Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia kilka wybranych zmian kadrowych, które zaszły zimą w klubach ligi okręgowej Ciechanów-Ostrołęka, a o których dotychczas nie było informacji.

 

Inne informacje o zmianach klubów znajdziecie w dziale "Transfery", który będzie aktualizowany po każdej kolejce ligowej.

1) Mariusz Kopecki zamienił Tęczę Ojrzeń na MKS Ciechanów. Jesienią 12 meczów i 8 goli w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.

2) Do MKS trafił także Artur Gawęda, który ostatnio występował w Błękitnych Raciąż. Jesienią 15 meczów i 3 gole w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.

3) Innym graczem, który dołączył zimą do MKS jest Paweł Dołęgowski, który jesienią 8 razy zagrał w Klasie A Ciechanów-Ostrołęka w barwach Opii Opinogóra.

4) W barwach Żbika Nasielsk zadebiutował Kamil Popowski, dotychczas grający w GKS Gumino. Jesienią 8 meczów i 3 gole w Klasie B Ciechanów.

5) Do Żbika zimą dołączył także Mateusz Miłoński z GKS Pokrzywnica. Jesienią 2 występy w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.

6) Patryk Piasecki dołączył zimą do Błękitnych Raciąż. Jesienią jako gracz Mławianki Mława zanotował 14 występów i strzelił 3 gole w czwartej lidze.

7) Innym nowym graczem Błękitnych jest Mateusz Jakubowski, dotychczas grający w Skrze Drobin. Jesienią zanotował 12 występów i strzelił gola w płockiej lidze okręgowej.

8) Do PAF Płońsk powrócił Konrad Osiński. Jesienią w barwach KS Łomianki zanotował 13 występów w czwartej lidze.

9) Nowym graczem Tęczy Ojrzeń został Robert Wróblewski. Jesienią w barwach Błękitnych Raciąż zanotował 7 występów w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.