Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Błonianka Błonie

Przybyli: Dawid Duda (bez klubu), Ernest Kozłowski (Marcovia Marki), Michał Ocipka (LKS Chlebnia), Alan Olejnik-Kiermasz (Unia Warszawa), Rafał Popis (bez klubu, ostatnio Mazur Karczew), Rafał Włodarczyk (Znicz Pruszków)

Odeszli: Mikołaj Ozimek (LKS Chlebnia)

 

Broń Radom

Przybyli: Maksim Kwiencer (Hranit Mikaszewicze - Białoruś), Adam Niemyjski (Znicz II Pruszków), Wladlen Szkuratko (ostatnio Arsenał Biała Cerkiew - Ukraina), Maciej Załęcki (Spartakus Daleszyce)

Odeszli: Piotr Dobosz (Drogowiec Jedlińsk), Zbigniew Obłuski (MKS Piaseczno), Arkadiusz Oziewicz (Mazur Karczew)

 

Drogowiec Jedlińsk

Przybyli: Piotr Dobosz (Broń Radom), Rafał Gil (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Mychajło Koriażnow (Ursus Warszawa), Kacper Nowakowski (zespół juniorów), Pape Amadou Samb (Centrum Radom)

Odeszli: Wajih Bouchniba i Paweł Kobylarczyk (LKS Promna), Łukasz Pełka (Jodła Jedlnia-Letnisko), Konrad Tkaczyk (Proch Pionki)

 

Energia Kozienice

Przybyli: Mateusz Baranowski (Wisła Puławy), Jakub Maik (Wisła II Puławy)

Odeszli: Mateusz Majewski (Centrum Radom)

 

LKS Promna

Przybyli: Michał Boniecki i Kacper Kępka (Radomiak II Radom), Wajih Bouchniba i Paweł Kobylarczyk (Drogowiec Jedlińsk), Oskar Kasperek (bez klubu), Patryk Węglicki (Orzeł Wierzbica), Przemysław Zakrzewski (Jodła Jedlnia-Letnisko)

Odeszli: Daniel Barzyński i Kacper Nowocień (Proch Pionki), Adrian Jaśkiewicz (Oskar Przysucha)

 

Mazur Karczew

Przybyli: Jacek Moryc (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Arkadiusz Oziewicz (Broń Radom), Artur Wójcik (zespół rezerw)

Odeszli: Paweł Błesznowski (KS Łomianki), Maciej Krawczyk (MKS Piaseczno), Arkadiusz Zalewski (Wilga Garwolin)

 

MKS Piaseczno

Przybyli: Maciej Krawczyk (Mazur Karczew), Zbigniew Obłuski (Broń Radom), Kewin Przygoda (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Wysocki (zespół rezerw)

Odeszli: Kacper Komycz (Podlasie Sokołów Podlaski)

 

Mszczonowianka Mszczonów

Przybyli: Kacper Jadacki (KS Warka), Cezary Majchrzak (Kotwica Kołobrzeg)

Odeszli: Tomasz Skórzyński (LKS Osuchów)

 

Naprzód Skórzec

Przybyli: 

Odeszli: 

 

Oskar Przysucha

Przybyli: Wojciech Adamczyk (Zwolenianka Zwoleń), Adrian Jaśkiewicz (LKS Promna), Paul Mnguni (Free State Stars - RPA)

Odeszli: Tomasz Bartosiak (Orzeł Wierzbica), Luciano Matsoso (wyjazd do RPA), Kamil Molga (Radomiak II Radom)

 

Perła Złotokłos

Przybyli: Michał Ambrozik (Ursus Warszawa), Cezary Kur (Sparta Jazgarzew)

Odeszli: Mateusz Jarota (Błękitni Korytów)

 

Pilica Białobrzegi

Przybyli: Krystian Bienias (zespół juniorów), Jakub Chrzanowski (Apis Jędrzychowice), Rafał Stróżka (Radomiak Radom)

Odeszli: Daniel Witak (Huragan Wołomin)

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Przybyli: Krzysztof Cegiełka (Ursus Warszawa), Adrian Grabowski (Huragan Morąg), Patryk Szymański (ŁKS Łódź)

Odeszli: 

 

Sparta Jazgarzew

Przybyli: Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa)

Odeszli: Cezary Kur (Perła Złotokłos), Paweł Wysocki (Mazowsze Grójec)

 

Wilga Garwolin

Przybyli: Daniel Kosobucki (Amur Wilga), Marek Górski (Wisła Maciejowice), Arkadiusz Oziewicz (Mazur Karczew)

Odeszli: 

 

Znicz II Pruszków

Przybyli: Konrad Marusiak (zespół CLJ)

Odeszli: Adam Niemyjski (Broń Radom)