Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

"Korona Warszawa (A klasa) szuka bramkarza. Może być zawodnik po dłuższej przerwie w graniu lub wracający po kontuzji. Kontakt 604 978 208 (Piotr) lub przez FB Korona Warszawa seniorzy."

Cytat tygodnia

"Fatalnie, bo zło triumfuje, a ziema pogrąża się w chaosie. Za tydzień dobro musi zwyciężyć." (po meczu Amigos - AKS Zły 0:2)

Fanpage Amigos Warszawa

Polecane strony

M Gol

Perla zlotoklosDwaj piłkarze dołączyli przed rundą wiosenną do Perły Złotokłos.

Pierwszym z nich jest Cezary Kur, który wrócił do Perły po półrocznej przerwie. Jesienią był graczem Sparty Jazgarzew - w jej barwach zanotował 8 występów w IV lidze, z kolei w barwach zespołu rezerw klubu z Jazgarzewa zaliczył 8 występów i strzelił 4 gole w lidze okręgowej.

Drugim nowym graczem jest natomiast Michał Ambrozik, który w przeszłości był graczem juniorów Perły, ma również na koncie pobyt w Mazurze Karczew i MKS Piaseczno, a przez ostatnie 3,5 roku był związany z Ursusem Warszawa. Jesienią zanotował 7 występów w III lidze, a także 7 gier (6 goli) w lidze okręgowej w barwach zespołu rezerw. Łącznie ma na koncie 122 występy i 11 goli w trzeciej lidze. Kilka lat temu przebywał na testach w Piaście Gliwice.

źródło: własne