Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

PilicabialobrzegiMichał Kucharczyk, najskuteczniejszy snajper południowej grupy IV ligi, przeniósł się do Pilicy Białobrzegi.

 

Zawodnik przez dwa ostatnie sezony był związany z Drogowcem Jedlińsk, w barwach którego nie tylko okazał się najskuteczniejszy w sezonie 2017-18 w IV lidze (zanotował 30 występów, strzelił 28 goli i zaliczył 7 asyst), ale sięgnął po koronę króla strzelców radomskiej ligi okręgowej rok wcześniej. W przeszłości był związany z takimi klubami jak Skaryszewianka Skaryszew, Energia Kozienice i Radomiak Radom. W latach 2011-14 był już graczem Pilicy. Ma na koncie 40 występów i 2 gole w III lidze.

Do Pilicy dołączył także Bartłomiej Michalski, który przez trzy ostatnie lata był graczem Energii Kozienice (w sezonie 2017-18 zanotował 29 występów w IV lidze, strzelił 2 gole i zaliczył 4 asysty). W przeszłości gracz występował w takich klubach jak Granat Skarżysko-Kamienna, Siatka Tarnobrzeg, Radomiak Radom, Korona Kielce i Proch Pionki. W 2012 roku zaliczył debiut w ekstraklasie (wszedł w 84 minucie meczu z GKS Bełchatów). Ma na koncie 48 gier w Młodej Ekstraklasie, 15 meczów i jednego gola w II lidze, a także 71 gier i 9 goli w III lidze.

 

źródło: Fanpage Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi