeusz Wojakowski, Paweł Czerski, Tomasz Mikusek)

3 marca: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

3 marca, Wołomin: Żbik II Nasielsk (B) 0:6

11 marca, Wołomin: Escola Varsovia (CLJ) 2:3 (Michał Antol, Mateusz Niemyjski)

17 marca: Wicher II Kobyłka (B) - odwołany

Inter Warszawa

11 lutego, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 4:2 (Mateusz Bąk, Paweł Pytlak, zawodnik testowany, Mateusz Kuba)

18 lutego, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:5 (Paweł Pytlak)

4 marca, Warszawa: Milan SC Łódź (B) 2:4 (samobójcza, Franciszek Wardejn)

11 marca, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 1:7 (Emil Kowalik)

17 marca: Jeziorka Prażmów (B) - odwołany

Korona Warszawa

3 lutego, Warszawa: Walka Kosów (B) 1:8 (Michał Mrowicki)

10 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:8

17 lutego, Warszawa: Błonianka II Błonie (A) 1:1 (Konrad Kolasa)

24 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 4:0 (Mateusz Kasprzak 4x)

3 marca, Warszawa: Rządza Załubice (B) 3:4 (Adrian Byczkowski, Paweł Chróstowski, Michał Kasprzak)

11 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 4:3 (Damian Kowalewski 3x, Michał Mrowicki)

17 marca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) - odwołany

Legion Warszawa

10 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 5:6 (Kacper Czernij 2x, ???)

14 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:7 (Adrian Bobryk, Michał Dąbrowski)

17 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (B) 1:4 (Adrian Bobryk)

24 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 2:2 (Dawid Pigiel 2x)

4 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 0:20

7 marca, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 0:9

11 marca, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 7:1 ()

15 marca, Łomianki: KS II Łomianki (B) 3:3 ()

Legionovia II Legionowo

3 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 3:2 (Piotr Szymański, Jakub Deptuła, Karol Szczepkowski)

3 lutego, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) 3:2 (Dawid Roguski 2x, Jakub Jurczak)

10 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 1:5 (Damian Grabowski)

10 lutego, Legionowo: Kryształ Glinojeck (A) 1:2 (zawodnik testowany)

15 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:3 (Kamil Biliński, Stanisław Machnacki, Mateusz Chmielewski, Kacper Gałązka)

18 lutego, Legionowo: Wkra Pomiechówek (A) 5:2 (Karol Szczepkowski 2x, Damian Grabowski, Konrad Zaklika, Mateusz Chmielewski)

18 lutego, Legionowo: PAF Płońsk (A) 9:1 (Kacper Gałązka, Dawid Śliwowski, Karol Biliński, jakub Galarski, Łączyński 2x, Stanisław Machnacki 3x)

24 lutego, Legionowo: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:8 (Karol Biliński, Mazlum Abul, Jakub Stefaniak)

24 lutego, Legionowo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:1 (Jakub Galarski)

27 lutego: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

4 marca, Legionowo: Legion Warszawa (A) 20:0 (Filip Kowalczyk 6x, Olaf Martynek 3x, Mazlum Abul, Gracja Kuśmierek 2x, Damian Grabowski, Patryk Sawicki 3x, Piotr Rajchert, Dariusz Suska, Jan Różański, Jacek Lewandowski)

4 marca, Legionowo: Escola Varsovia (LO) 0:0

10 marca, Legionowo: Agape Białołeka (LO) 6:0 (Przemysław Rybkiewicz, Filip Kowalczyk 2x, Kamil Biliński, Daniel Kutarba, Piotr Szymański)

10 marca, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) - odwołany

ŁKS Łochów

10 lutego, Jadów: Tygrys Huta Mińska (A) 3:2 (Piotr Oniszk 2x, Michał Chmielewski)

18 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 1:2 (Arkadiusz Sabala)

25 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 13:4 (Radosław Gręda, Łukasz Jusiński 2x, Patryk Puchta, Michał Chmielewski 5x, Michał Molski 3x, Sławomir Damętko)

28 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) - odwołany

4 marca, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 3:3 (Michał Chmielewski 2x, Radosław Gręda)

9 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) 4:5 (Łukasz Chmielewski, Radosław Gręda, Michał Chmielewski, Bartosz Rzepczyński)

11 marca: Jabłonianka Jabłonna Lacka (A) - odwołany

18 marca, Jadów: KS Wąsewo (A) 6:3 (Łukasz Chmielewski, Adrian Oniszk, Jakub Rogala, Michał Chmielewski 3x)

Marcovia II Marki

3 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:5 (Igor Karczmarczyk)

7 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (B) 3:3 (Piotr Kosiorek, Tomasz Terpiłowski, zawodnik testowany)

10 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 5:3 (zawodnik testowany 2x, Karol Kurek, Patryk Czajka, Damian Pacuszka)

17 lutego, Kobyłka: Marymont Warszawa (B) 3:3 (Damian Pacuszka, Bartosz Kierszak, zawodnik testowany)

24 lutego, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 0:3

3 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 2:2 (Rafał Piwko, Damian Pacuszka)

8 marca, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 2:0 (Adrian Górny, Adrian Drobot)

11 marca, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) - odwołany

17 marca, Ząbki: Mazur II Radzymin (B) 1:2 (Damian Pacuszka)

Mazur Radzymin

31 stycznia: Korona Jadów (B) 6:2 (Arkadiusz Pisarek 2x, Hubert Sochacki, Piotr Augustyniak, Michał Jakubowski, Damian Suchocki)

3 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 4:0 (Hubert Zach 2x, Arkadiusz Pisarek, samobójcza)

10 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 0:0

17 lutego, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) 4:2 (Arkadiusz Pisarek 2x, Michał Jakubowski 2x)

24/25 lutego: Bug II Wyszków (LO) - odwołany

25 lutego, Kobyłka: Bór Regut (A) 12:2 (Kamil Suchocki 5x, Cezary Urbanowski 2x, Arkadiusz Pisarek 2x, Hubert Zach 2x, Piotr Augustyniak)

3 marca, Kobyłka: Marcovia Marki (LO) 3:2 (Kamil Suchocki, Piotr Augustyniak, Hubert Zach)

18 marca, Ząbki: Watra Mrozy (LO) 1:2 (Kamil Suchocki)

MKS Hutnik Warszawa

10 lutego, Zielonki: Bednarska Warszawa (B) 3:5 (Mateusz Soliwoda, Adrian Basiuk, Sebastian Izotow)

25 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 17:0 (Marek Uciński, Łukasz Sadowski 2x, Adrian Basiuk 7x, Maciej Ziemski 4x, Sebastian Izotow, Kamil Pietrzykowski, Sebastian Baran)

2 marca, Warszawa: Unia Warszawa (juniorzy) 2:0 (Cezary Domagała, Mateusz Soliwoda)

3 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 2:6 (Mateusz Soliwoda, Keneth Alfred)

7 marca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 0:5

SRT Halinów

27 stycznia, Sulejówek: Świt Barcząca (A) 4:1 (Krystian Rogala, Adrian Banaszek, Maciej Pietrzyk, Jarosław Książek)

4 lutego, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) 3:4 (Jacek Gomulski, Jarosław Książek, Paweł Osipczuk)

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

10/11 lutego: Bug II Wyszków (LO) - odwołany

15 lutego: Fenix Siennica (LO) - odwołany

21 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:2

25 lutego, Sulejówek: Victoria Kałuszyn (LO) - odwołany

4 marca, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 8:4 (Jarosław Książek 3x, Adrian Raczkowski 2x, Jacek Gomulski, Mateusz Wieczorek, Adrian Banaszek)

11 marca, Sulejówek: Watra Mrozy (LO) - odwołany

UKS ASzWoj Rembertów

???

Wicher Kobyłka

14 stycznia, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 9:1 (Hubert Władyka 5x, Emil Duklanowski, Kamil Boratyński, Jan Szulkowski, Mikołaj Brzeski)

20 stycznia, Kobyłka: Korona II Ostrołęka (B) - odwołany

20 stycznia, Kobyłka: KS Konstancin (LO) - odwołany

23 stycznia, Puławy: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 3:3 (Krystian Hargot, Mikołaj Brzeski 2x)

28 stycznia, Puławy: Garbarnia Kurów (LO) 0:1

7 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 3:2 (Jan Szulkowski 2x, Kamil Boratyński)

11 lutego, Kobyłka: Orły Zielonka (B) 6:2 (Kamil Boratyński 2x, Jan Szulkowski, Dawid Kielczyk 3x)

13 lutego, Kobyłka: Bug Wyszków (IV) 0:0

18 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:1 (zawodnik testowany, Emil Duklanowski 2x)

21 lutego, Kobyłka: KS Konstancin (LO) 1:0 (Marcel Chojnowski)

25 lutego, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) 3:1 (Krzysztof Kwiatek, Dawid Kielczyk, Grzegorz Bajszczak)

25 lutego, Kobyłka: Watra Mrozy (LO) 2:0 (Jan Szulkowski, Hubert Władyka)

3 marca, Kobyłka: Sokół Serock (LO) 0:2

11 marca, Kobyłka: Dąb Wieliszew (LO) 0:4

15 marca, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 0:0

17 marca, Kobyłka: Victoria Zerzeń (A) 2:3 (Grzegorz Bajszczak 2x)

Wisła Jabłonna

28 stycznia, Legionowo: Polonia II Warszawa (A) 4:1 (Łukasz Karczmarczyk, Hubert Koński, Michał Banaszek, zawodnik testowany)

3 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:3 (Hubert Koński, Łukasz Karczmarczyk)

17 lutego, Legionowo: Agape Białołęka (LO) 1:7 (Łukasz Karczmarczyk)

24/25 lutego: KS II Łomianki (B) - odwołany

4 marca, Legionowo: Rozwój Warszawa (A) 3:1 (Mohamed Rami, Tomasz Tomaszek, Michał Banaszek)

11 marca, Legionowo: AKS Zły Warszawa (B) 4:1 (zawodnik testowany, Łukasz Kaczmarczyk 2x, zawodnik testowany 2x)

Wkra Pomiechówek

27 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Dąb II Wieliszew (B) 4:0 (Dorian Baran, zawodnik testowany, Fabian Kotarski, Dominik Arendt)

30/31 stycznia: Marymont Warszawa (B) - odwołany

3 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:6 (Dominik Arendt, zawodnik testowany)

10 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Marcin Janicki)

18 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:5 (zawodnik rywala, Paweł Puchacz)

24 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Błyskawica Warszawa (LO) 1:1 (Dominik Michałowski)

3 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: PKS Radość (A) 0:0

10 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Sokół Serock (LO) 0:4

15 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wisła Zakroczym (B) 2:2 (zawodnik testowany, Fabian Kotarski)

 
Warszawa II
Advit Wiązowna

4 lutego, Sulejówek: SRT Halinów (A) 4:3 (Arkadiusz Zapaśnik 2x, Zbigniew Cacko, zawodnik testowany)

23 lutego, Karczew: KS Glinianka (B) 2:1 (Mateusz Białek, Arkadiusz Zapaśnik)

3 marca, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 0:3

15 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 3:3 (Damian Lazurek, Zbigniew Cacko, Piotr Bąk)

18 marca, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) - odwołany

Amur Wilga

3 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 5:2 (Michał Zalewski 2x, Bartłomiej Winek, Marek Wichowski, Mikołaj Gontarz)

10 lutego, Miętne: Wisła Maciejowice (LO) 0:1

17 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) 1:9 (Damian Pyrzanowski)

25 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 6:0 (Robert Winek 3x, Marek Wichowski, Michał Zalewski, Damian Paśnicki)

4 marca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 1:5 (Mikołaj Gontarz)

10 marca, Karczew: Fenix Siennica (LO) 1:1 (Dawid Błaszkiewicz)

18 marca, Karczew: Jeziorka Prażmów (B) - odwołany

Bór Regut

3 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:1 (Jakub Nejman, Michał Wyrzyk)

10 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:0 (Bartłomiej Masny 2x, Dominik Gątkowski)

25 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 2:12 (samobójcza, Dominik Gątkowski)

11 marca, Warszawa: KS Wesoła (A) 5:1 (Dominik Gątkowski 2x, Ernest Trzeciak, Krzysztof Hajdacki, Jakub Nejman)

Burza Pilawa

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Denis Dobrowolski, Arkadiusz Kołodziejek, Łukasz Siarkiewicz)

20 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:8 (Hubert Osiak)

10 lutego, Miętne: Fenix Siennica (LO) 1:3 (Damian Aluchnia)

17 lutego: Wisła Maciejowice (LO) - odwołany

24 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 4:4 (Adrian Golewski 3x, Hubert Osiak)

3 marca, Warszawa: AKS Zły Warszawa (B) 8:0 (Hubert Osiak 3x, Denis Dobrowolski 2x, Adrian Golewski 2x, Rafał Krzyśpiak)

17 marca, Jadów: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

Józefovia II Józefów

3 lutego, Józefów: KS Sobienie Jeziory (B) 3:3 (Antoni Trojanowski 2x, Mateusz Rowicki)

18 lutego, Józefów: Fenix Siennica (LO) 0:4

22 lutego, Józefów: Victoria Zerzeń (A) 4:2 (Maciej Napieraj 4x)

24 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) - odwołany

3 marca, Józefów: Tygrys Huta Mińska (A) 2:2 (Marek Pietrzak, Antoni Trojanowski)

6 marca, Józefów: KS Glinianka (B) 3:9 (zawodnik testowany, Dorian Citkowski 2x)

10 marca, Józefów: AP Brychczy Warszawa (B) 4:3 (Antoni Trojanowski 2x, zawodnik testowany, Marek Pietrzak)

17 marca, Józefów: Korona Warszawa (A) - odwołany

KS Puznówka 

4 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 4:4 (Adrian Płatek, Cezary Wielgopolanin, Jarosław Kowalczyk, Mateusz Parzyszek)

11 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 1:2 (Robert Całka)

18 lutego, Sobolew: Amator Rososz-Leopoldów (A) 2:4 (Grzegorz Rosłaniec, Cezary Wielgopolanin)

25 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

4 marca, Otwock: Sokół Celestynów (A) 0:1

11 marca, Sobolew: Orzeł Parysów (B) 5:3 (samobójcza, Cezary Wielgopolanin, Robert Całka 2x, Adrian Płatek)

PKS Radość

4 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 4:1 (Andrzej Kociński 2x, Wojciech Kociński, Jan Nachiło)

11 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 1:5 (zawodnik testowany)

17 lutego, Warszawa: UKS Siekierki (A) 3:0 (Jan Nachiło 2x, Mateusz Mućka)

25 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:3 (Mateusz Mućka)

3 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 0:0

11 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 5:2 (Mateusz Mućka 2x, Michał Wąsowski, Kazimierz Grotte, Marcin Pazgier)

17 marca, Zielonki: Jutrzenka Unieck (A) 6:3 (Marcin Pazgier, Kazimierz Grotte 2x, Mateusz Mućka 2x, zawodnik testowany)

Polonia II Warszawa

28 stycznia, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 1:4 (Bartosz Laskowski)

4 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 2:1 (Bartosz Laskowski, Filip Pyśniak)

11 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 4:2 (Hubert Nowakowski, Mariusz Wierzbowski, Marcin Tomczykowski 2x)

18 lutego, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Marcin Tomczykowski)

25 lutego, Warszawa: Miedzanka Miedzna (A) 2:1 (Edgar Ghazaryan, Filip Pyśniak)

3/4 marca: ŁKS II Łódź (LO) - odwołany

4 marca, Warszawa: Kolejarz Łódź (A) 13:2 (Marciin Tomczykowski 5x, Edgar Ghazaryan 2x, Witold Prokopczyk, Jan Redlinski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Hubert Nowakowski, Kamil Stępień)

11 marca, Warszawa: UKS Siekierki (A) 4:2 (Bartosz Otulak 2x, Jan Redliński, Tomasz Kacperkiewicz)

15 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (B) 7:3 (Hubert Nowakowski 2x, Marcin Tomczykowski, Edgar Ghazaryan, Jan Redliński 2x, Kamil Stępień)

Snajper Sośninka

25 lutego, Sobolew: Amator Leopoldów-Rososz (A) 2:4 (Grzegorz Korycki, Tomasz Marcińczak)

4 marca, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 7:11 ()

10 marca, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 3:4 (Grzegorz Korycki 2x, Dominik Alot)

18 marca, Sobolew: Orzeł Parysów (B) - odwołany

Sokół Celestynów

4 lutego, Piaseczno: Perła II Złotokłos (B) 3:1 (Michał Żebrowski 2x, Piotr Kardas)

18 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 1:2 (Damian Nowak)

25 lutego, Otwock: Orzeł Parysów (B) 1:3 (Bartłomiej Prus)

28 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:3

4 marca, Otwock: KS Puznówka (A) 1:0 (Adam Kędzierski)

10 marca, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 1:2 (Jarosław Jaroń)

18 marca, Otwock: KS Sobienie Jeziory (B) 2:0 (Adrian Ziemichód, Adam Kędzierski)

Start Otwock

13 stycznia, Otwock: Józefovia Józefów (juniorzy) 4:1 (Dawid Majchrzyk, Damian Bąk, Sebastian Kowalczyk, Maciej Błaszczyk)

3 lutego, Otwock: Watra Mrozy (LO) 1:1 (Tomasz Kęsek)

10 lutego, Otwock: Rozwój Warszawa (A) 3:1 (Franciszek Zieliński, Krzysztof Olpiński, Tomasz Kęsek)

17 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) - odwołany

25 lutego, Otwock: KS Sobienie Jeziory (B) 5:1 (Igor Szymański 2x, Albert Dzierżawski, Paweł Wypych, Bartłomiej Kuliński)

3 marca, Otwock: Agrykola Warszawa (juniorzy) 0:5

9 marca, Otwock: Agrykola Warszawa (juniorzy) 5:1 (Maciej Błaszczyk 2x, Albert Dzierżawski, Sebastian Kowalczyk, Michał Słupski)

13 marca, Otwock: KS Glinianka (B) 5:1 ()

Victoria Zerzeń

3 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 4:3 (Patryk Radziszewski 2x, Mateusz Łapiński, zawodnik testowany) 

10 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Łukasz Wirski)

17 lutego: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) - odwołany

22 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:4 (Damian Łada, Norbert Pawłowski)

24 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 0:4

3 marca, Warszawa: Fenix Siennica (LO) 2:1 (Maciej Jaworski, Konrad Wójcik)

9 marca: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

10 marca, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 1:8 (Patryk Radziszewski)

17 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 3:2 ()

Vulcan Wólka Mlądzka

3 lutego, Otwock: Bór Regut (A) 1:2 (Kamil Marczak)

10 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 3:2 (Kamil Marczak 2x, Piotr Kurek)

17 lutego, Otwock: Start Otwock (A) - odwołany

17 lutego, Otwock: Korona Góra Galwaria (B) 3:2 (Michał Jackowski, Kamil Marczak, Igor Retmaniak)

24 lutego, Otwock: Burza Pilawa (A) 4:4 (Piotr Kurek, Michał Jackowski, Jarosław Krawczyk 2x)

3 marca, Otwock: Advit Wiązowna (A) 3:0 (Paweł Podolski, Łukasz Konowrocki, Mariusz Zawadka)

10 marca, Otwock: Sokół Celestynów (A) 2:1 (Piotr Kurek, Igor Retmaniak)

17 marca, Otwock: Fenix Siennica (LO) 1:2 (Jarosław Krawczyk)

Wisła Dziecinów

4 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) 3:5 (Marcin Kwiatkowski, Jakub Moskwa, zawodnik testowany)

11 lutego, Otwock: Józefovianka Józefów (B) 3:5 (Kamil Woźniak, Kamil Banasiewicz, Maciej Hawryluk)

18 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:6 (Jakub Moskwa)

25 lutego, Otwock: Jedność Warszawa (B) 10:1 (Kamil Banasiewicz 4x, Mateusz Wasążnik 3x, Marcin Rogala, Jakub Moskwa 2x)

2 marca, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 10:4 (Michał Strzeżek 3x, Krzysztof Młynarczyk 3x, Mariusz Moczulski 2x, Jakub Moskwa, Maciej Hawryluk)

10 marca, Otwock: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:3 (Mariusz Moczulski 2x)

17 marca: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

17 marca: Orzeł Baniocha (B) - odwołany

Warszawa III

AMT Anprel Nowa Wieś

3 lutego, Granica: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:4 (Karol Kurzawa, Adrian Piotrowski)

14 lutego, Granica: Znicz Pruszków (II) 0:8

21 lutego, Granica: LKS Osuchów (A) 1:4 (Norbert Dobski)

24 lutego, Granica: Passovia Pass (A) - odwołany

4 marca, Granica: Bednarska Warszawa (B) 3:5 (Łukasz Curyl 2x, Wiktor Kozłowski)

11 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 2:0 (Piotr Szurgot 2x)

20 marca, Granica: Błonianka II Błonie (A) 2:4 ()

FC Lesznowola

10 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 2:5 (Oskar Śliwowski, Artur Koprowski)

20 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 1:1 (Władysław Pyłypczuk)

24 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:5 (Oskar Śliwowski)

10 marca: Jedność Warszawa (A) - odwołany

11 marca, Prace Małe: Grom Prace Małe (A) 7:9 ()

GLKS Nadarzyn

27 stycznia, Białystok: Jagiellonia Białystok (CLJ) 0:4

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 5:1 (Kacper Kaszuba, Kamil Dąbrowski, Paweł Milankiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

17 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 1:6 (Kamil Dąbrowski)

21 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:1 (Kamil Dąbrowski 2x, samobójcza)

25 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 3:0 (Kamil Dąbrowski, zawodnik testowany 2x)

3 marca, Milanówek: KS Teresin (LO) 2:2 (Paweł Milankiewicz 2x)

10 marca, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 2:4 (Paweł Milankiewicz 2x)

17 marca: Zaborowianka Zaborów (A) - odwołany

Gwardia Warszawa

28 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 4:2 (Paweł Drewniak, Kacper Wydra, Hubert Cichocki 2x)

4 lutego, Warszawa: PKS Radość (A) 1:4 (Łukasz Widelski)

10 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:3 (Patryk Chmielewski 2x, Paweł Drewniak, Sebastian Terlecki, Łukasz Widelski)

17 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 9:0 (Patryk Chmielewski 3x, Kacper Wydra 2x, Paweł Drewniak, Hubert Cichocki, Mateusz Gołębiowski, Marcin Krzyżewski)

24 lutego, Warszawa: Legion Warszawa (A) 2:2 (Łukasz Widelski, Patryk Chmielewski)

28 lutego: Grom Warszawa (LO) - odwołany

3 marca, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 6:2 (Patryk Chmielewski 2x, Paweł Drewniak, Kacper Wydra, Krzysztof Jankowski, zawodnik testowany)

11 marca, Warszawa: Inter Warszawa (A) 7:1 (Łukasz Widelski 2x, Kacper Wydra, Michał Pohoski, Paweł Drewniak, Daniel Wicher, Krzysztof Jankowski)

Jedność Żabieniec

3 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:3 (Jakub Mazurek)

10 lutego, Piaseczno: FC Lesznowla (A) 5:2 (Łukasz Jamorski 2x, Daniel Korczak, Łukasz Matulka, Robert Siekański)

18 lutego, Piaseczno: SF Warszawa (B) 1:4 (Michał Sobociński)

24 lutego, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) 5:4 (Łukasz Jamorski 3x, Jakub Mazurek, Daniel Korczak)

3 marca, Piaseczno: Jeziorka Prażmów (B) 5:1 (Daniel Korczak, Witold Przychodzeń 2x, zawodnik testowany, Igor Radziszewski)

10 marca, Piaseczno: Walka Kosów (B) 6:2 (Łukasz Jamorski 3x, Tomasz Jamorski 2x, Mateusz Szymczak)

16 marca: Laura Chylice (A) - odwołany

Laura Chylice

3 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:4 (Jacek Wąsik)

10 lutego: MKS II Piaseczno (A) - odwołany

17 lutego, Piaseczno: Przyszłość Włochy (LO) 3:4 (Piotr Madetko 2x, Maciej Jagiełło)

24 lutego, Piaseczno: LKS Chlebnia (LO) 6:2 (Jacek Wąsik 3x, Adnan Fheelbum 2x, Piotr Madetko)

4 marca, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) - odwołany

10 marca, Milanówek: Milan Milanówek (A) 0:1

MKS II Piaseczno

3 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 3:1 (Patryk Kościanek, Konrad Deperasiński 2x)

7 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:3 (Patryk Kościanek)

10 lutego: Laura Chylice (A) - odwołany

18 lutego, Piaseczno: Wisła Dziecinów (A) 6:1 (Patryk Kościanek 3x, Kamil Belka, Maciej Lewandowski, Mateusz Krupnik)

21 lutego, Piaseczno: SEMP Ursynów (LO) 0:8

25 lutego, Piaseczno: PKS Radość (A) 3:1 (Patryk Kościanek 2x, Marcin Rybiński)

3 marca, Piaseczno: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 8:2 (Patryk Kościanek 2x, Karol Belka 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, samobójcza, Krystian Dudzicki)

10 marca, Piaseczno: Marcovia Marki (LO) 0:0

18 marca, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) 3:0 (Patryk Kościanek, Piotr Rybicki, Paweł Dudek)

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

3 lutego, Granica: AMT Anprel Nowa Wieś (A) 4:2 (Piotr Olejnik 2x, Arkadiusz Olejnik, Michał Kochanowski)

10 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 0:9

14 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - odwołany

24 lutego, Grójec: Walka Kosów (B) 8:6 (Michał Kochanowski 4x, Mariusz Kapsa 2x, Mateusz Domosławski, Przemysław Zowczak)

3 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 2:8 (Arkadiusz Olejnik, Grzegorz Komosa)

7 marca: Energia Kozienice (IV) - odwołany

10 marca, Otwock: Wisła Dziecinów (A) 3:2 (Dariusz Dąbrowski, Mariusz Kapsa, Arkadiusz Olejnik)

Okęcie Warszawa

3 lutego, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:3 (Adrian Wiercioch, Rafał Gajowniczek 2x, Damian Smokowski)

10 lutego, Zielonki: Olimpia Warszawa (LO) 3:3 (Piotr Łuczyk, Piotr Balsam, Adrian Wiercioch)

14 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 4:5 (Paweł Błociszewski, Piotr Łuczyk, Krystian Smokowski 2x)

18 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:1 (Adrian Wiercioch, Patryk Marek, Jerzy Fiszer)

21 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:1 (Paweł Błociszewski, Patryk Marek)

24 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) - odwołany

28 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 0:3

3 marca, Zielonki: KS Konstancin (LO) 3:2 (Adrian Wiercioch, Jerzy Fiszer, Marcin Rusek)

7 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:4 (Adrian Wiercioch, Piotr Balsam)

10 marca, Stare Babice: Przyszłość Włochy (LO) 2:1 (Piotr Balsam 2x)

17 marca: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

Rozwój Warszawa

20 stycznia, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:10

28 stycznia, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:2

3 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 2:6 (Marek Koćwin, Ilia)

10 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:3 (Andrzej Łukomski)

17/18 lutego: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

18 lutego, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 3:1 (Karol Suchoparski 3x)

24 lutego, Warszawa: Fenix Siennica (LO) 2:1 (Kamil Sierdziński, Krzysztof Ząbek) - przerwany po 75 minutach

4 marca, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 1:3 (Jakub Czarkowski)

11 marca, Warszawa: Escola Varsovia (LO) - odwołany

11 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 2:1 (Krzysztof Ząbek 2x)

Świt Warszawa

18 lutego, Warszawa: Błękitni Korytów (LO) 2:6 (Bartłomiej Adamiak, Paweł Staniszewski)

25 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 1:5 (zawodnik testowany)

3 marca, Warszawa: Ryś Laski (A) 3:6 (Bartłomiej Adamiak 2x, samobójcza)

8 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (B) 5:2 (Jakub Głowala 3x, Norbert Kalbarczyk, Bartłomiej Adamiak)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) - odwołany

17 marca: Ryś Laski (A) 1:4 ()

Tur Jaktorów

4 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 1:3 (Michał Bal)

11 lutego: Passovia Pass (A) - odwołany

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 4:4 (Michał Hilcher 2x. Michał Bal, Artur Kobyliński)

24 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 6:3 (Michał Hilcher 2x, Michał Bal 2x, Krzysztof Bogacki, Artur Kobyliński)

27 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 3:6 (Michał Bal 2x, Michał Hilcher)

4 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 3:2 (Michał Bal, Michał Hilcher, Artur Kobyliński)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (Artur Kobyliński)

18 marca, MIlanówek: Milan II Milanówek (B) 4:5 ()

UKS Siekierki

17 lutego, Warszawa: PKS Radość (A) 0:3

24 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) - odwołany

4 marca, Ząbki: Kamionek Warszawa (B) 3:3 (Mateusz Zakrzewski, Maciej Włodyga, Paweł Żywko)

11 marca, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 2:4 (Oliwer Wójcik, Krzysztof Włodyga)

17/18 marca: Iglica Warszawa (B) - odwołany

 

Warszawa IV
Błonianka II Błonie

17 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 1:1 (Mateusz Smoliński)

24 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) - odwołany

3 marca, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 3:0 (Oskar Oracki, Emil Koperda, Kamil Fus)

11 marca, Zielonki: Partyzant Leszno (A) 2:3 (Kacper Sroka, Kamil Fus)

17 marca: GLKS Nadarzyn (juniorzy) - odwołany

17 marca, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 4:2 (Mateusz Smoliński 2x, Kacper Sroka, Oskar Oracki)

FC Płochocin

18 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 3:2 (Robert Górski, Gabriel Kobacki, Daniel Gajewski)

23 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:3 (Kamil Bucholc)

4 marca, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 0:8

12 marca, Warszawa: Ursus Warszawa (oldboye) 3:2 (Albert Walkiewicz, Robert Krzowski, Daniel Gajewski)

LKS II Chlebnia

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Tur Jaktorów (A) 4:4 (Kajetan Szymański 2x, Kajetan Podgórski 2x)

25 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 5:2 (Skalniak 2x, Marcel Omieciński, Sebastian Palmowski, Kajetan Szymański)

3 marca, Grodzisk Mazowiecki: Guzovia Guzów (A) 1:2 (Maciej Fitas)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: KS Konstancin (LO) 1:4 (Marcin Ejsmont)

LKS Osuchów

3 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 1:3 (Tomasz Młynarski)

10 lutego, MIlanówek: KS Teresin (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, MIlanówek: Piast Piastów (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Przemysław Cieplak)

21 lutego, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 4:1 (Patryk Skoneczny, Łukasz Krzemiński, zawodnik testowany 2x)

24 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

3 marca, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 1:2 (Tomasz Młynarski)

10 marca, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 4:1 (Tomasz Młynarski, Tomasz Feliksiak 2x, Rafał Kozakowski)

17 marca, Osuchów: Relax Radziwiłłów (B) - odwołany

Milan Milanówek

3 lutego, MIlanówek: Partyzant Leszno (A) 4:1 (Bartłomiej Przybylski, Krzysztof Urbanek, Adam Banaszczyk, Radosław Zientek)

10 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 1:1 (Marek Sutkowski)

17 lutego, MIlanówek: KS Teresin (LO) 0:2

24 lutego, MIlanówek: FC Lesznowola (A) 5:1 (Dawid Borkowski 2x, Jarosław Olkowski 2x, Adam Banaszczyk)

3 marca, Milanówek: SEMP Ursynów (LO) 0:2

10 marca, MIlanówek: Laura Chylice (A) 1:0 (Marek Sutkowski)

Orzeł Kampinos

10 lutego, Zielonki: Sokół Budki Piaseckie (B) 3:1 (Kamil Sawicki 2x, Maciej Zaleski)

17 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:2 (Kamil Sawicki, Kamil Pastusiński)

10 marca, Milanówek: Piast Piastów (LO) 2:2 (Rafał Blicharski, Grzegorz Komorowski)

17/18 marca: KS II Teresin (B) - odwołany

Partyzant Leszno

3 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:4 (Marcin Lipiński)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (Jakub Zalewski)

20 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 3:4 (Karol Nowicki, Maciej Dadas, Mateusz Michalski)

24 lutego, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) - odwołany

11 marca, Zielonki: Błonianka II Błonie (A) 3:2 (Krzysztof Zwoliński, Maciej Dadas, Dominik Kanabus)

Passovia Pass

17 lutego, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 0:6

25 lutego, Milanówek: LKS II Chlebnia (A) 2:5 (Daniel Szrebka, Jakub Stacewicz)

4 marca, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 2:3 (Daniel Szrebka 2x)

11 marca, Milanówek: Anprel Nowa Wieś (A) 0:2

18 marca, Milanówek: Sokół Budki Piaseckie (B) 7:2 ()

Piast Feliksów

3 lutego, Łowicz: Orion Cegłów (B) 1:3 (Artur Sobczyk)

10 lutego, Łowicz: Rawka Bolimów (A) 5:5 (Sebastian Strzelczyk, Mateusz Zych, Adrian Dąbrowski 2x, Tomasz Oliwa)

17 lutego, Łowicz: Tajfun Brochów (B) 3:2 (Mateusz Miller, Krzysztof Różycki, Sebastian Strzelczyk)

24 lutego, Łowicz: Laktoza Łyszkowice (A) - odwołany

11 marca, Feliksów: Tajfun Brochów (B) 1:7 (Adam Góralczyk)

13 marca, Feliksów: Unia Iłów (LO) 5:3 (Tomasz Oliwa 2x, Adrian Dąbrowski 2x, Adam Góralczyk)

17 marca: Orion Cegłów (B) - odwołany

Promyk Nowa Sucha

4 lutego, Łowicz: Zryw Wygoda (LO) 2:0 (Rafał Dalke, Artur Rogala)

17 lutego, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 1:6 (Rafał Muras)

24 lutego, Płock: Stegny Wyszogród (LO) - odwołany

3 marca, Łowicz: Orzeł Nieborów (LO) 1:6 (Aleksander Psiuk)

11 marca: Laktoza Łyszkowice (A) 1:2 (Rafał Muras)

17/18 marca: KS Teresin (LO) - odwołany

27 marca, Nowa Sucha: Rawka Bolimów (A) 4:0 (Adrian Chałubek 2x, Rafał Dalke, Aleksander Psiuk)

Ryś Laski

28 stycznia, Łomianki: Gwardia Warszawa (A) 2:4 (Daniel Sobczyk, Piotr Witkowski)

4 lutego, Łomianki: KS II Łomianki (B) 9:2 (Emil Biegun 4x, Maciej Fluder 2x, Wiktor Warenik 3x)

10 lutego, Łomianki: Legion Warszawa (A) 6:5 (Marcin Gonczarek 4x, Maciej Kilman 2x)

14 lutego, Łomianki: Okęcie Warszawa (A) 5:4 (Marcin Gonczarek 3x, Maciej Kilman, Daniel Sobczyk)

17 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 3:5 (Emil Biegun 2x, Wiktor Warenik)

24 marca, Łomianki: UKS Siekierki (A) - odwołany

3 marca, Warszawa: Świt Warszawa (A) 6:3 (Igor Zieliński 3x, Łukasz Szlubowski 2x, Maciej Kilman)

11 marca, Łomianki: KS II Łomianki (B) 0:10

17 marca, Laski: Świt Warszawa (A) 4:1 (Igor Zieliński 2x, Marcin Gonczarek 2x)

UKS Ołtarzew

4 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 1:3 (Daniel Umański)

10 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 3:3 (Tomasz Żmuda, Oskar Kurowski 2x)

18 lutego, Zielonki: GKP Targówek Warszawa (B) 5:0 (Daniel Umański 4x, Tomasz Żmuda)

25 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 4:4 (Daniel Umański 4x)

3 marca: MKS Piaseczno (juniorzy) - odwołany

4 marca, MIlanówek: Milan II Milanówek (B) 4:3 (Tomasz Żmuda 2x, Daniel Umański, Krystian Jeziorek)

10 marca, Zakopane: Zawrat Bukowina Tatrzańska (A) 3:5 (Daniel Umański 2x, Krzysztof Grzegorzewski)

18 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) - odwołany

Wrzos Międzyborów

27 stycznia, Pruszków: BUKS Pruszków (B) - odwołany

4 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 3:1 (Piotr Szymczak, Marcin Sosiński, Tomasz Skowroński)

8 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:4 (Kamil Hałas, Marcin Dębowski)

17 lutego, Żyrardów: Rawka Bolimów (A) 2:4 (Marcin Dębowski, Radosław Osuchowski)

24 lutego, Milanówek: Relax Radziwiłłów (B) 2:5 (Marcin Dębowski, Kamil Hałas)

4 marca, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 2:5 (Radosław Osuchowski 2x)

10 marca: AP II Żyrardów (B) - odwołany

11 marca, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 3:1 (Marcin Dębowski 2x, Tomasz Skowroński)

Zaborowianka Zaborów

11 lutego, Zielonki: Guzovia Guzów (B) 5:2 (Piotr Ziembiński 2x, Oskar Foremnik, Mateusz Gołębiewski, Mariusz Jazgierski)

17 lutego, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 2:0 (Piotr Ziembiński, Michał Leśniewski)

25 lutego, Zielonki: Świt Warszawa (A) 5:1 (Piotr Ziembiński 2x, Paweł Juskowiak, Michał Leśniewski, Damian Węgierek)

4 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 2:1 (Michał Leśniewski, Damian Węgierek)

8 marca: Kamionek Warszawa (B) - odwołany

11 marca, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 2:9 (Mateusz Gołębiewski, Dawid Góral)

17/18 marca: GLKS Nadarzyn (A) - odwołany

Klasa B
Ciechanów
GKS Gumino

11 lutego, Kraszewo: Wkra Sochocin (LO) 1:6 (Damian Żółtowski)

18 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 2:4 (Adrian Jędrzejewski, Mateusz Adamiak)

24 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 1:0 (Patryk Skórczyński)

3 marca, Kraszewo: ULKS Ciółkowo (A) 3:5 (Patryk Skórczyński 2x, Bartłomiej Kamiński)

10 marca, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:7 (Marcin Jędras 3x)

13 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) - odwołany

18 marca, Kraszewo: GKS Góra (A) 4:3 (Adrian Jędrzejewski 3x, Marcin Jędras)

24/25 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

Gladiator Słoszewo

18 lutego, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 5:2 (Szymon Pawlak 3x, Kamil Dobiasz, Michał Gocejna)

25 lutego, Ciechanów: PAF Płońsk (A) - odwołany

4 marca, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 5:1 (Kamil Dobiasz 3x, Szymon Pawlak, Kamil Jóźwiak)

11 marca, Ciechanów: Żak Szreńsk (A) 1:1 (Szymon Pawlak)

18 marca, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 1:5 (Kamil Dobiasz)

Gryf Kownaty Żędowe

24 stycznia, Ciechanów: APN Olimp Ciechanów (juniorzy) 2:2 (Damian Sepczyński, Bartłomiej Zdrojewski)

27 stycznia, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 0:11

4 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:6 (Patryk Czerwiński, Maciej Komorowski)

10 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 4:3 (Marcin Krzyśpiak, Michał Matusiak, Bartosz Kamiński, Andrzej Śmieciński)

17 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 0:10

24 lutego, Ciechanów: Boruta Kuczbork (A) 0:4

4 marca, Przasnysz, Iskra Krasne (LO) 2:15 (Maciej Komorowski, Marcin Krzyśpiak)

15 marca, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 1:7 (Maciej Komorowski)

19 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 3:13 ()

Opia Opinogóra

10 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:7 (Jakub Szempliński, Paweł Jurkiewicz)

18 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (B) 0:1

25 lutego, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (A) 1:6 (Artur Bartczak)

11 marca, Ciechanów: APN Olimp Ciechanów (juniorzy) 3:4 (Paweł Grochowski, Kamil Brzoza, Artur Ircha)

18 marca, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 0:7

Orlęta Baboszewo

4 marca, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 8:2 (Patryk Zajączkowski, Rafał Tyski 2x, Rafał Gwiazda, Kamil Gajewski 4x)

10 marca, Nowe Miasto: Sona Nowe Miasto (LO) 4:1 (Rafał Tyski, Paweł Bogdański, Marek Karwowski, Paweł Korycki)

17 marca, Kraszewo: Wkra Radzanów (B) 1:6 (Patryk Zajączkowski)

Pełta Karniewo

20 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:7 (Andrzej Szczepański)

11 lutego, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:4 (Paweł Kowalkowski)

14 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 4:2 (Paweł Kowalkowski, Marcin Kowalkowski, Kamil Fałdowski, Łukasz Jeż)

24 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 4:4 (Kamil Poniatowski Paweł Kowalkowski 2x, Adam Rutkowski)

4 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 8:2 (Paweł Kowalkowski 3x, Adam Rutkowski 2x, Hubert Kozon, Marcin Kowalkowski, Zawieska)

11 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) - odwołany

18 marca: GUKS Krasnosielc (A) 2:2 (Paweł Kowalkowski 2x)

Sokół Grudusk

???

Tamka Dzierzgowo

24 lutego, Mława: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 2:2 (Jakub Czaplicki, Łukasz Wójtowicz)

3 marca, Narzym: Iskra Narzym (A) 0:5

11 marca, Mława: Wkra Radzanów (B) 4:8 (Michał Zbysiński, Jakub Czaplicki, Jacek Szypulski, Tomasz Grzybowski)

17/18 marca: Gmina Kozłowo (A) - odwołany

Wkra II Żuromin

18 lutego, Żuromin: Żak Szreńsk (A) - odwołany

3 marca, Brodnica: Grot Kowalki (A) 6:5 (Michał Szulc 3x, Jakub Orłowski 2x, Bartosz Oleksiak)

11 marca, Żuromin: Boruta Kuczbork (A) 2:2 (Kryspin Musiałek 2x)

17 marca: Skrwa Skrwilno (A) - odwołany

Wkra Radzanów

17 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) 2:6 (Daniel Ziółkowski 2x)

27 lutego, Nadrzecze: Włókniarz Frampol (LO) 7:3 (Cezary Czernik 2x, Daniel Ziółkowski 2x, Grzegorz Grabowski, Zbigniew Kalinowski 2x)

1 marca, Nadrzecze: Victoria/Łukowa Chmielek (LO) 1:5 (Daniel Ziółkowski)

3/4 marca: Jutrzenka Unieck (A) - odwołany

11 marca, Mława: Tamka Dzierzgowo (B) 8:4 (Daniel Ziółkowski 5x, Cezary Czernik, Zbigniew Kalinowski, zawodnik testowany)

17 marca, Kraszewo: Orlęta Baboszewo (B) 6:1 (Daniel Ziółkowski 4x, G. Walesiak, Damian Grzywacz)

Żbik II Nasielsk

4 lutego, Kraszewo: FC 2012 Różan (B) 2:5 (Kamil Żołnierzak, Sebastian Ołtarzewski)

18 lutego, Kraszewo: Gladiator Słoszewo (B) 2:5 (Marcin Siekierki, Sebastian Ołtarzewski)

3 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 6:0 (Łukasz Ostrowski 3x, Dzbański 2x, Jakubiak)

11 marca: Nadnarwianka II Putłusk (B) - odwołany

11 marca, Kraszewo: KS Pniewo (B) 5:6 (Łukasz Ostrowski 3x, Jakubiak, Norbert Kowalski)

 

Ostrołęka

FC 2012 Różan

4 lutego, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 5:2 (Łukasz Świętorecki, Przemysław Załęski, Michał Fronczak, Damian Cikacz, Igor Ziółkowski)

11 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 2:4 (Łukasz Świętorecki 2x)

18 lutego, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (B) 2:1 (Michał Fronczak 2x)

24 lutego, Myszyniec: Rzekunianka Rzekuń (A) - odwołany

4 marca, Przasnysz: Żak Szreńsk (A) - odwołany

10/11 marca: Żbik Nasielsk (LO) - odwołany

11 marca, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:9

18 marca: GLKS Lelis (B) 3:3 (Paweł Łuczyński, Michał Fronczak, Paweł Bedra)

GKS Max Rol Andrzejewo

27/28 stycznia: MKS Małkinia (A) - odwołany

4 lutego: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

11 lutego, Zambrów: GKS Stawiski (A) 1:8 (Andrzej Piwoński)

17/18 lutego: Iskra Narew (A) - odwołany

17 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 1:2 (zawodnik testowany)

25 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 1:6 (Emil Cackowski)

4 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 5:1 (Radosław Piwoński 2x, Dominik Kraszewski 3x)

11 marca, Olszewo-Borki: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:2 (Dominik Kraszewski 2x, Emil Cackowski)

13 marca, Zambrów: Orlęta Czyżew () 5:6 (Paweł Sokołowski 2x, Łukasz Brzózka, Dominik Kraszewski, Adam Sierota)

18 marca, Zambrów: KS Sokoły (A) 7:3 (Dominik Kraszewski 4x, Emil Cackowski, Kamil Rybiński, Jakub Jurgielewicz)

GLKS Lelis

10 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (juniorzy) 6:7 ()

21 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 2:5 ()

27 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) 5:1 ()

11 marca, Ostrołęka: Orz Goworowo (B) 4:1 (Piotr Tumiński, zawodnik testowany, Hubert Nałęcz, Hubert Kaliszewski)

18 marca, Lelis: FC 2012 Różan (B) 3:3 ()

GUKS Krasnosielc

18 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 5:1 (Damian Milewski, Sebastian Budny, Łukasz Pragacz, Przemysław Milewski, Mateusz Zduńczyk)

25 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) - odwołany

4 marca, Myszyniec: Rzekunianka Rzekuń (A) 6:2 (Sebastian Budny 3x, Przemysław Milewski, Kazimierz Jastrzębski, Michał Lipka)

11 marca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 4:3 (Sebastian Budny 2x, Krzysztof Pajewski, Łukasz Pragacz)

18 marca, Przasnysz: Pełta Karniewo (B) 2:2 ()

Iskra Zaręby Kościelne

4 lutego, Ostrołęka: WKS Rząśnik (B) 6:3 (Mariusz Tyl, Piotr Grabiński, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

10 lutego, Zambrów: Wicher Sadowne (B) 2:2 (Adam Niemira, zawodnik testowany)

17/18 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) - odwołany

25 lutego, Zambrów: KS Wąsewo (A) 3:5 (Mariusz Tyl 2x, Adam Śliwiński)

4 marca, Baranowo: GKS Pokrzywnica (A) 2:8 (Mariusz Tyl 2x)

10 marca, Kosów Lacki: Kosovia Kosów Lacki (A) 4:2 (Kamil Kantorowski 2x, Adam Niemira, Franciszek Saniewski)

18 marca, Zambrów: MKS Małkinia (A) 0:9

Korona II Ostrołęka

20 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

28 stycznia, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 0:9

4 lutego, Ostrołęka: MKS Małkinia (A) 0:2

11 lutego, Ostrołęka: KS Wąsewo (A) 1:3 (Krzysztof Trzciński)

17 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:8 (Krzysztof Trzciński)

25 lutego, Ostrołęka: Iskra Krasne (LO) 3:4 (Krzysztof Trzciński 2x, Leszek Galara)

4 marca, Ostrołęka: Kryształ Glinojeck (A) 1:2 (Karol Macioch)

4 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

11 marca, Ostrołęka: Polonia Lidzbark Warmiński (A) 1:3 (Piotr Przytuła)

18 marca: Orz Goworowo (B) - odwołany

KS Pniewo

11 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 6:1 (Jakub Groszkowski 2x, Marcin Cienkowski, Hubert Światkowski, Mateusz Augustyniak)

18 lutego, Warszawa: UKS ASzWoj Rembertów (A) - odwołany

25 lutego, Wołomin: Marymont Warszawa (A) 8:2 (Damian Zacharski 3x, Patryk Akier 2x, Kamil Orzelski, Paweł Szczeciński, zawodnik testowany)

4 marca, Wołomin: Iglica Warszawa (B) 8:0 (Kamil Koczara 3x, zawodnik testowany 3x, Szymon Gałązka 3x)

11 marca, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 6:5 (Hubert Światkowski 2x, Hubert Laskowski 2x, Konrad Zacharski, samobójcza)

18 marca, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) - odwołany

Narew Ostrołęka

27 stycznia, Ostrołęka: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:2

3 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:3 (Barrtosz Pędzich)

10 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 2:2 (Bartosz Pędzich, Michał Markowski)

18 lutego, Ostrołęka: KS Wąsewo (A) 0:1

21 lutego: Omulew Wielbark (LO) - odwołany

21 lutego, Ostrołęka: GLKS Lelis (B) 5:2 (Marcin Kubrzyński 2x, Michał Markowski, Kamil Gontarz 2x)

24 lutego, Ostrołęka: Orzeł Sypniewo (A) 1:1 (Tomasz Jóźwiak)

4 marca, Łomża: KS Śniadowo (A) 2:3 (Marcin Kobrzyński, samobójcza)

10 marca, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 0:4

18 marca, Ostrołęka: WKS Rząśnik (B) 8:3 (Bartosz Pędzich 3x, Daniel Dziczek, Marcin Kobrzyński, Michał Markowski 3x)

Orz Goworowo

18 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (LO) 1:9 (Michał Brzozowski)

24 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) 3:3 (Mikołaj Głogowski 2x, Marek Chełchowski)

7 marca, Olszewo-Borki: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:3 (Dominik Sujkowski)

11 marca, Ostrołęka: GLKS Lelis (B) 1:4 (Marek Chełchowski)

17 marca, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 0:12

ULKS Ołdaki

18 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) 4:1 (Szymon Brzostek 2x, Marcin Długozima, Mateusz Florczykowski)

24 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 1:1 (Szymon Brzostek)

3 marca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 1:6 (Szymon Brzostek)

10 marca, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 1:5 (Paweł Małkowski)

18 marca, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 4:7 ()

WKS Mystkówiec Stary

18 lutego, Ciechanów: FC 2012 Różan (B) 1:2 (Kamil Paź)

25 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 6:1 (Przemysław Woźnica, Kamil Paź, Patryk Paź, Paweł Ciskowski, Sebastian Szczubeł, Dawid Kamiński)

4 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) 0:6

10 marca, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 1:7 (Robert Szulc)

Wymakracz Długosiodło 

3 lutego: KS Wąsewo (A) 3:5 (Emil Mostowski 2x, Adam Duda)

17 lutego, Zambrów: GKS Andrzejewo (B) 2:1 (Damian Brejnak 2x)

25 lutego, Zambrów: GKS Andrzejewo (B) 6:1 (Emil Rogalski, Michał Laska 2x, Adam Duda, Krystian Wargala, Maciej Pasek)

4 marca, Zambrów: MKS Małkinia (A) 2:3 (Emil Rogalski, Paweł Drózd)

8 marca, Jadów: WKS Rząśnik (B) 5:7 (Emil Mostowski 2x, Emil Rogalski, Michał Laska, Adam Duda)

16 marca, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:2 (Dominik Gołębiewski, Emil Rogalski)

 

Płock

Orkan Lelice

11 marca, Cieszewo: Wicher Cieszewo (LO) 0:6

Orkan Sochaczew

25 lutego, Sochaczew: Spójnia Mała Wieś (A) 5:1 (Cezary Czarnecki 3x, Adrian Rzeźniczek 2x)

4 marca, Sochaczew: Spójnia Mała Wieś (A) 2:1 (Jakub Sobieraj, Kamil Dłutek)

10 marca: Miedniewiczanka Miedniewice (A) 7:4 (Kamil Dłutek 2x, Jakub Sobieraj, Cezary Czarnecki, Rafał Mencel, Mariusz Mamcarz, Adam Majewski)

24 marca: Tajfun Brochów (B) 2:0 (Cezary Czarnecki 2x)

Relax Miszewo Murowane

9 marca, Płock: Delta Słupno (LO) 0:8

17/18 marca: ???

24/25 marca: Polonia Radzanowo (A)

30/31 marca: Delta Słupno (juniorzy)

Sparta Mochowo

3 marca, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 1:8 (Maciej Gołębiewski)

10 marca, Płock: Kasztelan Białe Błoto (A) 5:1 (Bartosz Włodarski 2x, Maciej Gołębiewski, Damian Lipiński, Michał Wiśniewski)

18 marca, Płock: Mazowia Słubice (A) 3:5 (Krzysztof Okonkowski, Mateusz Woziwoziński, Damian Lipiński)

24 marca: Pogoń Słupia (A)

30/31 marca: Orkan Lelice (B) - niepotwierdzony

Szopen Sanniki

18 lutego, Płock: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:3 (Dominik Sapiński, Mateusz Cieślak, Michał Szluser, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

25 lutego: Huragan Bodzanów (A) - odwołany

3 marca, Płock: Pogoń Słupia (A) 0:9

10 marca, Żychlin: KS Żychlin (B) 2:3 (Mateusz Gorzelewski 2x)

17 marca: Start Złaków Borowy (A) - odwołany

31 marca: Polonia Radzanowo (A)

Unia II Czermno

11 marca, Słubice: Mazowia Słubice (A) 2:3 (Damian Sztendor, Sebastian Zaleski)

25 marca: Olimpia Oporów (B) 3:2 (Hubert Kłys, Dariusz Olczyk, samobójcza)

Zjednoczeni Bulkowo 

25 marca, Płock: Start Proboszczewice (A) 2:10 (Paweł Malkiewicz, Krzysztof Jakubiak)

4 marca, Płock: Orlęta Baboszewo (B) 2:8 (Marcin Przedpełski 2x)

18 marca: Gladiator Słoszewo (B) 5:1 ()

24/25 marca: Huragan Bodzanów (A)

Zorza Szczawin Kościelny

18 lutego, Płock: Start Proboszczewice (LO) 1:5 (Michał Maciak)

27 lutego, Płock: ULKS Ciółkowo (A) 4:1 (Kamil Śniecikowski, Adrian Józwik, Adrian Matusiak 2x)

3 marca, Płock: Polonia Radzanowo (A) 1:3 (Dawid Lemański)

11 marca, Żychlin: Błyskawica Lucień (LO) 1:3 (Adam Sarzała)

17/18 marca: Dąbrowianka Dąbrowice (A)

24/25 marca: Stoczniowiec Płock (A)

31 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

Radom I
Hubal Chlewiska

10 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:11 (Dominik Depo)

25 lutego, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 4:6 (Adrian Sieczkowski 2x, Konrad Podsiadły, Dominik Depo)

11 marca, Radom: Zorza Kowala (A) - odwołany

Krępianka Rzeczniów

25 lutego, Wolanów: Jaguar Wolanów (A) - odwołany

4 marca, Radom: Hubertus Chomentów (A) 2:2 (Kacper Dusiński, Emanuel Chudyba)

11 marca, Radom: Zorza Kowala (A) 0:3

17/18 marca: ???

24/25 marca: Legion Suskowola (B)

KS Jastrząb

3 lutego, Jastrząb: Oronka Orońsko (A) 2:1 (Piotr Wątły, Piotr Droś)

10 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:8 (Piotr Droś)

17 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:3 (Damian Bilski, Piotr Rogala)

24 lutego: WUKS Ruda Wielka (A) - odwołany

25 lutego, Jastrząb: Hubal Chlewiska (B) 6:4 (Szymon Jurczak, Piotr Droś, Damian Bilski, Patryk Kępas, Piotr Wątły, Kamil Warso)

4 marca, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 3:2 (Damian Bilski, Piotr Wątły 2x)

11 marca, Brudnów: Powała Taczów (A) 8:5 (Mateusz Figarski 2x, Bartosz Figarski, Bartosz Tuzimek 2x, Łukasz Łaciak, Kacper Rojek, Patryk Kępas)

17 marca: Orlicz Suchedniów (juniorzy) - odwołany

24 marca, Końskie: Neptun Końskie (juniorzy) 2:0 (Piotr Wątły, Bartosz Tuzimek)

KS Maków

???

Legion Suskowola

11 lutego, Puławy: Zawisza Garbów (B) 1:3 (samobójcza)

17 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:3 (Bartłomiej Majewski)

24 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 2:6 (Zbigniew Żyła, Adrian Mazur)

3 marca: Proch Pionki (juniorzy) - odwołany

11 marca, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 1:4 (Dawid Szewczyk)

24/25 marca: Proch Pionki (juniorzy) - odwołany

24 marca: Krępianka Rzeczniów (B)

25 marca: SKS Leokadiów (B)

LZS Zalesice

11 marca, Błotnica: KS II Błotnica Stara (B) 1:5 ()

Postęp Łaziska

11 lutego, Brudnów: Powała Taczów (A) 4:4 (Patryk Zybura, Dawid Bogacz 2x, Dawid Wróbel)

18 lutego, Brudnów: WUKS Ruda Wielka (A) 5:4 (Karol Zybura, Adrian Kania 2x, Karol Zawadzki, Dawid Wróbel)

25 lutego, Brudnów: KS II Błotnica Stara (B) 4:3 (Artur Popowicz 2x, Dawid Bogacz, Karol Zybura)

7 marca, Brudnów: Akcja Jastrzębia (A) 0:5

11 marca, Brudnów: Jaguar Wolanów (A) 1:5 (Dawid Bogacz)

Wisła Chotcza

18 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 2:7 (zawodnik testowany, Michał Żeromiński)

25 lutego, Chotcza: Hubertus Chomentów (A) 0:1

4 marca, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 5:3 (zawodnik testowany, Piotr Mróz, Michał Żeromiński, Robert Tokarski, Norbert Łyjak)

11 marca, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 5:2 (Piotr Mróz, Robert Tokarski, Piotr Piwowarek, Kiliański 2x)

18 marca: Serokomla Janowiec (A) 1:4 ()

24/25 marca: Centrum Radom (juniorzy) - odwołany

Wisła Solec

24 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

4 marca, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 6:7 (Dawid Krupa 3x, Michał Oleksiak, Jan Szymczyk, Dawid Blin)

10 marca, Ożarów: Świt Ćmielów (LO) 0:5

18 marca: Wisła Józefów (A)

WKS Zajezierze

18 lutego, Dęblin: Czarni/Orlęta Dęblin (B) 1:7 (Dominik Soldat)

25 lutego, Puławy: Zawisza Garbów (B) 4:5 (Dominik Soldat 2x, Daniel Zamirski 2x)

4 marca, Dęblin: Gabaryty Dęblin (B) - odwołany

11 marca, Zajezierze: KS Drzewce (A) - odwołany

18 marca: ???

25 marca: Piekiełko Przykwa (B)

Wulkan Zakrzew

28 stycznia, Radom: Zorza Kowala (A) 5:2 (Dominik Jędrzejewski 2x, Jakub Rdzanek, Szymon Towarek, Mariusz Żyła)

18 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:0 (Szymon Towarek)

25 lutego, Radom: Zamłynie Radom (juniorzy)/Powała Taczów (juniorzy) 5:1 (Kamil Płaskociński 3x, Mariusz Żyła, Jakub Rdzanek)

3/4 marca: Powała Taczów (A) - odwołany

10 marca, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:2 (Szymon Towarek, Paweł Kiełbasa)

Radom II
Blask Odrzywół

24 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) - odwołany

25 lutego, Mogielnica: LKS Grabice (B) 9:2 (Mateusz Karwowski 3x, Tomasz Stefaniak 3x, Mateusz Boras, Jakub Sieczkowski 2x)

3 marca, Mogielnica: SKS Potworów (A) 3:1 (Mateusz Worach, Karol Towarek, Jakub Sieczkowski)

4 marca, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 1:0 (Bartłomiej Rychta)

10 marca, Mogielnica: Gryfia Mirów (A) 1:2 (Tomasz Stefaniak)

GKS Belsk Duży

4 lutego, Mogielnica: KS Błotnica Stara (A) 0:5

11 lutego: Bio-Sad Sadkowice (B) 6:1 ()

18 lutego: RKS Rzeczyca (A) 3:1 (Łukasz Cieślak, Piotr Frańczak 2x)

25 lutego: Białka Biała Rawska (A) 3:0 (Piotr Franczak 2x, Tomasz Prokopczyk)

4 marca, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 0:1

11 marca, Mogielnica: Wola Wola Chojnata (A) 3:2 (samobójcza, Piotr Franczak, Arkadiusz Gwadera)

28 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 3:6 ()

GKS Chynów

10 lutego, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) 0:2

17 marca, Grójec: Orzeł Baniocha (B) 0:7

24 lutego, Grójec: Korona Góra Kalwaria (B) 3:4 (Łukasz Kośla, Kamil Krawczyk, Mariusz Kuśmider)

3 marca, Grójec: Tęcza Augustów (B) 1:4 (Jan Pachulski)

GKS Stromiec

18 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:0

25 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 3:4 (Kacper Kozłowski 2x, zawodnik testowany)

4 marca, Radom: Jaguar Wolanów (A) 2:3 (Michał Jopek, zawodnik testowany)

11 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 4:2 (Michał Jopek 3x, Mateusz Matysiak)

GPSZ Głuchów

4 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 1:0 (Mirosław Maciak)

11 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 1:0 (Paweł Szmidt)

18 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 0:0

4 marca, Grójec: Mazowsze Grójec (juniorzy) 2:1 (Mateusz Zagrodnik, samobójcza)

11 marca, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:3

Iskra Zbrosza Duża

18 lutego, Grójec: Tęcza Augustów (B) 2:6 (Krzysztof Białkowski, Krzysztof Budyta)

25 lutego, Grójec: LKS Promna (IV) 0:20

4 marca, Grójec: Korona Góra Kalwaria (B) 1:6 (Krzysztof Budyta)

11 marca, Grójec: Wisła Chotcza (B) 2:5 (Jakub Fołtyn, Damian Słupek)

KS II Błotnica Stara

4 lutego, Kaszów: WUKS Ruda Wielka (A) 3:4 (Kacper Szatan, Mateusz Świniarski, Emil Witkowski) 

18 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) - odwołany

18 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 0:5

25 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 3:4 (Albert Żarłok 2x, Mateusz Prasek)

11 marca, Błotnica: LZS Zalesice (B) 5:1 (Jarosław Jurczak 2x, Mateusz Prasek, Dominik Bernaś, Mateusz Świniarski)

KS Lesznowola

4 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:1

11 lutego, Grójec: MKS Wyśmierzyce (A) 0:4

18 lutego, Grójec: Grom Prace Małe (B) 3:1 (Przemysław Studniarek, Mariusz Brzeziński, Bartłomiej Kowalczyk)

25 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 1:4 (Bartłomiej Kowalczyk)

4 marca, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:2

11 marca, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) 4:4 (Przemysław Wójciak 2x, Bartłomiej Kowalczyk, Karol Kolecki)

Legion II Głowaczów

11 lutego, Kozienice: Tęcza Augustów (B) 3:3 (Marek Bieniek, Krystian Niziński, Piotr Siębor)

18 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 6:1 (Kamil Niziołek 3x, Albert Szczepaniak 3x)

25 lutego, Kozienice: KS Warka (juniorzy) 4:4 (Kamil Niziński 2x, Marcel Czubaj 2x)

4 marca, Kozienice: Wisła Solec (B) 7:6 (Kamil Niziński 5x, Krystian Niziński 2x)

11 marca, Kozienice: Legion Suskowola (B) 4:1 (Kamil Niziński 3x, Piotr Siębor)

Megawat Świerże Górne

21 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (A) 3:4 ()

3 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 2:4 ()

18 lutego, Kozienice: Gabaryty Dęblin (B) 0:5

24/25 lutego: Energia Kozienice (juniorzy) - odwołany

25 lutego, Kozienice: GKS Stromiec (B) 4:3 (Marek Kultys 2x, Jarosław Paszkiewicz, Hubert Bolek)

4 marca, Kozienice: Wisła Chotcza (B) 3:5 (Patryk Pawlikowski, Mateusz Woś, Przemysław Wolszczak)

10 marca, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 4:10 (Michał Purchała 2x, Marek Kultys, Mateusz Woś)

Ruszcovia Borkowice

???

Tęcza Augustów

4 lutego, Grójec: Korona Góra Kalwaria (B) 1:5 (Kamil Rozborski)

11 lutego, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 3:3 (Patryk Cymer, Daniel Galiński, Błażej Woźniak)

18 lutego, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 6:2 (Patryk Cymer, Daniel Galiński 3x, Kamil Rozborski, Adrian Ulawski)

25 lutego, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) - odwołany

3 marca, Grójec: GKS Chynów (B) 4:1 (Daniel Galiński, Seweryn Opaliński, samobójcza, Kamil Rozborski)

11 marca, Grójec: KS Warka (juniorzy) 7:0 (Daniel Galiński 3x, Adrian Urawski, Cezary Marek, Jarosław Marek, Dawid Kozieł)

Zorza Klwów

18 lutego: KS Wysokin (-) 8:1 (Cezary Pakosz 3x, Bielecki, Damian Pełka 2x, Artur Litwiński, samobójcza)

24 lutego, Brudnów: Orzeł Gielniów (A) - odwołany

4 marca, Mogielnica: MKS Wyśmierzyce (A) 3:3 (Artur Litwiński 2x, Kamil Neska)

10 marca, Drzewica: Gerlach Drzewica (LO) 5:2 (Patryk Górski 2x, Nowak, Jurczak, Damian Pełka)

 

Siedlce
Fenix II Siennica

klub nie rozegrał żadnego meczu sparingowego

Iskra Kotuń

18 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 3:2 (Bartosz Wójcik 2x, Damian Wójcik)

24/25 lutego: Jutrzenka Cegłów (A) - odwołany

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Orzeł Parysów (B) 3:4 (Bartosz Wójcik, Adrian Lęgas, Michał Kleszcz)

10/11 marca: Rywal Ruchna (B) - odwołany

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 4:4 (Damian Wójcik 2x, Kamil Niewiatowski, Dawid Magdziak)

25 marca, Jadów: Nojszewianka Dobre (A) 5:2 (Łukasz Kuć 3x, Bartosz Wójcik 2x)

Liwia Łochów

24/25 lutego: Tajfun JarMet Jartypory (LO) - odwołany

25 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 0:4

3 marca, Jadów: LKS Ostrówek (A) 0:9

11 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 0:0

11 marca, Stoczek Węgrowski: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 0:1

24 marca: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:3 ()

Niwa Tęczki

25 lutego, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) 0:4

10/11 marca: Jupiter Koszewnica (-) - odwołany

17/18 marca: SPLGMP Rogoźnica (A) - odwołany

25 marca: Krzna Rzeczyca (B) 2:2 ()

Olimpia Latowicz

11 lutego, Żeliszew: Jastrząb Żeliszew (A) 6:4 (Rafał Pałdyna 2x, Michał Radzio 2x, Radosław Skóra, Sebastian Dziugieł)

18 lutego, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 2:6 (Rafał Pałdyna, Mariusz Pałdyna)

25 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 3:1 (Mateusz Szewczyk, Karol Reda, Mateusz Szeląg)

3/4 marca, Otwock: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) - odwołany

4 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:8

11 marca, Mordy: Polonez Mordy (A) 2:10 (Rafał Pałdyna, Michał Chmielewski)

17/18 marca: ???

24/25 marca: ???

Płomień II Dębe Wielkie

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) - odwołany

11 marca, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 2:7 (Daniel Głuchowski, Mateusz Król)

18 marca: Kosovia Kosów Lacki (A) 2:5 ()

Rywal Ruchna

18 lutego, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 2:10 (Daniel Sobotka, Kamil Rudnik)

25 lutego, Ruchna: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - odwołany

4 marca, Zambrów: Miedzanka Miedzna (A) 0:8

11 marca: Iskra Kotuń (B) - odwołany

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) - odwołany

24/25 marca: ???

31 marca: Liwia Łochów (B)

Tajfun JarMet II Jartypory

11 marca, Stoczek Węgrowski: Liwia Łochów (B) 1:0 (Patryk Wąsowski)

11 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 0:2

ULKS Gołąbek

4 marca: Grodzisk Krzymosze (A) 0:7

Wicher Sadowne

10 lutego, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 2:2 (Łukasz Mianowicz, Jakub Szutkowski)

25 lutego, Jadów: WKS Rząśnik (B) 1:3 (Kamil Sówka)

4 marca, Zambrów: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) - odwołany

11 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 1:2 (Tomasz Kowalczyk)

18 marca, Jadów: Miedzanka Miedzna (A) 3:6 (Tomasz Kowalczyk 2x, Adam Uziębło)

25 marca: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 9:1 ()

Zryw II Sobolew

3 marca, Sobolew: Bizon Jeleniec (LO) 4:3 (Piotr Pawlik, Rafał Zabiegałowski, Kamil Kander, Adam Ostrowski)

11 marca, Sobolew: Bad Boys Zastawie (A) - odwołany

 

Warszawa I
Dąb II Wieliszew

27 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 0:4

3 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 0:4

4 lutego, Legionowo: AP Brychczy Warszawa (B) 4:4 (Maciej Wańko, Oskar Sinkiewicz, Dawid Różański, samobójcza)

11 lutego, Legionowo: Kamionek Warszawa (B) 1:2 (Marcin Gendas)

18 lutego, Legionowo: GKS Gumino (B) 4:2 (Mateusz Jakubowski, Oskar Sinkiewicz, Dariusz Boniecki, Adrian Szabluk)

25 lutego, Legionowo: ŁKS Łochów (A) 4:13 (Damian Piekut, Cyprian Jaśkowski, Adrian Leszczyński, Dariusz Boniecki)

11 marca, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:3 (Maciej Wańko, Sebastian Wydra)

Farmacja Tarchomin

3 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 3:4 (Łukasz Milewski 2x, Michał Szostak)

11 lutego, Warszawa: KS Pniewo (B) 1:6 (Łukasz Tręda)

17 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 0:9

25 lutego, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 0:17

3 marca: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

11 marca, Warszawa: Legion Warszawa (LO) 1:7 (Artur Andrusiak)

17 marca, Warszawa: PKS II Radość (B) - odwołany

GKS Dąbrówka

4 lutego, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 2:2 (Dawid Troszczyński, Patryk Stankowski)

10 lutego, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 3:5 (Dominik Zadrożny 2x, Rafał Augustyniak)

11 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 3:5 (Mateusz Malinowski, Rafał Augostyniak, Henryk Bielecki)

17 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 2:4 (Patryk Stankowski, Henryk Bielecki)

25 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:3 (Mateusz Malinowski)

3 marca, Ząbki: KS Wesoła (B) 4:4 (Mateusz Malinowski 2x, Piotr Szczepański, Rafał Augustyniak)

8 marca, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 0:2

11 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (B) 2:3 (Dominik Zadrożny, Wojciech Bereda)

18 marca, Kobyłka: KS Pniewo (B) - odwołany

24 marca, Ząbki: Józefowianka Józefów (B) 2:3 (Henryk Bielecki, Tomasz Kryszkiewicz)

29 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 0:9

7 kwietnia, Ząbki: Kamionek Warszawa (B) - 16.00

Korona Jadów

28 stycznia, Jadów: Watra Mrozy (LO) - odwołany

31 stycznia, Jadów: Mazur Radzymin (A) 2:6 (Sławomir Bodzon 2x)

3/4 lutego: Marymont Warszawa (B) - odwołany

7 lutego, Jadów: Huragan II Wołomin (A) 3:1 (Maciej Florczuk 3x)

11 lutego, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 2:2 (Robert Rzeszewski, Maciej Florczuk)

14 lutego, Jadów: Nojszewianka Dobre (A) 0:7

18 lutego, Jadów: Bug II Wyszków (LO) 1:6 (Emil Wiechowski)

24 lutego, Jadów: Tygrys Huta Mińska (A) 1:5 (Emil Wiechowski)

28 lutego, Jadów: ŁKS Łochów (A) - odwołany

4 marca, Jadów: GKS Andrzejewo (B) 1:5 (Andrzej Bodzon)

11 marca, Jadów: Wicher Sadowne (B) 2:1 (Sławomir Białek, Emil Wiechowski)

25 marca, Jadów: Mazur II Radzymin (B) 4:1 (Patryk Dybka 2s, Kamil Śliwa, Emil Wiechowski)

Mazur II Radzymin

11 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (A) 2:4 (Mariusz Okrasa 2x)

18 lutego, Kobyłka: Bednarska Warszawa (B) 1:9 (Oskar Kalicki)

25 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 1:4 (Mariusz Okrasa)

4 marca, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 1:5 (Mariusz Okrasa)

17 marca, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 2:1 (Krzysztof Tarach, zawodnik testowany)

25 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 1:4 (Mariusz Okrasa)

Orły Zielonka

27 stycznia, Zielonka: Jedność Warszawa (B) 2:2 (Tomasz Małek, Bartek Kisiel)

3 lutego, Zielonka: Kamionek Warszawa (B) 5:3 (Tomasz Małek 2x, Piotr Dudziński, Patryk Pikulski, Kamil Bereda)

7 lutego, Zielonka: Bóbr Tłuszcz (LO) 2:3 (Michał Kropiewnicki 2x)

11 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 2:6 (Tomasz Małek, Bartek Kisiel)

17 lutego, Zielonka: AKS Zły Warszawa (B) 3:6 (Michał Kropiewnicki 2x, Marcin Zaremba)

24/25 lutego: Bednarska Warszawa (B) - odwołany

24 lutego, Zielonka: Marymont Warszawa (B) - odwołany

3 marca, Zielonka: Marcovia II Marki (A) 2:2 (Tomasz Małek, Michał Kropiewnicki)

7 marca, Zielonka: UKS ASzWoj II Rembertów (B) 1:4 (Marcin Zaremba)

10 marca, Zielonka: Rządza Załubice (B) 1:3 (Marcin Zaremba)

17 marca, Zielonka: Józefowianka Józefów (B) 4:5 ()

Pogoń Józefów

Klub wycofał się z rozgrywek

Rządza Załubice

4 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 5:2 (Tomasz Połec 2x, Radosław Kostrzewa 2x, Radosław Wiśniewski)

7 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:3 (Seweryn Remieniewicz 2x, Jan Malinowski)

9 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 2:1 (Seweryn Remieniewicz 2x)

17 lutego, Kobyłka: Legion Warszawa (A) 4:1 (Seweryn Remieniewicz 2x, Piotr Feliksiak, Tomasz Połeć)

25 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 1:4 (Seweryn Remienewicz)

3 marca, Warszawa: Korona Warszawa (A) 4:3 (Seweryn Remieniewicz 2x, Jan Malinowski, Tomasz Połeć)

10 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:1 (Radosław Kostrzewa, Damian Nowaczuk, Jan Malinowski)

Sokół II Serock

17 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 3:3 (Szymon Darkowski, Jacek Szuba, Paweł Wrona)

4 marca, Warszawa: PKS II Radość (B) 7:3 (Paweł Wrona 2x, Tomasz Jaczyński 2x, Szymon Darkowski, Jakub Cegiełka 2x)

Wicher II Kobyłka

11 marca, Kobyłka: UKS ASzWoj II Rembertów (B) 3:1 (Maciej Dorsz 2x, zawodnik testowany)

18 marca: Huragan II Wołomin (A) - odwołany

24/25 marca: ???

Wisła Zakroczym

15 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 2:2 ()

WKS Rząśnik

4 lutego, Ostrołęka: Iskra Zaręby Kościelne (B) 3:6 (Mateusz Krawczyk 2x, samobójcza)

10 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 7:2 (Mateusz Nowicki 2x, Mateusz Krawczyk 2x, Piotr Ciemerych 2x, samobójcza)

18 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 5:4 (Mateusz Krawczyk, Mateusz Nowicki, Andrzej Akier, Jakub Orłowski, Grzegorz Abramczyk)

25 lutego, Jadów: Wicher Sadowne (B) 3:1 (Grzegorz Abramczyk, Paweł Osowiecki, Mateusz Nowicki)

4 marca, Kobyłka: UKS ASzWoj II Rembertów (B) 4:5 (Mateusz Krawczyk 3x, Grzegorz Abramczyk)

8 marca, Jadów: Wymakracz Długosiodło (B) 7:5 (Mateusz Krawczyk 5x, Grzegorz Abramczyk, Paweł Osowiecki)

18 marca: Narew Ostrołęka (B) 3:8 ()

24 marca, Pruszków: BUKS Pruszków (B) - 13.00

Warszawa II
Grom Prace Małe

10 lutego, Raszyn: KS Raszyn (juniorzy) 1:0 (Łukasz Szwedo)

10 lutego, Raszyn: SRS Zamienie (B) 3:0 (Mateusz Koślacz, Jakub Romańczuk, Sebastian Malarczyk)

15 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 3:1 (Łukasz Szwedo 2x, Łukasz Noga)

18 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 1:3 (Tomasz Maciejak)

9 marca, Raszyn: KS Raszyn (juniorzy) 1:2 (Daniel Miesiak)

11 marca, Prace Małe: FC Lesznowola (A) 9:7 (Łukasz Szwedo 3x, Paweł Rudaś 2x, Mateusz Koślacz, Tomasz Maciejak 2x, Marcin Sierputowski)

11 marca: SRS Zamienie (B) - odwołany

17 marca, Prace Małe: SRS Zamienie (B) - odwołany

Jeziorka Prażmów

10 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 2:0 (Dawid Balcer, Tomasz Magierowski)

18 lutego, Piaseczno: Sparta II Jazgarzew (LO) 1:4 (Marek Fąfara)

24 lutego: Tęcza Augustów (B) - odwołany

3 marca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 1:5 (Marek Fąfara)

7 marca, Grójec: KS Warka (LO) 0:6

11 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:4 (Kajetan Maracewicz, Michał Kocięba 2x, Adrian Kujda)

17 marca: Inter Warszawa (A) - odwołany

18 marca, Karczew: Amur Wilga (A) - odwołany

Korona Góra Kalwaria

4 lutego, Grójec: Tęcza Augustów (B) 5:1 (Dominik Wojtas 2x, Krystian Zarzecki, Filip Kaczmarski 2x)

10 lutego, Karczew: KS Sobienie Jeziory (B) 2:3 (Łukasz Sobiecki, Krystian Zarzecki)

17 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:3 (Adam Szczepek, Bartłomiej Bojanowicz)

24 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 4:3 (Filip Kaczmarski, Łukasz Sobiecki, Krystian Zarzecki, Adam Szczepek)

3 marca, Raszyn: UKS Łady (B) - odwołany

4 marca, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 6:1 (Bartłomiej Bojanowicz 2x, Mariusz Basaj, Michał Kasprzyk, Maciej Choim 2x)

KS Glinianka

10 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:3 (Jakub Nowak, Wasja Dymjak)

18 lutego, Otwock: Sokół Celestynów (A) 2:1 (Sebastian Gawkowski, Jakub Nowak)

23 lutego, Karczew: Advit Wiązowna (A) 1:2 (Sebastian Gawkowski)

3/4 marca: Start Otwock (A) - odwołany

4 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:2 (Wasja Dymjak)

6 marca: Józefovia II Józefów (A) 9:3 (Sebastian Gawkowski 4x, Wojciech Ekert 2x, Maciej Wereda, Adam Kubajek, zawodnik testowany)

11 marca, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 1:0 (Krzysztof Gniadek)

13 marca, Otwock: KS Glinianka (B) 1:5 (zawodnik testowany)

KS Sobienie Jeziory

3 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:3 (Tomasz Zapaśnik, Bogdan Maliszewski 2x)

10 lutego, Karczew: Korona Góra Kalwaria 3:2 (Artur Żmudzin 2x, Bogdan Maliszewski)

18 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

25 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:5 (Mikołaj Ciara)

3/4 marca: KS Puznówka (B) - odwołany

11 marca, Osieck: GKS Osieck (-) 3:1 (Sebastian Wójcik 2x, Tomasz Zapaśnik)

18 marca, Otwock: Sokół Celestynów (A) 0:2

Orzeł Baniocha

18 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 7:0 (Konrad Staszewski 3x, Mariusz Rosa, Rafał Myszkowski, Mariusz Knyziak, Bartosz Bogdan)

24 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 4:5 (Rafał Myszkowski, Marek Zych, Krystian Kaczorek, Mateusz Kanabus)

4 marca, Piaseczno: Laura Chylice (A) - odwołany

11 marca, Piaseczno: Sparta II Jazgarzew (LO) 5:2 (Kamil Majorek, Mariusz Rosa, Marek Zych, zawodnik testowany 2x)

18 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 0:3

17/18 marca: Wisła Dziecinów (A) - odwołany

Orzeł Parysów

18 lutego, Cegłów: Jutrzenka Cegłów (A) 3:3 (Kamil Kwiatkowski 2x, Arkadiusz Śpiewak)

25 lutego, Otwock: Sokół Celestynów (A) 3:1 (Kamil Kwiatkowski, Oktawian Maruszak, Oskar Mazek)

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 4:3 (Mariusz Kowalczyk, Rafał Boratyński, Kamil Kwiatkowski, Szymon Sowiński)

11 marca, Sobolew: KS Puznówka (A) 3:5 (Adrian Baranowski, Oktawian Maruszak, Mikołaj Talarek)

18 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (A) - odwołany

Perła II Złotokłos

4 lutego, Piaseczno: Sokół Celestynów (A) 1:3 (Tomasz Orzeł)

7 marca: UKS Tarczyn (B) - odwołany

10 marca, Raszyn: UKS Łady (B) 1:6 (Mateusz Kulpa)

PKS II Radość

18 lutego, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:6 (Rafał Damętka, Kacper Waz)

25 lutego, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:3 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

25 lutego, Warszawa: SRS Zamienie (B) 2:8 (Adrian Sijka 2x)

4 marca, Warszawa: Sokół II Serock (B) 3:7 (Michał Mamaj, Adrian Sijka, Sebastian Jarosiewicz)

10 marca, Warszawa: Iglica Warszawa (B) 5:5 (Rafał Damętka 2x, Kacper Waz, Kazimierz Grotte, Sebastian Jarosiewicz)

17 marca: Farmacja Tarchomin (B) - odwołany

SF Warszawa

18 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 4:1 (Piotr Żuk 2x, Kacper Sikora, Sebastian Gajownik)

3/4 marca: MKS II Piaseczno (A) - odwołany

11 marca, Ząbki: Dolcan Ząbki (juniorzy) 6:3 (Hubert Szalski, Piotr Żuk 2x, Teodor Czuraj, Szymon Dudzik, Jakub Śliż)

SRS Zamienie

10 lutego, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 0:3

25 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) 8:2 (Kacper Król 5x, Adrian Kwiatkowski 2x, Oskar Śliwowski)

10 marca, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 2:1 (Oskar Śliwowski 2x)

UKS Tarczyn

11 lutego, Grójec: Błękitni Korytów (LO) 1:4 (Marcin Wysocki)

17 lutego, Grójec: Relax Radziwiłłów (B) 2:0 (Sebastian Korczak, Hubert Gwiazda)

4 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 2:0 (Marcin Wysocki, Karol Małecki)

7 marca, Grojec: Perła II Złotokłos (B) - odwołany

11 marca, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 3:0 (Jakub Paszkiewicz, Kamil Wyleziński, Mariusz Kulczycki)

Walka Kosów

3 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 8:1 (zawodnik testowany 2x, Daniel Sołek, Adam Strzeszewski 2x, Mateusz Piątek, Rafał Wiśniewski, Cezary Fabisiak)

24 lutego, Grójec: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 6:8 (Damian Szerszeń 4x, Maciej Michalak, Adam Strzeszewski)

3 marca, Grójec: Sparta II Jazgarzew (LO) 7:5 (Artur Sarnowski 2x, Daniel Sołek, Mateusz Karaśkiewicz 2x, Michał Głowacki, Krzysztof Sobolewski)

10 marca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 2:6 (Artur Sarnowski, Daniel Sołek)

18 marca, Grójec: BUKS Pruszków (B) 5:2 (Adam Strzeszewski 2x, Damian Szerszeń, Daniel Sołek, Artur Sarnowski)

 

Warszawa III

AKS Zły Warszawa

17 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 6:3 (Jakub Socha 2x, Ming Duc Pham, Patryk Lauryn, Giorgi Komoszwili, Iwo Jedynecki)

3 marca, Warszawa: Burza Pilawa (A) 0:8

11 marca, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 1:4 ()

Amigos Warszawa

4 lutego, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 2:2 (Edwin Klasens, Rafał Dziedzic)

18 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (A) 5:1 (Edwin Klasens 2x, Łukasz Gocławski, Daniel Pętkowski, Rafał Dziedzic)

4 marca, Warszawa: KS Glinianka (B) 2:1 (Daniel Pętkowski, Krzysztof Michal)

11 marca, Warszawa: Korona Warszawa (A) 3:4 (Rafał Dziedzic 2x, Edwin Klasens)

AP Brychczy Warszawa

4 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 4:4 (Krzysztof Grzelak, Daniel Włodkowski, Damian Wojtulewicz 2x)

6 lutego, Warszawa: Marymont Warszawa (B) 6:1 (Grzegorz Pański 4x, ???)

15 lutego, Warszawa: KS Wesoła (B) 1:2 (Mateusz Opara)

22 lutego, Warszawa: UKS Białe Orły (juniorzy) 2:1 (Grzegorz Pański 2x)

6 marca, Warszawa: Rozwój Warszawa (juniorzy) 2:1 (Jacek Strzedziński, Marcin Trocki)

10 marca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:4 (Filip Krakowiak, Marcin Trocki, Jacek Strzedziński)

Bednarska Warszawa

10 lutego, Zielonki: MKS Hutnik Warszawa (A) 5:3 (Antoni Roszkowski, Krzysztof Siennicki, zawodnik testowany 3x)

18 lutego, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 9:1 (Marcin Wilk, Krzysztof Siennicki 5x, Aleksander Sieńczewski, Antoni Roszkowski, Tomasz Chmiel)

4 marca, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 5:3 (Marcin Wilk, Wojciech Świstowski, Krzysztof Kozioł, Tomasz Chmiel, Michał Krok)

8 marca, Warszawa: Świt Warszawa (A) 2:5 (Sebastian Murawski, samobójcza)

11 marca, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 3:2 (Antoni Roszkowski, Bartosz Karpiński, Wojciech Świstowski)

15 marca, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 3:7 (Krzysztof Siennicki, Antoni Roszkowski 2x)

Coco Jambo Warszawa

28 stycznia, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:0 (Damian Sawicki, Bartosz Januszewskl)

4 lutegp, Warszawa: Rządza Załubice (B) 2:5 (Bartosz Januszewski, Maciej Sidorowicz)

11 lutego, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 5:3 (Bartosz Januszewski 4x, Damian Sawicki)

18 lutego, Warszawa: Bad Boys Zastawie (A) 7:3 (Damian Sawicki 3x, Bartosz Januszewski 4x)

25 lutego, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 4:1 (Damian Sawicki, Rafał Kordowski, Aleksander Oksiuta 2x)

4 marca, Warszawa: BUKS Pruszków (B) 0:5

11 marca, Warszawa: Marcovia II Marki (A) - odwołany

GKP Targówek Warszawa

18 lutego, Zielonki: UKS Ołtarzew (A) 0:5

24 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:0 (Mateusz Talarek, Witold Majewski, Wojciech Kłak)

4 marca, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 5:1 (Wojciech Kłak 2x, Mateusz Sokólski, zawodnik testowany, Piotr Bratkowski)

10 marca, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 8:1 (Wojciech Kłak 2x, Damian Talarek, Mateusz Sokólski, Mateusz Talarek 2x, Arkadiusz Sajnog, zawodnik testowany)

Iglica Warszawa

 4 marca, Wołomin: KS Pniewo (B) 0:8

10 marca, Warszawa: PKS II Radość (B) 5:5 (Paweł Tempczyk 3x, Eryk Mierzyński, Łukasz Kostrzębski)

Jedność Warszawa

27 stycznia, Zielonka: Orły Zielonka (B) 2:2 (Mateusz Jędrzejowski, Przemysław Witkowski)

3 lutego, Warszawa: BUKS Pruszków (B) 2:4 (Adam Boda, Tomasz Skaliński)

10 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 3:5 (Andrzej Hajdiczuk, Lech Niewiadomski, samobójcza)

17 lutego, Warszawa: Sokół II Serock (B) 3:3 (Lech Niewiadomski 2x, Paweł Treszczyński)

25 lutego, Otwock: Wisła Dziecinów (A) 1:10 (Mateusz Jędrzejowski)

3 marca, Warszawa: Powstaniec Dobra (B) 5:2 (Tomasz Skaliński, Jakub Byczek, Igor Wacikowski, Radosław Falkowski, Hubert Osych)

10 marca, Warszawa: SRS Zamienie (B) 1:2 (Hubert Osych)

Kamionek Warszawa

3 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:5 (Paweł Paulouski 2x, Mariusz Imiela)

11 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 2:1 (Piotr Najmoła, Mariusz Imiela)

18 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) 6:2 (Piotr Najmoła, samobójcza, zawodnik testowany 2x, Bartosz Paulus, Paweł Leśniak)

25 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) 3:2 (Mariusz Imiela 2x, zawodnik testowany)

4 marca, Ząbki: UKS Siekierki (A) 3:3 (Pawel Paulouski 2x, Maciej Obłuski)

8 marca: Zaborowianka Zaborów (A) - odwołany

11 marca, Warszawa: Dąb II Wieliszew (B) 3:2 (Pawel Paulouski, Piotr Najmoła, Łukasz Gozdalik)

7 kwietnia, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) - 16.00

KS II Łomianki

4 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 2:9 (Patryk Igielski, zawodnik testowany)

11 marca, Łomianki: Ryś Laski (A) 10:0 (Konrad Izdebski 4x, Filip Hrynkiewicz, Jakub Kuśnierzewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II 2x)

15 marca, Łomianki: Legion Warszawa (A) 3:3 (Patryk Igielski, Tomasz Kaczmarek, zawodnik testowany)

KS Blizne

3 lutego, Zielonki: Guzovia Guzów (B) 3:0 (zawodnik testowany, Bartosz Kamiński 2x)

10 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 2:3 (Maciej Cendrowski 2x)

17 lutego, Zielonki: Ryś Laski (A) 5:3 (zawodnik testowany 3x, Krzysztof Rzewuski, Wojciech Rzewuski)

25 lutego: BUKS Pruszków (B) - odwołany

25 lutego, Zielonki: Rozwój Warszawa (juniorzy) - odwołany

4 marca, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 1:2 (Michał Ignacak)

10 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) - odwołany

11 marca, Zielonki: Rozwój Warszawa (A) 1:2 (zawodnik testowany)

KS Wesoła 

4 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:0 (Michał Kucharczyk 2x)

11 lutego, Ząbki: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:5 (Michał Kucharczyk)

15 lutego, Warszawa: AP Brychczy (B) 2:1 (Sebastian Tomaszkiewicz 2x)

22 lutego: Bednarska Warszawa (B) - odwołany

3 marca, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 4:4 (Paweł Żaboklicki, Michał Kucharczyk, Jakub Kraszewski, Damian Jach)

11 marca, Warszawa: Bór Regut (A) 1:5 (Konrad Zając)

Marymont Warszawa

6 lutego, Warszawa: AP Brychczy Warszawa (B) 1:6 ()

17 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:3 (samobójcza, Wojciech Kasprzak 2x)

24 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) - odwołany

25 lutego, Wołomin: KS Pniewo (B) 2:8 (zawodnik testowany 2x)

UKS ASzWoj II Rembertów

17 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (juniorzy) 1:9 (Patryk Strzelecki)

4 marca, Kobyłka: WKS Rząśnik (B) 5:4 (Arkadiusz Szacherski 2x, Grzegorz Dybcio, Arkadiusz Choiński, Krzysztof Włodarczyk)

7 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 4:1 (Sławomir Lubelski 2x, Grzegorz Dybcio, Krzysztof Włodarczyk)

11 marca, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (A) 1:3 (Rafał Aderek)

UKS Łady

10 lutego, Raszyn: UKS Ołtarzew (A) 3:3 (Aleksander Liwiński 2x, zawodnik testowany)

15 lutego, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 1:3 (Kamil Malinowski)

20 lutego, Raszyn: FC Lesznowola (A) 1:1 (Paweł Góra)

24 lutego, Raszyn: Błonianka II Błonie (A) - odwołany

3 marca, Raszyn: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

10 marca, Raszyn: Perła II Złotokłos (B) 6:1 (Mateusz Górka 2x, Paweł Góra 2x, Aleksander Liwiński, Julian Leśniewski)

 

Warszawa IV
AP II Żyrardów

4 lutego, Żyrardów: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:1 (Jakub Ring 2x, Mateusz Kociemski 2x, Maciej Obszyński, Piotr Gwiaździński)

8 lutego, Żyrardów: Wrzos Międzyborów (A) 4:2 (Konrad Ring, Bartłomiej Noszczak, Przemysław Nowicki, Maciej Obszyński)

17 lutego, Żyrardów: Orzeł Kampinos (A) 2:2 (samobójcza, zawodnik testowany)

24 lutego, Żyrardów: Tur Jaktorów (A) 3:6 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Przemysław Nowicki)

3 marca, Żyrardów: Tajfun Brochów (B) 1:3 (Bartosz Noszczak)

10 marca: Wrzos Międzyborów (A) - odwołany

10 marca, Żyrardów: Relax Radziwiłłów (B) 1:2 (Grzegorz Filutowski)

17 marca: Pogoń Wiskitki (B)

BUKS Pruszków

27 stycznia, Pruszków: Wrzos Międzyborów (A) - odwołany

3 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 4:2 (Mateusz Lada 3x, Damian Fabisiak)

18 lutego, Pruszków: Guzovia Guzów (B) 4:1 (Sebastian Chodycz 2x, Patryk Jaworski, Sławomir Kuropatwa)

25 lutego: KS Blizne (B) - odwołany

4 marca, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 5:0 (Mateusz Lada 2x, samobójcza, ???)

11 marca, Pruszków: Wrzos Międzyborów (A) 1:3 (Kuba Barański)

18 marca, Grójec: Walka Kosów (B) 2:5 (Kamil Piotrowski, Wojciech Czaplarski)

Guzovia Guzów

3 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 0:3

11 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 2:5 (Kamil Płużyński, Arkadiusz Muller)

17/18 lutego: Pogoń Wiskitki (B) - odwołany

18 lutego, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 1:4 (zawodnik testowany)

24 lutego, Skierniewice: Jutrzenka Mokra Prawa (B) 1:3 (zawodnik testowany)

3 marca, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 2:1 (Rafał Bartosiewicz, zawodnik testowany)

10 marca, Skierniewice: Promyk Nowa Sucha (juniorzy) 9:1 (Rafał Bartosiewicz 4x, Patryk Czornak, Marcin Grajek, Mariusz Mrówka, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

10/11 marca: Sokół Budki Piaseckie (B) - odowłany

17/18 marca: Orkan Sochaczew (B) - odwołany

17 marca, Skierniewice: Jutrzenka Mokra Prawa (B) 7:2 (Michał Rybkowski 2x, Rafał Bartosiewicz 2x, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

24 marca, Guzów: Orion Cegłów (B) 2:2 (Rafał Bartosiewicz 2x)

Józefowianka Józefów

13 stycznia, Zielonki: KS Konstancin (LO) 3:5 (Maciej Mroczkowski 2x, Damian Dymkowski)

17 stycznia: Błyskawica Warszawa (LO) 5:4 (Paweł Kwiatkowski 2x, Damian Dymkowski, Maciej Mroczkowski, zawodnik testowany)

4 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 3:3 (Bartłomiej Brzeziński 2x, zawodnik testowany)

11 lutego, Otwock: Wisła Dziecinów (A) 5:3 (Maciej Mroczkowski, Szymon Kołodziej 2x, Robert Krajewski, Paweł Antosiewicz)

17 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 0:2

24 lutego, Zielonki: Partyzant Leszno (A) - odwołany

3 marca, Zielonki: Błonianka II Błonie (A) 0:3

6 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:5 (Damian Dymkowski)

10 marca, Zielonki: Warszawska APN (juniorzy) 0:8

13 marca, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 2:3 (Mariusz Lejdyn, Piotr Żegliński)

17 marca, Zielonka, Orły Zielonka (B) 5:4 (Damian Dymkowski Paweł Chodniewicz, Mariusz Lejdyn, samobójcza 2x)

24 marca, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 3:2 ()

KS II Teresin

???

Milan II Milanówek

18 lutego, Milanówek: ŁKS Łochów (A) 2:1 (Norbert Sieczka, Damian Stańczuk)

25 lutego, Milanówek: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) - odwołany

27 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 6:3 (Adam Kowalski 3x, Paweł Szewczak 2x, Hubert Jabłoński)

4 marca, Milanówek: UKS Ołtarzew (A) 3:4 (Szymon Markiewicz, Norbert Sieczka, Paweł Szewczak)

13 marca, Milanówek: Józefowianka Józefów (B) 3:2 (Krzysztof Dzikowicki, Hubert Jabłoński, samobójcza)

18 marca, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 5:4 (Adam Kowalski 2x, Marcin Siedlecki, Paweł Szewczak, Szymon Markiewicz)

27 marca, Milanówek: Kosa Konstancin (juniorzy) - 20.30

Orion Cegłów

3 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 3:1 (Mariusz Piasek, Mariusz Niemiec 2x)

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (juniorzy) 3:1 (Tomasz Szymańczak, Dominik Kwaśniewski, Rafał Rybka)

17 marca: Piast Feliksów (A) - odwołany

24 marca, Guzów: Guzovia Guzów (B) 2:2 ()

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

4 lutego, Zielonki: UKS Ołtarzew (A) 3:1 (Radosław Dziak 2x, Piotr Zabulski)

10 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 3:2 (Radosław Dziak, Marcin Modzelewski 2x)

18 lutego, Zielonki: FC Płochocin (A) 2:3 (Oleksandr Dobosz, Maciej Modzelewski)

25 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) - odwołany

4 marca, Zielonki: FC Płochocin (A) 8:0 (Filip Dziczek 3x, Radosław Dziak, Andrzej Paca, Arkadiusz Szalkowski, Mustapha Jide, Kamil Głodek)

10 marca, Zielonki: KS Blizne (B) - odwołany

17/18 marca: UKS Ołtarzew (A) - odwołany

Pogoń Wiskitki

???

Relax Radziwiłłów

10 lutego, MIlanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:3 (Mateusz Piątek)

17 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:2

24 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 5:2 (Mateusz Dubielecki 3x, Jakub Gołębiowski 2x)

3 marca, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 1:4 (Łukasz Kujawa)

10 marca, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:1 (Konrad Koziarski, Jakub Gołębiowski)

17 marca, Osuchów: LKS Osuchów (A) - odwołany

23 marca: Unia II Skierniewice (B)

Sokół Budki Piaseckie

4 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 1:6 (Artur Fijołek)

10 lutego, Zielonki: Orzeł Kampinos (A) 1:3 (Marcin Rosa)

18 lutego, Płock: Szopen Sanniki (B) 3:6 (Marcin Rosa 3x)

24/25 lutego: Rawka Bolimów (A) - odwołany

4 marca, Łowicz: Fenix Boczki (B) 3:1 (Marcin Rosa 2x, Paweł Zienkiewicz)

10/11 marca: Guzovia Guzów (B) - odwołany

11 marca, Bolimów: Rawka Bolimów (A) 1:3 (Jarosław Grefkowicz)

18 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 2:7 (Rafał Fijołek, Artur Fijołek)

Tajfun Brochów

17 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 2:3 (Mateusz Stefaniak, Michał Sobański)

25 lutego, Żyrardów: Unia Iłów (LO) 3:2 (Jakub Danowski, Mateusz Stefaniak 2x)

3 marca, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 3:1 (Sebastian Wójcik 2x, Filip Szypszak)

11 marca, Feliksów: Piast Feliksów (A) 7:1 (Jakub Danowski 2x, Robert Wasilewski 2x, Sebastian Wójcik, Marek Dąbrowski, Filip Szypszak)

18 marca, Brochów: Stegny Wyszogród (LO) 0:3

24 marca: Orkan Sochaczew (B) 0:2