Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

PilicabialobrzegiMichał Kucharczyk, najskuteczniejszy snajper południowej grupy IV ligi, przeniósł się do Pilicy Białobrzegi.

 

Zawodnik przez dwa ostatnie sezony był związany z Drogowcem Jedlińsk, w barwach którego nie tylko okazał się najskuteczniejszy w sezonie 2017-18 w IV lidze (zanotował 30 występów, strzelił 28 goli i zaliczył 7 asyst), ale sięgnął po koronę króla strzelców radomskiej ligi okręgowej rok wcześniej. W przeszłości był związany z takimi klubami jak Skaryszewianka Skaryszew, Energia Kozienice i Radomiak Radom. W latach 2011-14 był już graczem Pilicy. Ma na koncie 40 występów i 2 gole w III lidze.

Do Pilicy dołączył także Bartłomiej Michalski, który przez trzy ostatnie lata był graczem Energii Kozienice (w sezonie 2017-18 zanotował 29 występów w IV lidze, strzelił 2 gole i zaliczył 4 asysty). W przeszłości gracz występował w takich klubach jak Granat Skarżysko-Kamienna, Siatka Tarnobrzeg, Radomiak Radom, Korona Kielce i Proch Pionki. W 2012 roku zaliczył debiut w ekstraklasie (wszedł w 84 minucie meczu z GKS Bełchatów). Ma na koncie 48 gier w Młodej Ekstraklasie, 15 meczów i jednego gola w II lidze, a także 71 gier i 9 goli w III lidze.

 

źródło: Fanpage Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi