Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Bartnik Myszyniec

Przybyli: Fabian Czajkowski (Narew Ostrołęka - juniorzy), Dominik Gąska i Paweł Lis (wznowili treningi), Kamil Góralczuk (ostatnio Kurpik II Kadzidło)

Odeszli: 

Boruta Kuczbork

Przybyli: 

Odeszli: Artur Budka (Wkra Żuromin)

GKS Pokrzywnica

Przybyli: Kamil Borucki (ostatnio Kryształ Glinojeck), Daniel Wykowski (bez klubu)

Odeszli: 

Jutrzenka Unieck

Przybyli: Maciej Karwowski (Błękitni Raciąż), Patryk Kopczyński i Piotr Rogowski (ostatnio Błękitni Raciąż - juniorzy), Piotr Kwieciński (Kryształ Glinojeck)

Odeszli: Kamil Kocięda (GKS Strzegowo)

Konopianka Konopki

Przybyli: Damian Kwiatkowski (MKS Ciechanów), Paweł Łapuć (bez klubu), Kamil Nosarzewski (powrót z zagranicy), Mateusz Nosarzewski (Błękitni Raciąż)

Odeszli: 

Korona Karolinowo

Przybyli: Alan Altinel (ostatnio Świt Staroźreby - juniorzy), Marcin Kijek (ostatnio Cisy Nałęczów), Michał Macias (Sona Nowe Miasto)

Odeszli: 

Kryształ Glinojeck

Przybyli: Bartłomiej Dołęgowski (bez klubu), Marcin Kalinowski (Sokół Grudusk), Patrylk Lubański (Mławianka Mława), Dariusz Przebierała (MKS Przasnysz), Przemysław Sobociński (GKS Góra)

Odeszli: Piotr Kwieciński (Jutrzenka Unieck)

KS Wąsewo

Przybyli: Jakub Zapatka (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)

Odeszli: 

Kurpik Kadzidło

Przybyli: Rafał Abramczyk (bez klubu), Adrian Drężek i Konrad Mamiński (KS CK Troszyn), Jakub Grądzik (zespól juniorów), Mateusz Mamajek (wznowił treningi)

Odeszli: 

Orzeł Sypniewo

Przybyli: Mariusz Grodzki (Narew Ostrołęka), Patryk Laćkowski i Łukasz Ziemek (GLKS Lelis)

Odeszli: Przemysław Kruk (Rzekunianka Rzekuń)

PAF Płońsk

Przybyli: Kamil Boniewski (Wkra Żuromin), Bartosz Gołaszewski (GKS Gumino), Kamil Osiecki (ostatnio Błękitni Raciąż), Norbert Turowiecki (MKS Ciechanów)

Odeszli: 

Rzekunianka Rzekuń

Przybyli: Patryk Bolc (Narew Ostrołęka), Karol Jaroszewski (Korona II Ostrołęka), Grzegorz Knap (bez klubu), Paweł Kruk (ostatnio Orzeł Sypniewo), Przemysław Kruk (Orzeł Sypniewo), Mateusz Rupacz (Sokół Grudusk)

Odeszli: Damian Rzeszot (Korona II Ostrołęka)

Świt Baranowo

Przybyli: Marcin Choroszewski, Mateusz Markowski, Adrian Stefański i Mateusz Żyra (bez klubu), Arkadiusz Faderewski i Dariusz Zygmunt (zespół juniorów), Paweł Zyśk (bez klubu, ostatnio Kurpik II Kadzidło), Jacek Gąska, Przemysław Gleba, Marcin Tabaka II i Błażej Tadra (wznowili treningi)

Odeszli: Wiktor Fąk (Korona II Ostrołęka), Bogdan Bandorowicz, Mateusz Linowski, Dariusz Narewski i Adrian Prusaczyk (przerwali treningi)

Żak Szreńsk

Przybyli: Tomasz Anbo, Bartosz Antoszewski, Bartosz Dwużnik, Przemysław Karpiński i Michał Lemanek (bez klubu), Karol Konopacki (wznowił treningi)

Odeszli: