Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

"Korona Warszawa (A klasa) szuka bramkarza. Może być zawodnik po dłuższej przerwie w graniu lub wracający po kontuzji. Kontakt 604 978 208 (Piotr) lub przez FB Korona Warszawa seniorzy."

 

Cytat tygodnia

 

"Fatalnie, bo zło triumfuje, a ziema pogrąża się w chaosie. Za tydzień dobro musi zwyciężyć." (po meczu Amigos - AKS Zły 0:2)

Fanpage Amigos Warszawa

Polecane strony

M Gol

drogowiecNowi piłkarze zadebiutowali w miniony weekend w barwach czwartoligowego Drogowca Jedlińsk.

 

Do Drogowca dołączyli:

Mychajło Koriażnow - były gracz juniorskich klubów RWUFK Kijów i Zenit Bojarka, a także seniorów KNTEU Kijów i Świtu Warszawa. Ostatni rok spędził w Ursusie Warszawa - jesienią zanotował 2 występy w trzeciej lidze, a także 8 gier (1 gol) w rezerwach rywalizujących w lidze okręgowej. Łącznie ma na koncie 17 występów w III lidze.

Rafał Gil - ostatnie półtora roku spędził w trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (jesienią 2 występy ligowe). W przeszłości gracz Radomiaka, Orła Wierzbica i Zwolenianki Zwoleń. Ma na koncie 2 występy w drugiej lidze, a także 41 gier i 2 gole w III lidze.

Piotr Dobosz - jesienią 12 występów i jedna asysta w czwartej lidze w barwach Broni Radom. Ma na koncie 34 występy i jednego gola w III lidze. W przeszłości gracz juniorów UKS Jankowice.

Kacper Nowakowski - włączony do kadry z zespołu juniorów. Ma na koncie także pobyt w juniorach Radomiaka.

 

źródło: własne