Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Marymont (Klasa B, grupa: Warszawa III, ) szuka sparing partnerów na następujące terminy: 
2-3 marca, 16-17 marca, 23-24 marca - możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego.

kontakt: 
Paweł 570357013

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera w terminie 23/24 luty . Kontakt do trenera
505503359

*     *     *

Wicher Cieszewo (klasa A Płock) poszukuje sparing partnera w terminie 23-24.03. Kontakt 518-773-509

*     *     *

„Akademia Piłkarska Brychczy (B Klasa, Warszawa Grupa 3) szuka sparing partnera na 24 lutego. Oczywiście możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego” kontakt: Krzysztof Krakowiak 600061760

*     *     *

Miedzanka Miedzna (LO Siedlce) poszukuje sparingpartnera na termin: 2/3.03. Telefon 512-878-462

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

IV liga

Południe

Błonianka Błonie

2 lutego, Milanówek: AP Żyrardów (LO) 3:1 (Marcin Gregorowicz 2x, Dawid Jarczak)

9 lutego, Milanówek: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 3:3 (Marcin Gregorowicz 2x, Kacper Łoś)

13 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 2:2 (Maciej Pater, Piotr Włodek)

16 lutego, Milanówek: Wilga Garwolin (IV) - odwołany

23 lutego, MIlanówek: Hutnik Warszawa (IV) - 12.00

2 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

9 marca: Victoria Sulejówek (III)

16 marca: LKS Osuchów (LO)

Energia Kozienice

26 stycznia, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 0:5

30 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (B) 14:0 (Marcin Fusiek 4x, Przemysław Stępiński, Mateusz Pietrzyk, Piotr Czerwinski, Dominik Sekuła, Daniel Ciupiński 4x, Eugeniusz Kołodziejczyk, Bartłomiej Bogacz)

1 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 0:3

6 lutego, Kozienice: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:1 (Dawid Baran)

9 lutego, Kozienice: Oskar Przysucha (IV) 4:0 (Daniel Ciupiński, Marcin Fusiek, Piotr Czerwiński, Hubert Strzelczyk)

16 lutego, Kozienice: Pilica Białobrzegi (IV) 1:7 (Hubert Strzelczyk)

20 lutego, Kozienice: Orzeł Wierzbica (LO) 1:1 (piotr czerwinski)

23 lutego: Centrum Radom (LO) - odwołany

23 lutego, Łęczna: Górnik Łęczna (II) - 12.00

27 lutego: Proch Pionki (LO)

2 marca: Lubinianka Lublin (IV)

9 marca: Zamłynie Radom (LO)

16 marca: ???

KS Raszyn

10 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 2:0 (zawodnik testowany 2x)

13 lutego, Ząbki: Olimpia Warszawa (LO) 2:3 (Artur Cybulski, Rafał Popis)

16 lutego, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:3 (Łukasz Gwardiak)

16 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (IV) 3:1 (Łukasz Gwardiak 2x, Filip Rak)

19 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 3:2 (Michał Prażuch 2x, Sylwester Patejuk)

24 lutego, Miętna: Wilga Garwolin (IV) - 15.00

27 lutego: Okęcie Warszawa (A)

2 marca: KS Łomianki (IV)

10 marca; SEMP Ursynów (LO)

16 marca: Drukarz Warszawa (IV)

LKS Promna

2 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (A) 3:1 (Aleksiej Dubina, Marcin Bykowski, zawodnik testowany)

16 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 2:0 (Michał Orłowski 2x)

23 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) - 17.00

26 lutego: Proch Pionki (LO)

2 marca: KS Warka (LO)

6 marca: Sadownik Błędów (B)

10 marca: GKS Stromiec (B)

16 marca: Pilica Białobrzegi (IV)

Mazur Karczew

19 stycznia, Karczew: Kryształ Werbkowice (IV) 3:1 (Marcin Raszka 2x, Kamil Gałązka)

26 stycznia, Karczew: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (Piotr Celiński, Sebastian Szczepaniak)

2 lutego, Karczew: Hutnik Warszawa (IV) 6:2 (Marcin Raszka 3x, Kamil Gałązka 2x, Szymon Dąbrowski)

9 lutego: Victoria Sulejówek (III) - odwołany

9 lutego, Karczew: Grom Warszawa (LO) 6:2 (Piotr Celiński, Kamil Hernik, Jakub Pasik, Michaił Koriażnow, Michał Trzaskowski, Dominik Staluszka)

16 lutego, Karczew: Huragan Wołomin (IV) 0:2

20 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) - odwołany

23 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - 11.00

2 marca: Ząbkovia Ząbki (IV)

9 marca: Naprzód Skórzec (LO)

16 marca: KS Łomianki (IV)

MKS Piaseczno

19 stycznia, Piaseczno: Polonia Warszawa (III) 0:1

23 stycznia, Piaseczno: Mazowsze Grójec (LO) 3:2 (Zbigniew Obłuski 2x, Moatasem Aziz)

26 stycznia, Piaseczno: Wilga Garwolin (IV) 6:0 (samobójcza, Zbigniew Obłuski 2x, Bartosz Orłowski 2x, Dylan Cetra)

2 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

6 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 3:0 (Zbigniew Obłuski, Kamil Ziemnicki, Adam Gołaszewski)

9 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 3:3 (Tomasz Doliński, zawodnik testowany, Zbigniew Obłuski)

16 lutego, Piaseczno: Escola Varsovia (CLJ) 3:2 (Zbigniew Obłuski 2x, Bartosz Orłowski)

23 lutego, Piaseczno: Laura Chylie (LO) - 12.00

2 marca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III)

9 marca: AP Żyrardów (LO)

16 marca: Ząbkovia Ząbki (IV)

Mszczonowianka Mszczonów

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1

3 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 4:2 (Mateusz Gliński, Mateusz Białek, zawodnik testowany, Kamil Marciniak)

9 lutego, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) 3:3 (Damian Pociech, Piotr Cudny, zawodmik testowany)

16 lutego, Radom: Broń Radom (III) 1:2 (Filip Jadacki)

23 lutego, Sierakowice Lewe: AP Żyrardów (LO) - 10.00

2/3 marca: Ursus Warszawa (III)

9/10 marca: ???

Orzeł Unin

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Orzeł Unin (IV) 2:5 (Damian Szczęśniak, Krystian Parzyszek)

3 lutego, Miętne: Naprzód Skórzec (LO) 4:3 (Krystian Parzyszek, Bartłomiej Sitarek 2x, Cezary Jakubaszek)

8 lutego, Miętne: Amur Wilga (LO) 2:4 (Krystian Parzyszek, Dariusz Osica)

10 lutego, Miętne: Zryw Sobolew (LO) 4:6 (Kacper Kowalski 2x, zawodnik testowany, Dariusz Osica)

15 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 6:2 (Damian Matysiak 2x, Michał Zalewski 3x, Kacper Kowalski)

19 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 3:2 (Kacper Kowalski 2x, Michał Zalewski)

24 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) - 12.30

2/3 marca: MKS Ryki (IV)

9 marca: Bizon Jeleniec (LO)

16 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

Oskar Przysucha

27 stycznia, Radom: Proch Pionki (LO) 1:2 (Michał Gil)

2 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 2:0 (zawodnik testowany, Łukasz Hebda)

6 lutego, Radom: Broń Radom (III) 0:2

9 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 0:4

16 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) - odwołany

16 lutego, Spała: Stal Niewiadów (IV) 2:1 (Tomasz Zagórski, Damian Kołtunowicz)

23 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) - 11.00

2 marca: Ceramika Opoczno (IV)

Perła Złotokłos

2 lutego: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

2 lutego, Piaseczno: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 0:2

9 lutego, Piaseczno: Rozwój Warszawa (A) 8:1 (Bartłomiej Arak 2x, Patryk Sachanowski, zawodnik testowany, Dawid Mielowski, zawodnik testowany II, Michał Spławiec, zawodnik testowany III)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:2 (Apo Gozsus)

20 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 4:1 (Konrad Zawadzki, zawodnik testowany, Damian Feliksiak, Maciej Maciejewski)

24 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) - 13.00

2 marca: Płomień Dębe Wielkie (LO)

9 marca: Sparta Jazgarzew (IV)

16 marca: MKS II Piaseczno (LO)

Pilica Białobrzegi

26 marca, Grójec: KS Warka (LO) 1:3 (Rafał Białecki)

2 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 8:0 (Michał Kucharczyk 3x, Damian Stanisławski 4x, Rafał Stróżka)

9 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 2:2 (Michał Kucharczyk, Rafał Białecki)

16 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 7:1 (Michał Kucharczyk 3x, Marcin Rawski, Rafał Białecki, Damian Stanisławski 2x)

23 lutego: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) - 18.00

2 marca: Radomiak II Radom (IV)

9 marca: Neptun Końskie (IV)

16 marca: LKS Promna (IV)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

19 stycznia, Legionowo: Legionovia Legionowo (III) 1:4 (Michał Strzałkowski)

26 stycznia, Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 0:2

2 lutego, Radom: Broń Radom (III) 0:1

9 lutego, Ząbki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:3

16 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 3:1 (Damian Jaroń, Jakub Łabęda, Adrian Grabowski)

20 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 6:3 (Patryk Szymański 2x, Jakub Łabęda 2x, Michał Strzałkowski, Damian Jaroń)

23 lutego, Kaputy: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) - 12.00

2 marca: Pelikan Łowicz (III)

9 marca: KS Łomianki (IV)

Radomiak II Radom

25 stycznia, Radom: Centrum Radom (LO) 2:2 (Oskar Szczodry, Dominik Stępień)

2 lutego, Radom: Proch Pionki (LO) 0:3

16 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (A) 2:0 (Jakub Nowakowski, Piotr Grygiel)

23 lutego: Mazowsze Grójec (LO)

2 marca: Pilica Białobrzegi (IV)

9 marca: Oskar Przysucha (IV)

Sparta Jazgarzew

24 stycznia, Warszawa: Escola Varsovia (CLJ) 3:4 (Mateusz Keller 2x, zawodnik testowany)

26 stycznia: Marcovia Marki (LO) - odwołany

1 lutego, Piaseczno: Grom Warszawa (LO) 1:2 (Karol Szelągowicz)

7 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:1 (Mateusz Keller)

9 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 1:2 (Jakub Pastusiak)

16 lutego, Piaseczno: KS Raszyn (IV) 1:3 (Bartłomiej Bobowski)

23 lutego, Piaseczno: Escola Varsovia (CLJ) - 17.00

2 marca: Ursus II Warszawa (LO)

9 marca: Laura Chylice (LO)

16 marca: Wilga Garwolin (IV)

Wilga Garwolin

26 stycznia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:6

2 lutego, Miętne: Mazur Radzymin (LO) 1:5 (Damian Papiernik)

9 lutego, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 0:4

14 lutego, Miętne: Burza Pilawa (LO) 5:6 (Paweł Pyra 3x, Wojciech Migas, Tomasz Paszkowski)

16 lutego, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) - odwołany

24 lutego, Miętne: KS Raszyn (IV) - 15.00

2 marca: Hutnik Huta Czechy (LO)

9 marca: Milan Milanówek (LO)

16 marca: Huragan Wołomin (IV) i Sparta Jazgarzew (IV)

Znicz II Pruszków

20 stycznia, Pruszków: MKS Hutnik Warszawa (A) 8:0 ()

7 lutego, Pruszków: Sparta Jazgarzew (IV) 1:1 (Michał Kozaczkow)

13 lutego, Pruszków: Błonianka Błonie (IV) 2:2 (Michał Kozaczkow, Krystian Tabara)

19 lutego, Pruszków: KS Raszyn (IV) 2:3 (Tomasz Chałas, Konrad Owczarek)

23 lutego, Pruszków: Przyszłość Włochy (LO) - 14.00

24 lutego, Pruszków: Unia Warszawa (LO) - 18.00

27 lutego: PKS Radość (A)

3 marca: Rozwój Warszawa (A)

16 marca: Milan Milanówek (LO)

Północ

Drukarz Warszawa

19 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 4:2 (Damian Jędrasik, Krzysztof Langowski, Kamil Marczak, Sebastian Maśniak)

26 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:2 (Michał Tarnogrodzki)

2 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 2:3 (Krystian Kij, Michał Knajdrowski)

9 lutego, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 1:5 (Bartłomiej Zwolak)

16 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 2:4 (Przemysław Więczek, Mateusz Mierzwa)

23 lutego, Warszawa: Mazur Radzymin (LO) - 12.30

2 marca; Józefovia Józefów (LO)

9 marca: Grom Warszawa (LO)

16 marca; KS Raszyn (IV)

Huragan Wołomin

30 stycznia, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 2:4 (Marcin Figiel, Daniel Witak)

2 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:5 (Przemysław Górski)

9 lutego, Kobyłka: Pilica Białobrzegi (IV) 2:2 (Daniel Witak, Kamil Żmuda)

16 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:0 (Kamil Żmuda, Marcin Figiel)

20 lutego, Jadów: Olimpia Zambrów (III) 1:7 (Mariusz Marczak)

22 lutego: Laura Chylice (LO) - odwołany

23 lutego, Kobyłka: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) - 10.00

2 marca: MKS Piaseczno (IV)

9 marca: Bug Wyszków (LO)

16 marca: Wilga Garwolin (IV)

Hutnik Warszawa

2 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:6 (Krystian Pusiak 2x)

9 lutego, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 11:0 (Paweł Giel 2x, Damian Pracki, Erwin Nowik, Patryk Turko, Paweł Tarnowski 3x, zawodnik testowany 2x, Piotr Wielgosz, zawodnik testowany II)

16 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:1 (Damian Pracki, Łukasz Szala)

23 lutego, MIlanówek: Błonianka Błonie (IV) - 12.00

2 marca: Victoria Sulejówek (III) i Victoria II Sulejówek (LO)

9 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO)

16 marca: AP Żyrardów (LO)

Kasztelan Sierpc

19 stycznia, Włocławek: Włocławia Włocławek (IV) 1:3 (Filip Orłowski)

2 lutego, Płock: Żbik Nasielsk (LO) 0:0

9 lutego, Toruń: Pomorzanin Toruń (IV) 4:4 (Daniel Mitura 2x, Dawid Klepczyński, Bartłomiej Śmigrodzki)

16 lutego: Orlęta Aleksandrów Kujawski (IV) - odwołany

23 lutego, Sierpc: Kryształ Glinojeck (LO) - 12.00

27 lutego: Orzeł Goleszyn (LO)

2 marca: Sparta Brodnica (IV)

9 marca: Stoczniowiec Płock (LO)

16 marca: Wisła II Płock (IV)

Korona Ostrołęka

26 stycznia, Ostrołęka: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 0:4

30 stycznia, Zambrów: Olimpia Zambrów (III) 1:4 (Dominik Dzwonkowski)

2 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:1 (Maciej Staszczuk 2x)

9 lutego, Łomża: Warmia Grajewo (IV) 5:0 (Damian Słowik, Dominik Dzwonkowski, Maciej Staszczuk, Bartosz Gąska, Filip Kiernozek)

16 lutego, Ostrołęka: Kryształ Glinojeck (LO) 3:1 (samobójcza, Bartosz Gąska, Maciej Staszczuk)

20 lutego, Ostrołęka: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 2:0 (Maciej Staszczuk, Bartosz Gąska)

23 lutego, Ostrołęka: Znicz Biała Piska (III) - 14.00

27 lutego: Wissa Szczuczyn (IV)

2 marca: KS CK Troszyn (LO)

9 marca: ŁKS Łomża (III)

KS Łomianki

9 stycznia, Warszawa: Escola Varsovia (juniorzy) 2:1 (Karol Szeliga, Michał Kielak)

16 stycznia, Łomianki: Legionovia Legionowo (III) 0:2

19 stycznia, Łomianki: Escola Varsovia (LO) 3:3 (Adrian Stępień 2x, Michał Kielak)

23 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (II) 1:2 (Łukasz Stanisławski)

26 stycznia, Łomianki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 8:0 (Mateusz Kowalski 2x, Łukasz Stanisławski 2x, Karol Szeliga 2x, Aron Majczyna, Hayk Avanesyan)

8 lutego, Łomianki: Victoria Sulejówek (III) 3:5 (Karol Szeliga 2x, Danian Pavlas)

16 lutego, Łomianki: Legionovia Legionowo (III) 4:2 (Michał Kielak 2x, zawodnik testowany, Wojciech Kalinowski)

16 lutego, Łomianki: Agape Białołęka (LO) 1:4 (Łukasz Janik)

2 marca: KS Raszyn (IV) i Makowianka Maków Mazowiecki (LO)

9 marca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

16 marca: Mazur Karczew (IV)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

19 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Orlęta Radzyń Podlaski (III) 0:2

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Sulejówek (III) 2:2 (Michał Bondara, Marcin Kowalczyk)

9 lutego, Łomża: ŁKS Łomża (III) 3:0 (Piotr Parobczyk, Jakub Teodorski 2x)

13 lutego, Mińsk Mazowiecki: Podlasie Biała Podlaska (III) 4:2 (Mateusz Janusiewicz, Jakub Zatorski, Alan Gańko, Janusz Nojszewski)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Hutnik Huta Czechy (LO) 5:1 (Michał Bondara 3x, Jakub Zatorski, Konrad Biesiada)

19 lutego, Siedlce: Pogoń Siedlce (II) 0:5

23 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazur Karczew (IV) - 11.00

27 lutego: Mazur Radzymin (LO)

2 marca: Błonianka Błonie (IV)

6 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO)

9 marca: Kryształ Glinojeck (LO)

16 marca: Orzeł Unin (IV)

Mazur Gostynin

26 stycznia, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 1:1 (Michał Patora)

2 lutego, Włocławek: Włocłavia Włocławek (IV) 4:2 (Michał Patora, Bartosz Komorowski, Mateusz Ostrowski 2x)

9 lutego, Włocławek: Olimpia Koło (IV) 1:1 (Michał Matecki)

16 lutego, Włocławek: Kujawiak Kowal (IV) 1:1 (Rafał Wilamowski)

23 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) - 12.00

27 lutego: Boruta Zgierz (IV)

2 marca: Unia Iłów (LO) - odwołany

2 marca: Escola Varsovia (CLJ)

9 marca: GKS Baruchowo (LO)

MKS Ciechanów

23 stycznia, Ciechanów: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:7

26 stycznia, Ciechanów: Błękitni Raciąż (A) 1:1 (Damian Matusiak)

2 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (LO) 4:2 (Damian Matusiak 2x, Patryk Tosik, zawodnik testowany)

9 lutego, Ciechanów: Wisła Płock (juniorzy) 2:3 (Damian Matusiak 2x)

16 lutego, Kraszewo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:4

20 lutego, Ciechanów: Iskra Krasne (LO) 4:5 (Damian Matusiak 3x, Sebastian Tabaka)

23 lutego, Ciechanów: Bug Wyszków (LO) - 10.00

27 lutego: PAF Płońsk (LO)

9 marca: Konopianka Konopki (A)

16 marca: MKS Przasnysz (IV)

MKS Przasnysz

26 stycznia: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) - odwołany

26 stycznia, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 3:3 (Piotr Piasecki, Michał Pragacz, Kamil Olszewski)

30 stycznia: Legionovia Legionowo (III) - odwołany

2 lutego, Przasnysz: KS CK Troszyn (LO) 1:1 (samobójcza)

9 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 1:6 (Kamil Olszewski)

20 lutego, Przasnysz: Kryształ Glinojeck (LO) 3:1 (Łukasz Kosiorek, Dominik Lemanek, Dominik Witkowski)

23 lutego, Przasnysz: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) - 11.00

2 marca: Ruch Wysokie Mazowieckie (III)

9 marca: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

16 marca: MKS Ciechanów (IV)

Mławianka Mława

19 stycznia, Mława: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:0 (Maciej Rogalski 3x, Michał Pocieżnicki)

26 stycznia, Mława: Sona Nowe Miasto (LO) 3:2 (Artur Gawęda, Maciej Rogalski, Marcin Rejniak)

2 lutego, Mława: Motor Lubawa (IV) 1:5 (Przemysław Cieślak)

9 lutego, Mława: Kryształ Glinojeck (LO) 4:0 (Marcin Tomczak 2x, Sławomir Sieja, Patryk Kostyk)

16 lutego, Mława: Żbik Nasielsk (LO) 5:4 (Michał Pocieżnicki 2x, Krystian Gosik 2x, Maciej Rogalski)

2 marca: Korona Szydłowo (LO)

9 marca: MKS Działdowo (B)

16 marca: ???

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

2 lutego, Kaputy: Partyzant Leszno (A) 3:1 (Michał Wiweger, Rafał Kalbarczyk, Bartosz Rudyk)

9 lutego, Kaputy: Piast Piastów (LO) 3:3 (zawodnik testowany 2x, Rafał Kalbarczyk)

16 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 3:6 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Krzysztof Flis)

Pogoń II Siedlce

26 stycznia: Lewart Lubartów (IV) - odwołany

26 lutego, Siedlce: Watra Mrozy (A) 5:0 (Patryk Skrzypek 2x, Sebastian Bober, Michał Filipek 2x)

2 lutego: Orlęta Łuków (IV) - odwołany

6 lutego, Siedlce: Naprzód Skórzec (LO) 5:0 (Michał Filipek, samobójcza, Sebastian Bober 2x, Igor Romaniuk)

9 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 1:2 (Sebastian Bober)

17 lutego, Siedlce: Naprzód Skórzec (LO) 2:1 (samobójcza, Sebastian Bober)

24 lutego, Siedlce: Orzeł Unin (IV) - 12.30

2 marca: Cresovia Siemiatycze (IV)

9 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO)

Wisła II Płock

26 stycznia, Iława: Warmia Olsztyn (LO) 3:1 (Aleksander Pawlak, Kamil Krupiński, Patryk Leszczyński)

30 stycznia, Iława: Unia Susz (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

2 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 7:0 (Patryk Leszczyński 3x, Krystian Ogrodowski, Błażej Tomaszewski, Kamil Dąbrowski, Piotr Majchrzak)

6 lutego, Płock: Kryształ Glinojeck (LO) 3:0 (Patryk Leszczyński, Kamil Dąbrowski, Aleksander Pawlak)

9 lutego, Płock: Wisła Dobrzyń nad Wisłą (LO) 8:1 (Patryk Leszczyński 2x, Piotr Majchrzak 2x, Krystian Ogrodowski, Mateusz Ostrowski, Jakub Perlak, Kamil Dąbrowski)

16 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 5:1 (Patryk Leszczyński, Mateusz Ostrowski, zawodnik testowany, Błażej Tomaszewski, Aleksander Pawlak)

23 lutego, Płock: Mazur Gostynin (IV) - 12.00

2 marca: Włocłavia Włocławek (IV)

6 marca: KS Kutno (IV)

9 marca: Pelikan II Łowicz (IV)

16 marca: Kasztelan Sierpc (IV)

Wkra Żuromin

26 stycznia, Iława: Jeziorak Iława (IV) 4:3 (Szymon Masiak 2x, Michał Gołębiewski, samobójcza)

2 lutego, Iława: Unia Susz (IV) - odwołany

6 lutego: Wkra Bieżuń (LO) - odwołany

9 lutego, Mława: PAF Płońsk (LO) 5:1 (Szymon Masiak 2x, Krzysztof Dąbkowski, Bartosz Narewski, Tomasz Kamiński)

13 lutego, Rypin: Lech Rypin (IV) 3:4 (Bartosz Narewski, Jarosław Sawicki, Dominik Stopczyński)

16 lutego, Iława: GKS Wikielec (IV) 1:6 (Jarosław Sawicki)

24 lutego, Rypin: Gedania Gdańsk (IV) - 11.00

2 marca: ???

9 marca: Sparta Brodnica (IV)

Ząbkovia Ząbki

12 stycznia, Ząbki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 3:4 (Wojciech Kokoszewski, Damian Świerblewski, Paweł Barzyc)

19 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 3:3 (Daniel Kozik 2x, Paweł Barzyc)

26 stycznia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:5 (Dariusz Dadacz)

2 lutego, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 1:3 (Kewin Przygoda)

9 lutego, Ząbki: Unia Warszawa (LO) 4:2 (Dariusz Dadacz, zawodnik testowany 2x, Marcin Makuch)

16 lutego, Ząbki: KS Raszyn (IV) 3:1 (Przemysław Bella 2x, Marcin Makuch)

23 lutego, Ząbki: Victoria Sulejówek (III) - 14.00

2 marca: Mazur Karczew (IV) i Legionovia Legionowo (III)

9 marca: ???

16 marca: MKS Piaseczno (IV)

Liga Okręgowa

Ciechanów-Ostrołęka

GKS Strzegowo

26 stycznia: Mławianka Mława (juniorzy) - odwołany

3 lutego, Mława: GKS Kozłowo (LO) 2:3 (Maciej Warecki, Patryk Wierzbicki)

10 lutego, Mława: Polonia Iłowo (A) 1:5 (zawodnik testowany)

15 lutego: Korona Karolinowo (A) - odwołany

24 lutego, Mława: MKS Działdowo (B) - 16.00

2/3 marca: Opia Opinogóra (B)

8 marca: Orzeł Janowiec Kościelny (LO)

Iskra Krasne

26 stycznia, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:3 (Patryk Kuligowski, Adam Błaszczak)

2 lutego, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:4 (Kamil Roman)

9 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 2:1 (Patryk Pawłowski, Dawid Bonisławski)

16 lutego, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 2:1 (Arkadiusz Piechociński, Dawid Bonisławski)

20 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 5:4 (Dawid Bonisławski 2x, Sebastian Szmalc, Adam Niestępski, Paweł Michalak)

28 lutego: Pełta Karniewo (A)

2 marca: GKS Pokrzywnica (A)

9 marca: Orzeł Sypniewo (A)

Korona Szydłowo

16 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 1:2 (Konrad Różycki)

23 lutego, Mława: Żbik Nasielsk (LO) - 12.00

2 marca: Mławianka Mława (IV)

9 marca: Mazowsze Jednorożec (LO

Kryształ Glinojeck

19 stycznia: PAF Płońsk (LO) - odwołany

26 stycznia, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 0:2

2 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 2:4 (Krzysztof Kopciński, Kamil Orzechowski)

4 lutego, Ciechanów: Kosa Konstancin (juniorzy) 5:2 (samobójcza, Dariusz Przebierała, Kacper Winiecki 2x, Patryk Lubański)

6 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:3

9 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) 0:4

13 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 8:2 (Kacper Winiecki 3x, Dariusz Przebierała 3x, Sebastian Czajkowski 2x)

16 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 1:3 (Dariusz Przebierała)

20 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:3 (Kacper Winiecki)

23 lutego, Sierpc: Kasztelan Sierpc (IV) - 12.00

2 marca: Skra Drobin (LO)

9 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

KS CK Troszyn

26 stycznia, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 2:0 (Piotr Gutowski, Piotr Kamionowski)

2 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:1 (Przemysław Śnietka)

8 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 4:0 (Piotr Gutowski, Przemysław Śnietka, Daniel Wargulewski, Piotr Kubat)

16 lutego, Łomża: Orzeł Kolno (LO) 6:1 (Stepnowski, Patryk Gumowski, Przemysław Śnietka, Piotr Bałas, Piotr Gutowski, Piotr Kubat)

23 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) - 11.00

2 marca: Korona Ostrołeka (IV)

10 marca: KS Śniadowo (IV)

Makowianka Maków Mazowiecki

19 stycznia, Przasnysz: Błękitni Raciąż (A) 5:2 (Kamil Majkowski 2x, Marek Piątek, Maciej Traczewski, Michał Pawlak)

26 stycznia, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 5:0 (Kamil Majkowski 2x, Maciej Traczewski, Michał Złotkowski 2x)

2 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 1:2 (Michał Złotkowski)

9 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 3:2 (Kamil Majkowski 2x, Maciej Traczewski)

16 lutego, Kraszewo: MKS Ciechanów (IV) 4:0 (Kamil Majkowski 3x, Maciej Traczewski)

23 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) - 11.00

2 marca: KS Łomianki (IV)

9 marca: Hutnik Warszawa (IV)

Mazowsze Jednorożec

10 lutego, Baranowo: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:3 (Marcin Jabłoński)

16 lutego, Baranowo: GUKS Krasnosielc (B) 6:0 (Adam Grabowski 3x, Daniel Skała, Marcin Jabłoński, Bartłomiej Orłowski)

23 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) - 15.00

2/3 marca: Narew Ostrołęka (A)

9/10 marca: Korona Szydłowo (LO)

Nadnarwianka Pułtusk

19 stycznia, Mława: Mławianka Mława (IV) 0:4

26 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 3:3 (Jakub Zalewski, Mateusz Grzela, samobójcza)

2 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 4:1 (Piotr Bobowski 2x, Bartosz Salamon 2x)

9 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

16 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 2:3 (Mariusz Dziczek, Jakub Zalewski)

20 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 0:2

23 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) - 13.00

2 marca: Dąb Wieliszew (LO)

9 marca: MKS Przasnysz (IV)

Orzyc Chorzele

3 lutego, Przasnysz: Omulew Wielbark (LO) 5:3 (Jakub Sygocki 2x, Mateusz Kawiecki, Rafał Ostrowski, Michał Kawiecki)

10 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 5:1 (Piotr Roman 2x, Maciej Wierzbicki, Grzegorz Kawiecki 2x)

16 lutego: Bartnik Myszyniec (A) - odwołany

17 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 5:5 (Maciej Wierzbicki 2x, Mateusz Kawiecki, Emil Majk, Rafał Ostrowski)

22 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) - 19.00

2 marca: Orzeł Sypniewo (A)

9 marca: Tamka Dzierzgowo (B)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

26 stycznia: Tur Bielsk Podlaski (IV) - odwołany

2 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 0:1

6 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 5:2 (Michał Zawistowski, Emil Barzał, Patryk Gromek, Damian Kopacz, Dawid Wilczewski)

8 lutego, Długosiodło: KS CK Troszyn (LO) 0:4

13 lutego, Zambrów: Tur Bielsk Podlaski (IV) 1:1 (Michał Zawistowski)

16 lutego, Łomża: Warmia Grajewo (IV) 2:4 (Jakub Małkiński, Piotr Zacheja)

20 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) 2:3 (Michał Zawistowski, Dawid Wilczewski)

23 lutego, Zambrów: Czarni Węgrów (LO) - 14.00

2 marca: Bug Wyszków (LO)

PAF Płońsk

26 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:7 (zawodnik testowany)

2 lutego, Kraszewo: Błękitni Raciąż (A) 8:1 (Adam Szcześniak, Emil Kuciński, Kordian Makowski 2x, Mateusz Rutkowski, Mateusz Wiśniewski 3x)

9 lutego, Mława: Wkra Żuromin (IV) 1:5 (Kamil Boniewski)

23 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) - 16.00

27 lutego: MKS Ciechanów (IV)

2 marca: ???

9 marca: Mławianka Mława (juniorzy)

Sona Nowe Miasto

26 stycznia, Mława: Mławianka Mława (IV) 2:3 (Michał Ernest, Adrian Jędrzejewski)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 3:2 (Dominik Pełka, Michał Ernest, Michał Macias)

9 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:5 (Dominik Pełka, Szymon Sokołowski, Łukasz Młudzikowski)

17 lutego, Kraszewo: Skra Drobin (LO) 2:6 (Maciej Białorudzki, Szymon Urzykowski)

23 lutego, Ciechanów: Delta Słupno (LO)

27 lutego: Świt Staroźreby (LO)

3 marca: Konopianka Konopki (A)

10 marca: Orlęta Baboszewo (B)

Tęcza Ojrzeń

2 lutego, Kraszewo: Błękitni Raciąż (A) 10:0 (zawodnik testowany, Łukasz Jarzynka 2x, Adam Olszewski, Bartosz Karczewski, Damian Suwiński 3x, Łukasz Kozłowski 2x)

9 lutego, Kraszewo: Stegny Wyszogród (LO) 6:3 (Damian Sawicki, Mariusz Kopecki 2x, Łukasz Jarzynka, Bartosz Karczewski, Karol Drążek)

16 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 6:0 (Mariusz Kopecki, Bartosz Karczewski 2x, Michał Pyrzanowski, Adrian Pniewski, Łukasz Kozłowski)

23 lutego, Kraszewo: GKS Pokrzywnica (A) - 15.00

2 marca: Polonia Iłowo (A)

9 marca: GKS Gumino (B)

Wkra Bieżuń

2 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 0:2

9 lutego, Mława: GKS Kozłowo (LO) 3:1 (Kamil Skolmowski 2x, Sebastian Przybyszewski)

16 lutego, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 1:2 (Kamil Skolmowski)

23 lutego, Mława: Wkra Radzanów (B) - 18.00

2 marca: Pogoń Słupia (LO)

9 lutego: ???

Wkra Sochocin

16 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 0:3

24 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) - 18.00

2/3 marca: Korona Karolinowo (A)

9/10 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

Żbik Nasielsk

2 lutego, Płock: Kasztelan Sierpc (LO) 0:0

9 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 6:3 (zawodnik testowany 3x, Kamil Stańczak, Rafał Załoga, Mateusz Bramowicz)

16 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) 4:5 (Mateusz Bramowicz, zawodnik testowany, Mikołaj Adamski, Marcin Świderski)

23 lutego, Mława: Korona Szydłowo (LO) - 12.00

2 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

9 marca: Wkra Pomiechówek (A)

Płock

Amator Maszewo

16 lutego, Włocławek: Mień Lipno (A) - odwołany

21 lutego, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) - odwołany

23 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) - 16.00

2 marca: Zorza Szczawin Kościelny (A)

9 marca: Błękitni Gąbin (A)

16 marca: ???

Błyskawica Lucień

17 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 0:1

23 lutego, Płock: Unia Czermno (LO) - 15.30

28 lutego: GKS Baruchowo (LO)

3 marca: Szopen Sanniki (A)

6 marca: Zorza Szczawin Kościelny (A)

10 marca: ULKS Ciólkowo (A)

16 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

Delta Słupno

5 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 0:10

8 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 0:3

17 lutego, Bodzanów: Huragan Bodzanów (B) 4:1 (Filip Wójcicki 2x, Krystian Majchrzak, Janusz Czubak)

23 lutego: Sona Nowe Miasto (LO)

2/3 marca: Polonia Radzanowo (A)

9/10 marca: Wisła Dobrzyń (LO)

Orzeł Goleszyn

2 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:7

9 lutego, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 0:3

16 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 3:1 (Mateusz Biegański 2x, Piotr Borowski)

23 lutego, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) - 18.00

27 lutego: Kasztelan Sierpc (IV)

2/3 marca: Tłuchowia Tłuchowo (A)

9/10 marca: Skra Drobin (LO)

16/17 marca: Start Proboszczewice (LO)

Pogoń Słupia

17 lutego, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 1:1 (Kamil Łęcki)

24 lutego, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) - 13.00

2 marca: Wkra Bieżuń (LO)

9 marca: Błękitni Raciąż (A)

16 marca: Błękitni Gąbin (A)

Skra Drobin

30 stycznia, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 4:5 (Marcin Kowalski 2x, zawodnik testowany 2x)

17 lutego, Kraszewo: Sona Nowe Miasto (LO) 5:2 (Kamil Domeradzki, Hubert Krysztofiak, Jakub Gąsiorowski, Marcin Mielczarski, Patryk Piasecki)

24 lutego, Płock: Błękitni Raciąż (A) - 17.00

2 marca: Kryształ Glinojeck (LO)

9 marca: Orzeł Goleszyn (LO)

Skrwa Łukomie

16 lutego, Płock: Wkra Bieżuń (LO) 2:1 (Arkadiusz Jastrzębski 2x)

24 lutego, Rypin: Skrwa Skrwilno (A) - 14.00

3 marca: Sparta Mochowo (B)

17 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

Start Proboszczewice

23 lutego, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (A) - 18.00

2 marca: Skrwa Łukomie (LO)

9 marca: Tajfun Brochów (A)

16 marca: Orzeł Goleszyn (LO)

Stegny Wyszogród

???

Stoczniowiec Płock

9 lutego, Płock: Piast Bądkowo (A) 8:0 (Łukasz Kostun, Wojciech Gapiński, Krystian Skierkowski, zawodnik testowany 3x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

17 lutego, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 3:2 (Bartłomiej Mielczarski, Dawid Lakowski, samobójcza)

23 lutego, Płock: GKS Gumino (B) - 9.30

23 lutego, Płock: Wicher Cieszewo (A) - 12.00

26 lutego: Łokietek Brześć Kujawski (LO)

2 marca: Błękitni Raciąż (A)

10 marca: Kasztelan Sierpc (IV)

16 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

Świt Staroźreby

8 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 3:0 (Mateusz Ziarko 2x, Jarosław Unierzyski)

16 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 3:1 (Maciej Sobiesiak 2x, Mateusz Ziarko)

23 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) - 12.00

2 marca: Sona Nowe Miasto (LO)

9 marca: MKS Ciechanów (IV)

13 marca: Kasztelan Sierpc (IV)

Unia Czermno

23 lutego, Płock: Błyskawica Lucień (LO) - 15.30

3 marca: GKS Baruchowo (LO)

9/10 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

16/17 marca: Mazowia Słubice (A)

Unia Iłów

24 lutego, Płock: Błękitni Gąbin (A) - 15.30

27 lutego: Pelikan II Łowicz (IV)

2 marca: Tajfun Brochów (A)

6 marca: Orzeł Nieborów (LO)

9 marca: ???

13 marca: Widok Skierniewice (LO)

16 marca: Zryw Wygoda (LO)

Zryw Bielsk

12 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 2:3 (Jakub Zawadzki, Bartłomiej Lorenc)

16 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 1:3 (Michał Wochowski)

24 lutego, Płock: Szopen Sanniki (A) - 19.00

2 marca: Lubienianka Lubień Kujawski (LO)

9/10 marca: ???

16 marca: Wicher Cieszewo (A)

 

Radom

Centrum Radom

19 stycznia, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 2:0 (Karol Kasprzyk, Przemysław Zakrzewski)

25 stycznia, Radom: Radomiak II Radom (IV) 2:2 (Krzysztof Blank, Przemysław Zakrzewski)

31 stycznia, Radom: Oronka Orońsko (A) 3:0 (Mateusz Paliwoda, Kacper Jedynak, Przemysław Zakrzewski)

2 lutego, Warszawa: KTS Weszło (B) 3:1 (Piotr Tworzewski 2x, Przemysław Zakrzewski)

9 lutego, Radom: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 1:4 (Bartłomiej Orczykowski)

16 lutego, Radom: Oskar Przysucha (IV) - odwołany

23 lutego: Energia Kozienice (IV) - odwołany

23 lutego: Energia II Kozienice (A)

2/3 marca: ???

Gryf Policzna

2 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 3:6 (Konrad Kłos, zawodnik testowny 2x)

9 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 3:2 (Adrian Kutyła 2x, Sławomir Radzikowski)

16 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 4:1 (Adrian Kutyła 2x, Sławomir Radzikowski, zawodnik testowany)

23 lutego, Puławy: Mazowsze Stężyca (LO) - 14.00

3 marca: Energia II Kozienice (A)

9/10 marca: KS Góra Puławska (A)

Iłżanka Kazanów

27 stycznia, Radom: Iskra Gózd (A) 2:3 (Mikołaj Bitner, Patryk Węglicki)

3 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (A) 3:2 (Damian Karls, Damian Kozera 2x)

9 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 5:1 (Damian Kozera, Paweł Chmielewski, Stępnikowski, Mateusz Ciechanowski)

17 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:0 (Patryk Węglicki, Zaręba)

23 lutego: Oronka Orońsko (A) - 19.00

2 marca: Sokół Przytyk (A)

9 marca: Akcja Jastrzębia (A)

Jodła Jedlnia-Letnisko

27 stycznia, Radom: Powiślanka Lipsko (LO) 2:3 (Kamil Skowroński 2x)

3 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 1:1 (Bartłomiej Sułkowski)

6 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:1 (Mikołaj Skórnicki)

9 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 2:1 (Mikołaj Skórnicki, Maksymilian Kiraga)

16 lutego, Radom: Proch Pionki (LO) 1:3 (Mikołaj Skórnicki)

23 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) - 13.00

2 marca: Mazowsze Grójec (LO)

9 marca: Drogowiec Jedlińsk (A)

KS Potworów

26 stycznia, Mogielnica: KS Mniszków (LO) 2:3 (Mariusz Soliński, Michał Soliński)

2 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 0:0

9 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 1:1 (Maciej Marcinowski)

16 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (IV) 0:4

23 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) - 15.00

2 marca: Polonia Iłża (A)

9 marca: Gerlach Drzewica (LO)

KS Warka

26 stycznia, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 3:1 (Sebastian Ząbkowski, Grzegorz Witan, Kacper Zieliński)

3 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 4:1 (Paweł Bylak, Kacper Zieliński, Kamil Woźniak, samobójcza)

6 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:3

16 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 2:3 (Grzegorz Witan, Igor Mińkowski)

24 lutego: Perła Złotokłos (IV) - 13.00

2 marca: LKS Promna (IV)

9 marca: MKS II Piaseczno (LO)

Legion Głowaczów

3 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:0 (Mateusz Marchewka, Konrad Łukowski, Mateusz Kryczka, Andrzej Badowicz)

10 lutego, Kozienice: Królewscy Jedlnia (A) 2:2 (samobójcza 2x)

17 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 3:2 (Damian Konopka, Mateusz Marchewka, Wiktor Czubaj)

23 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) - 11.00

2/3 marca: Akcja Jastrzębia (A)

9/10 marca: Skaryszewianka Skaryszew (LO)

Mazowsze Grójec

23 stycznia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 2:3 (Jakub Derewicz 2x)

26 stycznia, Grójec: AP Żyrardów (LO) 1:4 (Dominik Dąbrowski)

2 lutego, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 0:8

9 lutego: Mszczonowianka Mszczonów (IV) - odwołany

16 lutego, Grójec: Laura Chylice (LO) 2:4 (Daniel Złoch, Rafał Sobczak)

23 lutego: Radomiak II Radom (IV)

2 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

9 marca: LKS Osuchów (LO)

Orzeł Wierzbica

26 stycznia, Starachowice: Star Starachowice (LO) 1:0 (Grzegorz Dziurzyński)

3 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:1 (Piotr Jaworski)

9 lutego: Polonia Białogon (A) - odwołany

10 lutego, Starachowice: Kamienna Brody (IV) 4:3 (Łukasz Hebda 2x, Jakub Miałkowski, Igor Jarząbek)

16 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 1:2 (Jakub Miałkowski)

20 lutego, Kozienice; Energia Kozienice (IV) 1:1 (Piotr Jaworski)

23 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (A) - 17.00

2 marca: Powiślanka Lipsko (LO)

9 marca: KS Jastrząb (B)

Pilica Nowe Miasto

2 lutego, Mogielnica: LKS Radzice (A) 2:0 (Dominik Płodzik, Jakub Dworakowski)

9 lutego, Mogielnica: Drogowiec Jedlińsk (A) 2:2 (Piotr Karwowski, Dominik Płodzik)

16 lutego, Mogielnica: Gerlach Drzewica (LO) 1:3 (Adam Pędzikowski)

20 lutego, Mogielnica: Iskra Zbrosza Duża (B) 10:4 (Bartosz Gulina, Jakub Dworakowski 2x, Przemysław Nieszporek, Pietrzak, Adam Pędzikowski, Damian Kozłowski, Michał Rzepkowski, Daniel Krzanowski, Piotr Karwowski)

23 lutego, Mogielnica: LKS Osuchów (LO) - 13.00

2 marca: Macovia Maków (LO)

9 marca: Orlęta Cielądz (LO)

Powiślanka Lipsko

27 stycznia, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:2 (Jakub Cieciura, Dawid Gardynik 2x)

3 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: Stal Kunów (LO) 1:2 (Jakub Cieciura)

10 lutego, Ożarów: Klimontowianka Klimontów (IV) 2:3 (zawodnik testowany 2x)

13 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:13 (Dawid Gardynik)

16 lutego, Puławy: KS Góra Puławska (A) 3:1 (Karol Zięba, Michał Gajos, Jakub Włoszczak)

23 lutego, Ożarów: Alit Ożarów (IV) - 14.00

2/3 marca: Orzeł Wierzbica (LO)

9/10 marca: Mazowsze Stężyca (LO)

Proch Pionki

27 stycznia, Radom: Oskar Przysucha (IV) 2:1 (Kacper Wnuk, Sebastian Pryciak)

2 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 3:0 (Sebastian Pryciak, Joel Nsah, Kacper Wnuk)

9 lutego, Staszów: Nida Pińczów (IV) 7:0 (Sebastian Pryciak, Mateusz Szczepański, Kacper Wnuk 2x, Adrian Pryciak, Albert Pietralski, Daniel Barzyński)

16 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:1 (Kacper Wnuk, Mateusz Szczepański, Szymon Sobieraj)

20 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 6:0 (Mateusz Szczepański 2x, Adrian Pryciak 2x, Kamil Trzos 2x)

26 lutego: LKS Promna (IV)

27 lutego: Energia Kozienice (IV)

2 marca: ???

9 marca: MKS Ryki (IV)

Skaryszewianka Skaryszew

26 stycznia, Radom: Gracja Tczów (A) 4:2 (Jakub Cioch 2x, Artur Boruciński, Adam Waniek)

16 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 2:1 (Adam Waniek 2x)

23 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) - 19.00

10 marca: Legion Głowaczów (LO)

Szydłowianka Szydłowiec

26 stycznia, Końskie: Neptun Końskie (IV) 2:2 (Łukasz Sapieja, Bartosz Nogaj)

2 lutego, Brudnów: KS Jastrząb (B) 7:0 (Michał Bednarek 2x, Damian Szewczyk, Łukasz Sapieja, Adrian Woźniak, Wiktor Sadza, Bartosz Nogaj)

10 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 4:1 (Bartosz Nogaj, Jakub Łęcki 2x, Kacper Smorongiewicz 2x)

16 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 2:2 (Michał Bednarek, samobójcza)

23 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) - 19.00

2 marca: Królewscy Jedlnia (A)

9 marca: Gryfia Mirów (A)

Zamłynie Radom

26 stycznia, Radom: Wulkan Zakrzew (A) 5:0 (Mateusz Kubica 2x, Karol Stępniewski, Kamil Pysiak, Damian Popiel)

2 lutego, Radom: Oskar Przysucha (IV) 0:2

9 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 4:0 (Patryk Szubiński 3x, Kamil Ścigała)

16 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:1 (Patryk Szubiński, Damian Kaleta)

23 lutego, Radom: LKS Promna (IV) - 17.00

2 marca: Drogowiec Jedlińsk (A)

9 marca: Energia Kozienice (IV)

Zawisza Sienno

26 stycznia, Radom: Zwolenianka Zwoleń (A) 2:2 (Kamil Kubiak, Rafał Lasocki)

3 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 6:0 (Sebastian Klaus 3x, Rafał Lasocki, Paweł Pstrąg, Michał Nowek)

9 lutego, Radom: KS Potworów (LO) 1:1 (Rafał Lasocki)

16 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 1:2 (Rafał Lasocki)

23 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: OKS Opatów (LO) - 13.00

2/3 marca: Stal Kunów (LO)

9/10 marca: Plon Garbatka (A)

Siedlce

Czarni Węgrów

9 lutego, Jadów: Mazur Radzymin (LO) 2:1 (Dżamal Hawari, Kamil Kowalczyk)

17 lutego, Zambrów: MKS Mielnik (IV) 1:5 (Przemysław Ryczkowski)

23 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - 14.00

2 marca: Wicher Kobyłka (A)

9 marca: Józefovia Józefów (LO)

Fenix Siennica

2 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:4 (Michał Maciejewski, zawodnik testowany)

9 lutego, Miętne: Burza Pilawa (LO) 0:2

14 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 0:2

16 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:1

23 lutego, Karczew: Wisła Dziecinów (A) - 16.00

2/3 marca: KS Halinów (A)

9/10 marca: Jutrzenka Cegłów (A)

Hutnik Huta Czechy

2 lutego, Miętne: Bizon Jeleniec (LO) 5:2 (Kamil Szostak 2x, Mateusz Zawadka, samobójcza, Bogdan Głąbicki)

6 lutego, Uniejów: Tur Turek (LO) 3:3 (Kamil Szostak, Bartłomiej Jedynak, Sebastian Grzegorczyk)

9 lutego, Uniejów: Termy Uniejów (LO) 1:1 (Bartłomiej Jedynak)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:5 (Piotr Szostak)

23 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) - 14.00

2 marca: Wilga Garwolin (IV)

9 marca: Amur Wilga (LO)

16 marca: MKS Ryki (IV)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

???

Kolektyw Oleśnica

17 lutego, Miętne: ULKS Gołąbek (B) 4:4 (Mariusz Rogala, Kacper Adamiak, Denis Kot, Krzysztof Karasiński)

24 lutego, Miętne: Bad Boys Zastawie (LO) - 11.00

2/3 marca: Iskra Kotuń (B)

9/10 marca: Polonez Mordy (A)

17 marca: Grodzisk Krzymosze (A)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

19 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Drukarz Warszawa (IV) 2:4 (Patryk Niemyjski, Igor Lipka)

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Escola Varsovia (LO) - odwołany

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Orzeł Unin (IV) 5:2 (Patryk Niemyjski 2x, Szymon Staska, Alan Gańko, zawodnik testowany)

2 lutego, Mińsk Mazowiecki: Burza Pilawa (LO) 7:0 (Krystian Flis 3x, Patryk Parobczyk 2x, Patryk Niemyjski, zawodnik testowany)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Bór Regut (A) 4:4 (Konrad Biesiada 2x, Patryk Niemyjski, Kacper Smoderek)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: LKS Ostrówek (A) 5:3 (zawodnik testowany 2x, Kacper Smoderek, zawodnik testowany II, Krystian Flis)

23 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - 15.00

2 marca: ŁKS Łochów (A)

9 marca: Promnik Łaskarzew (LO)

16 marca: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO)

Miedzanka Miedzna

2 lutego: Korona Jadów (B) - odwołany

2 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:7 (Cezary Rytel)

10 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 5:2 (Radosław Walczyk 4x, Cezary Rytel)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (A) - odwołany

24 lutego, Jadów: KS Halinów (A) - 12.00

2 marca: ???

9 marca: ???

Naprzód Skórzec

19 stycznia, Miętne: Watra Mrozy (A) 3:1 (Adam Chojecki, samobójcza, Michał Kruszewski)

26 stycznia, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) - odwołany

3 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 3:4 (Michał Kruszewski, Damian Chłopek, Dawid Kobyliński)

6 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:5

9 lutego: Mazur Karczew (IV) - odwołany

17 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:2 (Patryk Sierociuk)

23/24 lutego: Kujawiak Stanin (LO) - odwołany

23 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - 17.00

2 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

9 marca: ULKS Gołąbek (B)

Płomień Dębe Wielkie

9 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:14

16 lutego, Miętne: Amur Wilga (LO) 2:1 (Grzegorz Siporski, zawodnik testowany)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) - 12.00

2 marca: Perła Złotokłos (IV)

9 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

Podlasie Sokołów Podlaski

3 lutego, Biała Podlaska: Lutnia Piszczac (LO) 3:0 (Kacper Komycz)

9 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 2:1 (Hubert Fabisiak, Piotr Domański)

23 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) - 14.00

6 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

9/10 marca: Pogoń II Siedlce (IV)

16/17 marca: MKS Mielnik (IV)

Tajfun JarMet Jartypory

22 lutego, Jadów: Olimpia Latowicz (A) - 19.00

2/3 marca: Strzelec Chodów (B)

9/10 marca: LKS Ostrówek (A)

16/17 marca: Żubr Drohiczyn (A)

Tygrys Huta Mińska

???

Victoria Kałuszyn

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Strzelec Chodów (B) 2:4 (zawodnik testowany 2x)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) 1:0 (Kamil Domański)

16 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:1 (Patryk Winnicki)

20 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 1:7 (Łukasz Gągol)

24 lutego, Zambrów: MKS Mielnik (IV) - 14.00

2/3 marca: Rywal Ruchna (B)

10/11 marca: ŁKS Łochów (A)

Wektra Zbuczyn

3 lutego, Biała Podlaska: ŁDK Łosice (B) 7:0 (Kamil Bobryk, zawodnik testowany 2x, Cezary Kruk, Emil Michalak, Przemysław Jasiński, Hubert Wierzejski)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Strzelec Chodów (B) 4:1 (Damian Prokurat, zawodnik testowany. Jakub Grodzicki, samobójcza)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 4:1 (Maciej Wróbel, Damian Golec, Kamil Bobryk, Cezary Kruk)

23 lutego, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) - 13.00

3 marca: Granica Terespol (LO)

10 marca: Grom Kąkolewnica (LO)

Wilga Miastków Kościelny

3 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 0:0

10 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 2:5 (Kamil Latuszek, Piotr Kondej)

17 lutego. Miętne: Promnik Gończyce (B) 2:1 (Paweł Cichecki, Aleksander Matysek)

24 lutego, Krzywda: Unia Krzywda (LO) - 14.00

26 lutego: Sokół Kołbiel (B)

2/3 marca: Kujawiak Stanin (LO)

9/10 marca: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A)

Zryw Sobolew

23 stycznia, Sobolew: Promnik Łaskarzew (LO) 2:0 (Michał Wiśnioch, Mateusz Nakonieczny)

1 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowcie (A) 2:4 (Paweł Król, Szymon Rudzki) 

2 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (A) 7:0 (Michał Wiśnioch, Mateusz Nakonieczny, Wojciech Majsterek, Szymon Rudzki, Jakub Figielski, Rafał Zabiegałowski, Piotr Pawlik)

10 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 6:4 (Michał Wiśnich, Marek Górski, Wojciech Majsterek, Krzysztof Kwaśniak, Paweł Król, Szymon Rudzki)

16 lutego, Sobolew: Bizon Jeleniec (LO) 0:2

24 lutego: Sęp Żelechów (A)

3 marca: Mazowsze Stężyca (LO)

10 marca: Snajper Sośninka (B)

17 marca: Polonez Mordy (A)

Warszawa I

Agape Białołęka

19 stycznia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2 (Łukasz Niedźwiedź, Krzysztof Gołos)

26 stycznia, Milanówek: Józefowianka Józefów (A) 3:3 (Norbert Myśliwiec 2x, Bruno Worotyński)

9 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 1:1 (Jakub Chlewiński)

16 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 4:1 (Patryk Gmurczyk, Bartosz Sobczyk, Igor Tokarski, Oniszczuk)

23 lutego, Warszawa: Jutrzenka Drzewce (LO) - 11.00

1 marca: KS Teresin (LO)

9 marca: Okęcie Warszawa (A)

16 marca: LKS Chlebnia (LO)

Amur Wilga

26 stycznia, Miętne: KS Sobienie Jeziory (B) 4:2 (Robert Winek, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

3 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 4:1 (zawodnik testowany, Cichecki, Arkadiusz Kołodziejek, Daniel Kosobucki)

8 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 4:2 (Dariusz Winek 3x, Daniel Kosobucki)

9 lutego: Przyszłość Włochy (LO) - odwołany

16 lutego, Miętne: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:2 (Damian Banasiewicz)

23 lutego, Miętne: Bór Regut (A) - 15.00

2 marca: CKS Celestynów (A)

9 marca: Hutnik Huta Czechy (LO)

16 marca: Bad Boys Zastawie (LO)

Bug Wyszków

26 stycznia, Wyszków: Kryształ Glinojeck (LO) 2:0 (Marcin Stańczyk 2x)

2 lutego, Wyszków: Drukarz Warszawa (IV) 3:2 (Łukasz Kamiński 2x, Nico Wouters)

6 lutego, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 5:0 (Łukasz Damętko, Nico Wouters, Marek Rytelewski, zawodnik testowany, Mateusz Maciak)

8 lutego, Wyszków: WKS Rząśnik (A) 6:2 (Łukasz Kamiński 2x, Jan Kopiejewski 2x, Krzysztof Maciak, zawodnik testowany)

9 lutego, Warszawa: KTS Weszło (B) 2:0 (Mateusz Maciak, Łukasz Kamiński)

16 lutego, Wyszków: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 3:2 (Łukasz Łada, P.rzemysław Wojtkowski, Mateusz Maciak)

20 lutego, Wyszków: Victoria Kałuszyn (LO) 7:1 (Łukasz Kamiński 2x, Maciej Bala 2x, Nico Wouters, Mateusz Maciak, samobójcza)

23 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) - 10.00

2 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

9 marca: Huragan Wołomin (IV)

16 marca: ŁKS Łochów (A)

Burza Pilawa

2 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:7

9 lutego, Miętne: Fenix Siennica (LO) 2:0 (Denis Dobrowolski, Hubert Osiak)

14 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 6:5 (Damian Żak 3x, Hubert Osiak 2x, Dawid Kowalski)

16 lutego, Miętne: AKS Zły Warszawa (B) 1:2 (Dawid Kowalski)

23 lutego, Otwock: CKS Celestynów (A) - 13.30

2 marca: Polonia II Warszawa (A)

9 marca: Jastrząb Żeliszew (A)

Dąb Wieliszew

26 stycznia, Legionowo: PAF Płońsk (LO) 7:1 (Jakub Łotowski 4x, zawodnik testowany 2x, Bartosz Koperkiewicz)

2 lutego, Legionowo: Miedzanka Miedzna (LO) 7:1 (Bartosz Koperkiewicz 2x, Patryk Markut 2x, Michał Chrzanowski, Sebastian Ściechowicz, Rafał Jędrych)

6 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 0:4

9 lutego, Legionowo: Sona Nowe Miasto (LO) 5:3 (Sebastian Ściechowicz 2x, Rafał Jędrych, Marceli Smardzewski, Bartosz Koperkiewicz)

16 lutego, Legionowo: Victoria Kałuszyn (LO) 1:1 (Cezary Wróbel)

23 lutego, Legionowo: Świt Staroźreby (LO) - 12.00

2 marca: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

10 marca: Grom Warszawa (LO)

Escola Varsovia

19 stycznia, Łomianki: Escola Varsovia (LO) 3:3 (Adrian Sobierajski, Eryk Murawski, Jakub Szydłowski)

26 stycznia, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 4:2 (Mikołaj Bolmowski, Mateusz Paturaj 2x, Eryk Murawski)

9 lutego, Warszawa: AP Żyrardów (LO) 2:0 (Filip Karkowski, Adrian Sobierajski)

16 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 4:2 (Jakub Szydłowski 2x, Mateusz Mazur, Piotr Wrzeszcz)

22 lutego, Warszawa: Piast Piastów (LO) - 20.30

3 marca: Milan Milanówek (LO)

10 marca: Polonia Warszawa (juniorzy)

Legionovia II Legionowo

19 stycznia, Legionowo: Agape Białołęka (LO) 2:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

26 stycznia, Legionowo: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Patryk Sawicki)

6 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:0 (Miłosz Żbikowski 3x, Patryk Sawicki)

9 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:2 (Miłosz Żbikowski, Bartłomiej Bednarz)

16 lutego, Legionowo: PKS Radość (A) 5:1 (Piotr Szymański, Grzegorz Sejdak 2x, Patryk Sawicki, zawodnik testowany)

24 lutego, Legionowo: Rozwój Warszawa (A) - 14.00

2 marca: Żbik Nasielsk (LO)

9 marca; Wisła Jabłonna (A)

Marcovia Marki

20 stycznia, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

23 stycznia: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

26 stycznia, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 1:1 (Wiaczesław Serhijenko)

2 lutego, Ząbki: KS Konstancin (LO) 3:2 (Hubert Dałek 2x, Bartosz Jakóbczyk)

9 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 1:1 (Michał Ochman)

16 lutego, Ząbki: Drukarz Warszawa (juniorzy) 4:2 (Wiaczesław Serhijenko 2x, Przemysław Sieczko, samobójcza)

16 lutego: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

23 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) - 14.00

2 marca: Piast Piastów (LO)

9 marca: LKS Chlebnia (LO)

16 marca: Laura Chylice (LO)

Mazur II Karczew

26 stycznia, Karczew: KTS Weszło (B) 6:3 (Marcin Wojciechowski 2x, Kamil Piętka, Dawid Maszewski, Adrian Grzanka, Bartosz Radomski)

2 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:2

9 lutego, Karczew: Marcovia Marki (LO) 1:1 (Marcin Wojciechowski)

16 lutego, Karczew: Fenix Siennica (LO) 1:0 (Cezary Kołodziejczyk)

20 lutego, Karczew: KS Konstancin (LO) 5:3 (Marcin Wojciechowski, Kacper Choim, Damian Olszanka, Dawid Maszewski, Cezary Ćwiek)

23 lutego, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) - 14.00

2/3 marca: ???

9/10 marca: Wisła Dziecinów (A)

16/17 marca: Promnik Łaskarzew (LO)

Mazur Radzymin

30 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:7 (Radosław Gajewski, zawodnik testowany)

2 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 5:1 (Piotr Tyburski, Daniel Giera, zawodnk testowany, Dariusz Piotrowicz, Arkadiusz Pisarek)

9 lutego, Jadów: Czarni Węgrów (LO) 1:2 (Mateusz Bohdziul)

16 lutego, Wyszków: ŁKS Łochów (A) 3:2 (Marcin Pszczółkowski, zawodnik testowany, Hubert Zach)

23 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) - 12.30

27 lutego: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

9/10 marca: Wicher Kobyłka (A)

16/17 marca: Korona Jadów (B)

Olimpia Warszawa

13 lutego, Ząbki: KS Raszyn (IV) 3:2 (Mateusz Michalski 2x, Szymon Michoński)

16 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 0:7

23 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) - 12.00

2 marca: LKS Chlebnia (LO)

9 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

Promnik Łaskarzew

23 stycznia, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 0:2

26 stycznia, Miętne: Naprzód Skórzec (LO) - odwołany

2 lutego, Miętne: Jastrząb Żeliszew (A) 8:1 (Filip Trzpil 2x, zawodnik testowany, Piotr Jarzyna 3x, Mateusz Sadowski, Emil Kozikowski)

10 lutego, Miętne: Wilga Miastów Kościelny (LO) 5:2 (zawodnik testowany 3x, Piotr Jarzyna, Filip Trzpil)

15 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 2:6 (Filip Trzpil, Mateusz Sadowski)

17 lutego: Sęp Żelechów (A) - odwołany

23 lutego, Łaskarzew: Promnik Gończyce (B) - 14.00

2/3 marca: Start Otwock (A)

9/10 marca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

16/17 marca: Mazur II Karczew (LO)

Sokół Serock

19 stycznia, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 0:8

8 lutego: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

9 lutego, Łomianki: KS II Łomianki (A) 3:3 (Krystian Szambelan, Sylwester Szambelan 2x)

16 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 2:1 (Michał Czarnecki, Artur Rawa)

21 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 4:4 (Sylwester Szambelan, Maciej Stalmach, Paweł Calak, Krystian Szambelan)

2 marca: Legia Warszawa (CLJ)

9 marca: Rozwój Warszawa (A)

16 marca: Huragan II Wołomin (A)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

26 stycznia, Łomianki: KS Łomianki (IV) 0:8

29 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 4:2 (Michał Morawski, Patryk Młynarek, Patryk Kokoszczyński, Bartosz Pawłowski)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Sona Nowe Miasto (LO) 2:3 (Patryk Młynarek, Jan Śliwiński)

9 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2 (Patryk Kokoszczyński, Maciej Sawicki)

23 lutego: PKS Radość (A)

2 marca: Stegny Wyszogród (LO)

9 marca: ???

Unia Warszawa

3 lutego, Warszawa: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:4 (Adrian Krawczyk, Mateusz Kasprzak)

9 lutego, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 2:4 (Bartłomiej Grzybowski, Konrad Izdebski)

16 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 2:2 (Adrian Krawczyk 2x)

17 lutego, Warszawa: KS Kutno (IV) 1:6 (Konrad Izdebski)

24 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) - 18.00

27 lutego: SEMP Ursynów (LO)

2 marca: Laura Chylice (LO)

9 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

16 marca: Grom Warszawa (LO)

Victoria II Sulejówek

19 stycznia, Sulejówek: KS Halinów (A) 3:0 (Patryk Wódkowski, Aleksander Krystosik 2x)

26 stycznia, Sulejówek: Orły Zielonka (B) 7:1 (Daniel Cichocki, Michał Malesa, Aleksander Krystosik, Kacper Jarosz 2x, zawodnik testowany 2x)

9 lutego, Sulejówek: PKS Radość (A) 1:1 (Aleksander Krystosik)

16 lutego, Sulejówek: Wicher Kobyłka (A) 3:3 (Wiktor Nozderka, Patryk Wódkowski 2x)

24 lutego, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) - 14.00

2 marca: Hutnik Warszawa (IV)

9 marca: ???

16 marca: Orły Zielonka (B)

Warszawa II

AP Żyrardów

26 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 4:1 (Adrian Schamlewski 4x)

2 lutego, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (Mateusz Tyszkiewicz)

9 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 0:2

16 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 6:0 (Adrian Schamlewski 3x, Dominik Marusiak, Mateusz Tyszkiewicz, Mateusz Śmigiera)

23 lutego, Sierakowice Lewe: Mszczonowianka Mszczonów (IV) - 10.00

9 marca: MKS Piaseczno (IV)

16 marca: Hutnik Warszawa (IV)

Grom Warszawa

???

Józefovia Józefów

30 stycznia, Józefów: Mazur Radzymin (LO) 7:2 (Krzysztof Banaszek 3x, Krzysztof Czapkowski, Marcin Makulec, zawodnik testowany, Maciej Napieraj)

2 lutego, Józefów: Fenix Siennica (LO) 4:2 (zawodnik testowany 3x, Mariusz Boniec)

2 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:0 (Dominik Dukalski, zawodnik testowany)

9 lutego, Józefów: Płomień Dębe Wielkie (LO) 14:0 (Mariusz Boniec 2x, Dominik Dukalski, Maciej Napieraj 2x, Tobiasz Filochowski, zawodnik testowany 5x, Ernest Zęgota, zawodnik testowany II, Kamil Kopeć)

13 lutego, Józefów: Watra Mrozy (A) - odwołany

13 lutego, Józefów: KS Wesoła (B) 7:4 (Tobiasz Filochowski 2x, Robert Rokicki, zawodnik testowany, Daniel Trzepałka, zawodnik testowany II, Marcin Makulec)

16 lutego, Józefów: Hutnik Warszawa (IV) 1:2 (Tobiasz Filochowski)

20 lutego, Józefów: Bizon Jeleniec (LO) 4:1 (Bartosz Jachowicz-Wróblewski, Tobiasz Filochowski, Dominik Dukalski, zawodnik testowany)

20 lutego: Wisła Dziecinów (A) - odwołany

23 lutego, Józefów: Olimpia Warszawa (LO) - 12.00

27 lutego: Marcovia Marki (LO) - odwołany

27 lutego: GKS Podolszyn (B)

2 marca: Drukarz Warszawa (IV)

9 marca: Czarni Węgrów (LO)

KS Konstancin

2 lutego, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:3 (Kacper Ciesielski, Dominik Zieliński)

10 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 8:0 (Piotr Grzelka, Tomasz Trzewik, Hubert Skrzypek 2x, Adam Mikołajczak 2x, zawodnik testowany 2x)

16 lutego, Warszawa: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 3:3 (Adam Mikołajczak 3x)

16 lutego: Jedność Warszawa (B) - odwołany

20 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 3:5 (Piotr Grzelka, Dominik Zieliński, Łukasz Zygański)

23 lutego: KS Blizne (B)

1 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

2 marca: Okęcie Warszawa (A)

9 marca: Korona Warszawa (A)

14 marca: Jedność Żabieniec (A)

16 marca: KS Halinów (A)

KS Teresin

2 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 3:1 (Marcin Bauman, Kamil Bartosiewicz, Szczepan Felczak)

15 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 3:4 (zawodnik testowany, Kacper Bargieł, Kamil Smoliński)

23 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) - 14.00

1 marca: Agape Białołęka (LO)

8 marca: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

9 marca: Mszczonowianka Mszczonów (IV)

15 marca: Polonia Warszawa (CLJ)

Laura Chylice

26 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 0:6

3 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:4 (Mateusz Wasilkiewicz)

10 lutego, Piaseczno: KS Raszyn (IV) 0:2

16 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 4:2 (Paweł Grodzki 2x, Artur Szleżanowski, Jacek Wąsik)

23 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

23 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) - 12.00

2 marca: Unia Warszawa (LO)

9 marca: Sparta Jazgarzew (IV)

16 marca: Marcovia Marki (LO)

LKS Chlebnia

2 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 6:0 (Michał Ocipka, Michał Gwiazda, Kamil Pawlikowski, Sebastian Patanowski, Jakub Szczęsny)

9 lutego, Milanówek: Okęcie Warszawa (A) 6:1 (Michał Ocipka 3x, Kamil Pawlikowski, Michał Gwiazda, Konrad Kępka)

15 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 4:3 (Michał Ocipka 2x, Michał Gwiazda, Dominik Jarczak)

23 lutego, Milanówek: GLKS Nadarzyn (A) - 16.30

2 marca: Olimpia Warszawa (LO)

9 marca: Marcovia Marki (LO)

16 marca: Agape Białołęka (LO)

LKS Osuchów

9 lutego, Grójec: Juvenia Wysokienice (LO) - odwołany

13 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:6 (zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 1:5 (zawodnik testowany)

23 lutego, Osuchów: Pilica Nowe Miasto (LO) - 13.00

2 marca: ???

9 marca: Mazowsze Grójec (LO)

16 marca: Błonianka Błonie (IV)

Milan Milanówek

26 stycznia, Milanówek: Marcovia Marki (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

2 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

9 lutego, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: GLKS Nadarzyn (A) 2:2 (Jakub Jaremczuk, Rafał Polakowski)

20 lutego, Milanówek: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 3:6 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

23 lutego: Błonianka II Błonie (A) - odwołany

23 lutego, Milanówek: Józefowianka Józefów (A) - 14.30

3 marca: Escola Varsovia (LO)

9 marca: Wilga Garwolin (IV)

10 marca: Przyszłość Włochy (LO)

16 marca: Znicz II Pruszków (IV)

MKS II Piaseczno

2 lutego, Piaseczno: Orzeł Baniocha (A) 2:2 (Filip Kaczmarski, Zbigniew Obłuski)

13 lutego, Piaseczno: GLKS Nadarzyn (A) 0:5

16 lutego, Piaseczno: Sokół Serock (LO) 1:2 (Konrad Deperasiński)

20 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 1:4 (Karol Belka)

23 lutego, Piaseczno: Marcovia Marki (LO) - 14.00

2 marca: Wisła Dziecinów (A)

6 marca: Drukarz Warszawa (juniorzy)

9 marca: KS Warka (LO)

16 marca: Perła Złotokłos (IV)

Naprzód Stare Babice

???

Piast Piastów

2 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 0:6

9 lutego, Kaputy: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 3:3 (Radosław Jankiewicz, Michał Więcek, zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (LO) 5:1 (Radosław Jankiewicz 2x, Mateusz Zasadzki, Filip Błoński, Karol Gudelski)

22 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) - 20.30

3 marca: Marcovia Marki (LO)

9 marca: Błonianka II Błonie (A)

16 marca: Wrzos Międzyborów (A)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Wrzos Międzyborów (A) 2:3 (Sebastian Dziewulski, Dawid Śliwowski)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Partyzant Leszno (A) 5:4 (Maciej Przybylski 2x, Konrad Lonc, Dawid Śliwowski, Szymon Więckowski)

13 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Osuchów (LO) 6:1 (Szymon Więckowski, Piotr Jaroń 2x, Mikołaj Czaplicki 2x, Mateusz Dziarkowski)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Perła Złotokłos (IV) 2:1 (Tomasz Kołodziejski, Kamil Przyżycki)

19 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:2 (Maciej Przybylski)

23 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Grom Warszawa (LO) - 11.00

27 lutego: GLKS Nadarzyn (A)

2 marca: KS Teresin (LO)

9 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

16 marca: Bzura Chodaków (A)

Przyszłość Włochy

26 stycznia, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 2:4 (Mateusz Najder, Damian Mrozik)

2 lutego, Kaputy: Okęcie Warszawa (A) 1:3 (Mateusz Najder)

10 lutego, Piaseczno: Korona Góra Kalwaria (B) 2:2 (Mateusz Najder, Wojciech Łazeba)

16 lutego, Warszawa: Orzeł Baniocha (A) 6:3 (Damian Mrozik, Adam Sypuła, Wojciech Łazeba 3x, Maciej Oleszczuk)

23 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) - 14.00

2 marca: Bednarska Warszawa (A)

9 marca: Milan Milanówek (LO)

SEMP Warszawa

23 lutego, Warszawa: Orzeł Baniocha (A) - 13.30

27 lutego: Unia Warszawa (LO)

2 marca: UKS Ołtarzew (A)

10 marca: KS Raszyn (IV)

16 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B)

Ursus II Warszawa

3 lutego, Warszawa: WKS Mystkówiec Stary (B) 6:1 (Mateusz Wysocki, Łukasz Brzozowski, Filip Rejzner 2x, Mateusz Ostrowski, Dmytro Chołodkewycz)

6 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (juniorzy) 0:7

9 lutego, Warszawa: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:1 (Mateusz Ostrowski 2x, Michał Drabik, Mikołaj Kwiatkowski)

10 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (CLJ) 1:1 (Marek Pawłowski)

16 lutego, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 7:0 (Mateusz Wysocki, Karol Rymanowski, Mateusz Ostrowski, Karol Nowocień, Wojciech Drach, Stanisław Machnacki, Patryk Zakrzewski)

16 lutego: Zaborowianka Zaborów (A) - odwołany

24 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) - 13.00

24 lutego, Warszawa: UKS Ołtarzew (A) - 15.00

2 marca: Przyszłość Włochy (LO) lub Sparta Jazgarzew (IV)

9 marca: Advit Wiązowna (A)

16 marca: Drukarz Warszawa (juniorzy)

Klasa A

Ciechanów-Ostrołęka

Bartnik Myszyniec

9 lutego, Myszyniec: Orzeł Kolno (LO) 4:3 (Marcin Kamiński 3x, Szymon Kulas)

10 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 1:4 (Tomasz Murach)

17 lutego, Myszyniec: Korona II Ostrołęka (B) 3:1 (Adrian Gwiazda, Maciej Szymański, Marcin Kamiński)

23 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) - 10.00

24 lutego: Wymakracz Długosiodło (A) - odwołany

9/10 marca: GUKS Krasnosielc (B)

Błękitni Raciąż

19 stycznia, Przasnysz: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:5 (Krystian Schodowski, Paweł Borzykowski)

26 stycznia, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:1 (Michał Stępiński)

2 lutego, Kraszewo: PAF Płońsk (LO) 1:8 (Mariusz Borzykowski)

2 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:10

10 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 4:3 (Mariusz Borzykowski, Damian Szelągiewicz, zawodnik testowany, Paweł Borzykowski)

17 lutego, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 3:3 (Mariusz Borzykowski, zawodnik testowany, Damian Szelągiewicz)

24 lutego, Płock: Skra Drobin (LO) - 17.00

2 marca: Stoczniowiec Płock (LO)

9 marca: Pogoń Słupia (LO)

Boruta Kuczbork

???

GKS Pokrzywnica

2 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 8:2 (Łukasz Olejnik 2x, Kamil Borucki 2x, Kamil Orłowski 2x, Michał Brodowski, Michał Krzyżewski)

10 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 2:5 (Michał Lubelski, Kamil Orłowski)

16 lutego, Przasnysz: Orzyc II Chorzele (B) 12:1 (Łukasz Olejnik 4x, Hubert Górecki 3x, Marcin Michalski, Dariusz Mućka, Mateusz Ścibiorski, Jakub Kaliszuk, Michał Brodowski)

23 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) - 15.00

3 marca: Iskra Krasne (LO)

9/10 marca: WKS Mystkówiec (B)

16/17 marca: Olimp Ciechanów (B)

Jutrzenka Unieck

16 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 3:2 (Damian Rasiński, Baczewski)

24 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) - 18.00

2/3 marca: Orlęta Baboszewo (B)

9/10 marca: Korona Karolinowo (A)

16/17 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

Konopianka Konopki

26 stycznia, Ciechanów: Iskra Krasne (LO) 3:2 (Mateusz Pietruś, Gevorg Gevorgyan, Daniel Lis)

9 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 3:6 (Mateusz Pietruś, Norbert Marach, Daniel Lis)

16 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:6

23 lutego, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) - 13.00

2 marca: Sona Nowe Miasto (LO)

9 marca: MKS Ciechanów (IV)

Korona Karolinowo

16 lutego: GKS Strzegowo (LO) - odwołany

24 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) - 10.00

3 marca: Wkra Sochocin (LO)

10 marca: Jutrzenka Unieck (A)

17 marca: Gladiator Słoszewo (B)

KS Wąsewo

26 stycznia, Długosiodło: KS CK Troszyn (LO) 0:2

30 stycznia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

2 lutego, Długosiodło: Orzeł Sypniewo (A) 3:2 (Adrian Waracki, Paweł Murawski, Michał Rychlik)

6 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (A) 2:5 (Paweł Murawski, Kamil Wojdak)

9 lutego, Długosiodło: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:3 (Jakub Podolak 2x)

17 lutego, Długosiodło: GKS Andrzejewo (B) 4:2 (Jakub Podolak, Jakub Warszawik, Paweł Murawski 2x)

20 lutego, Długosiodło: FC 2012 Różan (B) 9:0 (Jakub Podolak 3x, Paweł Murawski 2x, Adrian Waracki 2x, Kamil Urbanik, Rafał Żukowski)

23 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) - 10.00

2/3 marca: Wicher Sadowne (A)

6 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

9/10 marca: Wymakracz Długosiodło (B)

16/17 marca: WKS Mystkówiec (B)

Kurpik Kadzidło

3 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 3:2 (Sebastian Kaczyński, Łukasz Staśkiewicz, Kamil Mamajek)

10 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 4:1 (Kacper Szurnicki 2x, Bartosz Kaczyński, Aleksander Ciężar)

17 lutego, Myszyniec: Orzyc Chorzele (LO) 5:5 (Bartosz Kaczyński 2x, Kacper Szurnicki 2x, Karol Antoszewski)

23/24 lutego: SKS Szczytno (LO)

2/3 marca: Orlęta Czyżew (A)

Narew Ostrołęka

26 stycznia, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:5

3 lutego, Ostrołęka: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:3 (Piotr Dąbrowski II, Michał Markowski)

9 lutego, Ostrołęka: Iskra Krasne (LO) 1:2 (Adrian Piersa)

16 lutego, Ostrołęka: Orlęta Czyżew (A) 3:1 (Piotr Dąbrowski II, Daniel Dworecki, Majewski)

17 lutego: KS Śniadowo (IV) - odwołany

23 lutego, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) - 11.00

2 marca: Mazowsze Jednorożec (LO)

9 marca: MKS Małkinia (A)

16 marca: Wissa Szczuczyn (IV)

Orzeł Sypniewo

2 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 2:3 (Marcin Gładek, Karol Żebrowski)

9 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 2:5 (Paweł Zalewski, Marcin Gładek)

16 lutego, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 5:3 (Paweł Zalewski 2x, Hubert Stepnowski, Mateusz Turek, Przemysław Marcińczyk)

23 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) - 15.00

2/3 marca: Orzyc Chorzele (LO)

9/10 marca: Iskra Krasne (LO)

16/17 marca: FC 2012 Różan (B)

Pełta Karniewo

3 lutego, Przasnysz: FC 2012 Różan (B) 4:3 (Łukasz Świętorecki, Marcin Kowalkowski, Andrzej Szczepański 2x)

23 lutego: GUKS Krasnosielc (B)

28 lutego: Iskra Krasne (LO)

2 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

9 marca: ???

16 marca: ???

Rzekunianka Rzekuń

10 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 3:1 (zawodnik testowany 3x)

17 lutego, Łomża: MKS Małkinia (A) 1:3 (zawodnik testowany)

23/24 lutego: ULKS Ołdaki (B)

3 marca: Korona II Ostrołęka (B)

9/10 marca: GUKS Krasnosielc (B)

16/17 marca: KS CK Troszyn (LO)

Świt Baranowo

10 lutego, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 1:5 (Krystian Olender)

17 lutego, Baranowo: KS Pniewo (B) 3:0 (Marcin Dobrzyński 2x, zawodnik testowany)

24 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) - 13.00

3 marca: GKS Andrzejewo (B)

17 marca: ULKS Ołdaki (B)

Płock

Błękitni Gąbin

???

Bzura Chodaków

2 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 1:1 (Kamil Wojciechowski)

23 lutego, Łowicz: Orzeł Nieborów (LO) - 16.30

2 marca: Błonianka II Błonie (A)

10 marca: Widok Skierniewice (LO)

16 marca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

23 marca: ???

GKS Góra

???

Mazowia Słubice

???

Polonia Radzanowo

???

Spójnia Mała Wieś

27 stycznia, Bodzanów: Huragan Bodzanów (A) 3:0 (Krzysztof Zuchora, Tomasz Górecki, Maciej Chmura)

9 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 3:0 (Norbert Skrzyński 2x, Michał Bąbała)

17 lutego, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 3:2 (Norbert Skrzyński, Paweł Domański, Maciej Chmura)

24 lutego, Płock: Pogoń Słupia (LO) - 13.00

2 marca: Wisła Duninów (A)

10 marca: Orkan Sochaczew (B)

16 marca: Stoczniowiec Płock (LO)

17 marca: Skrwa Łukomie (LO)

24 marca: Huragan Bodzanów (B)

Szopen Sanniki

24 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) - 19.00

3 marca: Błyskawica Lucień (LO)

10 marca: Witonianka Witonia (A)

16 marca: MKS Żychlin (B)

23/24 marca: Start Złaków Borowy (A)

ULKS Ciółkowo

???

Wicher Cieszewo

23 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) - 12.00

2/3 marca: ULKS Ciółkowo (A)

9/10 marca: Huragan Bodzanów (B)

16/17 marca: Zryw Bielsk (LO)

23/24 marca: ???

Wisła Główina-Sobowo

???

Wisła Nowy Duninów

???

Zorza Szczawin Kościelny

???

Radom I

Akcja Jastrzębia

19 stycznia, Radom: Centrum Radom (LO) 0:2

27 stycznia, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:1 (Sebastian Wcibisz, Grzegorz Zych)

2 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 3:3 (Artur Bilow, Sebastian Wcibisz, Marcin Chrzanowski)

9 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 3:1 (Przemysław Majewski, Ławrecki, Paweł Golec)

16 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 1:2 (Rokiciński)

23 lutego: Wulkan Zakrzew (A)

2 marca: Legion Głowaczów (LO)

9 marca: Iłżanka Kazanów (LO)

Energia II Kozienice

26 stycznia, Kozienice: KS Magnuszew (A) 6:1 (Artur Strąg 3x, Maciej Żak, Mateusz Kryczka, Jakub Żak)

1 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (A) - odwołany

9 lutego, Kozienice: Mazowsze Stężyca (LO) - odwołany

17 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:3 (Dawid Baran, Patryk Sznajder)

23 lutego: Centrum Radom (LO)

23 lutego: KP Stanisławice (B)

3 marca: Gryf Policzna (LO)

10 marca: Iskra Gózd (A)

Gracja Tczów

26 stycznia, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:4 (Bartłomiej Kaczkowski 2x)

2 lutego, Radom: KS Potworów (LO) 0:0

9 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 1:5 (Bartłomiej Kaczkowski)

16 lutego, Radom: Gryf Policzna (LO) 1:4 (Michał Mroczek)

23 lutego: Młodzik Radom (A)

2 marca: Oronka Orońsko (A)

Gryfia Mirów

3 lutego, Starachowice: Star Starachowice (juniorzy) 6:1 (Damian Grzmil 4x, Patryk Dujka 2x)

9 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 7:2 (Damian Grzmil 3x, Patryk Dujka 2x, Bartłomiej Bilski, Dominik Minda)

16 lutego, Radom: MKS Wyśmierzyce (A) 2:7 (Norbert Pajek, Mateusz Siara)

23/24 lutego: Chojniak Wieniawa (A)

3 marca: WUKS Ruda Wielka (A)

9 marca: Szydłowianka Szydłowiec (LO)

Hubertus Chomentów

26/27 stycznia: Wisła Chotcza (B) - odwołany

26 stycznia, Radom: KS II Błotnica Stara (B) 3:0 (Adrian Grosiak, Mikołaj Machnio, Daniel Lutek)

3 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 0:6

10 lutego, Radom: Krępianka Rzeczniów (B) 1:2 (Tkaczyk)

17 lutego, Suskowola: Legion Suskowola (B) 2:8 (Patryk Skura, Tkaczyk)

24 lutego: KP Stanisławice (B)

2/3 marca: Wisła Solec (B)

10 marca: Krępianka Rzeczniów (B)

Iskra Gózd

27 stycznia, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:2 (Sebastian Lipka, Radosław Płaza, Karol Rdzanek)

2 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 3:3 (Albert Pochylski, Patryk Paprocki, zawodnik testowany)

9 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 1:0 (zawodnik testowany)

15 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 1:1 (zawodnik testowany)

23 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (LO)

2 marca: Mogielanka Mogielnica (A)

10 marca: Energia II Kozienice (A)

Królewscy Jedlnia

3 lutego, Radom: Powała Taczów (A) 3:3 (Norbert Gil, Jakub Skalski, Artur Czerski)

10 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:2 (Sebastian Sałek, Mateusz Chołuj)

17 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 0:2

23/24 lutego: ???

2/3 marca: Szydłowianka Szydłowiec (LO)

9/10 marca: Mogielanka Mogielnica (A)

KS Magnuszew

26 stycznia, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 1:6 (Daniel Janicki)

10 lutegom Grójec: Kraska Jasieniec (A) 7:3 (Hubert Jasion, Michał Talaga, Dominik Madej, Daniel Janicki, Grzegorz Grzybowski 2x, Grzegorz Seremak)

23/24 lutego: Legion Suskowola (B)

2 marca: Zodiak Sucha (A)

9 marca: KS Błotnica (A)

Megawat Świerże Górne

1 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) - odwołany

10 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:9 (Marek Kultys 2x, Jakub Baranowski, Konrad Tynkowski)

17 lutego: Wisła Chotcza (B) - odwołany

Plon Garbatka

2 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 3:6 (Paweł Śmielak, Tomasz Rokita 2x)

9 lutego, Kozienice: Młodzik-18 Radom (A) 1:2 (Robert Kustra)

16 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 1:3 (Bartosz Kowalczyk)

23 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) - 11.00

2/3 marca: Legion Suskowola (B)

9/10 marca: Zawisza Sienno (LO)

Polonia Iłża

2 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 4:0 (zawodnik testowany, Mateusz Niewczas 2x, Paweł Kopciał)

9 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:4

16 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 0:2

20 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 3:0 (Tomasz Turczyk 2x, Mateusz Niewczas)

23 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) - 13.00

27 lutego: Broń Radom (juniorzy)

2 marca: KS Potworów (LO)

9 marca: Oronka Orońsko (A)

WUKS Ruda Wielka

3 lutego, Brudnów: Sokół Przytyk (A) 3:2 (Piotr Masiarz II, Przemysław Rogala, zawodnik testowany)

10 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:3 (Przemysław Rogala 2x)

17 lutego, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 3:0 (Piotr Masiarz I, Radosław Bredłowski, Przemysław Rogala)

24 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) - odwołany

23/24 lutego: ???

28 lutego: Strażak Wielogóra (A)

3 marca: Gryfia Mirów (A)

10 marca: Wulkan Zakrzew (A)

Zorza Kowala

3 lutego, Radom: Wulkan Zakrzew (A) 2:1 (Dawid Frankiewicz, Krzysztof Rozkuszka)

10 lutego, Brudnów: KS Jastrząb (B) 0:3

17 lutego, Kowala: Postęp Łaziska (B) 3:2 (Filip Białczak, Krzysztof Rozkuszka, Michał Fryszkowski)

23/24 lutego: Krępianka Rzeczniów (B)

2/3 marca: MKS Wyśmierzyce (A)

6 marca, Radom: Strażak Wielogóra (A) - 20.30

9/10 marca: Legion Suskowola (B)

Zwolenianka Zwoleń

26 stycznia, Radom: Zawisza Sienno (LO) 2:2 (samobójcza, Patryk Kwaśnik)

3 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 2:3 (Zając, zawodnik testowany)

10 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 2:3 (Mateusz Gryczka, Karasiński)

17 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:1 (Patryk Wójcik 2x)

23/24 lutego: KS Drzewce (A)

2/3 marca: KS Góra Puławska (A)

9/10 marca: Młodzik Radom (A)

Radom II

Chojniak Wieniawa

9 lutego, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 2:7 (Konrad Siwek, Krystian Jakubczyk)

16 lutego, Brudnów: Powała Taczów (A) 2:2 (Mateusz Swęda, Krystian Sowiński)

23/24 lutego: Gryfia Mirów (A)

2/3 marca: ???

9/10 marca: ???

Drogowiec Jedlińsk

2 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:3 (Bartłomiej Zenik)

9 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:2 (Bartłomiej Zenik, Kacper Michalski)

16 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 0:2

23 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) - 17.00

2 marca: Zamłynie Radom (LO)

9 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

16 marca: ???

Kraska Jasieniec

10 lutego, Grójec: KS Magnuszew (A) 3:7 (Łukasz Sikorski, Adam Skatulski, Roman Olszewicz)

16 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 7:4 (Piotr Dąbrowski, Filip Polubiec, stawicki, Patryk Skowroński 2x, Bartosz Pawlak, Jan Bińkiewicz)

24 lutego: Perła II Złotokłos (B)

3 marca: GPSZ Głuchów (B)

10 marca: KS Lesznowola (B)

24 marca: Grom Prace Małe (B) 

KS Błotnica Stara

31 stycznia, Radom: Powała Taczów (A) 4:3 (Karol Rogoliński 3x, Mariusz Barszcz)

3 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 7:4 (Maciej Rychel 3x, Szymon Podymniak 3x, Mateusz Prasek)

17 lutego, Radom: Video Ciepielów (B) 7:3 (Kacper Grochala 4x, Kamil Kramek, Damian Żarłok, Kamil Płaskociński)

23 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B)

3 marca: Postęp Łaziska (B)

10 marca: KS Magnuszew (B)

MKS Wyśmierzyce

???

Młodzik-18 Radom

2 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 0:4

6 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:5 (Bartłomiej Nowak, Michał Molga)

9 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 2:1 (Adrian Kacprowicz, Albert Wójcik)

16 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 2:1 (Jacek Ulawski, Filip Janik)

23 lutego: Gracja Tczów (A)

2 marca: Zwolenianka Zwoleń (A)

9 marca: Blask Odrzywół (B)

Mogielanka Mogielnica

9 lutego, Mogielnica: Akcja Jastrzębia (A) 1:3 (Paweł Jaworski)

16 lutego, Mogielnica: Plon Garbatka (A) 3:1 (Jakub Skarbek, Przemysław Ostrowski, Piotr Bekas)

23 lutego, Mogielnica: KS Potworów (LO) - 15.00

2 marca: Iskra Gózd (A)

9 marca: Królewscy Jedlnia (A)

Oronka Orońsko

31 stycznia, Radom: Centrum Radom (LO) 0:3

2 lutego: Plon Garbatka (A) 6:3 (Damian Zawadzki 2x, Arkadiusz Siwak, Damian Koptas, Marcin Trojanowski, Krzysztof Banaszkiewicz)

9 lutego, Orońsko: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:2 (Arkadiusz Siwak)

16 lutego, Orońsko: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:2 (Artur Szczygłowski, Konrad Stańczyk)

20 lutego, Radom: Proch Pionki (LO) 0:6

23 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) - 19.00

2 marca: Gracja Tczów (A)

9/10 marca: Polonia Iłża (A)

Orzeł Gielniów

23 lutego, Gielniów: LUKS Mroczków-Dzielna (B)

2/3 marca: LKS Radzice (A)

9/10 marca: KS Mniszków (LO)

Powała Taczów

31 stycznia, Radom: KS Błotnica Stara (A) 3:4 (Dawid Gołębiowski 2x, Hubert Wiśniewski)

3 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 3:3 (Dawid Witczak, Piotr Chęć 2x)

9 lutego, Brudnów: Jaguar Wolanów (B) 2:3 (Dawod Gołębiowski, Piotr Chęć) - mecz przerwany w 60 minucie

16 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 2:2 (Piotr Kołtun, Piotr Chęć)

SKS Potworów

???

Sokół Przytyk

27 stycznia, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 1:2 (Adrian Łęcki)

3 lutego, Brudnów: WUKS Ruda Wielka (A) 2:3 (Wesołowski, Paweł Czajka)

9 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:1

17 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (A) 1:2 (Adrian Łęcki)

23/24 lutego: KS Maków (B)

3 marca: Iłżanka Kazanów (LO)

9/10 marca: Gracja Tczów (A)

Strażak Wielogóra

20 lutego, Radom: Wisła Chotcza (B) 7:2 (Patryk Pluta 2x, Adrian Kleczewski, Kamil Godziński, Wiktor Balcerek, Patryk Jozopowicz, Daniel Bieniek)

27 lutego: Akcja Jastrzębia (A)

2 marca: Jaguar Wolanów (B)

6 marca, Radom: Zorza Kowala (A) - 20.30

Wulkan Zakrzew

26 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:5

3 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 1:2 (Paweł Kiełbasa)

10 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 1:2 (Paweł Miros)

17 lutego: KS Maków (B) 10:1 (Jakub Rdzanek 5x, Paweł Miros, Paweł Kiełbasa, Mariusz Żyła, Michał Jędrzejewski, Dominik Zbróg)

23 lutego: Akcja Jastrzębia (A)

10 marca: WUKS Ruda Wielka (A)

Zodiak Sucha

9 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 2:1 (Mateusz Glegoła, Bartłomiej Wielgus)

16/17 lutego: KS Magnuszew (A) - odwołany

23/24 lutego: Sadownik Błędów (B)

2 marca: ???

Siedlce

Błękitni Stoczek Węgrowski

???

Grodzisk Krzymosze

???

Jastrząb Żeliszew

2 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 1:8 (Michał Mularczyk)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Wektra Zbuczyn (LO) 1:4 (Jakub Strojek)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Płomień Dębe Wielkie (LO) - 12.00

2/3 marca: Bizon Jeleniec (LO)

9/10 marca: Burza Pilawa (LO)

16/17 marca: Granica Terespol (LO)

23/24 marca: ULKS Gołąbek (B)

Jutrzenka Cegłów

???

Kosovia Kosów Lacki

???

LKS Ostrówek

2 lutego, Jadów: KS Halinów (A) 1:3 (Konrad Akonom)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:5 (Paweł Oniśk, Sebastian Polewski, Paweł Grig)

23 lutego, Jadów: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) - 14.00

2 marca: Liwia Łochów (B)

9/10 marca: Tajfun JarMet Jartypory (LO)

MKS Małkinia

3 lutego, Zambrów: KS Śniadowo (IV) 6:2 (Kamil Suszczyński, Karol Dmochowski, Marcin Sadowski, Bartłomiej Wróblewski, Karol Michalak, Rafał Siwek)

10 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) 0:7

17 lutego, Łomża: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:1 (Karol Dmochowski, Cezary Giziński, Krzysztof Krawczyk)

24 lutego: GKS Andrzejewo (B)

2/3 marca: Wymakracz Długosiodło (B)

9/10 marca: Narew Ostrołęka (A)

16/17 marca: WKS Rząśnik (A)

Olimpia Latowicz

22 lutego, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) - 19.00

2/3 marca: Sokół Kołbiel (B)

16/17 marca: Rywal Ruchna (B)

Polonez Mordy

???

Sęp Żelechów

2 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 0:7

10 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (juniorzy) 5:2 (Albert Stodulski 3x, Maciej Parzyszek, Mateusz Szwej)

16/17 lutego: Promnik Łaskarzew (LO) - odwołany

17 lutego, Miętne: Dragon Miętne (-) 4:1 (Albert Stodulski, Mateusz Szwej, Paweł Michalik, Kacper Lesisz)

23/24 lutego: Zryw Sobolew (LO)

2/3 marca: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A)

9/10 marca: Amator Lepoldów-Rososz (A)

16/17 marca: Kujawiak Stanin (LO)

23/24 marca: Promnik Gończyce (B)

Tęcza Korczew

???

Tęcza Stanisławów

???

Watra Mrozy

19 stycznia, Miętne: Naprzód Skórzec (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

26 stycznia, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:5

10 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:7 (Daniel Serwatka)

13 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Miedzanka Miedzna (LO) - odwołany

24 lutego: Liwia Łochów (B)

2/3 marca: Pogoń II Siedlce (IV)

10 marca: Start Otwock (A)

16/17 marca: ???

Wicher Sadowne

17 lutego, Jadów: Rywal Ruchna (A) 0:3

23 lutego: ŁKS Łochów (A)

2 marca: KS Wąsewo (A)

9 marca: Korona Jadów (B)

17 marca: Wymakracz Długosiodło (B)

24 marca: Nojszewianka Dobre (B)

Warszawa I

Bednarska Warszawa

???

Błyskawica Warszawa

10 lutego, Warszawa: Miedzanka Miedzna (LO) 2:5 (samobójcza, Oleh Winarski)

17 lutego, Warszawa: City Wilanów (B) 1:4 (Mateusz Malinowski)

23 lutego: Legion Warszawa (A)

3 marca: UKS Siekierki (A)

10 marca: Błękitni Korytów (A)

17 marca: KS Glinianka (B)

Huragan II Wołomin

9 lutego, Wołomin: KS Halinów (A) 1:4 (Damian Tucin)

16 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 0:4

21 lutego, Wołomin: Mazur II Radzymin (B) 2:3 (Kacper Dalba, Adrian Mariak)

23/24 lutego: GKP Targówek Warszawa (B)

2/3 marca: Advit Wiązowna (A)

10 marca: Iskra Kotuń (B)

16 marca: Sokół Serock (LO

Korona Warszawa

9 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:3 (Mateusz Przybysz, Gumowski, Adam Zdunek, Tomasz Domański)

17 lutego, Warszawa: UKS Ołtarzew (A) 5:1 (Adrian Kanigowski, Sebastian Domański 2x, Konrad Wizor 2x)

24 lutego: Polonia II Warszawa (A)

3 marca: Jedność Warszawa (B)

10 marca: KS Konstancin (LO)

17 marca: Advit Wiązowna (A)

KS II Łomianki

26 stycznia, Łomianki: Legionovia Legionowo (juniorzy) 7:1 (Paweł Bogdański, Patryk Igielski, Michał Kielak, zawodnik testowany 4x)

3 lutego, Łomianki: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Sebastian Kociszewski)

9 lutego, Łomianki: Sokół Serock (LO) 3:3 (Łukasz Janik, zawodnik testowany, Sebastian Kociszewski)

Legion Warszawa

9 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 0:5

16 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (A) 1:1 (Zbigniew Dzięcioł)

ŁKS Łochów

13 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 5:8 (Radosław Gręda 2x, Sławomir Damętko 2x, zawodnik testowany)

16 lutego, Wyszków: Mazur Radzymin (LO) 2:3 (Radosław Gręda, Michał Chmielewski)

23/24 lutego: Wicher Sadowne (A)

2/3 marca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

9/10 marca: Victoria Kałuszyn (LO)

16/17 marca: Bug Wyszków (LO)

Marcovia II Marki

???

MKS Hutnik Warszawa

???

Rządza Załubice

26 stycznia, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 1:2 (Damian Leńczuk)

3 lutego: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

9 lutego, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 1:3 (Grzegorz Kaflik)

16 lutego, Kobyłka: Legion Warszawa (A) 1:1 (Seweryn Remieniewicz)

23 lutego: Orły Zielonka (B)

2/3 marca: ???

9 marca: Dąb II Wieliszew (B)

16 marca: Mazur II Radzymin (B)

Wicher Kobyłka

23 stycznia, Kobyłka: Polonia Warszawa (CLJ U17) 3:0 (Jan Skotnicki 3x)

26 stycznia, Kobyłka: PKS Radość (A) 1:2 (Jan Szulkowski)

2 lutego, Puławy: Orły Kazimierz Dolny (A) 9:0 (Jan Szulkowski 3x, Hubert Władyka 3x, Jan Skotnicki, Dawid Kielczyk, Maciej Pietrzak)

4 lutego, Puławy: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 3:5 (Jan Skotnicki 2x, Maciej Pietrzak)

7 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) - odwołany

16 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 3:3 (Kamil Boguszewski, Robert Sosnowski, Bartłomiej Pietrzak)

23 lutego, Kobyłka: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - 15.00

23 lutego, Kobyłka: Naprzód Skórzec (LO) - 17.00

2 marca: Czarni Węgrów (LO)

9 marca: Mazur Radzymin (LO) i SRT Halinów (A)

16 marca: KTS Weszło (B)

Wisła Jabłonna

3 lutego, Legionowo: AKS Zły Warszawa (B) 2:0 (zawodnik testowany, Adam Fronczek)

10 lutego, Legionowo: GKS Pokrzywnica (A) 5:2 (Konrad Kaza 2x, Tomasz Tomaszek, Łukasz Ostaszewski, zawodnik testowany)

24 lutego: Dąb II Wieliszew (B)

3 marca: GKP Targówek Warszawa (B)

10 marca: Legionovia II Legionowo (LO)

17 marca: Polonia II Warszawa (A)

Wkra Pomiechówek

29 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:4 (Jakub Łachmański, Kamil Dąbski)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: PKS Radość (A) 5:2 (zawodnik testowany 2x, Kamil Kaleja, samobójcza, Daniel Rudowski)

13 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Kryształ Glinojeck (LO) 2:8 (Kamil Krawczyk, Robert Sotowicz)

21 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wisła Zakroczym (B) 5:1 (Kamil Kaleja, Mateusz Władziński, Daniel Krygier, Jakub Łachmański, Kamil Krawczyk)

23 lutego: UKS Siekierki (A) - odwołany

23 lutego: ???

9 marca: Żbik Nasielsk (LO)

16 marca: GKS Gumino (B)

WKS Rząśnik

8 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 2:6 (Piotr Ciemerych, Andrzej Akier)

16 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 3:4 (Łukasz Piątek, Piotr Ciemerych, Marcin Kowalczyk)

23 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) - 10.00

2 marca: Korona Jadów (B)

16 marca: MKS Małkinia (A)

Warszawa II

Advit Wiązowna

27 stycznia, Karczew: KS Konstancin (LO) - odwołany

2 lutego, Karczew: Jedność Żabieniec (A) 1:5 (zawodnik testowany)

10 lutego, Karczew: UKS Siekierki (A) 3:2 (Krystian Zegadło 2x, Mateusz Białek)

17 lutego, Karczew: Tygrys Huta Mińska (LO) 1:4 (Arkadiusz Zapaśnik)

24 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) - 14.00

2 marca: Huragan II Wołomin (A)

9 marca; Ursus II Warszawa (LO)

16 marca: Korona Warszawa (A)

Bór Regut

26 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (juniorzy) 6:3 (Ernest Trzeciak 3x, Bartłomiej Miernicki, Michał Wyrzyk, Mateusz Popis)

3 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 0:0

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 4:4 (Bartłomiej Masny, Patryk Szrajder, Rafał Możdżonek, Wojciech Grzegrzółka)

19 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 2:3 (Michał Wyrzyk, Bartłomiej Miernicki)

23 lutego, Miętne: Amur Wilga (LO) - 15.00

2/3 marca: Korona Góra Kalwaria (B)

17 marca: KS Wesoła (B)

CKS Celestynów

9 lutego, Otwock: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:8 (Tomasz Rosłoniec, Grzegorz Laskus)

16 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 2:2 (Grzegorz Laskus 2x)

23 lutego, Otwock: Burza Pilawa (LO) - 13.30

2 marca: Advit Wiązowna (A)

9/10 marca: UKS Siekierki (A)

16 marca: KS Sobienie Jeziory (B)

Józefovia II Józefów

9 lutego, Józefów: Victoria Zerzeń (A) 2:3 (Łukasz Siarkiewicz, Patryk Przybysz)

16 lutego, Józefów: KS Halinów (A) 2:4 (Jakub Bielicki 2x)

KS Halinów

19 stycznia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 0:3

2 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 3:1 (Daniel Gomulski, Maciej Pietrzyk, Paweł Osipczuk)

9 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 4:1 (Jacek Gomulski 3x, Daniel Gomulski)

16 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 4:2 (zawodnik testowany, Jarosław Książek, Maciej Pietrzyk, Mateusz Wieczorek)

24 lutego, Jadów: Miedzanka Miedzna (LO) - 12.00

2/3 marca: Fenix Siennica (LO)

10 marca: Wicher Kobyłka (A)

17 marca: KS Konstancin (LO)

KS Puznówka

???

PKS Radość

26 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 2:1 (Dominik Michałowski, Wojciech Kociński)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 2:5 (Andrzej Kociński, Mateusz Borczyk)

9 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Andrzej Kociński)

16 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 1:5 (Andrzej Kociński)

20 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 2:2 (Krzysztof Romaszko, Marcin Pazgier)

23 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

2 marca: Huragan II Wołomin (A)

6 marca: GKP Targówek Warszawa (B)

9 marca: KTS Weszło (B)

13 marca: AP Brychczy Warszawa (B) - odwołany

13 marca: Inter Warszawa (B)

Polonia II Warszawa

2 lutego, Zielonki: Ryś Laski (A) 4:1 (Hubert Nowakowski, Marcin Tomczykowski, Piotr Śledziewski, Marek Koćwin)

9 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 8:0 (Piotr Śledziewski 2x, Mamadou Barry, Tomasz Kacperkiewicz, Marcin Tomczykowski, Witold Prokopczyk, Gilbert Singa, Hubert Nowakowski)

16 lutego, Kaputy: Okęcie Warszawa (A) 1:3 (zawodnik testowany)

23 lutego: Korona Warszawa (A)

2 marca: Burza Pilawa (LO)

9 marca: Bednarska Warszawa (A)

17 marca: Wisła Jabłonna (A)

Rozwój Warszawa

30 stycznia, Kaputy: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 3:1 (Andrzej Łukomski, Daniel Pigiel, Kamil Małkiewicz)

2/3 lutego: Huragan II Wołomin (A) - odwołany

3 lutego: Rządza Załubice (A) - odwołany

3 lutego, Łomianki: KS II Łomianki (A) 3:1 (Adrian Brzuchacz 3x)

9 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 1:8 (Adrian Brzuchacz)

17 lutego, Warszawa: Sarmata Warszawa (B) 2:1 (samobójcza, Dawid Pigiel)

24 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) - 14.00

2/3 marca: Znicz II Pruszków (IV)

9/10 marca: Sokół Serock (LO)

16/17 marca: Zaborowianka Zaborów (A)

Start Otwock

12 stycznia, Otwock: Unia Warszawa (juniorzy) 2:1 (Igor Szymański, Sebastian Kowalczyk)

26 stycznia: Józefovia II Józefów (A) - odwołany

10 lutego, Otwock: Watra Mrozy (A) 7:1 (Marcin Napieralski 2x, Paweł Wypych, Damian Bąk, Igor Szymański, Dawid Majchrzyk, Szymon Andruszko)

24 lutego: Unia Warszawa (LO)

3 marca: Promnik Łaskarzew (LO)

10 marca: Watra Mrozy (A)

16/17 marca: ???

Victoria Zerzeń

19 stycznia, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 3:6 (zawodnik testowany, Jan Jagnieszczak, Łukasz Wirski)

9 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:2 (Łukasz Szostek 2x, Jan Jagnieszczak)

16 lutego, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 1:8 (Łukasz Szostek)

23 lutego: Agrykola Warszawa (juniorzy)

2/3 marca: ???

10 marca: Farmacja Tarchomin (B)

Vulcan Wólka Mlądzka

2 lutego, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 3:1 (Łukasz Fedurek, Przemysław Feliciak 2x)

9 lutego, Otwock: Mazur Karczew (juniorzy) 2:1 (Piotr Kurek, Igor Retmaniak)

16 lutego, Otwock: Korona Góra Kalwaria (B) 0:0

23 lutego: KS Glinianka (B)

2 marca: Naprzód Skórzec (LO)

9 marca: Płomień Dębe Wielkie (LO)

16 marca: Fenix Siennica (LO)

Wisła Dziecinów

16 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 6:0 (Mariusz Moczulski, Kamil Banasiewicz 3x, Mateusz Bobis, Dawid Trzaskowski)

20 lutego: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

23 lutego, Karczew: Fenix Siennica (LO) - 16.00

2 marca: MKS II Piaseczno (LO)

9 marca: Mazur II Karczew (LO)

16 marca: Orzeł Baniocha (A)

Wisła Maciejowice

???

Warszawa III

Anprel Nowa Wieś

2 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 0:2

9 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (A) 3:6 (Kamil Dąbrowski 2x, Łukasz Curyl)

16 lutego, Nowa Wieś: Błonianka II Błonie (A) 4:5 (Eryk Kozik 3x, Kamil Dąbrowski)

23 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

28 lutego: FC Lesznowola (A)

7 marca: Znicz Pruszków (juniorzy)

9 marca: Józefowianka Józefów (A)

FC Lesznowola

22 lutego: Sparta Jazgarzew (juniorzy)

2 marca: Orły Zielonka (B)

10 marca: Grom Prace Małe (B)

17 marca: UKS Łady (B)

FC Płochocin

???

GLKS Nadarzyn

13 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 5:0 (Paweł Milankiewicz, zawodnik testowany 3x, Robert Świercz)

16 lutego, Milanówek: Milan MIlanówek (LO) 2:2 (Paweł Milankiewicz, Gajowniczek)

20 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (juniorzy) 1:0 (Paweł Milankiewicz)

23 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) - 16.30

27 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

2 marca: Widok Skierniewice (LO)

9 marca: GLKS Wołucza (LO)

Grom II Warszawa

???

Jedność Żabieniec

25 stycznia, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 7:1 (Kacper Włodarczyk, Arkadiusz Olejnik 3x, Piotr Sieradzki, Mieszko Królikowski, Bartosz Tula)

2 lutego, Karczew: Advit Wiązowna (A) 5:1 (Arkadiusz Olejnik 2x, Bartosz Tula, Dariusz Zabiżewski, Sebastian Belka)

10 lutego, Piaseczno: Iskra Zbrosza Duża (B) 3:1 (Arkadiusz Olejnik 2x, Tomasz Jamorski)

17 lutego, Piaseczno: Józefowianka Józefów (A) 5:8 (Kacper Włodarczyk, Arkadiusz Olejnik, Igor Radziszewski, Kamil Wolski, Tomasz Jamorski)

3 marca: Świt Warszawa (A)

14 marca: KS Konstancin (LO)

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

2 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 2:0 (Artur Skiba, Paweł Lach)

9 lutego, Otwock: CKS Celestynów (A) 8:2 (Artur Skiba 2x, Mariusz Kapsa 2x, Michał Kochanowski 2x, Tomasz Wrotek, zawodnik testowany)

16 lutego, Warszawa: KS Konstancin (LO) 3:3 (Mariusz Kapsa, Michał Kochanowski, Michał Płatek)

16 lutego: FC Toruń Shore (-) - odwołany

23 lutego: Anprel Nowa Wieś (A)

2 marca: Błękitni Korytów (A)

9 marca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

16 marca: ???

Naprzód Brwinów

10 lutego, Milanówek: Józefowianka Józefów (A) 3:4 (Karol Wylangowski 2x, Piotr Orman)

17 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 7:1 (Karol Wylangowski 2x, Jakub Białobrzewski 2x, Adrian Lewandowski, Damian Cieślak, zawodnik testowany)

23/24 lutego: Wrzos Międzyborów (A)

2 marca: Marcovia II Marki (A)

10 marca: Perła II Złotokłos (B)

17 marca: Orion Cegłów (B)

Okęcie Warszawa

2 lutego, Kaputy: Przyszłość Włochy (LO) 3:1 (Jerzy Fiszer, Krystian Smokowski, Artur Bartosiński)

9 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 1:6 (Rafał Gajowniczek)

16 lutego, Kaputy: Polonia II Warszawa (A) 3:1 (Rafał Gajowniczek 2x, Damian Smokowski)

24 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) - 13.00

27 lutego: KS Raszyn (IV)

2 marca: KS Konstancin (LO)

9 marca: Agape Białołęka (LO)

Orzeł Baniocha

2 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 2:2 (Michał Krzysztoszek, Mateusz Kuciński)

16 lutego, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 3:6 (Michał Krzysztoszek 2x, Filip Wojniusz)

23 lutego, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) - 13.30

2 marca: KTS Weszło (B)

16 marca: Wisła Dziecinów (A)

Świt Warszawa

16 lutego, Kaputy: Partyzant Leszno (A) 3:3 (Jakub Lipa, Jakub Głowala, Bartłomiej Adamiak)

20 lutego, Kaputy: Józefowianka Józefów (A) 1:0 (Aleksander Kowzan)

23 lutego: ???

2 marca: Jedność Żabieniec (A)

9 marca: ???

16 marca: ???

Tur Jaktorów

10 lutego, Skierniewice: Korona Stary Dwór (B) 0:1

17 lutego, Milanówek: Relax Radziwiłłów (B) 2:4 (Artur Wiciński, Michał Hilcher)

23 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) - 15.00

3 marca: Wrzos Międzyborów (A)

9 marca: Passovia Pass (A)

16 marca: Błonianka II Błonie (A)

UKS Siekierki

10 lutego, Karczew: Advit Wiązowna (A) 2:3 (Krzysztof Włodyga, Mateusz Żydkiewicz)

16 lutego, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 4:2 (Wojciech Kromka 2x, Mateusz Żydkiewicz 2x)

23 lutego: Wkra Pomiechówek (A)

2/3 marca: Błyskawica Warszawa (A)

9 marca: Kamionek Warszawa (B)

16/17 marca: Błękitni Korytów (A)

Walka Kosów

23 lutego: Błękitni Korytów (A)

3 marca: Passovia Pass (A)

9/10 marca: Sarmata Warszawa (B)

16/17 marca: UKS Tarczyn (B)

Warszawa IV

Błękitni Korytów

9 lutego, Milanówek: Anprel Nowa Wieś (A) 6:3 (Kamil Łojszczyk 3x, Michał Kajetaniak, Radosław Kordowski, Mateusz Konarski)

17 lutego, Milanówek: AP Brychczy Warszawa (B) 3:5 (Radosław Kordowski, Kamil Łojszczyk, Mateusz Odolczyk)

23 lutego: Walka Kosów (A)

2 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

10 marca: Błyskawica Warszawa (A)

16/17 marca: UKS Siekierki (A)

Błonianka II Błonie

16 lutego, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 5:4 (Kacper Sroka 2x, Bartosz Piwowarski 2x, Oskar Oracki)

22 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) - 20.00

2 marca: Bzura Chodaków (A)

9 marca: Piast Piastów (LO)

16 marca: Tur Jaktorów (A)

Józefowianka Józefów

26 stycznia, MIlanówek: Agape Białołęka (LO) 3:3 (Kamil Warzywoda, Patryk Kościanek, Sebastian Milewski)

6 lutego, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) - odwołany

10 lutego, MIlanówek: Naprzód Brwinów (A) 4:3 (Mariusz Lejdyn, Patryk Kościanek, Maciej Mroczkowski 2x)

12 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:5 (Damian Dymkowski, Piotr Dziubak)

17 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 8:5 (Patryk Kościanek, Sebastian Milewski, Maciej Mroczkowski, Paweł Chodniewicz, Piotr Dziubak, zawodnik testowany I 2x, zawodnik testowany II)

20 lutego, Kaputy: Świt Warszawa (A) 0:1

23/24 lutego: KS Konstancin (LO) - odwołany

23 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) - 14.30

2 marca: KS Blizne (B)

5 marca: Bednarska Warszawa (A)

9 marca: Anprel Nowa Wieś (A)

16 marca: Relax Radziwiłłów (B)

LKS II Chlebnia

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: UKS Ołtarzew (A) 2:5 (Adam Sierański, Maciej Zwierzchowski)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Passovia Pass (A) 1:1 (Adrian Żakowski)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Guzovia Guzów (B) 3:7 (Mateusz Walicki 2x, Mateusz Piórkowski)

23 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Tur Jaktorów (A) - 15.00

2 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B)

10 marca: Milan II Milanówek (B)

16 marca: GKP Targówek Warszawa (B)

Orzeł Kampinos

???

Partyzant Leszno

2 lutego, Kaputy: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:3 (Seweryn Szczepanek)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 4:5 (Patryk Winczura, Kamil Bieńko, Seweryn Szczepanek 2x)

16 lutego, Kaputy: Świt Warszawa (A) 3:3 (Patryk Winczura, Kamil Bieńko 2x)

23 lutego: Passovia Pass (A)

3 marca: Milan II Milanówek (B)

10 marca: ???

17 marca: ???

Passovia Pass

2 lutego, Milanówek: Anprel Nowa Wieś (A) 2:0 (Daniel Szrebka, Eryk Szrebka)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 1:1 (zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 2:2 (Daniel Szrebka, samobójcza)

23 lutego: Partyzant Leszno (A)

3 marca: Walka Kosów (A)

9 marca: Tur Jaktorów (A)

16 marca: Milan II Milanówek (B)

Piast Feliksów

9 lutego, Łowicz: Tajfun Brochów (A) 1:1 (Mateusz Zych)

16 lutego, Łowicz: Astra Zduny (A) - odwołany

16 lutego, Łowicz: Dar Placencja (A) 1:5 (Artur Sobczyk)

24 lutego: Rawka Bolimów (A)

2/3 marca: Orkan Sochaczew (B)

9/10 marca: Orion Cegłów (B)

16/17 marca: Guzovia Guzów (B)

Promyk Nowa Sucha

26 stycznia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 1:2 (Marcin Gajda)

24 lutego: Czarni Bednary (A)

3 marca: Laktoza Łyszkowice (A)

8 marca: Zryw Wygoda (LO)

10 marca: Olimpia Chąśno (LO)

16/17 marca: Widok Skierniewice (LO)

Ryś Laski

2 lutego, Zielonki: Polonia II Warszawa (A) 1:4 (Emil Biegun)

23 lutego, Zielonki: Marymont Warszawa (B) - 14.00

2/3 marca: KS Blizne (B)

9 marca: ???

16 marca: ???

Tajfun Brochów

9 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 1:1 (Konrad Szymański)

23/24 lutego: Guzovia Guzów (B)

2/3 marca: Unia Iłów (LO)

9/10 marca: Start Proboszczewice (LO)

16/17 marca; Orkan Sochaczew (B)

UKS Ołtarzew

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 5:2 (Tomasz Żmuda 4x, Kacper Bejne)

10 lutego, Kaputy: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 1:5 (Kamil Krajewski)

24 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) - 15.00

2 marca: SEMP Ursynów (LO)

10 marca: KS Blizne (B)

Wrzos Międzyborów

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:2 (Tomasz Skowroński, Dominik Soboń, Mateusz Kociemski)

16 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 2:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

23 lutego: Naprzód Brwinów (A)

2 marca: Tur Jaktorów (A)

9 marca: Relax Radziwiłłów (B)

16 marca: Piast Piastów (LO)

Zaborowianka Zaborów

???

Klasa B

Ciechanów

GKS Gumino

17 lutego, Kraszewo: Dąb II Wieliszew (B) 1:6 (Adrian Więcław)

23 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) - 9.30

2 marca: Legionovia Legionowo (juniorzy)

10 marca: Tęcza Ojrzeń (LO)

17 marca: Wkra Pomiechówek (A)

23 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Gladiator Słoszewo

2/3 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

9 marca: Orz Goworowo (B)

17 marca: Korona Karolinowo (A)

23/24 marca: Polonia Radzanowo (A)

Gryf Kownaty Żędowe

???

Olimp Ciechanów

23 stycznia, Ciechanów: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:7

30 stycznia, Ciechanów: MKS Piaseczno (juniorzy) 3:0 (Dawid Cichocki, Piotr Gruszczyński, Bartłomiej Zdrojewski)

10 lutego, Ciechanów: Błękitni Raciąż (A) 3:4 (Sobecki, Patryk Lazarski, Bartosz Potyrała)

16 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 3:0 (zawodnik testowany, Piotr Gruszczyński, Jakub Letmanowski)

24 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) - 10.00

3 marca: Boruta Kuczbork (A)

10 marca: KS Pniewo (B)

16 marca: GKS Pokrzywnica (A)

23 marca: FC 2012 Różan (B)

Opia Opinogóra

2 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:8 (Artur Bartczak, Marek Kamiński)

9 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (juniorzy) 8:2 (Tomasz Piasecki 2x, Grzegorz Komorowski 2x, Mateusz Osiak, Kamil Kacprzak, Jakub Szempliński, Łukasz Frączkowski)

16 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 2:3 (Paweł Jurkiewicz, Mateusz Osiak)

23 lutego: WKS Mystkówiec Stary (B)

2 marca: GKS Strzegowo (LO)

10 marca: Mazovia Błomino (-)

16 marca: KS Pniewo (B)

24 marca: GUKS Krasnosielc (B)

Orlęta Baboszewo

23/24 lutego: WKS Mystkówiec Stary (B)

2/3 marca: Jutrzenka Unieck (A)

9/10 marca: Sona Nowe Miasto (LO)

16/17 marca: Konopianka Konopki (A)

23 marca: Rywal Ruchna (B)

Orzyc II Chorzele

???

Tamka Dzierzgowo

???

Wkra II Żuromin

???

Wkra Radzanów

???

Żak Szreńsk

2 lutego, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 2:1 (zawodnik testowany, Alan Michalski)

16/17 lutego: Polonia Iłowo (A)

23/24 lutego: Iskra Narzym (A)

2/3 marca: Wkra Radzanów (B)

16 marca: Mławianka Mława (juniorzy)

24 marca: KS Pniewo (B)

Ostrołęka

FC 2012 Różan

???

GKS Andrzejewo

???

GLKS Lelis

???

GUKS Krasnosielc

16 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 0:6

23/24 lutego: Pełta Karniewo (A)

2/3 marca: Bartnik Myszyniec (A)

9/10 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

16/17 marca: Kurpik Kadzidło (A)

23/24 marca: Opia Opinogóra (B)

Iskra Zaręby Kościelne

???

Korona II Ostrołęka

3 lutego, Ostrołęka: Kurpik Kadzidło (A) 2:3 (Jakub Laska, Leszek Galara)

10 lutego, Ostrołęka: Orz Goworowo (B) 3:5 (Bartłomiej Chmielewski, Szymon Kaczyński, Tomasz Lubiak)

17 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 1:3 (Filip Kiernozek)

24 lutego, Ostrołęka: Świt Baranowo (A) - 13.00

3 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

10 marca: GLKS Lelis (B)

17 marca: ŁKS Łomża (juniorzy)

24 marca: FC 2012 Różan (B)

KS Pniewo

17 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 0:3

24 lutego: Orz Goworowo (B)

2 marca: WKS Mystkówiec (B)

10 marca: Olimp Ciechanów (B)

16 marca: Opia Opinogóra (B)

24 marca: Żak Szreńsk (B)

Orz Goworowo

10 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 5:3 (Jakub Zięba 2x, Tomasz Gęsich, Kacper Szwed, Sebastian Godlewski)

17 lutego, Długosiodło: FC 2012 Różan (B) 2:0 (Kacper Szwed, Marek Chełchowski)

24 lutego: KS Pniewo (B)

2/3 marca: APN Ostrołęka (juniorzy)

9/10 marca: Gladiator Słoszewo (B)

16/17 marca: ???

23/24 marca: GLKS Lelis (B)

ULKS Ołdaki

16 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 3:5 (Szymon Brzostek 2x, Damian Szabłowski)

23/24 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A)

2/3 marca: ŁKS Łomża (juniorzy)

9/10 marca: Bartnik Myszyniec (A)

16/17 marca: Świt Baranowo (A)

WKS Mystkówiec Stary

3 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:6 (Dominik Kostruski)

6 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 0:5

17 lutego, Wyszków: Liwia Łochów (B) 7:1 (Dominik Kostruski 2x, Adrian Kanclerz 2x, Przemysław Woźnica, Bartosz Karłowicz, Patryk Paź)

23 lutego: Opia Opinogóra (B)

24 lutego: Orlęta Baboszewo (B)

2 marca: KS Pniewo (B)

9 marca: GKS Pokrzywnica (A)

16 marca: WKS Rząśnik (A)

23 marca: Wkra Radzanów (B)

Wymakracz Długosiodło

2 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:0 (Emil Mostowski)

9 lutego, Długosiodło: Orzeł Sypniewo (A) 5:2 (Michał Laska, Mariusz Witkowski, Emil Mostowski, Piotr Rosiński, Adam Duda)

16 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) 4:3 (Emil Mostowski 2x, Adam Duda, Piotr Rosiński II)

24 lutego: Bartnik Myszyniec (A) - odwołany

3 marca: MKS Małkinia (A)

9 marca: KS Wąsewo (A)

17 marca: Wicher Sadowne (A)

23 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

Płock

Czarni Rempin

???

Huragan Bodzanów

27 stycznia, Bodzanów: Spójnia Mała Wieś (A) 0:3

17 lutego, Bodzanów: Delta Słupno (LO) 1:4 (Bogusław Baumann)

23 lutego: KS Żychlin (B)

2/3 marca: Coco Jambo Warszawa (B)

9/10 marca: Wicher Cieszewo (A)

16/17 marca: Wkra Radzanów (B)

23/24 marca: Orzeł Goleszyn (LO)

30/31 marca: Mazovia Błomino (-)

Lwówianka Lwówek

???

Orkan Sochaczew

???

Relax Miszewo Murowane

???

Sparta Mochowo

23 lutego: Orion Popowo (A)

2/3 marca: Skrwa Łukomie (LO)

9/10 marca: Tłuchowia Tłuchowo (A)

16/17 marca: Czarni Rempin (B)

23/24 marca: ???

Unia II Czermno

???

Zjednoczeni Bulkowo

17 lutego, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 2:3 (Paweł Małkiewicz, Dawid Budek)

2/3 marca: Gladiator Słoszewo (B)

9/10 marca: Polonia Radzanowo (A)

16/17 marca: Skra Drobin (LO)

23/24 marca: GKS Gumino (B)

30/31 marca: Szopen Sanniki (A)

Radom I

Hubal Chlewiska

???

KP Stanisławice

26 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 2:5 (Patryk Starzyk, Dawid Ceglarz)

30 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 0:14

3 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 0:4

10 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (A) 9:4 (Dawid Ceglarz 3x, Mateusz Makuch 2x, Rafał Adamczyk, Filip Walos, Bartłomiej Starzyk, samobójcza)

16 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 0:3

23 lutego: Energia II Kozienice (A)

24 lutego: Hubertus Chomentów (A)

3 marca: Wisła Chotcza (B)

Krępianka Rzeczniów

3 lutego, Puławy: LZS Poniatowa Wieś (A) 5:2 (Damian Stempień, Piotr Czaja, Jakub Ziomek 3x)

10 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 2:1 (Jakub Ziomek 2x)

16 lutego, Starachowice: Juventa Starachowice (juniorzy) 3:4 (Piotr Czaja, Emanuel Chudyba, Maciej Bajon)

23 lutego: Zorza Kowala (A)

2/3 marca: ???

10 marca: Hubertus Chomentów (A)

KS Jastrząb

2 lutego, Brudnów: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 0:7

10 lutego, Brudnów: Zorza Kowala (A) 3:0 (Piotr Droś 2x, Mateusz Figarski)

12 lutego, Kielce: Korona Kielce (juniorzy) 1:13 (Mateusz Figarski)

17 lutego, Jastrząb: WUKS Ruda Wielka (A) 0:3

23 lutego: Radomiak Radom (juniorzy)

2 marca: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (juniorzy)

9 marca: Neptun Końskie (juniorzy)

16 marca: Granat Borki (A)

KS Maków

17 lutego, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 1:10 (Damian Górnik)

23/24 lutego: Sokół Przytyk (A)

16/17 marca: Gracja Tczów (A)

Legion Suskowola

10 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 6:0 (Zbigniew Żyła, Marcin Żyła, Marcin Brodowski, Mateusz Jurczak 2x, samobójcza)

17 lutego, Suskowola: Hubertus Chomentów (A) 8:2 (Mateusz Warchoł 3x, Michał Rolnik 2x, Zbigniew Żyła, Jakub Abramowicz, Rafał Grzybowski)

23/24 lutego: KS Magnuszew (A)

2/3 marca: Plon Garbatka (A) i Wulkan Zakrzew (A)

9/10 marca: Zorza Kowala (A)

LZS Zalesice

???

Postęp Łaziska

17 lutego, Kowala: Zorza Kowala (A) 2:3 (Grzegorz Deja, Przemysław Bocheński)

23/24 lutego: Jaguar Wolanów (B)

3 marca: KS Błotnica Stara (A)

9/10 marca: GKS Belsk Duży (B)

Ruszcovia Borkowice

???

Video Ciepielów

???

Wisła Chotcza

10 lutego, Radom: AS Radomiak Radom (juniorzy) 6:3 (Michał Żeromiński 3x, Piotr Mróz, Łukasz Rutkowski, Robert Tokarski)

17 lutego: Megawat Świerże Górne (A) - odwołany

20 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 2:7 (Robet Szymański, Paweł Okruta)

24 lutego, Puławy: KS Góra Puławska (A) - 10.00

2/3 marca: Wisła Józefów (A)

9/10 lutego: Radomiak Radom (juniorzy)

Wisła Solec

???

WKS Zajezierze

???

Radom II

Blask Odrzywół

16 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 3:4 (Wojciech Matuszczak, Bartłomiej Sułecki, Bartłomiej Rychta)

21 lutego, Mogielnica: SKS Potworów (A) - 18.00

23/24 lutego: Ruszcovia Borkowice (B)

2/3 marca: Młodzik-18 Radom (A)

9/10 marca: RKS Rzeczyca (A)

GKS Belsk Duży

???

GKS Chynów

???

GKS Stromiec

9 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:2 (Michał Jopek)

16 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 4:7 (Michał Jopek 3x, Krystian Machalski)

23 lutego: MKS Wyśmierzyce (A)

9 marca: LKS Promna (IV)

GPSZ Głuchów

10 lutego, Grójec: GKS Belsk Duży (B) 3:2 (Dawid Balcer, Jakub Paszkiewicz, zawodnik testowany)

17 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:9 (Dawid Balcer 3x, zawodnik testowany)

17 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) - odwołany

24 lutego: Grom Prace Małe (B)

3 marca: Kraska Jasieniec (A)

Iskra Zbrosza Duża

10 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 1:3 (Krzysztof Budyta)

17 lutego, Grójec: LKS Wola Chojnata (A) 0:3

20 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 4:10 (Krzysztof Budyta 3x, Jakub Foltyn)

24 lutego: KS Błotnica Stara (A)

3 marca: Grom Prace Małe (B)

10 marca: UKS Tarczyn (B)

Jaguar Wolanów

???

KS II Błotnica Stara

???

KS Lesznowola

3 lutego, Grójec: KS Błotnica (A) 4:7 (Damian Grodzki, Mariusz Brzeziński, Przemysław Studniarek 2x)

10 lutego, Grójec: MKS Wyśmierzyce (A) 2:0 (Przemysław Studniarek 2x)

15 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 5:7 (Przemysław Wójciak, Mariusz Brzeziński, Karol Kołecki, Dawid Pawelski, Łukasz Siwiec)

17 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 9:4 (Bartłomiej Kowalczyk 3x, Karol Kołecki 2x, Przemysław Wójciak 2x, Mariusz Brzeziński, Damian Grodzki)

17 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) - odwołany

24 lutego: GKS Belsk Duży (B)

26 lutego: Mogielanka Mogielnica (A)

2 marca: Grom Prace Małe (B)

10 marca: Kraska Jasieniec (A)

KS Wysokin

???

Sadownik Błędów

???

Tęcza Augustów

???

Zorza Klwów

???

Siedlce

Iskra Kotuń

???

Liwia Łochów

17 lutego, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 1:7 (Patryk Akier)

24 lutego, Jadów: Watra Mrozy (A) - 14.00

2 marca: LKS Ostrówek (A)

8 marca: Błękitni Stoczek Węgrowski (A)

16/17 marca: Tęcza Stanisławów (A)

24 marca: Rywal Ruchna (B)

ŁDK Łosice

3 lutego, Biała Podlaska: Wektra Zbuczyn (LO) 0:7

10 marca: Grodzisk Krzymosze (A)

17 marca: SPLGMP Rogoźnica (A)

24 marca: Polonez Mordy (A)

Niwa Tęczki

???

Nojszewianka Dobre

???

Płomień II Dębe Wielkie

???

Promnik Gończyce

8 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (A) 4:3 (Dawid Kasperczyk 2x, Wojciech Zackiewicz, Bartosz Zackiewicz)

17 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 1:2 (Bartosz Zackiewicz)

23 lutego, Łaskarzew: Promnik Łaskarzew (LO) - 14.00

2/3 marca: Snajper Sośninka (B)

16/17 marca: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A)

23/24 marca: Sęp Żelechów (A)

30/31 marca: Piekiełko Przykwa (B)

Rywal Ruchna

17 lutego, Jadów: Wicher Sadowne (A) 3:0 (Michał Polkowski, Maciej Mieszało, Dominik Polak)

2/3 marca: Victoria Kałuszyn (LO)

9/10 marca: Tęcza Stanisławów (A)

16/17 marca: Olimpia Latowicz (A)

24 marca: Liwia Łochów (B)

31 marca: Korona Jadów (B)

Strzelec Chodów

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Kałuszyn (LO) 4:2 (Tomasz Borkowski 2x, Przemysław Ławecki, Karol Niegowski)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Wektra Zbuczyn (LO) 1:4 (Adrian Ławnik)

24 lutego: Grodzisk Krzymosze (A)

3 marca: Tajfun JarMet Jartypory (LO)

17 marca: Tęcza Korczew (A)

Świt Barcząca

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) 2:1 (Karol Krzyżanowski, Szymon Rońda)

2/3 marca: Tęcza Stanisławów (A)

9 marca: Sokół Kołbiel (B)

16/17 marca: Orzeł Parysów (B)

23/24 marca: GKS Dąbrówka (B)

ULKS Gołąbek

???

Zorza Sterdyń

24 lutego: Kosovia Kosów Lacki (A)

3 marca: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO)

10 marca: Iskra Zaręby Kościelne (B)

17 marca: Błękitni Stoczek Węgrowski (A)

24 marca: Korona Jadów (B)

 

Warszawa I

AKS Zły Warszawa

???

Dąb II Wieliszew

???

Farmacja Tarchomin

23 lutego: MKS Hutnik Warszawa (A)

10 marca: Victoria Zerzeń (A)

24 marca: KS Wesoła (B)

GKS Dąbrówka

9 lutego, Ząbki: City Wilanów (B) 0:0

17 lutego, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 3:5 (Piotr Bielecki 2x, Patryk Stankowski)

24 lutego: KS Wesoła (B)

2/3 marca: Sarmata Warszawa (B)

9/10 marca: AP Brychczy Warszawa (B)

16/17 marca: BUKS Pruszków (B)

23/24 marca: Świt Barcząca (B)

Kamionek Warszawa

16 lutego, Warszawa: UKS Siekierki (A) 2:4 (Łukasz Szydłowski, Damian Starosta)

23/24 lutego: OIRP Warszawa (oldboje)

28 lutego: Drukarz Warszawa (juniorzy)

3 marca: GKS Podolszyn (B)

9/10 marca: UKS Siekierki (A)

17 marca: Inter Warszawa (B)

24 marca: Amigos Warszawa (B)

Korona Jadów

3 lutego: Miedzanka Miedzna (LO) - odwołany

9 lutego, Jadów: GKS Andrzejewo (B) 3:1 (Łukasz Rudnik, Adrian Federczyk 2x)

13 lutego, Jadów: ŁKS Łochów (A) 8:5 (Adam Matejak 4x, Adrian Federczyk 2x, Maciej Kozłowski, Marcin Śliwa)

16 lutego, Jadów: Huragan II Wołomin (A) 4:0 (Adam Matejak 2x, Adrian Federczyk, Maciej Kozłowski)

24 lutego, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) - 16.00

2/3 marca: WKS Rząśnik (A)

9 marca: Wicher Sadowne (A) - 17.00

16 marca: Mazur Radzymin (LO)

23/24 marca: Zorza Sterdyń (B)

30/31 marca: Rywal Ruchna (B)

Mazur II Radzymin

10 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 3:5 (Oskar Kalicki 2x, Damian Kossakowski)

16 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 4:7 (Marcin Szczepanik 2x, Adrian Bielecki, Damian Bieniak)

21 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 3:2 (Oskar Kalicki 2x, Piotr Augustyniak)

24 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) - 9.30

9/10 marca: UKS GOSiR Stare Babice (B)

16/17 marca: Rządza Załubice (A)

Orły Zielonka

24 stycznia, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (B) 6:3 (Mateusz Muszyński 3x, Bartłomiej Kisiel, Marcin Zaremba, samobójcza)

26 stycznia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:7 (samobójcza)

2 lutego, Zielonka: Mazur Radzymin (juniorzy) 5:1 (Tomasz Małek 3x, Łukasz Majewski, samobójcza)

9 lutegom, Zielonka: Błyskawica Warszawa (juniorzy) 10:3 (Tomasz Małek 3x, Cezary Żaboklicki 2x, Mateusz Muszyński, Kamil Bereda, Piotr Dudziński, Jan Martynowski, Paweł Bąbel)

13 lutego, Zielonka: Marcovia II Marki (A) 5:3 (Tomasz Małek, Mateusz Muszyński, Paweł Bąbel, Łukasz Majewski, Marcin Zaremba)

16 lutego, Zielonka: UKS ASzWoj Rembertów (B) 6:0 (Tomasz Małek, Kamil Kłopotowski, Rafał Radomski, Mateusz Muszyński, Piotr Dudziński, Paweł Bąbel)

23 lutego: Rządza Załubice (A)

2 marca: FC Lesznowola (A)

10 marca: SRS Zamienie (B)

16 marca: Victoria II Sulejówek (LO)

23 marca: KS Glinianka (B)

Sokół II Serock

???

Wicher II Kobyłka

24 stycznia, Kobyłka: Orły Zielonka (B) 3:6 (Michał Antol, Kamil Boguszewski, Maciej Pietrzak)

Wisła Zakroczym

???

Warszawa II

City Wilanów

9 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 0:0

10 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 0:3

17 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 4:1 (Piotr Kacprowicz, Mateusz Stepnowski, Szymon Sadowski, Marcin Wiśniewski)

24 lutego: Inter Warszawa (B)

3 marca: Jedność Warszawa (B)

17 marca: Amigos Warszawa (B)

Grom Prace Małe

???

Korona Góra Kalwaria

10 lutego, Piaseczno: Przyszłość Włochy (LO) 2:2 (Krystian Dudzicki, zawodnik testowany)

16 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 0:0

23/24 lutego: ???

2/3 marca: Bór Regut (A)

8 marca: KS Teresin (LO)

10 marca: KS Wesoła (B)

16/17 marca: ???

23/24 marca: ???

KS Glinianka

24 stycznia, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 2:4 (Marcin Wiekiera 2x)

7 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 3:4 (Marcin Wiekiera 2x, Wojciech Ekert)

10 lutego, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 1:4 (Damian Żurawski)

16 lutego, Otwock: CKS Celestynów (A) 2:2 (Artur Kałaska, Wasyl Dumiak)

23 lutego: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

28 lutego: Sokół Kołbiel (B)

3 marca: KS Wesoła (B)

10 marca: AKS Zły Warszawa (B)

16/17 marca: Błyskawica Warszawa (A)

23 marca: Orły Zielonka (B)

KS Sobienie Jeziory

25 stycznia, Miętne: Amur Wilga (LO) 2:4 (Mateusz Dominiczak 2x)

10 lutego, Puznówka: KS Puznówka (A) 3:1 (Mateusz Dominiczak 2x, Sebastian Wójcik)

19 lutego, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 0:1

24 lutego, Karczew: Mazur Karczew (juniorzy) - 11.00

2/3 marca: ???

9/10 marca: ???

16 marca: CKS Celestynów (A)

Orzeł Parysów

???

Perła II Złotokłos

24 lutego: Kraska Jasieniec (A)

10 marca: Naprzód Brwinów (A)

24 marca: AP Brychczy Warszawa (B)

SF Warszawa

???

Snajper Sośninka

???

Sokół Kołbiel

24 stycznia, Kołbiel: KS Glinianka (B) 4:2 (Paweł Budyta 2x, Mateusz Cholewiński, zawodnik testowany)

31 stycznia, Kołbiel: KS Puznówka (A) 5:2 (Bartłomiej Prus 2x, Makos, Patryk Dróżdż, Jakub Michalczyk)

3 lutego, Kołbiel: Amur Wilga (LO) 1:4 (Bartłomiej Prus)

7 lutego, Kołbiel: KS Glinianka (B) 4:3 (Marcin Wasiński 2x, Paweł Wilczek 2x)

14 lutego, Kołbiel: Fenix Siennica (LO) 2:0 (Bartłomiej Prus 2x)

16 lutego, Kołbiel: Wisła Dziecinów (A) 0:6

20 lutego, Kołbiel: PKS Radość (A) 2:2 (Bartłomiej Prus 2x)

26 lutego: Wilga Miastków Kościelny (LO)

2 marca: Olimpia Latowicz (A)

9 marca: Świt Barcząca (B)

16 marca: Iskra Kotuń (B)

23 marca: Jutrzenka Cegłów (A)

SRS Zamienie

???

UKS Tarczyn

???

Warszawa III

Amigos Warszawa

3 marca: AP Brychczy Warszawa (B)

10 marca: Marymont Warszawa (B)

17 marca: City Wilanów (B)

24 marca: Kamionek Warszawa (B)

AP Brychczy Warszawa

17 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (A) 5:3 (Daniel Włodkowski 2x, Bartosz Łysakowski 2x, Kamil Haraburda)

24 lutego: ???

3 marca: Amigos Warszawa (B)

6 marca: KTS Weszło (B)

9/10 marca: GKS Dąbrówka (B)

17 marca: Varsovia Warszawa (juniorzy)

Coco Jambo Warszawa

16 lutego, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 7:4 (Adrian Byleń 2x, Adrian Lewandowski 2x, Aleksander Oksiuta 2x, Radosław Kordowski)

2/3 marca: Bad Boys Zastawie (LO)

GKP Targówek Warszawa

3 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 16:0 (Wojciech Kłak 3x, Mateusz Sokólski 5x, Witold Majewski 2x, Mateusz Podgórski, Paweł Niegowski, Bartosz Czarnecki 3x, Adrian Majewski)

9 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (A) 3:1 (Bartosz Czarnecki, Oleg Lewicki 2x)

16 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 8:1 (Łukasz Kacperski 2x, Mateusz Podgórski 2x, Oleg Lewicki 2x, Wojciech Kłak, Adrian Majewski)

23/24 lutego: Huragan II Wołomin (A)

2/3 marca: Wisła Jabłonna (A)

9/10 marca: BUKS Pruszków (B)

16/17 marca: LKS II Chlebnia (A)

Inter Warszawa

17 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:4 (Mateusz Bąk 2x, Piotr Bujalski 3x)

22 lutego: Józefovia II Józefów (A)

24 lutego: City Wilanów (B)

6 marca: Mazur II Radzymin (B)

10 marca: Jedność Warszawa (B)

13 marca: PKS Radość (A)

17 marca: Kamionek Warszawa (B)

Jedność Warszawa

3 lutego, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 0:16

9 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 3:5 (Norbert Augustowski 2x, Bruno Jasic)

16/17 lutego: KS Konstancin (LO) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (B) 4:5 (Szymon Prześniak, Artur Oszast, Jakub Byczek, zawodnik testowany)

23 lutego: BUKS Pruszków (B)

2 marca: Błyskawica Warszawa (A)

23 marca: Bar Ulubiona ETV Warszawa (-)

KS Wesoła

13 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 4:7 (Rafał Sosnowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Bartłomiej Kuta)

17 lutego, Ząbki: Sokół II Serock (B) 8:1 (Michał Kucharczyk, Bartłomiej Kuta 2x, Paweł Żaboklicki 2x, zawodnik testowany, Konrad Zając)

24 lutego: GKS Dąbrówka (B)

3 marca: KS Glinianka (B)

5/7 marca: Bednarska Warszawa (A)

10 marca: Korona Góra Kalwaria (B)

17 marca: Bór Regut (A)

24 marca: Farmacja Tarchomin (B)

KTS Weszło

26 stycznia, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 3:6 (Łukasz Kominiak, Michał Walętrzak, Daniel Żórawski)

2 lutego, Warszawa: Centrum Radom (LO) 1:3 (Kamil Leśkiewicz)

9 lutego, Warszawa: Bug Wyszków (LO) 0:2

16 lutego, Warszawa: Sportis Łochowo (LO) 2:1 (Michał Walentrzak, Artur Markiewicz)

23 lutego: Naprzód Świbie (B)

2 marca: Orzeł Baniocha (A)

9 marca: PKS Radość (A)

16 marca: Wicher Kobyłka (A)

Marymont Warszawa

23 lutego, Zielonki: Ryś Laski (A) - 14.00

2/3 marca: ???

10 marca: Amigos Warszawa (B)

16/17 marca: ???

23/24 marca: ???

UKS ASzWoj Rembertów

???

UKS GOSiR Stare Babice

???

Warszawa IV

AP II Żyrardów

???

BUKS Pruszków

???

GKS Podolszyn

???

Guzovia Guzów

10 lutego, Kaputy: FC Płochocin (A) 2:1 (Marcin Grajek, Rafał Bartosiewicz)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 7:3 (Marcin Grajek, Norbert Karmusik, Arkadiusz Muller, Łukasz Ludwiak, Radosław Gajaszek, Rafał Bartosiewicz 2x)

23/24 lutego: Tajfun Brochów (A)

2/3 marca: Sokół Budki Piaseckie (B)

9/10 marca: Sokół II Aleksandrów Łódzki (LO)

16/17 marca: Piast Feliksów (A)

KS Blizne

???

KS II Teresin

22 lutego, Milanówek: Orzeł Kampinos (A) - 20.00

9 marca: LKS II Chlebnia (A)

Milan II Milanówek

???

Orion Cegłów

???

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

30 stycznia, Kaputy: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Filip Dziczek)

2 lutego, Kaputy: Partyzant Leszno (juniorzy) 6:1 (Dominik Kwaśniewski 3x, Filip Dziczek 2x, Wojciech Poghosyan)

10 lutego, Kaputy: UKS Ołtarzew (A) 4:1 (Arkadiusz Szalkowski, Filip Dziczek 2x, Adam Rembowski)

17 lutego, Kaputy: Znicz Pruszków (juniorzy) 1:5 (Robert Kurczyński)

24 lutego: FC Płochocin (A)

3 marca: BUKS Pruszków (B)

10 marca: SEMP Ursynów (LO)

Relax Radziwiłłów

17 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 4:2 (Mateusz Piątek 3x, Konrad Koziarski)

22 lutego: AP II Żyrardów (B)

1 marca: UKS Tarczyn (B)

8 marca: Wrzos Międzyborów (A)

15 marca: Józefowianka Józefów (A)

Sarmata Warszawa

???

Sokół Budki Piaseckie

???

UKS Łady

???