Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

mzpnNa posiedzeniu w dniu 30 maja 2018 roku Komisja ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN przyznała licencje na sezon 2018-19 kolejnym czwartoligowcom.

 

1) Licencję bez żadnych nadzorów otrzymały:

a) Dolcan Ząbki (obydwie płyty) - klub musi zapłacić 150 zł za niedotrzymanie terminu licencyjnego.

b) Huragan Wołomin (płyta "A")

c) Korona Ostrołęka (płyta "A")

d) KS Łomianki - klub musi zapłacić 150 zł za niedotrzymanie terminu licencyjnego.

e) Mazovia Mińsk Mazowiecki

f) Mazur Karczew (płyta "A")

g) MKS Piaseczno (dwie płyty)

h) Mławianka Mława (płyta "A")

i) Mszczonowianka Mszczonów

j) Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

k) Pogoń II Siedlce (płyta nr 2 i płyta nr 3)

l) Sparta Jazgarzew

2) Nadzór infrastrukturalny otrzymały:

a) Drogowiec Jedlińsk - chodzi o odpowiedniej wielkości szatnie dla zawodników. Klub został zobowiązany do złożenia Komisji raportu z prac związanych z powiększeniem szatni.

b) LKS Promna - zbyt małe szatnie dla zawodników i zbyt małe pole gry. Klub został zobowiązany do składania raportów (co 3 miesiące) z prowadzonych prac mających wyeliminować niedoskonałości.

c) Wilga Garwolin - zapewnienie bezpiecznego przejścia zawodników i sędziów z szatni na boisko; udostępnienie każdorazowo szatni dla zawodników i sędziów w dawnym budynku zaplecza socjalno-technicznego.

d) Znicz II Pruszków (płyta "B") - klub został zobowiązany do dostarczenia do 30 czerwca 2018 roku dokumentu potwierdzającego prawo do użytkowania obiektu.

3) Nadzór personalny otrzymał:

Naprzód Skórzec (klub spadł do ligi okręgowej) - klub został zobowiązany do dostarczenia do 30 czerwca 2018 roku dokumentu potwierdzającego posiadanie trenera z wymaganymi uprawnieniami.

 

źródło: mzpn.pl