Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Perla zlotoklosDwaj piłkarze dołączyli przed rundą wiosenną do Perły Złotokłos.

 

Pierwszym z nich jest Cezary Kur, który wrócił do Perły po półrocznej przerwie. Jesienią był graczem Sparty Jazgarzew - w jej barwach zanotował 8 występów w IV lidze, z kolei w barwach zespołu rezerw klubu z Jazgarzewa zaliczył 8 występów i strzelił 4 gole w lidze okręgowej.

Drugim nowym graczem jest natomiast Michał Ambrozik, który w przeszłości był graczem juniorów Perły, ma również na koncie pobyt w Mazurze Karczew i MKS Piaseczno, a przez ostatnie 3,5 roku był związany z Ursusem Warszawa. Jesienią zanotował 7 występów w III lidze, a także 7 gier (6 goli) w lidze okręgowej w barwach zespołu rezerw. Łącznie ma na koncie 122 występy i 11 goli w trzeciej lidze. Kilka lat temu przebywał na testach w Piaście Gliwice.

 

źródło: własne