Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

AP Żyrardów

Przybyli: 

Odeszli: 

Błękitni Korytów

Przybyli: Łukasz Chełstowski (Wrzos Międzyborów), Maciej Gabrylewicz i Dawid Wierzbicki (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - juniorzy), Rafał Jagiełło (wznowił treningi), Mateusz Jarota (Perła Złotokłos), Bartosz Kowalewski (bez klubu), Kamil Tondera (Guzovia Guzów)

Odeszli: Kamil Olas (przerwał treningi), Piotr Oroń (???)

Grom Warszawa

Przybyli: Łukasz Choiński (Huragan Wołomin), Jan Frelek (Varsovia Warszawa - juniorzy), Patryk Gromek (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Patryk Hull (bez klubu), Paweł Nowacki i Łukasz Zaniewski (Dolcan Ząbki), Mateusz Paradowski (Błękitni Raciąż), Tomas Pavtel (FK Avo.Ko. - Litwa), Paweł Szczęch (Drukarz Warszawa), Tomasz Trzewik (KS Konstancin), Jarosław Wysocki (Mazowsze Grójec), Paweł Wysocki (KS Łomianki)

Odeszli: Jan Kozakiewicz (Polonia II Warszawa), Ajdemir Szachszajew (Rozwój Warszawa), Andrzej Bajena, Sebastian Kowalski, Filip Musiał i Konrad Trzęsiara (przerwali treningi)

Józefovia Józefów

Przybyli: Mariusz Boniec (Victoria II Sulejówek), Marcin Kowalski i Rafał Włoda (ostatnio SEMP Ursynów), Mateusz Rowicki (zespół juniorów), Paweł Sędek (Marymont Warszawa)

Odeszli: Mateusz Wojda (przerwał treningi)

KS Konstancin

Przybyli: Tomasz Blicharski (Jedność Warszawa), Aleksander Borowski (zespół juniorów), Jan Folwarski (ostatnio MKS Piaseczno - juniorzy), Hubert Gołabek (wznowił treningi), Kamil Szczepański (Warszawska APN - juniorzy)

Odeszli: Tomasz Trzewik (Grom Warszawa)

KS Raszyn

Przybyli: Karol Kaczorowski (zespół juniorów), Patryk Siekierko (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

Odeszli: Rafał Prażuch (nie wznowił treningów), Adrian Ulejczyk (Płomień Dębe Wielkie)

KS Teresin

Przybyli: Kamil Bartosiewicz (Unia Iłów), Dominik Popławski (Promyk Nowa Sucha)

Odeszli: Filip Jaworski (FC Płochocin)

LKS Chlebnia

Przybyli: Maciej Fitas i Dominik Kruszewski (ostatnio Ursus II Warszawa), Mikołaj Ozimek (Błonianka Błonie), Sebastian Palmowski i Damian Skalniak (LKS Osuchów), Kajetan Podgórski (Ursus II Warszawa), Jakub Sapalski (Gwardia Warszawa - juniorzy), Piotr Chłystek, Michał Małek, Adam Sierański i Adrian Żakowski (zespół rezerw)

Odeszli: Karol Gudelski i Damian Skirski (Piast Piastów), Adam Michalak (GLKS Nadarzyn), Michał Ocipka (Błonianka Błonie), Krzysztof Bogacki, Piotr Bogacki, Łukasz Frączek, Tomasz Kulesza i Piotr Obierak (???) 

Naprzód Brwinów

Przybyli: 

Odeszli: 

Naprzód Stare Babice

Przybyli: Jan Boniowski i Patryk Wasilewski (Piast Piastów), Bartosz Gołaszewski i Adam Kucharski (Unia Warszawa), Damian Gołębiowski (Zaborowianka Zaborów), Przemysław Zalewski (bez klubu)

Odeszli: 

Piast Piastów

Przybyli: Karol Gudelski i Damian Skirski (LKS Chlebnia)

Odeszli: Jan Boniowski i Patryk Wasilewski (Naprzód Stare Babice), Adrian Marczak (Marcovia II Marki), Jarosław Tarwacki (KS Łomianki)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Przybyli: 

Odeszli: 

Przyszłość Włochy

Przybyli: 

Odeszli: 

SEMP Warszawa

Przybyli: Bartłomiej Gałecki (UKS ASzWoj Rembertów), Jewhen Krawciw (ostatnio FK Lwów - Ukraina), Krzysztof Wołkowycki (UKS Łady)

Odeszli: Artur Anusik (przerwał treningi), Dominik Kopiec (Varsovia Warszawa), Maciej Sobczak (Laura Chylice)

Sparta II Jazgarzew

Przybyli: 

Odeszli: 

Ursus II Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Wojciech Łazeba (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Kajetan Podgórski (LKS Chlebnia), Jakub Stepnowski (Dolcan Ząbki)