Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

OrzycOrleta Baboszewo"PIłka na Mazowszu" uzupełnia informacje dotyczące przygotowań do sezonu klubów z okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem Orzyc II Chorzele i Orlęta Baboszewo.

 

Orzyc II w trakcie okresu przygotowawczego rozegrał trzy mecze kontrolne: kolejno pokonał 2:1 Świt Baranowo, wygrał 4:3 ze Zrywem Jedwabno i zremisował 5:5 z FC 2012 Różan.

Orlęta z kolei osiągnęły następujące wyniki sparingów: przegrały 0:4 z Soną Nowe Miasto, zremisowały 0:0 z Błękitnymi Raciąż, zremisowały 2:2 z Jutrzenką Unieck, wygrały 6:3 ze Spójnią Mała Wieś, a także pokonały 7:3 Zjednoczonych Bulkowo.

 

źródło: Fanpage KS Orzyc Chorzele, Fanpage GKS Orlęta Baboszewo