Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

K.S. Wąsewo poszukuje sparingpartnera w terminie 2/3 lutego. Boisko ze sztuczną nawierzchnią zarezerwowane w Długosiodle. Kontakt do trenera 513-246-811

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

switbaranowoTrzech nowych zawodników dołączyło do Świtu Baranowo.

 

Pierwszym z nich jest Marcin Choroszewski. Urodzony w 1994 roku napastnik w przeszłości grał w Koronie Ostrołęka, przez kilka miesięcy był również związany z Narwią Ostrołęka, gdy klub nie występował w ligowych rozgrywkach.

Drugim nowym graczem jest Adrian Stefański, który również ostatnio nie grał w piłkę, w przeszłości był natomiast związany z GUKS Krasnosielc.

Do Świtu dołączył także Paweł Zyśk, który od kilku miesięcy pozostawał bez klubu, a w poprzednim sezonie występował w Kurpiku II Kadzidło. Zawodnik ma na koncie także pobyt w Huraganie Lipniki i Mrągovii Mrągowo.

 

źródło: Fanpage KS Świt Baranowo