Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

AKS Zły Warszawa

Przybyli: Patryk Banecki (bez klubu)

Odeszli: Piotr Kowalczyk (AP Brychczy Warszawa)

Amigos Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

AP Brychczy Warszawa

Przybyli: Kacper Ciesielski (Kujawiak Kowal), Michał Gmitrzuk (bez klubu), Piotr Kowalczyk (AKS Zły Warszawa), Michał Wiraszka (ostatnio Zwolenianka Zwoleń), Damian Wojtulewicz (Drukarz Warszawa)

Odeszli: 

Bednarska Warszawa

Przybyli: Jakub Bieńko (Zryw II Sobolew), Maciej Grzębowski i Mariusz Lisowski (bez klubu), Michał Krok i Wojciech Świstowski (Polonia II Warszawa)

Odeszli: Krzysztof Grądziel (KS Blizne)

Coco Jambo Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

GKP Targówek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Iglica Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Paweł Machaj (Jedność Warszawa)

Jedność Warszawa

Przybyli: Patryk Kieszkowski i Przemysław Prusaczyk (bez klubu), Paweł Machaj (Iglica Warszawa)

Odeszli: Tomasz Blicharski (KS Konstancin)

Kamionek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

KS II Łomianki

Przybyli: 

Odeszli: Adrian Granoszewski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Wolniewicz (Bug Wyszków)

KS Blizne

Przybyli: Krzysztof Czarnota i Kamil Szast (bez klubu), Krzysztof Grądzel (Bednarska Warszawa), Michał Ignacak (Rozwój Warszawa), Patryk Stachowiak (Świt Warszawa)

Odeszli: 

KS Wesoła

Przybyli: 

Odeszli: 

Marymont Warszawa

Przybyli: Konrad Buzuk (wznowił treningi), Francuz Vincent Guerin i Christophe Zerbone (Wicher II Kobyłka)

Odeszli: Damian Bedynek (Wisła Jabłonna), Paweł Sędek (Józefovia Józefów)

UKS ASzWoj II Rembertów

Przybyli: Rafał Aderek (wznowił treningi), Przemysław Świąder (bez klubu), Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (pierwszy zespół)

Odeszli: 

UKS Łady

Przybyli: Maciej Jasiński, Adam Krawczyk, Kamil Malinowski i Wojciech Wróbel (bez klubu), Mariusz Woliński (FC Lesznowola)

Odeszli: Krzysztof Wołkowycki (SEMP Ursynów)