Strefa trenera

 

"Dołącz do Mazura Radzymin ⚽

Poszukujemy trenerów do grup dziecięco-młodzieżowych.
Koniecznie z doświadczeniem i ważną licencją MZPN.
Zgłoszenia prosimy przesyłać w prywatnej wiadomości na naszym fanpagu.
Serdecznie zapraszamy! ⚽

#MazurRadzymin"

*     *     *

Dąb II poszukuje sparingpartnerów w terminach 04.02, 11.02, 25.02 (mecze o godzinie 10:00 w Legionowie, boisko ze sztuczną nawierzchnią). Koszty: goście opłacają sędziego

Możliwe również wyjazdowe sparingi w terminach: 27.01, 04.03, 11.03

*     *    *

"Jozefowianka Józefów, poszukuje sparingpartnera na termin 20 stycznia (mecz w Zielonkach). Klub poszukuje także doświadczonych zawodników z wyższych lig z ambicjami i charakterem do współtworzenia projektu o nazwie Józefowianka. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt . 

Tel. 692-034-268."

Cytat tygodnia

 

"Obiektywnie patrząc na tamtą sytuację, to naprawdę trzeba było być dużym samolubem, żeby nie dostrzec partnerów i nie zagrać do Mariusza Lewandowskiego, który stał kilkanaście metrów bliżej bramki."

Jacek Krzynówek w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego o golu na 2:2 w meczu Portugalia - Polska w 2007 roku

Transfery - zima 2017

Polecane strony

M Gol

IV liga
Południe

Błonianka Błonie

27 stycznia: Pelikan II Łowicz (IV)

31 stycznia: Znicz Pruszków (CLJ)

3 lutego: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV)

10 lutego: Unia Warszawa (LO) i KS Raszyn (LO) - trójmecz

17 lutego: MKS Ciechanów (IV)

24 lutego: Hutnik Warszawa (LO)

3 marca: Unia Skierniewice (IV)

10 marca: Piast Piastów (LO)

Broń Radom

27 stycznia: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

3 lutego: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III)

10 lutego: Unia Skierniewice (IV)

14 lutego: Zamłynie Radom (LO)

17 lutego: Korona Ostrołęka (IV)

24 lutego: Lublinianka Lublin (IV)

3 marca: Widzew Łódź (III)

10 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

Drogowiec Jedlińsk

27 stycznia: Zamłynie Radom (LO)

3/4 lutego: Stal Niewiadów (IV)

10/11 lutego: Ceramika Opoczno (IV)

18 lutego: Energia Kozienice (IV)

24/25 lutego: Powiślak Końskowola (IV)

1 marca: Centrum Radom (LO)

3/4 marca: KS Warka (LO)

Energia Kozienice

27 stycznia: Jodła Jedlnia-Letniska (LO)

3 lutego: Oskar Przysucha (IV)

10 lutego: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III)

14 lutego: Centrum Radom (LO)

17 lutego: Wisła Puławy (II)

18 lutego: Drogowiec Jedlińsk (IV)

21 lutego: Radomiak Radom (II)

24 lutego: Polonia Warszawa (CLJ)

28 lutego: Pilica Białobrzegi (IV)

3 marca: Legion Głowaczów (LO)

7 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowski (A)

10 marca: Powiślak Końskowola (IV)

LKS Promna

???

Mazur Karczew

27 stycznia: KS Warka (LO)

3 lutego: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

7 lutego: Ursus Warszawa (III)

10 lutego: Victoria Sulejówek (III)

17 lutego: Legia Warszawa (CLJ)

21 lutego: Victoria II Sulejówek (LO)

24 lutego: Drukarz Warszawa (IV)

3 marca: Huragan Wołomin (IV)

10 marca: Dolcan Ząbki (IV)

MKS Piaseczno 

20 stycznia, Piaseczno: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) - 11.00

27 stycznia: Wilga Garwolin (IV)

3 lutego: Drukarz Warszawa (IV)

10 lutego: Legia Warszawa (CLJ)

17 lutego: KS Warka (LO)

24 lutego: Bug Wyszków (IV)

25 lutego: Unia Warszawa (LO)

3 marca: Polonia Warszawa (CLJ)

Mszczonowianka Mszczonów

20 stycznia, Płock: Wisła II Płock (IV)

27 stycznia: GKS Bełchatów (II)

3 lutego: Pelikan Łowicz (III)

10 lutego: Radomiak II Radom (LO)

17 lutego: KS Paradyż (IV)

24 lutego: Victoria Sulejówek (III)

3 marca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III)

Naprzód Skórzec

3/4 lutego: Sokół Adamów (IV)

10/11 lutego: Promnik Łaskarzew (LO)

17/18 lutego: Czarni Węgrów (LO)

24/25 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

28 lutego: Pogoń II Siedlce (IV)

3/4 marca: Bug Wyszków (IV)

10/11 marca: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO)

Oskar Przysucha

20 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) - 15.00

27 stycznia: Mazowsze Grójec (LO)

9 lutego: Energia Kozienice (IV)

10 lutego: Granat Skarżysko-Kamienna (LO)

17 lutego: Ceramika Opoczno (IV)

24 lutego: Radomiak II Radom (LO)

28 lutego: Neptun Końskie (IV)

10 marca: KS Warka (LO)

Perła Złotokłos

27 stycznia: Józefovia Józefów (LO)

3 lutego: Mazowsze Grójec (LO)

10 lutego: KS Warka (LO)

17 lutego: KS Raszyn (LO)

23 lutego: Escola Varsovia (LO)

3 marca: AP Żyrardów (LO)

10 marca: Grom Warszawa (LO)

Pilica Białobrzegi

13 stycznia, Radom: Radomiak Radom (II) 2:1 (Kamil Hernik, Damian Stanisławski)

27 stycznia: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) lub Avia Świdnik (III)

3 lutego: MKS Ciechanów (IV)

10 lutego: Mazowsze Grójec (LO)

14 lutego: Legia II Warszawa (III)

21 lutego: Legionovia Legionowo (II)

24 lutego: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III)

28 lutego: Energia Kozienice (IV)

3/4 marca: Walka Kosów (B)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

20 stycznia, Byczyna: Sokół Aleksandrów Łódzki (III) - 13.00

24 stycznia: Victoria Sulejówek (III)

27 stycznia: Broń Radom (IV)

3 lutego: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III)

7 lutego: Zjednoczeni Stryków (IV)

10 lutego: Pelikan Łowicz (III)

17 lutego: Huragan Wołomin (IV)

21 lutego: Ursus Warszawa (III)

24 lutego: Dolcan Ząbki (IV)

3 marca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV)

10 marca: KS Łomianki (IV)

Sparta Jazgarzew

13 stycznia: Escola Varsovia (CLJ) 3:2 (Olaf Kubat, Bartosz Orłowski, Karol Szelągowicz)

20 stycznia, Miętne: Wilga Garwolin (IV) - 13.30

27 stycznia: Drukarz Warszawa (IV)

3 lutego: Dolcan Ząbki (IV)

10 lutego: Ursus Warszawa (III)

17 lutego: Victoria II Sulejówek (LO)

24 lutego: Mazowsze Grójec (LO)

3 marca: Victoria Sulejówek (III)

Wilga Garwolin

20 stycznia, Miętne: Sparta Jazgarzew (IV) - 13.30

27 stycznia: MKS Piaseczno (IV)

3 lutego: Chełmianka Chełm (III)

10 lutego: Huragan Wołomin (IV)

17 lutego: Proch Pionki (LO)

24 lutego: KS Raszyn (LO)

3 marca: Mazowsze Grójec (LO)

10 marca: Hutnik Huta Czechy (LO)

Znicz II Pruszków

???

 

Północ

Błękitni Raciąż

???

Bug Wyszków

20 stycznia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

27 stycznia: Unia Warszawa (LO)

3 lutego: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

10 lutego: Płomień Dębe Wielkie (LO)

24 lutego: MKS Piaseczno (IV)

3 marca: Naprzód Skórzec (IV)

10 marca: Bóbr Tłuszcz (LO)

Dolcan Ząbki

???

Drukarz Warszawa

27 stycznia: Sparta Jazgarzew (IV)

3 lutego: MKS Piaseczno (IV)

10 lutego: Marcovia Marki (LO)

17 lutego: Ursus Warszawa (III)

24 lutego: Mazur Karczew (IV)

3 marca: Victoria Sulejówek (III)

10 marca: Unia Warszawa (LO)

Huragan Wołomin

10 lutego: ???

17 lutego: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

21 lutego: Marcovia Marki (LO)

24 lutego: Znicz II Pruszków (IV)

3 marca: Mazur Karczew (IV)

10 marca: Mazowsze Grójec (LO)

17 marca: ???

Korona Ostrołęka

20 stycznia: Olimpia Zambrów (III)

27 stycznia: Warmia Grajewo (IV)

3 lutego: ŁKS Łomża (III)

10 lutego: MKS Ełk (III)

14 lutego: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III)

17 lutego: Broń Radom (IV)

18 lutego: KS CK Troszyn (LO)

24 lutego: Ursus Warszawa (III)

3 marca: KS Wasilków (IV)

10 marca: ???

KS Łomianki

27 stycznia: Znicz II Pruszków (IV)

3 lutego: Escola Varsovia (LO)

10 lutego: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) i Legionovia II Legionowo (A)

17 lutego: Hutnik Warszawa (LO) i Polonia Warszawa (CLJ)

24 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) i Okęcie Warszawa (A)

3 marca: Unia Warszawa (LO)

10 marca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Fenix Siennica (LO) 3:1 (Jewhen Romanow, Rafał Słowik, Michał Bondara)

20 stycznia, Lublin: Lublinianka Lublin (IV) - 13.00

27 stycznia: Pilica Białobrzegi (IV)

3 lutego: Mazur Karczew (IV)

10 lutego: Podlasie Biała Podlaska (III)

14 lutego: Powiślak Końskowola (IV)

17 lutego: Józefovia Józefów (LO)

24 lutego: Lewart Lubartów (IV)

3 marca: ŁKS Łomża (III)

10 marca: Broń Radom (IV)

Mazur Gostynin

3 lutego: Kasztelan Sierp (LO)

10 lutego: Wisła Płock (CLJ)

17 lutego: Pelikan II Łowicz (IV)

22 lutego: GKS Baruchowo (LO)

24 lutego: Kujawiak Kowal (IV)

3 marca: Lider Włocławek (IV)

10 marca: Lubienianka Lubień Kujawski (LO)

MKS Ciechanów

27 stycznia: Kryształ Glinojeck (A)

3 lutego: Huragan Morąg (III)

7 lutego: MKS Przasnysz (IV)

10 lutego: Wkra Żuromin (LO)

24 lutego: Lech Rypin (IV)

3 marca: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

10 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO)

MKS Przasnysz

20 stycznia: Huragan Morąg (III)

28 stycznia: Sokół Ostróda (III)

31 stycznia: ŁKS Łomża (III)

3 lutego: MKS Ciechanów (IV)

10 lutego: Błękitni Raciąż (IV)

14 lutego: Kryształ Glinojeck (A)

17 lutego: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

24 lutego: Victoria Sulejówek (III)

3 marca: Wkra Żuromin (LO)

10 marca: Mazowsze Jednorożec (LO)

Mławianka Mława

???

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

27 stycznia: Escola Varsovia (LO)

3 lutego: Błonianka Błonie (IV)

10 lutego: KS Łomianki (IV)

17 lutego: SEMP Warszawa (LO)

24 lutego: Pelikan II Łowicz

28 lutego: Naprzód Stare Babice (LO)

3 marca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

Pogoń II Siedlce

20 stycznia, Siedlce: Rozwój Warszawa (A) - 14.30

4 lutego: Orlęta Łuków (LO)

11 lutego: ???

18 lutego: Sokół Adamów (IV)

24 lutego: ŁKS Łomża (III)

28 lutego: Naprzód Skórzec (IV)

3 marca: Czarni Węgrów (LO)

7 marca: Wektra Zbuczyn (LO)

10 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO)

Wisła II Płock

20 stycznia, Płock: Mszczonowianka Mszczonów (IV)

27 stycznia: Lider Włocławek (IV)

3 lutego: Pelikan Łowicz (III)

10 lutego: Kujawianka Izbica Kujawska (IV)

14 lutego: Lech Rypin (IV)

17 lutego: Wkra Żuromin (LO)

24 lutego: Włocłavia Włocławek (LO)

28 lutego: Kasztelan Sierpc (LO)

3 marca: KS Kutno (IV)

10 marca: Escola Varsovia (LO)

Liga Okręgowa
Ciechanów-Ostrołęka
GKS Strzegowo

???

Iskra Krasne

10 lutego: Orzeł Sypniewo (A)

17 lutego: Orzyc Chorzele (LO)

25 lutego: Korona Ostrołęka (IV)

3 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

7 marca: Omulew Wielbark (LO)

Korona Szydłowo

???

KS CK Troszyn

27 stycznia: Korona II Ostrołęka (B)

3 lutego: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

10 lutego: Orzyc Chorzele (LO)

17 lutego: Korona Ostrołęka (IV)

24 lutego: Orzeł Kolno (IV)

3 marca: Korona Szydłowo (LO)

10 marca: Narew Ostrołęka (B)

Makowianka Maków Mazowiecki

???

Mazowsze Jednorożec

17/18 lutego: GUKS Krasnosielc (B)

24/25 lutego: Bartnik Myszyniec (A)

3/4 marca: Omulew Wielbark (LO)

10 marca: MKS Przasnysz (IV)

11 marca: Kurpik Kadzidło (A)

Nadnarwianka Pułtusk

20 stycznia: Kryształ Glinojeck (A)

27 stycznia: Narew Ostrołęka (B)

3 lutego: Bug Wyszków (IV)

10/11 lutego: ???

14 lutego: Mławianka Mława (IV)

17 lutego: MKS Przasnysz (IV)

24 lutego: Dąb Wieliszew (LO)

3 marca: MKS Ciechanów (IV)

Orzyc Chorzele

???

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

20 stycznia: Bug Wyszków (IV)

3 lutego: KS CK Troszyn (LO)

10 lutego: MKS Małkinia (A)

17 lutego: Sparta Szepietowo (IV)

25 lutego: Czarni Węgrów (LO)

3 marca: KS Wąsewo (A)

18 marca: Wissa Szczuczyn (IV)

Sona Nowe Miasto

27 stycznia: Dąb Wieliszew (LO)

3 lutego: Delta Słupno (LO)

10 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

16 lutego: Skra Drobin (LO)

24 lutego: Korona Karolinowo (A)

3 marca: Świt Staroźreby (LO)

10 marca: Orlęta Baboszewo (B)

Tęcza Ojrzeń

???

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

17/18 lutego: Iskra Narzym (A)

24/25 lutego: Tamka Dzierzgowo (B)

3/4 marca: Boruta Kuczbork (A)

10/11 marca: Start Kozłowo (-)

Wkra Bieżuń

???

Wkra Sochocin

???

Wkra Żuromin

3 lutego: Powiśle Dzierzgoń (IV)

10 lutego: MKS Ciechanów (IV)

17 lutego: Wisła II Płock (IV)

24 lutego: Sparta Brodnica (IV)

3 marca: MKS Przasnysz (IV)

10 marca: Lech Rypin (IV)

Żbik Nasielsk

???

 

Płock

Amator Maszewo

17 lutego: Lubienianka Lubień Kujawski (LO)

24 lutego: Zjednoczeni Bulkowo (B) - sparing niepotwierdzony

3 marca: LTP Lubanie (LO)

10 marca: Olimpia Chąśno (LO)

17 marca: Pogoń Słupia (A)

Błyskawica Lucień

???

Delta Słupno

???

Kasztelan Sierpc

3 lutego: Lech Rypin (IV)

10 lutego: Stoczniowiec Płock (A)

17 lutego: Lider Włocławek (IV)

28 lutego: Wisła II Płock (IV)

10 marca: Sparta Brodnica (IV)

17 marca: Kryształ Glinojeck (A)

Orzeł Goleszyn

???

Skra Drobin

???

Skrwa Łukomie

???

Start Proboszczewice

17 lutego: Zorza Szczawin Kościelny (B)

24 lutego: KS II Kutno (A)

3 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

10 marca: Błękitni Gąbin (A)

17 marca: Wisła Główina-Sobowo (A)

Stegny Wyszogród

???

Świt Staroźreby

???

Unia Czermno

???

Unia Iłów

???

Wicher Cieszewo

???

Zryw Bielsk

???

 

Radom

Centrum Radom

3 lutego: LKS Promna (IV)

8 lutego: Orzeł Wierzbica (LO)

10 lutego: Gryf Policzna (A)

14 lutego: Energia Kozienice (IV)

17 lutego: Lubrzanka Kajetanów (IV)

22 lutego: Polonia Iłża (A)

24 lutego: KS Potworów (A)

1 marca: Drogowiec Jedlińsk (IV)

3 marca: Akcja Jastrzębia (A)

Gracja Tczów

???

Iłżanka Kazanów

???

Jodła Jedlnia-Letnisko

???

KS Warka

27 stycznia: Mazur Karczew (IV)

3 lutego: Laura Chylice (A)

7 lutego: MKS II Piaseczno (A)

10 lutego: Perła Złotokłos (IV)

17 lutego: MKS Piaseczno (IV)

24 lutego: KS Magnuszew (A)

3 marca: Drogowiec Jedlińsk (IV)

10 marca: Oskar Przysucha (IV)

Legion Głowaczów

4 lutego: Zwolenianka Zwoleń (LO)

11 lutego: Akcja Jastrzębia (A)

18 lutego: Energia II Kozienice (A)

21 lutego: Orzeł Wierzbica (LO)

25 lutego: Królewscy Jedlnia (A)

4 marca: Plon Garbatka (A)

11 marca: KS Potworów (A)

Mazowsze Grójec

20 stycznia: Burza Pilawa (A)

27 stycznia: Oskar Przysucha (IV)

3 lutego: Perła Złotokłos (IV)

10 lutego: Pilica Białobrzegi (IV)

17 lutego: Znicz Pruszków (CLJ)

24 lutego: Sparta Jazgarzew (IV)

3 marca: Wilga Garwolin (IV)

10 marca: Huragan Wołomin (IV)

Mogielanka Mogielnica

???

Orzeł Wierzbica

???

Pilica Nowe Miasto

???

Powiślanka Lipsko

20 stycznia, Puławy: Wisła II Puławy (LO) - 12.30

28 stycznia: Klimontowianka Klimontów (LO) - 14.00

3 lutego: Mazowsze Stężyca (A)

11 lutego: Ceramika Opoczno (IV)

17 lutego: Alit Ożarów (IV)

24 lutego: Zawisza Sienno (LO)

10 marca: Kamienna Brody (IV)

Proch Pionki

3 lutego: Powiślak Końskowola (IV)

10 lutego: MKS Ryki (IV)

17 lutego: Wilga Garwolin (IV)

24 lutego: Stal Poniatowa (LO)

3 marca: Wisła II Puławy (LO)

10 marca: Skaryszewianka Skaryszew (LO) i Hubertus Chomentów (A)

Radomiak II Radom

???

Skaryszewianka Skaryszew

???

Szydłowianka Szydłowiec

???

Zamłynie Radom

20 stycznia, Radom: Oskar Przysucha (IV) - 15.00

27 stycznia: Drogowiec Jedlińsk (IV)

10 lutego: Szydłowianka Szydłowiec (LO)

14 lutego: Broń Radom (IV)

17 lutego: Orzeł Wierzbica (LO)

21 lutego: Granat Skarżysko-Kamienna (LO)

24 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

3 marca: Olimpia Wola Załężna (A)

Zawisza Sienno

???

Zwolenianka Zwoleń

27 stycznia: Szydłowianka Szydłowiec (LO)

3 lutego: Legion Głowaczów (LO)

10 lutego: Orzeł Wierzbica (LO)

17 lutego: Zawisza Sienno (LO)

24 lutego: Opolanin Opole Lubelskie (LO)

3 marca: Polonia Iłża (A)

10 marca: Młodzik-18 Radom (A)

 

Siedlce

Czarni Węgrów

???

Fenix Siennica

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:3 (Dariusz Osica)

27 stycznia: Victoria II Sulejówek (LO)

3/4 lutego: Mazur II Karczew (LO)

10/11 lutego: Burza Pilawa (A)

17/18 lutego: Józefovia II Józefów (A)

24/25 lutego: Rozwój Warszawa (A)

3 marca: Victoria Zerzeń (A)

10/11 marca: Amur Wilga (A)

Hutnik Huta Czechy

3 lutego: Okęcie Warszawa (A)

10 lutego: Zryw Sobolew (LO)

17 lutego: Tygrys Huta Mińska (A)

24 lutego: Promnik Łaskarzew (LO)

3 marca: Mazur II Karczew (LO)

10 marca: Wilga Garwolin (IV)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

???

Kolektyw Oleśnica

???

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Burza Pilawa (A) 2:3 (Szymon Staska, Łukasz Bankiewicz)

20 stycznia: Escola Varsovia (LO)

24 stycznia: Tygrys Huta Mińska (A)

27 stycznia: Promnik Łaskarzew (LO)

31 stycznia: Watra Mrozy (LO)

3 lutego: Polonia Warszawa (CLJ)

10 lutego: Tajfun JarMet Jartypory (LO)

24/25 lutego: Naprzód Skórzec (IV)

3 marca: Orlęta Łuków (LO)

Orzeł Unin

???

Płomień Dębe Wielkie

???

Podlasie Sokołów Podlaski

???

Sęp Żelechów

24 stycznia: Promnik Łaskarzew (LO)

27 stycznia: Unia Krzywda (LO)

3 lutego: Amur Wilga (A)

11 lutego: KS Puznówka (A)

17 lutego: Wisła Maciejowice (LO)

25 lutego: Kujawiak Stanin (LO)

4 marca: Amator Rososz-Leopoldów (A)

10 marca: Snajper Sośninka (A)

17 marca: Hutnik Huta Dąbrowa (A)

Tajfun JarMet Jartypory

10 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

17/18 lutego: LKS Ostrówek (A)

24/25 lutego: Liwia Łochów (B)

3/4 marca: ŁKS Łochów (A)

10/11 marca: ???

17/18 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO)

Victoria Kałuszyn

???

Watra Mrozy

24 stycznia: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

27 stycznia: Korona Jadów (B)

3 lutego: Start Otwock (A)

14 lutego: Mazur II Karczew (LO)

17 lutego: Huragan II Wołomin (A)

25 lutego: Wicher Kobyłka (A)

3 marca: Victoria Sulejówek (juniorzy)

10 marca: Józefovia Józefów (LO)

Wektra Zbuczyn

???

Wilga Miastków Kościelny

3/4 lutego: Wisła Maciejowice (LO)

10/11 lutego: Bór Regut (A)

17/18 lutego: Promnik Łaskarzew (LO)

24/25 lutego: Amur Wilga (A)

3/4 marca: Wisła Dziecinów (A)

10/11 marca: Dwernicki Stoczek Łukowski (A)

Zryw Sobolew

21 stycznia: Sęp Żelechów (LO)

27 stycznia: Wisła Maciejowice (LO)

3 lutego: KS Puznówka (A)

10 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO)

18 lutego: KS Sobienie Jeziory (B)

25 lutego: KS Puznówka (A)

4 marca: Amur Wilga (A)

11 marca: MKS Ryki (IV)

 

Warszawa I

Agape Białołęka

???

Błyskawica Warszawa

???

Bóbr Tłuszcz

14 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:9 (Daniel Krasnodębski)

21 stycznia: Orły Zielonka (B)

28 stycznia: Przyszłość Włochy (LO)

3 lutego: Mazur Radzymin (A)

7 lutego: Dolcan Ząbki (juniorzy)

11 lutego: Czarni Węgrów (LO)

18 lutego: Wicher Kobyłka (A)

24 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

3 marca: Pilica Nowe Miasto (LO)

10 marca: Bug Wyszków (IV)

Bug II Wyszków

???

Dąb Wieliszew

20 stycznia: Pełta Karniewo (B)

27 stycznia: Sona Nowe Miasto (LO)

3 lutego: Świt Staroźreby (LO)

10 lutego: Mazur Radzymin (A)

15 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

17 lutego: Błękitni Raciąż (IV)

24 lutego: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

25 lutego: Ursus II Warszawa (LO)

4 marca: Czarni Węgrów (LO)

10 marca: PAF Płońsk (A)

11 marca: Wicher Kobyłka (A)

Escola Varsovia

???

Hutnik Warszawa

10 lutego: Grom Warszawa (LO)

17 lutego: KS Łomianki (IV)

24 lutego: Błonianka Błonie (IV)

3 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO)

10 marca: AP Żyrardów (LO)

Marcovia Marki

28 stycznia: KS Konstancin (LO)

31 stycznia: Przyszłość Włochy (LO)

3 lutego: Victoria II Sulejówek (LO)

3 lutego: Jagiellonia Białystok (CLJ)

7 lutego: Polonia Warszawa (CLJ)

10 lutego: Drukarz Warszawa (IV)

17 lutego: Grom Warszawa (LO)

21 lutego: Huragan Wołomin (IV)

28 lutego: Dolcan Ząbki (IV)

3 marca: Mazur Radzymin (A)

10 marca: MKS II Piaseczno (A)

Mazur II Karczew

20 stycznia: Józefovia Józefów (LO)

27 stycznia: Rozwój Warszawa (A)

3 lutego: Fenix Siennica (LO)

10 lutego: PKS Radość (A)

13 lutego: Watra Mrozy (LO)

17 lutego: Płomień Dębe Wielkie (LO)

24 lutego: KS Konstancin (LO)

3 marca: Hutnik Huta Czechy (LO)

10 marca: Victoria Zerzeń (A)

Olimpia Warszawa

???

Promnik Łaskarzew

20/21 stycznia: Zryw Sobolew (LO)

27 stycznia: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

3 lutego: Józefovia Józefów (LO)

10/11 lutego: Naprzód Skórzec (IV)

17/18 lutego: Wilga Miastków Kościelny (LO)

24/25 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO)

3/4 marca: Sokół Adamów (IV)

10/11 marca: Orzeł Unin (LO)

Sokół Serock

13 marca, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 1:4 (Bartosz Kowalski)

3 lutego: Ursus II Warszawa (LO)

10 lutego: Przyszłość Włochy (LO)

17 lutego: Bug Wyszków (IV)

21 lutego: Grom Warszawa (LO)

3 marca: Wicher Kobyłka (A)

10 marca: Wkra Pomiechówek (A)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

???

Unia Warszawa

???

Victoria II Sulejówek

???

Wisła Maciejowice

???

 

Warszawa II
Błękitni Korytów

4 lutego: Józefowianka Józefów (B)

11 lutego: UKS Tarczyn (B)

18 lutego: Świt Warszawa (A)

25 lutego: UKS Ołtarzew (A)

4 marca: Wrzos Międzyborów (A)

11 marca: Wkra Sochocin (LO)

Grom Warszawa

3 lutego: Varsovia Warszawa (juniorzy)

10 lutego: Hutnik Warszawa (LO)

14 lutego: Olimpia Warszawa (LO)

17 lutego: Marcovia Marki (LO)

21 lutego: Sokół Serock (LO)

24 lutego: Unia Warszawa (LO)

28 lutego: Gwardia Warszawa (A)

3 marca: Agape Białołęka (LO)

7 marca: MKS Hutnik Warszawa (A)

11 marca: Perła Złotokłos (IV)

Józefovia Józefów

20 stycznia: Mazur II Karczew (LO)

27 stycznia: Perła Złotokłos (IV)

31 stycznia: Ursus Warszawa (III)

3 lutego: Promnik Łaskarzew (LO)

10 lutego: Victoria II Sulejówek (LO)

17 lutego: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

21 lutego: Orzeł Unin (LO)

3 marca: Płomień Dębe Wielkie (LO)

10 marca: Watra Mrozy (LO)

KS Konstancin

13 stycznia, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 5:3 (Dominik Bartnik 2x, Piotr Grzelka, Dominik Zieliński 2x)

KS Raszyn

3 lutego: KS Konstancin (LO)

10 lutego: Unia Warszawa (LO)

13 lutego: Błonianka Błonie (IV)

17 lutego: Perła Złotokłos (IV)

24 lutego: Wilga Garwolin (IV)

28 lutego: Okęcie Warszawa (A)

3 marca: Olimpia Warszawa (LO)

10 marca: Victoria II Sulejówek (LO)

KS Teresin

???

LKS Chlebnia

27 stycznia: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

3 lutego: Widok Skierniewice (LO)

10 lutego: GLKS Nadarzyn (A)

17 lutego: AP Żyrardów (LO)

24 lutego: Laura Chylice (A)

3 marca: LKS Osuchów (A)

10 marca: Świt Warszawa (A)

Naprzód Brwinów

???

Naprzód Stare Babice

???

Piast Piastów

27/28 stycznia: ???

3 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

10 lutego: Milan Milanówek (A)

17 lutego: LKS Osuchów (A)

24 lutego: Naprzód Brwinów (LO)

2 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

10 marca: Błonianka Błonie (IV)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

???

Przyszłość Włochy

???

SEMP Warszawa

???

Sparta II Jazgarzew

???

Ursus II Warszawa

4 lutego: Sokół Serock (LO)

11 lutego: Agape Białołęka (LO)

18 lutego: Okęcie Warszawa (A)

25 lutego: Dąb Wieliszew (LO)

4 marca: Naprzód Brwinów (LO)

11 marca: Olimpia Warszawa (LO)

AP Żyrardów

???

Klasa A
Ciechanów-Ostrołęka
Bartnik Myszyniec

???

Boruta Kuczbork

???

GKS Pokrzywnica

???

Jutrzenka Unieck

???

Konopianka Konopki

???

Korona Karolinowo

10 lutego: Gryf Kownaty Żędowe (B)

17 lutego: Świt Staroźreby (LO)

24 lutego: Sona Nowe Miasto (LO)

3 marca: Wkra Sochocin (LO)

10 marca: GKS Strzegowo (LO)

Kryształ Glinojeck

20 stycznia: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

27 stycznia: MKS Ciechanów (IV)

3 lutego: GKS Strzegowo (LO)

7 lutego: Mławianka Mława (IV)

10 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

14 lutego: MKS Przasnysz (IV)

17 lutego: Żbik Nasielsk (LO)

21 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

24 lutego: Tęcza Ojrzeń (LO)

3 marca: Błękitni Raciąż (IV)

10 marca: Korona Szydłowo (LO)

17 marca: Kasztelan Sierpc (LO)

KS Wąsewo

???

Kurpik Kadzidło

???

Orzeł Sypniewo

???

PAF Płońsk

???

Rzekunianka Rzekuń

???

Świt Baranowo

10/11 lutego: Narew Ostrołęka (B)

17/18 lutego: Omulew Wielbark (LO)

24/25 lutego: ULKS Ołdaki (B)

3/4 marca: Orzeł Sypniewo (A)

10/11 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO)

Żak Szreńsk

???

 

Płock
Błękitni Gąbin

???

GKS Góra

???

Huragan Bodzanów

7 stycznia, Bodzanów: Polonia Radzanowo (A) 4:0 (Krzysztof Zuchora 2x, Michał Zuchora 2x)

10 lutego: Świt Staroźreby (LO)

17 lutego: KS Żychlin (B)

25 lutego: Szopen Sanniki (B)

4 marca: Lider Włocławek (IV)

10/11 marca: Zryw Bielsk (LO)

14 marca: Mazur Gostynin (IV)

17/18 marca: Unia Iłów (LO)

24/25 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Kasztelan Białe Błoto

???

Mazowia Słubice

???

Pogoń Słupia

???

Polonia Radzanowo

7 stycznia, Bodzanów: Huragan Bodzanów (A) 0:4

Spójnia Mała Wieś

???

Stoczniowiec Płock

???

ULKS Ciółkowo

??? 

Wisła Nowy Duninów

???

 
Radom I
Akcja Jastrzębia

???

Energia II Kozienice

???

Gryf Policzna

???

Gryfia Mirów

???

Hubertus Chomentów

???

Iskra Gózd

???

KP Stanisławice

???

Królewscy Jedlnia

27/28 stycznia: Gracja Tczów (LO)

3/4 lutego: Młodzik-18 Radom (A)

10/11 lutego: Sokół Przytyk (A)

17/18 lutego: Radomiak Radom (juniorzy)

24/25 lutego: Legiom Głowaczów (LO)

3/4 marca: KS Potworów (A)

10/11 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

KS Magnuszew

???

Oronka Orońsko

???

Plon Garbatka

???

Polonia Iłża

???

WUKS Ruda Wielka

???

Zorza Kowala

???

Radom II

Jaguar Wolanów

???

Kraska Jasieniec

???

KS Błotnica Stara

???

KS Potworów

???

MKS Wyśmierzyce

???

Młodzik-18 Radom

???

Orzeł Gielniów

???

Powała Taczów

???

Sadownik Błędów

???

SKS Potworów

???

Sokół Przytyk

???

Strażak Wielogóra

???

Zodiak Sucha

???

Siedlce
Grodzisk Krzymosze

???

Jastrząb Żeliszew

???

Jutrzenka Cegłów

???

Kosovia Kosów Lacki

???

LKS Ostrówek

???

Miedzanka Miedzna

???

MKS Małkinia 

28 stycznia: KS Śniadowo (LO)

4 lutego: Korona II Ostrołęka (B)

10 lutego: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

18 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A)

25 lutego: Orlęta Czyżew (LO)

4 marca: Wymakracz Długosiodło (B)

11 marca: KS Wąsewo (A)

17 marca: Iskra Zaręby Kościelne (B)

Nojszewianka Dobre

???

Polonez Mordy

???

Świt Barcząca

??? 

Tęcza Stanisławów

10/11 lutego: Korona Jadów (B)

17/18 lutego: Iskra Kotuń (B)

24/25 lutego: Olimpia Latowicz (B)

3/4 marca: Nojszewianka Dobre (A)

Tygrys Huta Mińska

???

Warszawa I
Huragan II Wołomin

???

Inter Warszawa

???

Korona Warszawa

???

Legion Warszawa

???

Legionovia II Legionowo

???

ŁKS Łochów

???

Marcovia II Marki

???

Mazur Radzymin

3 lutego: Bóbr Tłuszcz (LO)

10 lutego: Dąb Wieliszew (LO)

17 lutego: GKS Dąbrówka (B)

24/25 lutego: Bug II Wyszków (LO)

3 marca: Marcovia Marki (LO)

MKS Hutnik Warszawa

???

SRT Halinów

27/28 stycznia: Świt Barcząca (A)

3/4 lutego: Advit Wiązowna (A)

10/11 lutego: Bug II Wyszków (LO)

15 lutego: Fenix Siennica (LO)

24/25 lutego: Victoria Kałuszyn (LO)

3/4 marca: Kolektyw Oleśnica (LO)

10/11 marca: Watra Mrozy (LO)

 

UKS ASzWoj Rembertów

???

Wicher Kobyłka

14 stycznia, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 9:1 (Hubert Władyka 5x, Emil Duklanowski, Kamil Boratyński, Jan Szulkowski, Mikołaj Brzeski)

20 stycznia: Korona II Ostrołęka (B) - 13.00

20 stycznia: KS Konstancin (LO) - 16.00

23 stycznia: Opolanin Opole Lubelskie (LO)

7 lutego: Victoria II Sulejówek (LO)

11 lutego: Orły Zielonka (B)

13 lutego: Bug Wyszków (IV)

18 lutego: Bóbr Tłuszcz (LO)

25 lutego: Watra Mrozy (LO)

3 marca: Sokół Serock (LO)

11 marca: Dąb Wieliszew (LO)

Wisła Jabłonna

27/28 stycznia: Polonia II Warszawa (A)

3 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

17 lutego: Agape Białołęka (LO)

24/25 lutego: KS II Łomianki (B)

4 marca: Rozwój Warszawa (A)

11 marca: AKS Zły Warszawa (B)

Wkra Pomiechówek

30/31 stycznia: Marymont Warszawa (B)

3 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

10/11 lutego: Żbik Nasielsk (LO)

18 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

24/25 lutego: Błyskawica Warszawa (LO)

3/4 marca: PKS Radość (A)

10/11 marca: Sokół II Serock (B)

 
Warszawa II
Advit Wiązowna

???

Amur Wilga

???

Bór Regut

???

Burza Pilawa

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Denis Dobrowolski, Arkadiusz Kołodziejek, Łukasz Siarkiewicz)

Józefovia II Józefów

???

KS Puznówka 

???

PKS Radość

???

Snajper Sośninka

???

Start Otwock

???

Victoria Zerzeń

3 lutego: Farmacja Tarchomin (B)

10 lutego: Drukarz Warszawa (juniorzy)

17 lutego: Rozwój Warszawa (A)

22 lutego: Józefovia Józefów (LO) lub Józefovia II Józefów (A)

24 lutego: Korona Warszawa (A)

3 marca: Fenix Siennica (LO)

9 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

10 marca: GKP Targówek Warszawa (B)

Vulcan Wólka Mlądzka

???

Wisła Dziecinów

3 lutego: Orzeł Unin (LO)

10 lutego: Józefovianka Józefów (B)

18 lutego: MKS II Piaseczno (A)

24 lutego: Jedność Warszawa (B)

3 marca: Wilga Miastków Kościelny (LO)

10 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

17 marca: Korona Góra Kalwaria (B)

Warszawa III

AMT Anprel Nowa Wieś

???

FC Lesznowola

???

GLKS Nadarzyn

???

Gwardia Warszawa

???

Jedność Żabieniec

???

Laura Chylice

3 lutego: KS Warka (LO)

10 lutego: MKS II Piaseczno (A)

17 lutego: Przyszłość Włochy (LO)

24 lutego: LKS Chlebnia (LO)

3 marca: Orzeł Baniocha (B)

10 marca: Milan Milanówek (A)

MKS II Piaseczno

3 lutego: Jedność Żabieniec (A)

7 lutego: KS Warka (LO)

10 lutego: Laura Chylice (A)

18 lutego: Wisła Dziecinów (A)

21 lutego: SEMP Ursynów (LO)

25 lutego: PKS Radość (A)

3 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

7 lub 17 marca: Orzeł Baniocha (B)

10 marca: Marcovia Marki (LO)

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

3 lutego: AMT Anprel Nowa Wieś (A)

10 lutego: AP Żyrardów (LO)

14 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

24 lutego: Walka Kosów (B)

3 marca: MKS II Piaseczno (A)

7 marca: Energia Kozienice (IV)

10 marca: Wisła Dziecinów (A)

Okęcie Warszawa

3 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO)

10 lutego: Olimpia Warszawa (LO)

14 lutego: Ryś Laski (A)

18 lutego: Ursus II Warszawa (LO)

21 lutego: Błyskawica Warszawa (LO)

24 lutego: KS Łomianki (IV)

28 lutego: KS Raszyn (LO)

3 marca: KS Konstancin (LO)

10 marca: Przyszłość Włochy (LO)

17 marca: Huragan Wołomin (IV)

Rozwój Warszawa

20/21 stycznia: Pogoń II Siedlce (IV)

27/28 stycznia: Mazur II Karczew (LO)

3/4 lutego: KS Teresin (LO)

10/11 lutego: Start Otwock (A)

17/18 lutego: Victoria Zerzeń (A)

24/25 lutego: Fenix Siennica (LO)

3/4 marca: Wisła Jabłonna (A)

10/11 marca: Escola Varsovia (LO)

17/18 marca: ???

Świt Warszawa

???

Tur Jaktorów

???

UKS Siekierki

???

 

Warszawa IV
Błonianka II Błonie

17 lutego: Korona Warszawa (A)

24 lutego: UKS Łady (B)

3 marca: Józefowianka Józefów (B)

10 marca: Partyzant Leszno (A)

17 marca: GLKS Nadarzyn (juniorzy)

FC Płochocin

???

LKS II Chlebnia

???

LKS Osuchów

3 lutego: AP Żyrardów (LO)

10 lutego: KS Teresin (LO)

17 lutego: Piast Piastów (LO)

24 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

3 marca: LKS Chlebnia (LO)

10 marca: Naprzód Brwinów (LO)

Milan Milanówek

3 lutego: Partyzant Leszno (A)

10 lutego: Piast Piastów (LO)

17 lutego: KS Teresin (LO)

24 lutego: FC Lesznowola (A)

3 marca: SEMP Ursynów (LO)

10 marca: Laura Chylice (A)

Orzeł Kampinos

???

Partyzant Leszno

???

Passovia Pass

???

Piast Feliksów

???

Promyk Nowa Sucha

???

Ryś Laski

???

UKS Ołtarzew

???

Wrzos Międzyborów

???

Zaborowianka Zaborów

???

Klasa B
Ciechanów
GKS Gumino

10/11 lutego: Wkra Sochocin (LO)

17/18 lutego: Dąb II Wieliszew (B)

24/25 lutego: Konopianka Konopki (A)

3/4 marca: ULKS Ciółkowo (A)

7 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

10/11 marca: Tęcza Ojrzeń (LO)

17/18 marca: GKS Góra (A)

24/25 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

Gladiator Słoszewo

24/25 lutego: PAF Płońsk (A)

3/4 marca: Jutrzenka Unieck (A)

10/11 marca: Żak Szreńsk (A)

17/18 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Gryf Kownaty Żędowe

???

Opia Opinogóra

???

Orlęta Baboszewo

???

Pełta Karniewo

20 stycznia: Dąb Wieliszew (LO)

11 lutego: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

14 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

24 lutego: GKS Pokrzywnica (A)

4 marca: Konopianka Konopki (A)

18 marca: GUKS Krasnosielc (A)

Sokół Grudusk

???

Tamka Dzierzgowo

???

Wkra II Żuromin

17 lutego: Żak Szreńsk (A)

24 lutego: ???

3 marca: Grot Kowalki (A)

10 marca: Boruta Kuczbork (A)

17 marca: Skrwa Skrwilno (A)

Wkra Radzanów

???

Żbik II Nasielsk

???

 

Ostrołęka

FC 2012 Różan

11 lutego: Bartnik Myszyniec (A)

18 lutego: WKS Mystkówiec Stary (B)

24 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A)

3/4 marca: Żak Szreńsk (A)

10/11 marca: Żbik Nasielsk (LO)

GKS Max Rol Andrzejewo

27/28 stycznia: MKS Małkinia (A)

10/11 lutego: GKS Stawiski (A)

17/18 lutego: Iskra Narew (A)

24/25 lutego: Wymakracz Długosiodło (B)

3/4 marca: Korona Jadów (B)

10/11 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

17/18 marca: KS Sokoły (A)

GUKS Krasnosielc

???

Iskra Zaręby Kościelne

3/4 lutego: WKS Rząśnik (B)

10/11 lutego: Wicher Sadowne (B)

17/18 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A)

24/25 lutego: KS Wąsewo (A)

3/4 marca: GKS Pokrzywnica (A)

10/11 marca: Kosovia Kosów Lacki (A)

17/18 marca: MKS Małkinia (A)

Korona II Ostrołęka

???

Narew Ostrołęka

??? 

Orz Goworowo

???

ULKS Ołdaki

???

WKS Mystkówiec Stary

???

Wymakracz Długosiodło 

???

 

Płock
Orkan Sochaczew

???

Szopen Sanniki

???

Zjednoczeni Bulkowo 

3/4 marca: Orlęta Baboszewo (B)

17/18 marca: Gladiator Słoszewo (B)

24/25 marca: Huragan Bodzanów (A)

 

Zorza Szczawin Kościelny

17/18 lutego: Start Proboszczewice (LO)

24/25 lutego: ULKS Ciółkowo (A)

3/4 marca: Polonia Radzanowo (A)

10/11 marca: Błyskawica Lucień (LO)

17/18 marca: Dąbrowianka Dąbrowice (A)

24/25 marca: Stoczniowiec Płock (A)

31 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

Radom I
Hubal Chlewiska

???

Krępianka Rzeczniów

???

KS Jastrząb

???

KS Maków

???

Legion Suskowola

???

LZS Zalesice

???

Postęp Łaziska

???

Wisła Chotcza

???

Wisła Solec

??? 

WKS Zajezierze

???

Wulkan Zakrzew

???

Radom II
Blask Odrzywół

???

GKS Belsk Duży

???

 
GKS Chynów

???

GKS Stromiec

???

GPSZ Głuchów

???

Iskra Zbrosza Duża

???

KS II Błotnica Stara

???

KS Lesznowola

???

Legion II Głowaczów

11 lutego: Tęcza Augustów (B)

18 lutego: KP Stanisławice (A)

24/25 lutego: KS Warka (juniorzy)

4 marca: Wisła Solec (B)

11 marca: Legion Suskowola (B)

Megawat Świerże Górne

???

Ruszcovia Borkowice

???

Tęcza Augustów

??? 

Zorza Klwów

???

Siedlce
Fenix II Siennica

???

Iskra Kotuń

17/18 lutego: Tęcza Stanisławów (A)

24/25 lutego: Jutrzenka Cegłów (A)

3/4 marca: Orzeł Parysów (B)

10/11 marca: Rywal Ruchna (B)

17/18 marca: Świt Barcząca (A)

Liwia Łochów

???

Niwa Tęczki

???

Olimpia Latowicz

???

Rywal Ruchna

???

ULKS Gołąbek

???

Zryw II Sobolew

???

 

Warszawa I
Dąb II Wieliszew

???

Farmacja Tarchomin

???

GKS Dąbrówka

???

Korona Jadów

27/28 stycznia: Watra Mrozy (LO)

3/4 lutego: Marymont Warszawa (B)

10/11 lutego: Tęcza Stanisławów (A)

17/18 lutego: Bug II Wyszków (LO)

24/25 lutego: Tygrys Huta Mińska (A)

3/4 marca: GKS Andrzejewo (B)

10/11 marca: Wicher Sadowne (B)

Mazur II Radzymin

11 lutego: Inter Warszawa (A)

17 lutego: Bednarska Warszawa (B)

25 lutego: Coco Jambo Warszawa (B)

3 marca: GKP Targówek Warszawa (B)

Orły Zielonka

???

Pogoń Józefów

???

Rządza Załubice

???

Sokół II Serock

???

WKS Rząśnik

3/4 lutego: Iskra Zaręby Kościelne (B)

10/11 lutego: GKS Pokrzywnica (A)

17/18 lutego: Kurpik Kadzidło (A)

24/25 lutego: Wicher Sadowne (B)

17/18 marca: Narew Ostrołęka (B)

Warszawa II
Grom Prace Małe

???

Jeziorka Prażmów

???

Korona Góra Kalwaria
???
KS Glinianka

10 lutego: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

16/17 lutego: Sokół Celestynów (A)

23 lutego: Advit Wiązowna (A)

27/28 lutego: Józefovia II Józefów (A)

3/4 marca: Start Otwock (A)

10/11 marca: Start Otwock (juniorzy)

KS Sobienie Jeziory

???

KS Wesoła 

???

Orzeł Baniocha

???

Orzeł Parysów

???

UKS Tarczyn

???

Walka Kosów

???

 

Warszawa III

AKS Zły Warszawa

???

Amigos Warszawa

???

Coco Jambo Warszawa

???

GKP Targówek Warszawa

???

Iglica Warszawa

 ???

Jedność Warszawa

???

Kamionek Warszawa

???

KS Blizne

???

Marymont Warszawa

???

UKS Łady

???

 

Warszawa IV
Guzovia Guzów

3/4 lutego: ???

10/11 lutego: Zaborowianka Zaborów (A)

17/18 lutego: Pogoń Wiskitki (B)

24/25 lutego: BUKS Pruszków (B)

3/4 marca: LKS II Chlebnia (A)

10/11 marca: Sokół Budki Piaseckie (B)

17/18 marca: Orkan Sochaczew (B)

Józefowianka Józefów

13 stycznia, Zielonki: KS Konstancin (LO) 3:5 (Maciej Mroczkowski 2x, Damian Dymkowski)

20 stycznia: ???

4 lutego: Błękitni Korytów (LO)

10 lutego: Wisła Dziecinów (A)

17 lutego: Zaborowianka Zaborów (A)

24 lutego: Partyzant Leszno (A)

3 marca: Błonianka II Błonie (A)

6 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

KS II Teresin

???

Milan II Milanówek

???

Orion Cegłów

???

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

???

Pogoń Wiskitki

???

Relax Radziwiłłów

10 lutego: Naprzód Brwinów (LO)

17 lutego: UKS Tarczyn (B)

24 lutego: Wrzos Międzyborów (A)

3 marca: Widok Skierniewice (LO)

10 marca: Wrzos Międzyborów (A) i AP II Żyrardów (B) - trójmecz

17 marca: LKS Osuchów (A)

Sokół Budki Piaseckie

???

Tajfun Brochów

??? 

AP II Żyrardów

???