Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

drogowiecNowi piłkarze zadebiutowali w miniony weekend w barwach czwartoligowego Drogowca Jedlińsk.

 

Do Drogowca dołączyli:

Mychajło Koriażnow - były gracz juniorskich klubów RWUFK Kijów i Zenit Bojarka, a także seniorów KNTEU Kijów i Świtu Warszawa. Ostatni rok spędził w Ursusie Warszawa - jesienią zanotował 2 występy w trzeciej lidze, a także 8 gier (1 gol) w rezerwach rywalizujących w lidze okręgowej. Łącznie ma na koncie 17 występów w III lidze.

Rafał Gil - ostatnie półtora roku spędził w trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (jesienią 2 występy ligowe). W przeszłości gracz Radomiaka, Orła Wierzbica i Zwolenianki Zwoleń. Ma na koncie 2 występy w drugiej lidze, a także 41 gier i 2 gole w III lidze.

Piotr Dobosz - jesienią 12 występów i jedna asysta w czwartej lidze w barwach Broni Radom. Ma na koncie 34 występy i jednego gola w III lidze. W przeszłości gracz juniorów UKS Jankowice.

Kacper Nowakowski - włączony do kadry z zespołu juniorów. Ma na koncie także pobyt w juniorach Radomiaka.

 

źródło: własne