mzpnNa posiedzeniu w dniu 30 maja 2018 roku Komisja ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN przyznała licencje na sezon 2018-19 kolejnym czwartoligowcom.

 

1) Licencję bez żadnych nadzorów otrzymały:

a) Dolcan Ząbki (obydwie płyty) - klub musi zapłacić 150 zł za niedotrzymanie terminu licencyjnego.

b) Huragan Wołomin (płyta "A")

c) Korona Ostrołęka (płyta "A")

d) KS Łomianki - klub musi zapłacić 150 zł za niedotrzymanie terminu licencyjnego.

e) Mazovia Mińsk Mazowiecki

f) Mazur Karczew (płyta "A")

g) MKS Piaseczno (dwie płyty)

h) Mławianka Mława (płyta "A")

i) Mszczonowianka Mszczonów

j) Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

k) Pogoń II Siedlce (płyta nr 2 i płyta nr 3)

l) Sparta Jazgarzew

2) Nadzór infrastrukturalny otrzymały:

a) Drogowiec Jedlińsk - chodzi o odpowiedniej wielkości szatnie dla zawodników. Klub został zobowiązany do złożenia Komisji raportu z prac związanych z powiększeniem szatni.

b) LKS Promna - zbyt małe szatnie dla zawodników i zbyt małe pole gry. Klub został zobowiązany do składania raportów (co 3 miesiące) z prowadzonych prac mających wyeliminować niedoskonałości.

c) Wilga Garwolin - zapewnienie bezpiecznego przejścia zawodników i sędziów z szatni na boisko; udostępnienie każdorazowo szatni dla zawodników i sędziów w dawnym budynku zaplecza socjalno-technicznego.

d) Znicz II Pruszków (płyta "B") - klub został zobowiązany do dostarczenia do 30 czerwca 2018 roku dokumentu potwierdzającego prawo do użytkowania obiektu.

3) Nadzór personalny otrzymał:

Naprzód Skórzec (klub spadł do ligi okręgowej) - klub został zobowiązany do dostarczenia do 30 czerwca 2018 roku dokumentu potwierdzającego posiadanie trenera z wymaganymi uprawnieniami.

 

źródło: mzpn.pl