Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

K.S. Wąsewo poszukuje sparingpartnera w terminie 2/3 lutego. Boisko ze sztuczną nawierzchnią zarezerwowane w Długosiodle. Kontakt do trenera 513-246-811

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

drogowiecNowi piłkarze zadebiutowali w miniony weekend w barwach czwartoligowego Drogowca Jedlińsk.

 

Do Drogowca dołączyli:

Mychajło Koriażnow - były gracz juniorskich klubów RWUFK Kijów i Zenit Bojarka, a także seniorów KNTEU Kijów i Świtu Warszawa. Ostatni rok spędził w Ursusie Warszawa - jesienią zanotował 2 występy w trzeciej lidze, a także 8 gier (1 gol) w rezerwach rywalizujących w lidze okręgowej. Łącznie ma na koncie 17 występów w III lidze.

Rafał Gil - ostatnie półtora roku spędził w trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (jesienią 2 występy ligowe). W przeszłości gracz Radomiaka, Orła Wierzbica i Zwolenianki Zwoleń. Ma na koncie 2 występy w drugiej lidze, a także 41 gier i 2 gole w III lidze.

Piotr Dobosz - jesienią 12 występów i jedna asysta w czwartej lidze w barwach Broni Radom. Ma na koncie 34 występy i jednego gola w III lidze. W przeszłości gracz juniorów UKS Jankowice.

Kacper Nowakowski - włączony do kadry z zespołu juniorów. Ma na koncie także pobyt w juniorach Radomiaka.

 

źródło: własne