Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

K.S. Wąsewo poszukuje sparingpartnera w terminie 2/3 lutego. Boisko ze sztuczną nawierzchnią zarezerwowane w Długosiodle. Kontakt do trenera 513-246-811

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

RaszynDwaj piłkarze Błonianki Błonie przenieśli się przed sezonem do KS Raszyn.

 

Piłkarzami KS zostali:

Kamil Kudelski - zawodnik występował w Błoniance przez ostatnie 3,5 roku. W sezonie 2017-18 zanotował 23 występy w czwartej lidze, w których strzelił 5 goli i zaliczył jedną asystę. W przeszłości był związany z takimi klubami jak Grom Lipowo, Tęcza Płońsk, Kryształ Glinojeck oraz juniorskie zespoły Polonii Warszawa, CWKS Legii Warszawa i Varsovii Warszawa. Ma na koncie 16 występów w Młodej Ekstraklasie.

Rafał Popis - w Błoniance spędził ostatnie pół roku. W tym czasie zanotował 10 występów w czwartej lidze, a także jeden występ (2 gole) w A-klasowych rezerwach. W przeszłiości był związany z Mazurem Karczew, Olimpią Warszawa i Elaną Toruń. Ma na koncie 13 występów w II lidze.

 

źródło: własne