Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

ozarowianka ozarowKilku nowych zawodników dołączyło do Ożarowianki przed rundą wiosenną.

 

W meczu przed tygodniem zagrali:

Wojciech Łazeba - w rundzie jesiennej zanotował 7 występów w lidze okręgowej i strzelił jednego gola w barwach Ursusa II Warszawa. W przeszłości gracz juniorów klubu SEMP Ursynów.

Mikołaj Bolimowski - jesienią zanotował 2 występy w III lidze w barwach Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a także 12 występów (jeden gol) w lidze okręgowej w barwach Świtu II. W przeszłości gracz juniorów Polonii Warszawa.

Michael Chojnicki - jesienią zaliczył 2 występy w III lidze w barwach Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a także 9 występów (4 gole) w lidze okręgowej w barwach Świtu II. W przeszłości gracz KS Raszyn.

Łukasz Grzybowski - w poprzednim sezonie gracz Piasta Piastów. Ostatnio nie grał w piłkę.

Krzysztof Kalbarczyk - wznowił treningi.

 

źródło: własne