Strefa trenera

 

KS Łomianki poszukuje sparingpartnerów na dwa terminy - 24 lutego oraz 3 marca 2018. 

Czwartoligowiec poszukuje również zawodników do drużyny seniorów - młodych, ambitnych, nie bojących się rywalizacji i chcących się rozwijać.

Kontakt w obydwu sprawach: 601-768-309

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin poszukuje sparingpartnera na termin 20 stycznia. Nie mamy do dyspozycji boiska, poszukiwany rywal A klasa, LO, IV liga z dostępem do sztucznego boiska. Kontakt: 535 495 273

*     *     *

Laura Chylice poszukuje sparingpartnera na 24 lutego, godz. 13:00, sztuczne boisko w Piasecznie. Zainteresowanych proszę o kontakt przez fanpage Laury Chylice lub tel. 784-252-983

*     *     *

Sokół Serock (LO) poszukuje sparingpartnera na dzień 10 lutego. Preferowany przeciwnik z LO lub wyzszej klasy rozgrywkowej.

Godz. i inne szczegóły do ustalenia

*     *     *

"Jozefowianka Józefów, lider B-klasy Grupa IV, poszukuje zawodników do gry w klubie. Klub dobrze rozwijający się i z mocnymi perspektywami zaprasza wszystkich chętnych zawodników. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt . 

Klub poszukuje także sparingpartnera na 13 stycznia (sobota), godz: 16, Zielonki

Tel. 692-034-268."

 

Cytat tygodnia

 

"Jest progres. Rok temu w rundzie jesiennej zdobyliśmy sześć punktów, w tym roku siedem."

Trener Kraski Jasieniec, Konrad Główka, żartobliwie podsumował rundę jesienną w wykonaniu swojego zespołu

Transfery - zima 2017

Polecane strony

M Gol

IV liga
Południe
Błonianka Błonie
22 lipca: Milan Milanówek (A) 11:1 (Dorian Zdanowicz 3x, Daniel Wojnarowski, Kamil Mąka, Dawid Jarczak, Tomasz Sieński, Adrian Schamlewski, Mikołaj Ozimek, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
26 lipca: Partyzant Leszno (A) 6:1 (zawodnik testowany 3x, zawodnik testowany II, Dawid Jarczak 2x)
29 lipca: LKS Chlebnia (LO) 3:2 (Dorian Zdanowicz 2x, zawodnik testowany)
2 sierpnia: Hutnik Warszawa (LO) 2:2 (Dawid Jarczak, Tomasz Sieński)
5 sierpnia: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:5
Broń Radom

15 lipca: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 0:1
19 lipca: Ceramika Opoczno (IV) 4:0 (Przemysław Wicik, samobójcza, Marcin Grunt, Przemysław Nogaj)
22 lipca: Drogowiec Jedlińsk (IV) - odwołany
22 lipca: Zamłynie Radom (LO) 2:1 (Emil Więcek, Kamil Czarnecki)
29 lipca: Energia Kozienice (IV) 2:0 (Piotr Nowosielski, Konrad Stańczyk)
2 sierpnia: Lublinianka Lublin (IV) 2:2 (Wiktor Putin 2x)

Drogowiec Jedlińsk

20 lipca: Centrum Radom (LO) 3:0 (Michał Kucharczyk, Michał Bojek, Damian Prus)
26 lipca: Oskar Przysucha (IV) 2:2 (Michał Kucharczyk, Łukasz Pełka)
29 lipca: Stal Niewiadów (IV) 1:2 (Ernest Pawelec)
2 sierpnia: LKS Promna (IV) 5:1 (Damian Prus 2x, Tomasz Janiszewski, Cezary Kubryn, Michał Kucharczyk)
5 sierpnia: Spartakus Daleszyce (III) 0:1

Energia Kozienice

15 lipca: Proch Pionki (LO) 1:1 (Eugeniusz Kołodziejczyk)
20 lipca: Polonia Warszawa (CLJ) 1:1 (Daniel Ciupiński)
22 lipca: Legion Głowaczów (LO) 5:1 (Daniel Ciupiński 2x, Bartłomiej Janiszewski, Andrzej Kalinka, Sebastian Pryciak)
25 lipca: Maccabi Netanja (Izrael) 0:3
27 lipca: Orzeł Wierzbica (LO) - odwołany
29 lipca: Broń Radom (IV) 0:2
2 sierpnia: Powiślak Końskowola (IV) 2:2 (Piotr Czerwiński, Bartłomiej Michalski)
5 sierpnia: Ceramika Opoczno (IV) 2:1 (Daniel Ciupiński 2x)

LKS Promna

19 lipca: Oskar Przysucha (IV) 0:4 
22 lipca: Centrum Radom (LO) 0:3
29 lipca: Orzeł Wierzbica (LO) 1:2 (Kamil Trzaska)
2 sierpnia: Drogowiec Jedlińsk (IV) 1:5 (Maciej Lesisz)
5 sierpnia: KS Warka (LO) 3:2 (Adrian Jaśkiewicz, Kamil Trzaska, Kacper Nowocień)

Mazur Karczew

15 lipca: Dolcan Ząbki (IV) 6:1 (Paweł Bylak, Dominik Staluszka, Maciej Krawczyk, Marcin Raszka, zawodnik testowany, Jakub Piekut)
19 lipca: Znicz Pruszków (CLJ) 3:1 (Michał Trzaskowski, Paweł Bylak, Maciej Krawczyk)
22 lipca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 3:0 (Marcin Raszka, Michał Trzaskowski, Jakub Pasik)
26 lipca: Żyrardowianka Żyrardów (LO) 3:2 (Jakub Pasik, Patryk Dąbkowski, Kamil Gałązka)
29 lipca: Huragan Wołomin (IV) 3:2 (Marcin Raszka, Michał Trzaskowski, Jakub Pasik)
5 sierpnia: Agape Białołęka (LO) 3:0 (Marcin Raszka, Arkadiusz Zalewski 2x)

MKS Piaseczno 

19 lipca: Huragan Wołomin (IV) 1:3 (Łukasz Krupnik)
22 lipca: Korona Ostrołęka (IV) 3:1 (Łukasz Krupnik 2x, Filip Jadacki)
26 lipca: Victoria Sulejówek (III) 1:2 (Dominik Witkowski)
29 lipca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 3:1 (Kamil Matulka, Dominik Witkowski, Łukasz Krupnik)
5 sierpnia: KS Łomianki (IV) 3:1 (Dominik Witkowski 2x, Kamil Matulka)

Mszczonowianka Mszczonów

15 lipca: LKS Chlebnia (LO) 9:0 (Marcin Gregorowicz 3x, Damian Pociech 2x, zawodnik testowany 2x, Łukasz Gołka, zawodnik testowany II)
22 lipca: Żyrardowianka Żyrardów (LO) 5:2 (Marcin Gregorowicz 2x, Piotr Cudny, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
29 lipca: Mazowsze Grójec (LO) 1:0 (Piotr Cudny)
5 sierpnia: Dolcan Ząbki (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

Naprzód Skórzec

15 lipca: Pogoń II Siedlce (IV) 3:2 (Dorian Zając, Jarosław Kisiel, Patryk Sierociuk)
22 lipca: Fenix Siennica (LO) 4:1 (Łukasz Paciorek, Jarosław Kisiel, Dorian Zając, Karol Chojecki)
26 lipca: Promnik Łaskarzew (LO) 3:0 (Piotr Skóra, Dorian Zając, zawodnik testowany)
29 lipca: Wilga Garwolin (IV) 4:3 (Dorian Zając 2x, Piotr Skóra, Jakub Dołęga)
1 sierpnia: Pogoń II Siedlce (IV) 0:4
5 sierpnia: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 7:0 (Jakub Dołęga 2x, Dorian Zając, Radosław Całka, Damian Chłopek, zawodnik testowany, Piotr Skóra)
9 sierpnia: Kolektyw Oleśnica (LO) - odwołany

Oskar Przysucha

19 lipca: LKS Promna (IV) 4:0 (Krystian Kos, Przemysław Śliwiński, Tomasz Bartosiak, Tomasz Zagórski)
22 lipca: Mazowsze Grójec (LO) 4:2 (Przemysław Śliwiński, Mariusz Moskwa, Patryk Gil, Krystian Kos)
26 lipca: Drogowiec Jedlińsk (IV) 2:2 (Tomasz Zagórski, Przemysław Śliwiński)
29 lipca: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 3:0 (Przemysław Śliwiński 2x, Tomasz Bartosiak)
2 sierpnia: Ceramika Opoczno (IV) 4:1 (Tomasz Zagórski, Przemysław Śliwiński, Patryk Czarnota 2x)
5 sierpnia: Neptun Końskie (IV) 7:1 (Przemysław Śliwiński 2x, Tomasz Zagórski 2x, Mariusz Moskwa, zawodnik testowany, Paweł Osiński)

Perła Złotokłos

15 lipca: Mazowsze Grójec (LO) 0:6
22 lipca: KS Raszyn (LO) 3:6 (Adam Piotrowski, Przemysław Iwański, Mateusz Małuj)
26 lipca: Naprzód Brwinów (LO) 2:0 (Wojciech Piotrowski, Bartłomiej Arak)
29 lipca: Pilica Nowe Miasto (LO) - odwołany
6 sierpnia: Escola Varsovia (LO) 1:0 (Przemysław Iwański)

Pilica Białobrzegi
12 lipca: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany
15 lipca: Legia II Warszawa (III) 1:8 (zawodnik testowany)
22 lipca: Ursus Warszawa (III) 1:1 (Piotr Skałbania)
25 lipca: MKS Wyśmierzyce (A) 7:2 (Damian Stanisławski 3x, Konrad Paterek 2x, Hubert Śliwiński, Jerzy Grodecki)
29 lipca: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 2:3 (Damian Stanisławski 2x)
1 sierpnia: Zodiak Sucha (A) 7:0 (Konrad Paterek 2x, Damian Stanisławski 2x, Kamil Hernik, Filip Kacperkiewicz, Piotr Skałbania)
5 sierpnia: KS Paradyż (IV) 3:0 (Damian Stanisławski, Hubert Śliwiński, Konrad Paterek)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 lipca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) - odwołany
22 lipca: Huragan Wołomin (IV) 4:2 (Maciej Pietraszek, Kamil Kamiński 2x, Szymon Leszczyński)
26 lipca: Ursus Warszawa (III) 2:2 (Damian Jaroń, Michał Żółtowski)
29 lipca: Legia II Warszawa (III) 0:5
6 sierpnia: Znicz II Pruszków (IV) 1:1 (Damian Jaroń)
Sparta Jazgarzew
22 lipca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:2 (zawodnik testowany, Konrad Wojtkielewicz)
30 lipca: Victoria II Sulejówek (LO) 4:0 (Bartosz Orłowski 2x, Konrad Rudnicki, zawodnik testowany)
6 sierpnia: Wilga Garwolin (IV) 7:1 (Bartosz Orłowski 2x, Mateusz Keller 2x, Konrad Rudnicki, Jakub Pastusiak, zawodnik testowany)
Wilga Garwolin
22 lipca: Hutnik Huta Czechy (LO) 1:4 (Paweł Pyra)
26 lipca: Agape Białołęka (LO) 3:2 (Paweł Pyra 3x)
29 lipca: Naprzód Skórzec (IV) 3:4 (Michał Kępka, Kamil Zawadka, Jakub Szwed)
2 sierpnia: Huragan Wołomin (IV) 1:3 (Michał Kępka)
6 sierpnia: Sparta Jazgarzew (IV) 1:7 (Sebastian Papiernik)
Znicz II Pruszków
2 sierpnia: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 4:1 (Mikołaj Szymański, Maciej Pieczyński, Olivier Aleksander, Igor Kawczyński)
6 sierpnia: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 1:1 (Mikołaj Szymański)

Północ
Błękitni Raciąż
Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych.
Bug Wyszków
22 lipca: Victoria II Sulejówek (LO) 3:2 (Robert Nogaj, Maciej Bala, Adrian Nikodemski) 
26 lipca: WKS Rząśnik (B) 9:1 (Edgar Dżawakian, Patryk Śleszyński, Adrian Nikodemski, Łukasz Kamiński 3x, Jacek Markowski, zawodnik testowany 2x)
29 lipca: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 2:6 (Maciej Bala, Łukasz Kamiński)
1 sierpnia: Bóbr Tłuszcz (LO) 1:1 (Patryk Śleszyński)
6 sierpnia: Marcovia Marki (LO) 3:2 (Robert Nogaj, Damian Zacharski, Łukasz Kowalczyk)
Bzura Sochaczew
15 lipca: Żyrardowianka Żyrardów (LO) 2:3 (zawodnik testowany 2x)
26 lipca: Górnik Łęczyca (LO) 6:2 (zawodnik testowany 3x, Kamil Bartosiewicz 2x, Kamil Kacprzak)
2 sierpnia: Pelikan II Łowicz (IV) 0:3
Dolcan Ząbki
12 lipca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:4 (Marcin Stańczyk, Patryk Szeliga)
15 lipca: Mazur Karczew (IV) 1:6 (Marcin Stańczyk)
22 lipca: Znicz Pruszków (II) 0:3
26 lipca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1
29 lipca: Victoria Sulejówek (III) 2:4 (Marcin Stańczyk, zawodnik testowany)
29 lipca: Mazur Radzymin (A) 8:2 (Patryk Szeliga 4x, Paweł Barzyc 3x, Gerard Boruń)
5 sierpnia: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:1
9 sierpnia: Wicher Kobyłka (A) 2:0 (Patryk Szeliga 2x)
Drukarz Warszawa
18 lipca: Marcovia Marki (LO) 3:1 (Damian Wojtulewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
22 lipca: KS Łomianki (IV) 0:3
26 lipca: Legia II Warszawa (III) 0:2
29 lipca: Hutnik Warszawa (LO) 2:1 (Damian Wojtulewicz, Jakub Nahorny)
2 sierpnia: Grom Warszawa (LO) 3:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)
2 sierpnia: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2 (zawodnik testowany)
5 sierpnia: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:4 (zawodnik testowany, Sebastian Sobieszczuk)
Huragan Wołomin
19 lipca: MKS Piaseczno (IV) 3:1 (Piotr Petasz, Radosław Dobrzeniecki, Artur Starosz)
22 lipca: Dolcan Ząbki (IV) - odwołany
22 lipca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 2:4 (Piotr Petasz, Igor Jaszczak)
29 lipca: Mazur Karczew (IV) 2:3 (Marcin Figiel 2x)
2 sierpnia: Wilga Garwolin (IV) 3:1 (Michał Zapaśnik, Mikołaj Tokaj, Waldemar Woźniak)
3 sierpnia: Sokół Serock (LO) 1:1 (Piotr Petasz)
Korona Ostrołęka
15 lipca: MKS Ciechanów (IV) 0:0
22 lipca: MKS Piaseczno (IV) 1:3 (Jakub Laska)
22 lipca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:1
26 lipca: ŁKS Łomża (III) 1:2 (Michał Nosek)
29 lipca: Warmia Grajewo (IV) 0:1
30 lipca: Tur Bielsk Podlaski (III) 3:2 (Paweł Kowalkowski 2x, Jakub Laska)
5 sierpnia: Iskra Krasne (LO) - odwołany
5 sierpnia: Polonia Iłowo (LO) - odwołany
KS Łomianki
15 lipca: Znicz Pruszków (CLJ) 2:0 (Adrian Granoszewski, zawodnik testowany)
18 lipca: Legionovia II Legionowo (A) 3:0 (Mateusz Kowalski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
22 lipca: Drukarz Warszawa (IV) 3:0 (Łukasz Barankiewicz 2x, zawodnik testowany)
28 lipca: Piast Piastów (LO) - odwołany
29 lipca: Varsovia Warszawa (juniorzy) 3:1 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Adrian Granoszewski)
5 sierpnia: MKS Piaseczno (IV) 1:3 (Karol Szeliga)
Mazovia Mińsk Mazowiecki
15 lipca: Ruch Wysokie Mazowieckie (IV) 3:1 (Marcin Kacprowicz, Jewhen Romanow, Dawid Matak)
22 lipca: Mazur Karczew (IV) 0:3
26 lipca: Dolcan Ząbki (IV) 1:0 (Jewhen Romanow)
29 lipca: Marcovia Marki (LO) 8:0 (Jewhen Romanow, Łukasz Puciłowski 2x, Marcin Kacprowicz, zawodnik testowany 2x, Alan Gańko, Jakub Popławski)
2 sierpnia: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (Jakub Teodorski, Jakub Zatorski)
5 sierpnia: Błonianka Błonie (IV) 5:0 (Łukasz Puciłowski, Michał Herman, Marcin Siedlecki, Daniel Żurawski, Kacper Smoderek)
Mazur Gostynin
23 lipca: Błyskawica Lucień (LO) 2:1 (Eryk Przybylski, Bartosz Komorowski)
26 lipca: KS Kutno (IV) 2:5 (zawodnik testowany, Michał Matecki)
29 lipca: Kujawiak Kowal (IV) 1:3 (samobójcza)
3 sierpnia: GLKS Baruchowo (LO) 1:1 (Gracjan Sobczak)
5 sierpnia: Wisła II Płock (IV) 0:2
MKS Ciechanów
15 lipca: Korona Ostrołęka (IV) 0:0
19 lipca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:1 (zawodnik testowany, Karol Sokołowski)
22 lipca: Ruch Wysokie Mazowieckie (IV) - odwołany
22 lipca: Iskra Krasne (LO) 2:1 (Mateusz Matusiak, Szymon Janakakos)
28 lipca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:3 (Łukasz Kowalski)
29 lipca: ŁKS Łomża (III) 1:4 (Mateusz Matusiak)
2 sierpnia: Hapoel Petach Tikva (Izrael) 0:2
5 sierpnia: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany
MKS Przasnysz
13 lipca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 6:0 (Artur Gawęda, Dariusz Przebierała, Dominik Lemanek, Damian Grędziński, Maciej Smoliński 2x)
19 lipca: ŁKS Łomża (III) 2:2 (Krzysztof Butryn, Maciej Smoliński)
22 lipca: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 5:1 (Artur Gawęda, Kamil Rutkowski 2x, Dominik Lemanek, Kacper Sawczenko)
28 lipca: Iskra Krasne (LO) 4:1 (Bartłomiej Orłowski 2x, Kamil Rutkowski, Dominik Lemanek)
5 sierpnia: Wkra Żuromin (LO) 4:2 (Artur Gawęda, Dominik Lemanek 3x)
Mławianka Mława
12 lipca: Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie (III) 3:0 (Jakub Wróblewski, Krystian Gosik 2x)
15 lipca: Sokół Ostróda (III) 1:2 (Jakub Wróblewski)
19 lipca: Polonia Iłowo (LO) 5:1 (Michał Pocieżnicki 2x, Daniel Samluk, Jakub Wróblewski, zawodnik testowany)
22 lipca: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:0 (zawodnik testowany 2x, Nazar Litun)
26 lipca: Sparta Brodnica (IV) 1:1 (Krzysztof Dąbkowski)
29 lipca: Olimpia Zambrów (III) 0:4
5 sierpnia: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
22 lipca: Sparta Jazgarzew (IV) 2:2 (Bartosz Kwiatkowski, Paweł Jabłoński)
26 lipca: LKS Chlebnia (LO) 5:1 (Bartosz Piec, Marcin Zawadzki 2x, Dominik Kwiatkowski, Paweł Jabłoński)
29 lipca: Grom Warszawa (LO) 4:2 (Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Jarnicki, zawodnik testowany, Artur Dębiec)
2 sierpnia: Piast Piastów (LO) 6:0 (Tomasz Żebrowski, Marcin Zawadzki, Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Jarnicki, Krzysztof Pikus, Krzysztof Kalbarczyk)
5 sierpnia: Drukarz Warszawa (IV) 4:2 (Artur Dębiec, Paweł Jabłoński, Krzysztof Pikus, zawodnik testowany)
Pogoń II Siedlce
12 lipca: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:4
15 lipca: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:5
15 lipca: Naprzód Skórzec (IV) 2:3 (Dominik Barciak, Piotr Osial)
19 lipca: Watra Mrozy (LO) 0:2
22 lipca: Sokół Adamów (IV) 6:0 (Paweł Łydkowski, Sebastian Krawczyk, Damian Świerblewski 2x, Piotr Marchel, Mateusz Żytko)
26 lipca: FK Lwów (juniorzy, Ukraina) 1:2 (Jan Mruz)
29 lipca: Pogoń Lwów (Ukraina) 0:0
1 sierpnia: Naprzód Skórzec (IV) 4:0 (Dawid Kieplin, Piotr Goś, Paweł Marchel, Paweł Łydkowski)
3 sierpnia: Wektra Zbuczyn (LO) 4:0 (Dominik Barciak, Mateusz Omieciuch, Patryk Skrzypek, Jan Mruz)
5 sierpnia: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 6:0 (Piotr Krawczyk, Dominik Barciak, Paweł Łydkowski, Paweł Marchel, Patryk Skrzypek 2x)
Wisła II Płock
19 lipca: Lech Rypin (IV) 3:4 (Filip Januszczak 2x, Sebastian Graczyk)
22 lipca: KS Kutno (IV) 3:1 (Damian Szczepański 2x, Bartłomiej Machnicki)
29 lipca: SEMP Warszawa (LO) 3:1 (Patryk Szczepański, Emil Szostak, Filip Januszczak)
5 sierpnia: Mazur Gostynin (IV) 2:0 (Jakub Panek, Kamil Nowicki)

Liga Okręgowa
Ciechanów-Ostrołęka
GKS Strzegowo
22 lipca: Konopianka Konopki (A) 1:2 (Kamil Kruszewski)
29 lipca: Opia Opinogóra (B) 9:1 (Kamil Kruszewski 3x, Miłosz Besser 2x, Maciej Warecki 2x, Daniel Gatyński, Maciej Siemianowski)
1 sierpnia: Wkra II Żuromin (B) 4:2 (Maciej Warecki 3x, Miłosz Besser)
6 sierpnia: Tamka Dzierzgowo (B) 5:2 (Kamil Kruszewski 3x, Maciej Warecki, Miłosz Besser)
Iskra Krasne
15 lipca: Mazowsze Jednorożec (LO) 5:1 (Daniel Malinowski 2x, Łukasz Trajer, Adam Niestępski, Robert Konopka)
19 lipca: Kryształ Glinojeck (A) 6:3 (Łukasz Sepczyński 2x, Daniel Malinowski 2x, Patryk Kuligowski, Paweł Michalak)
22 lipca: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany
22 lipca: MKS Ciechanów (IV) 1:2 (Sebastian Szmalc)
26 lipca: Omulew Wielbark (LO) 3:1 (Daniel Malinowski, Rafał Chojnowski, Patryk Kuligowski)
28 lipca: MKS Przasnysz (IV) 1:4 (Rafał Chojnowski)
2 sierpnia: Narew Ostrołęka (B) 4:3 (Bartosz Łączyński 2x, Daniel Malinowski, Patryk Wnuk)
5 sierpnia: Polonia Iłowo (LO) - odwołany
5 sierpnia: Korona Ostrołęka (IV) - odwołany
Korona Szydłowo
21 lipca: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 3:2 (Kacper Małecki, Marcin Rosocha, Piotr Karpiński)
29 lipca: Kryształ Glinojeck (A) 1:3 (Kacper Małecki)
3 sierpnia: Mazowsze Jednorożec (LO) 4:3 (Piotr Karpiński, Mateusz Kowalski, Krzysztof Małecki, Kamil Bartkowski)
8 sierpnia: Tamka Dzierzgowo (B) 10:2 (Piotr Karpiński 2x, Paweł Podlewski 2x, Sebastian Lemanek 2x, Łukasz Palewski, Marcin Kacprzak, Marcin Kućko, Krzysztof Małecki)
KS CK Troszyn
15 lipca: Świt Baranowo (A) 5:1 (Piotr Kamionowski 2x, Łukasz Bałazy, Piotr Bałas, Przemysław Śnietka)
22 lipca: Orzeł Sypniewo (A) 4:4 (Piotr Kamionowski 2x, Łukasz Bałazy, Piotr Dąbrowski)
26 lipca: Rzekunianka Rzekuń (A) 4:3 (Przemysław Śnietka 2x, Piotr Kamionowski, Daniel Chromik)
29/30 lipca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany
29 lipca: Wymakracz Długosiodło (B) 7:1 (Łukasz Bałazy 2x, Piotr Bałas, Konrad Mamiński, Piotr Kubat 3x)
2 sierpnia: ULKS Ołdaki (B) 8:0 (Piotr Kubat 5x, Łukasz Bałazy, Przemysław Śnietka, Piotr Gutowski)
5 sierpnia: Orzeł Kolno (IV) 3:4 (Piotr Kubat, Mateusz Kuliś, Konrad Mamiński)
Makowianka Maków Mazowiecki
13 lipca: MKS Przasnysz (IV) 0:6
22 lipca: Korona Ostrołęka (IV) 1:0 (Krzysztof Pustoła)
28 lipca: MKS Ciechanów (IV) 3:1 (Marcin Ciak, Maciej Traczewski, Patryk Koczara)
5 sierpnia: Hutnik Warszawa (LO) 1:2 (Paweł Dorocki)
Mazowsze Jednorożec
15 lipca: Iskra Krasne (LO) 1:5 (Marcin Wątkowski)
22 lipca: Omulew Wielbark (LO) 5:1 (Bartosz Wilga 2x, Daniel Skała, Gabriel Żabiński, Rafał Krawczyk)
28 lipca: Orzyc Chorzele (LO) 1:1 (Łukasz Bors)
3 sierpnia: Korona Szydłowo (LO) 3:4 (Daniel Skała, Adam Grabowski, Bartosz Antosiak)
Nadnarwianka Pułtusk
15 lipca: Kryształ Glinojeck (A) 3:2 (Jakub Zalewski, samobójcza, Kamil Jagielski I)
19 lipca: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany
22 lipca: MKS Przasnysz (IV) 1:5 (Kamil Jagielski II)
26 lipca: GKS Pokrzywnica (A) 6:1 (Patryk Bartczak, Bartosz Salamon, Kamil Jagielski II, Mateusz Grzela, Kamil Jagielski I 2x)
29 lipca: Bug Wyszków (IV) 6:2 (Patryk Bartczak Bartosz Salamon, Mateusz Woźniak 2c, Kamil Jagielski I, samobójcza)
3 sierpnia: Czarni Węgrów (LO) 7:2 (Jakub Zalewski 3x, Ernest Dobkowski, Piotr Bobowski, Hubert Młynarczyk, Kamil Jagielski I)
5 sierpnia: Mławianka Mława (IV) 2:0 (Kamil Jagielski I, Piotr Bobowski)
Orzyc Chorzele
8 lipca: Kryształ Glinojeck (A) 0:1
16 lipca: Orzeł Sypniewo (A) 2:2 (Damian Suchowiecki, Piotr Piasecki)
22 lipca: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 1:1 (samobójcza)
28 lipca: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:1 (Piotr Piasecki)
3 sierpnia: Kurpik Kadzidło (A) 5:2 (Maciej Wierzbicki, Damian Suchowiecki, Igor Tułowiecki, Kacper Rejs, Marcin Szmalc)
5 sierpnia: Wałpusza Jesionowiec (B) 3:6 (Mariusz Kowalski, Dariusz Bartold, Damian Suchowiecki)
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
15 lipca: Iskra Zaręby Kościelne (B) 6:0 (Marek Żyznowski, Jakub Krakowiak, Daniel Lipski, Kamil Rogalski, Patryk Gromek, Dawid Wilczewski)
19 lipca: Czarni Węgrów (LO) 1:5 (Daniel Lipski)
27 lipca: KS Wąsewo (A) 2:2 (Paweł Korzeb, Dawid Wilczewski)
29 lipca: Iskra Zaręby Kościelne (B) 8:3 (Dawid Wilczewski 2x, Ernest Augustyniak 2x, Robert Wilczewski, Patryk Gromek, Mikołaj Krysiak, Jakub Krakowiak)
5 sierpnia: Warmia Grajewo (IV) 1:2 (Dawid Wilczewski)
Sona Nowe Miasto
15 lipca: GKS Gumino (B) 4:3 (Michał Ernest, Maciej Białorudzki, Rafał Kraszewski, Krzysztof Kowalczyk)
19 lipca: Świt Staroźreby (LO) 3:4 (Michał Elak, Krzysztof Kowalczyk, zawodnik testowany)
22 lipca: Korona Karolinowo (A) 10:0 (Michał Ernest 3x, zawodnik testowany 2x, Szymon Sokołowski 2x, Maciej Białorudzki, Łukasz Młudzikowski, Krzysztof Kowalczyk)
26 lipca: Kryształ Glinojeck (A) 2:6 (Maciej Białorudzki, Arkadiusz Bralski)
29 lipca: Wkra Pomiechówek (A) 2:5 (Michał Ernest, Arkadiusz Bralski)
6 sierpnia: Dąb Wieliszew (LO) 1:6 (Arkadiusz Bralski)
Tęcza Ojrzeń
22 lipca: Mławianka Mława (IV) 0:3 
25 lipca: GKS Gumino (B) 7:0 (Patryk Purzycki, Bartosz Karczewski, Rafał Traczyk, Marcin Tokarski 2x, Damian Wesołowski, Michał Pyrzanowski) 
29 lipca: Skra Drobin (LO) - odwołany
28 lipca: Konopianka Konopki (A) 5:1 (Patryk Purzycki, Bartosz Karczewski 2x, Rafał Traczyk, Michał Świtalski)
4 sierpnia: PAF Płońsk (A) 1:2 (Michał Pyrzanowski)
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
15 lipca: Polonia Iłowo (LO) 0:5
21 lipca: Korona Szydłowo (LO) 2:3 (Krzysztof Deka, Karol Kołakowski)
1 sierpnia: Tamka Dzierzgowo (B) 2:2 (Marcin Dziubiński 2x)
5 sierpnia: Iskra Narzym (A) 5:5 (Marcin Dziubiński 2x, Dawid Sarnowski 2x, Krzysztof Deka)
Wkra Bieżuń
22 lipca: Wkra Radzanów (B) 4:1 (Tomasz Rutecki, Marek Dudek, Daniel Gatyński) 
29 lipca: Kasztelan Białe Błoto (A) 5:3 (Marek Dudek, Tomasz Rutecki, Paweł Baca, zawodnik testowany 2x)
2 sierpnia: Orzeł Goleszyn (LO) 7:2 (Piotr Melchinkiewicz 3x, Tomasz Rutecki, Przemysław Wiśniewski, Paweł Baca)
5 sierpnia: Skrwa Łukomie (LO) 4:1 (Piotr Melchinkiewicz 2x, Przemysław Wiśniewski, Paweł Baca)
Wkra Sochocin
21 lipca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 0:2
30 lipca: Korona Karolinowo (A) 1:1 (Piotr Wypyszyński)
31 lipca: Hapoel Petach Tikva (Izrael) 1:4 (Bartłomiej Okoniewski)
6 sierpnia: Błyskawica Warszawa (LO) 2:4 (Piotr Wypyszyński, Mateusz Żulewski)
Wkra Żuromin
15 lipca: Naprzód Jabłonowo Pomorskie (IV) - odwołany
16 lipca: Wel Lidzbark (A) 2:1 (Bartłomiej Nowacki, Tomasz Kamiński)
22 lipca: Lech Rypin (IV) 5:6 (Mariusz Rutkowski, Bartosz Narewski, Adrian Kural 2x, Bartłomiej Nowacki)
26 lipca: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany
26 lipca: Sokół Radomin (LO) 8:1 (Bartłomiej Nowacki 3x, Adrian Kural 2x, Jarosław Sawicki, Bartosz Narewski)
29 lipca: Powiśle Dzierzgoń (IV) 2:2 (Bartłomiej Nowacki, Bartosz Narewski)
5 sierpnia: MKS Przasnysz (IV) 2:4 (Bartosz Narewski, samobójcza)
Żbik Nasielsk
22 lipca: Dąb Wieliszew (LO) - odwołany
26 lipca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:4 (Mateusz Rutkowski)
29 lipca: Legionovia II Legionowo (A) 0:2
3 sierpnia: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany
4 sierpnia: Kryształ Glinojeck (A) 1:2 (zawodnik testowany)

Płock
Amator Maszewo
26 lipca: Wisła Dobrzyń (LO) - odwołany
1 sierpnia: Mień Lipno (A) 7:2 (Krystian Majchrzak 6x, Piotr Wachaczyk)
3 sierpnia: Kasztelan Białe Błoto (A) 7:1 (Krystian Majchrzak 2x, Robert Leński 3x, Piotr Wachaczyk, Piotr Skierkowski)
5 sierpnia: Olimpia Chąśno (LO) 4:6 (Rafał Sadecki, Bartłomiej Sochalewski, Krystian Majchrzak, Dominik Andrychowicz)
13 sierpnia: KS II Kutno (A)  - odwołany
16 sierpnia: Błękitni Gąbin (A)
Błyskawica Lucień
20 lipca: GKS Baruchowo (LO) 1:5 (Adrian Smakowski)
22/23 lipca: Mazur Gostynin (IV) 1:2 (Dominik Staniszewski)
29 lipca: Unia Czermno (LO) 4:0 (Bartosz Antczak 2x, Jarosław Durka, Maciej Małecki)
6 sierpnia: Świt Staroźreby (LO) 1:1 (samobójcza)
Delta Słupno
29 lipca: Pogoń Słupia (A) 5:1 (Daniel Żołek, Kamil Staniszewski, Kacper Rutkowski 2x, Krzysztof Machowski)
8 sierpnia: Polonia Radzanowo (A) - odwołany
Kasztelan Sierpc
15 lipca: Lech Rypin (IV) 4:5 (Mateusz Biegański, Damian Kotkiewicz, Bartłomiej Śmigrodzki, Maciej Lemanowicz)
22 lipca: Lider Włocławek (IV) 1:1 (Emil Cendlewski)
28 lipca: Zryw Bielsk (LO) 6:2 (Damian Kotkiewicz 2x, Łukasz Betlejewski, Michał Dzięgielewski, Emil Cendlewski, Łukasz Paczkowski)
9 sierpnia: Kryształ Glinojeck (A) 4:1 (Michał Dzięgielewski 2x, Emil Cendlewski, Łukasz Betlejewski)
Orzeł Goleszyn
30 lipca: Wicher Cieszewo (LO) 3:2 (Piotr Borowski, Piotr Welenc, Damian Mórawski)
2 sierpnia: Wkra Bieżuń (LO) 2:7 (Marcin Szczepkowski, Piotr Borowski)
5 sierpnia: Zorza Szczawin Kościelny (B) 3:1 (Piotr Welenc, samobójcza, Marcin Sprycha)
16 sierpnia: Wisła II Płock (IV)
Skra Drobin
26 lipca: Stoczniowiec Płock (A) 4:2 (Bartłomiej Mielczarski, Marcin Kowalski 2x, Daniel Zjadewicz)
29 lipca: Tęcza Ojrzeń (LO) - odwołany
1 sierpnia: Start Proboszczewice (LO) 3:3 (Kamil Tokarski, Szymon Żebrowski, Marcin Kwiatkowski)
4 sierpnia: GKS Gumino (B) - odwołany
9 sierpnia: PAF Płońsk (A) - odwołany
9 sierpnia: Zryw Bielsk (LO) 3:5 (Karol Benkie, Szymon Żebrowski, Hubert Krysztofiak)
Skrwa Łukomie
27 lipca: Start Proboszczewice (LO) 3:8 (Mariusz Beksa, Mariusz Pesta, Bartosz Hoffman)
30 lipca: Wisła Dobrzyń (LO) 0:6
5 sierpnia: Wkra Bieżuń (LO) 1:4 (Piotr Sadowski)
Start Proboszczewice
27 lipca: Skrwa Łukomie (LO) 8:3 (Sebastian Duchewicz 2x, Marcin Mikołajczyk, Piotr Malanowski, Dorian Pilaszewski, Paweł Kurowski 2x, Arkadiusz Majchrzak)
1 sierpnia: Skra Drobin (LO) 3:3 (Przemysław Bońkowski, Sebastian Duchewicz, Arkadiusz Majchrzak)
5 sierpnia: Tłuchovia Tłuchowo (A) 6:3 (Dorian Pilaszewski 2x, Maciej Trepka 2x, Przemysław Bońkowski, Dawid Ziemczyk)
Stegny Wyszogród
30 lipca: Tajfun Brochów (B) 0:3
5 sierpnia: GKS Góra (A) 7:0 (Cezary Ryński, Michał Szymański 2x, Damian Pietrzak, Maciej Bratkowski, Daniel Popiołek)
Świt Staroźreby
19 lipca: Sona Nowe Miasto (LO) 4:3 (Damian Kołeczek 2x, Maciej Sobiesiak 2x)
28 lipca: Dąb Wieliszew (LO) 3:1 (Damian Kołeczek, Mateusz Ziarko, Kamil Kasiura)
6 sierpnia: Błyskawica Lucień (LO) 1:1 (Białek)
Unia Czermno
23 lipca: Polonia Radzanowo (A) 4:0 (Łukasz Woźniak 2x, Damian Sztendor, Krystian Tarka)
29 lipca: Błyskawica Lucień (LO) 0:4
6 sierpnia: Szopen Sanniki (B) 2:0 (Paweł Machała, Kamil Sieciński)
Unia Iłów
29 lipca: Orzeł Nieborów (LO) 0:1
2 sierpnia: Olimpia Chąśno (LO) 1:0 (Tomasz Grzywacz)
8 sierpnia: KS Teresin (LO) 1:5 (Rafał Trakul)
Wicher Cieszewo
25 lipca: Zryw Bielsk (LO) 3:8 (Bogdan Grotkiewicz, Mateusz Dopieralski 2x)
30 lipca: Orzeł Goleszyn (LO) 2:3 (Mateusz Dopieralski 2x)
6 sierpnia: Pogoń Słupia (A) 5:3 (Mateusz Dopieralski 3x, Adam Gozdan 2x)
Zryw Bielsk
25 lipca: Wicher Cieszewo (LO) 8:3 (Filip Orłowski 4x, Kamil Łęcki, Damian Lewandowski, Adrian Wójcik, Bartłomiej Lorenc)
28 lipca: Kasztelan Sierpc (LO) 2:6 (Filip Orłowski, Bartłomiej Lorenc)
6 sierpnia: Spójnia Mała Wieś (A) 2:0 (Adrian Żuchniewicz, Filip Orłowski)
9 sierpnia: Skra Drobin (LO) 5:3 (Filip Orłowski 2x, Jarosław Sulkowski, Krzysztof Przychucki, Krystian Markowski) 

Radom
Centrum Radom 
20 lipca: Drogowiec Jedlińsk (IV) 0:3
22 lipca: LKS Promna (IV) 3:0 (Karol Kasprzyk, Patryk Elertowicz, Mateusz Gryczka)
27 lipca: Jaguar Wolanów (A) 4:1 (Bartłomiej Siwak 3x, zawodnik testowany)
29 lipca: Powała Taczów (A) 5:1 (Oskar Podkowa 3x, Kacper Wnuk 2x)
3 sierpnia: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:1 (Kacper Wnuk)
Gracja Tczów
16 lipca: Hubertus Chomentów (A) 0:2
22 lipca: Iłżanka Kazanów (LO) 5:0 (Artur Karasiński 2x, Krystian Mularski 2x, Łukasz Rutkowski)
Iłżanka Kazanów
22 lipca: Gracja Tczów (LO) 0:5
29 lipca: Polonia Iłża (A) - odwołany
1 sierpnia: Iskra Gózd (A) 2:4 (Paweł Chmielewski 2x)
Jodła Jedlnia-Letnisko
15 lipca: Legion Głowaczów (LO) 0:2
22 lipca: Królewscy Jedlnia (A) 5:3 (Kamil Pysiak 3x, Kamil Czarnecki, Mikołaj Skórnicki)
26 lipca: Sokół Przytyk (A) 7:2 (Bartosz Sobkowiak 3x, Kamil Skowroński 2x, Przemysław Zakrzewski 2x)
29 lipca: Proch Pionki (LO) 0:2
KS Warka
22 lipca: Burza Pilawa (A) 3:2 (Grzegorz Witan, zawodnik testowany, Paweł Pacholski) 
26 lipca: KS Magnuszew (A) 7:1 (zawodnik testowany, Sebastian Ząbkowski 2x, Paweł Pacholski, Bartłomiej Jałocha, samobójcza, Grzegorz Witan)
29 lipca: Królewscy Jedlnia (A) 3:2 (zawodnik testowany, Grzegorz Witan, zawodnik testowany II)
2 sierpnia: Zamłynie Radom (LO) 3:1 (Igor Mińkowski 2x, samobójcza)
5 sierpnia: LKS Promna (IV) 2:3 (Bartłomiej Jałocha 2x)
Legion Głowaczów
15 lipca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:0 (Łukasz Krupa, zawodnik testowany)
19 lipca: Królewscy Jedlnia (A) 4:1 (Tomasz Banach, Jakub Wolski, Łukasz Krupa, Damian Konopka)
22 lipca: Energia Kozienice (IV) 1:5 (Łukasz Krupa)
26 lipca: Proch Pionki (LO) 0:2
29 lipca: KS Magnuszew (A) 2:1 (Damian Konopka, Paweł Śmielak)
Mazowsze Grójec
15 lipca: Perła Złotokłos (IV) 6:0 (Paweł Grodzki, Rafał Sobczak 2x, Jakub Łukasik, Michał Czerepok, Daniel Nojek)
22 lipca: Oskar Przysucha (IV) 2:4 (Rafał Sobczak, Kamil Zieliński)
29 lipca: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:1
1 sierpnia: Radomiak II Radom (LO) 0:2
Mogielanka Mogielnica
22 lipca: MKS Wyśmierzyce (A) 0:3
26 lipca: KS Lesznowola (B) 5:1 (Przemysław Ostrowski 3x, zawodnik testowany, Paweł Jaworski)
29 lipca: Zodiak Sucha (A) 3:1 (Przemysław Ostrowski 2x, Marcin Posłuszny)
Orzeł Wierzbica
22 lipca: Zwolenianka Zwoleń (LO) - odwołany
27 lipca: Energia Kozienice (IV) - odwołany
29 lipca: LKS Promna (IV) 2:1 (Grzegorz Dziurzyński, Damian Grzmil)
3 sierpnia: Powiślanka Lipsko (LO) 6:3 (Damian Grzmil 2x, Piotr Jaworski 2x, Jakub Kosela, Bartosz Ankurowski)
Pilica Nowe Miasto
21 lipca: Gerlach Drzewica (LO) 4:0 (Adam Pędzikowski, Jakub Dworakowski, Piotr Wawrzyńczak 2x)
27 lipca: Blask Odrzywół (B) 6:1 (Mariusz Wawrzyńczak, Hubert Krzemiński, Roman Mazur, Wojciech Lewecki, Piotr Wawrzyńczak, Mateusz Bińkowski)
29 lipca: Perła Złotokłos (IV) - odwołany
3 sierpnia: Białka Biała Rawska (A) 7:0 (Michał Rzepkowski 2x, Daniel Krzanowski, Mariusz Białas, Krystian Stefaniak, Roman Mazur, Bartosz Gulina)
5 sierpnia: GLKS Wołucza (LO) 3:1 (Piotr Wawrzyńczak 2x, Jakub Dworakowski)
9 sierpnia: LKS Radzice (A) 10:2 (Adam Pędzikowski 4x, Hubert Krzemiński, Michał Rzepkowski, Krystian Stefaniak 2x, Mariusz Wawrzyńczak, Wojciech Matuszczak)
Powiślanka Lipsko
22 lipca: Wisła II Puławy (LO) 1:3 (Jakub Cieciura)
29 lipca: Kamienna Brody (LO) 3:2 (Jakub Cieciura, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
3 sierpnia: Orzeł Wierzbica (LO) 3:6 (Marcin Michałek 2x, Karol Zięba) 
Proch Pionki
15 lipca: Energia Kozienice (IV) 1:1 (Erwin Kisiel)
19 lipca: Stal Poniatowa (LO) 2:2 (Meks Siwahla, Kacper Jaroszek)
22 lipca: Powiślak Końskowola (IV) 3:1 (Robert Kowalkowski, samobójcza, Bartosz Kozicki)
26 lipca: Legion Głowaczów (LO) 2:0 (samobójcza, Krzysztof Bańcerowski)
29 lipca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:0 (Andile Nqabeni, Mateusz Szczepański)
Radomiak II Radom
29 lipca: Sokół Przytyk (A) 6:1 ()
1 sierpnia: Mazowsze Grójec (LO) 2:0 (Patryk Winsztal, zawodnik testowany)
Skaryszewianka Skaryszew
15 lipca: KS Maków (B) 5:1 (zawodnik testowany 4x, zawodnik testowany II)
22 lipca: Oronka Orońsko (A) - odwołany
26 lipca: Iskra Gózd (A) 4:3 (Mariusz Błędowski, Dawid Pawelec, Bartłomiej Orczykowski, Michał Bednarek)
1 sierpnia: Zorza Kowala (A) 0:2
Szydłowianka Szydłowiec
15 lipca: Neptun Końskie (IV) 2:3 (Kamil Mosiołek, zawodnik testowany)
21 lipca: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 0:2
25 lipca: Gryfia Mirów (A) 5:1 (Kamil Mosiołek 2x, Jakub Kumoch, Arkadiusz Siwak, zawodnik testowany)
30 lipca: KS Jastrząb (B) 7:0 (Kamil Mosiołek 2x, Dawid Biela, Piotr Chwaliński, Arkadiusz Siwak, Kamil Ziętkowski, Patryk Bilski)
2 sierpnia: Polonia Iłża (A) 3:2 (Jakub Kumoch, Kamil Mosiołek 2x)
Zamłynie Radom
22 lipca: Broń Radom (IV) 1:2 (Mateusz Kubica)
26 lipca: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 3:3 (Mateusz Kubica, Oskar Bawor, Damian Popiel)
29 lipca: Zwolenianka Zwoleń (LO) 2:1 (Albert Pietralski, Wiktor Żurek)
2 sierpnia: KS Warka (LO) 1:3 (Mateusz Kubica)
Zawisza Sienno
16 lipca: Stal Kunów (LO) 5:1 (Przemysław Młynek 2x, Sebastian Klaus, Michał Klaus, Artur Rożek)
23 lipca: Hubertus Chomentów (A) 10:2 (Michał Klaus 2x, Przemysław Młynek 2x, Michał Kutera 2x, Rafał Lasocki, Paweł Pstrąg, Piotr Mazur, zawodnik testowany)
30 lipca: Gracja Tczów (LO) - odwołany
Zwolenianka Zwoleń
22 lipca: Orzeł Wierzbica (LO) - odwołany
29 lipca: Zamłynie Radom (LO) 1:2 (Mateusz Oleśkiewicz)
3 sierpnia: Centrum Radom (LO) 1:1 (Patryk Wójcik)
4 sierpnia: Sokół Przytyk (A) 3:1 (Mateusz Oleśkiewicz, Patryk Wójcik, Adrian Świątek)

Siedlce
Czarni Węgrów
19 lipca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 5:1 (Mateusz Steć 2x, Adrian Wielądek 2x, Łukasz Supleński)
22 lipca: Cresovia Siemiatycze (IV) 2:3 (Radosław Replin, Jakub Dudek)
29 lipca: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:2 (Rafał Komosa 2x, Adrian Wielądek)
2 sierpnia: LKS Ostrówek (A) 2:5 (Mateusz Bartoszewski, Daniel Zieliński)
3 sierpnia: Nadnarwianka Pułtusk (A) 2:7 (Rafał Komosa, Adrian Wielądek)
Fenix Siennica
22 lipca: Naprzód Skórzec (IV) 1:4 (Michał Maciejewski)
26 lipca: Kolektyw Oleśnica (LO) 2:2 (Piotr Markowski, Patryk Waszelewski)
29 lipca: SRT Halinów (A) 2:1 (Michał Maciejewski 2x)
2 sierpnia: Victoria II Sulejówek (LO) 1:3 (Konrad Pawlak)
5 sierpnia: UKS ASzWoj Rembertów (A) - odwołany
Hutnik Huta Czechy
15 lipca: Mazur II Karczew (LO) 1:3 (Kamil Szostak)
22 lipca: Wilga Garwolin (IV) 4:1 (Kamil Szostak 2x, Mateusz Zawadka, Bogdan Głąbicki)
5 sierpnia: Promnik Łaskarzew (LO) 2:2 (Kamil Szostak, Bartłomiej Jedynak)
6 sierpnia: Promnik Gończyce (-) - odwołany
Jabłonianka Jabłonna Lacka
16 lipca: Rywal Ruchna (B) 11:2 ()
4 sierpnia: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 5:3 (Wojciech Grądzki 3x, Igor Tymosiak, Maciej Ołtarzewski)
Kolektyw Oleśnica
26 lipca: Fenix Siennica (LO) 2:2 (Paweł Rucikowski, Adam Pawlak)
30 lipca: Świt Barcząca (A) 6:1 (Kamil Stanisławowski 2x, Krzysztof Karasiński 2x, Wojciech Marko, Adrian Dzięcioł)
1 sierpnia: Polonez Mordy (A) 2:4 (Kamil Stanisławowski, Paweł Rucikowski)
9 sierpnia: Naprzód Skórzec (IV) - odwołany
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
15 lipca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 4:0 (Piotr Parobczyk, Konrad Biesiada, Szymon Staska 2x)
22 lipca: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:1 (samobójcza)
22 lipca: Mazur II Karczew (LO) - odwołany
26 lipca: Burza Pilawa (A) 2:3 (Piotr Parobczyk, Jakub Zatorski)
29 lipca: Tygrys Huta Mińska (A) 5:2 (Jakub Teodorski 2x, Konrad Biesiada, Karol Nojszewski, Jakub Zatorski)
30 lipca: KS Konstancin (LO) - odwołany
3 sierpnia: Tygrys Huta Mińska (A) 3:0 (Mateusz Radzikowski, Jakub Zatorski, Konrad Biesiada)
5 sierpnia: Naprzód Skórzec (IV) 0:7
Orzeł Unin
22 lipca: Promnik Łaskarzew (LO) 4:2 (Krystian Parzyszek, Mariusz Dróżdż, Kamil Michalczyk, Mateusz Gora)
29 lipca: Amur Wilga (LO) 0:5
2 sierpnia: Sokół Adamów (IV) 3:3 (zawodnik testowany, Kacper Kowalski, Mariusz Dróżdż) 
8-10 sierpnia: Tygrys Huta Mińska (A)  - odwołany
Płomień Dębe Wielkie
22 lipca: Józefovia Józefów (LO) 2:3 (Daniel Matwiejczyk 2x)
27 lipca: Mazur II Karczew (LO) 4:3 (Daniel Matwiejczyk 2x, Daniel Głuchowski, samobójcza)
30 lipca: UKS ASzWoj Rembertów (A) 4:7 (Daniel Matwiejczyk, Mateusz Malesa, Bartosz Malesa, zawodnik testowany)
Podlasie Sokołów Podlaski
15 lipca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:4
22 lipca: MKS Mielnik (IV) 3:2 (Michał Adamczuk, Maciej Nowotniak, samobójcza)
29 lipca: Miedzanka Miedzna (A) 3:1 (Kamil Przybyszewski, Karol Horowicz, Piotr Goś)
5 sierpnia: Pogoń II Siedlce (IV) 0:6
Sęp Żelechów
16 lipca: Wisła Dziecinów (A) 3:3 (Wojciech Rybitwa 2x, Albert Stodulski)
23 lipca: Kujawiak Stanin (LO) 1:3 (Piotr Owczarczyk)
30 lipca: KS Puznówka (A) 2:2 (Szymon Słyk, Paweł Mazurek)
5 sierpnia: Snajper Sośninka (A) 4:4 (Paweł Mazurek 2x, Piotr Mądry, Michał Jaworski)
Tajfun JarMet Jartypory
23 lipca: ŁKS Łochów (A) 1:8 (Maurycy Wołynko)
26 lipca: Rywal Ruchna (B) 8:0 (Karol Sobotka 4x, Jarosław Pełka, Sebastian Mieszało, Jakub Bardadyn, Maurycy Wołynko)
29 lipca: Nojszewianka Dobre (A) 1:2 ()
6 sierpnia: LKS Ostrówek (A) 1:2 (Maurycy Wołynko)
Victoria Kałuszyn
23 lipca: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Karol Michalik)
2 sierpnia: Olimpia Latowicz (B) 7:3 (Łukasz Stryczyński 2x, Damian Końca 2x, Kamil Domański 3x) 
Watra Mrozy
15 lipca: Widzew II Łódź (LO) - odwołany
19 lipca: Pogoń II Siedlce (IV) 2:0 (Daniel Serwatka, zawodnik testowany)
22 lipca: Victoria Sulejówek (III) 0:4
30 lipca: ŁKS II Łódź (LO) 1:1 (Daniel Serwatka)
2 sierpnia: Iskra Kotuń (B) 3:0 (Daniel Serwatka, Damian Filipek 2x)
5 sierpnia: Wilga Garwolin (oldboye) 2:2 (Jacek Wronowski, Maciej Żydkiewicz)
Wektra Zbuczyn
19 lipca: Niwa Tęczki (B) 15:1 (Przemysław Prokopiak 5x, Michał Grochowski 3x, Dominik Piekutowski, Wojciech Krasuski, Cezary Anusiewicz, Przemysław Anusiewicz, Kamil Domański, Hubert Borkowski 2x)
23 lipca: Jastrząb Żeliszew (A) 4:2 (Przemysław Prokopiak, Przemysław Jasiński 2x, Hubert Wierzejski)
30 lipca: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 1:4 (samobójcza)
3 sierpnia: Pogoń II Siedlce (IV) 0:4
6 sierpnia: Miedzanka Miedzna (A) 2:3 (Przemysław Jasiński, Bartosz Kot)
Wilga Miastków Kościelny
15 lipca: Amur Wilga (A) - odwołany
22/23 lipca: Promnik Gończyce (-) - odwołany
26 lipca: Amur Wilga (A) 3:4 (zawodnik testowany 3x)
29 lipca: Hutnik Huta Dąbrowa (A) 2:3 (Paweł Cichecki, Paweł Młot)
5 sierpnia: Wisła Maciejowice (LO) 3:4 (samobójcza, samobójcza, Jakub Biedrzycki)
Zryw Sobolew
23 lipca: Wisła Maciejowice (LO) 6:2 (Mateusz Nakonieczny 3x, Michał Wiśnioch 2x, zawodnik testowany)
30 lipca: Promnik Łaskarzew (LO) 5:3 (Mateusz Nakonieczny 5x)
5-7 sierpnia: MKS Ryki (IV) - odwołany 

Warszawa I
Agape Białołęka
19 lipca: KS Teresin 1:2 (Kamil Jankowski)
22 lipca: Przyszłość Włochy (LO) 1:5 (Hubert Kiliś)
26 lipca: Wilga Garwolin (IV) 2:3 (Krzysztof Langowski, Kamil Jankowski)
29 lipca: Józefovia Józefów (LO) - odwołany
29 lipca: PKS Radość (A) 3:3 (Kamil Jankowski, Tomasz Secer, Patryk Wilczewski)
5 sierpnia: Mazur Karczew (IV) 0:3
Błyskawica Warszawa
30 lipca: Legion Warszawa (A) 2:4 (Marcin Chuptyś, Krystian Szularz)
2 sierpnia: Okęcie Warszawa (A) 1:7 (Maciej Jabłoński)
6 sierpnia: Wkra Sochocin (LO) 4:2 (Szymon Gołębiewski 2x, zawodnik testowany 2x)
9 sierpnia: Wicher Kobyłka (A) 2:1 (Szymon Gołębiewski 2x)
Bóbr Tłuszcz
22 lipca: Huragan II Wołomin (A) 0:4
26 lipca: Wicher Kobyłka (A) 3:8 (Adam Matejak, Daniel Krasnodębski, Damian Rakowski)
29 lipca: Czarni Węgrów (LO) 2:3 (Adam Matejak, Daniel Krasnodębski)
1 sierpnia: Bug Wyszków (IV) 1:1 (samobójcza)
5 sierpnia: Huragan II Wołomin (A) 3:6 (Adam Matejak, Sebastian Lewandowski, Mateusz Przybysz)
5 sierpnia: Unia Warszawa (LO) - odwołany
Bug II Wyszków
29 lipca: WKS Rząśnik (B) 5:2 (Dawid Karp, Mateusz Karłowicz, Jacek Markowski, Jan Kopiejewski, Marcin Rosiński)
5 sierpnia: Mazur Radzymin (A) 1:3 (Mateusz Karłowicz)
Dąb Wieliszew
22 lipca: Żbik Nasielsk (LO) - odwołany
27 lipca: Legionovia II Legionowo (A) 2:4 (Rafał Jędrych 2x)
28 lipca: Świt Staroźreby (LO) 1:3 (Rafał Jędrych)
3 sierpnia: Mazur Radzymin (A) 3:1 (Piotr Kalinowski, Marcin Piórkowski, Damian Piekut)
3 sierpnia: Agrykola Warszawa (juniorzy) - odwołany
6 sierpnia: Sona Nowe Miasto (LO) 6:1 (Damian Piekut 3x, Sebastian Ściechowicz, Jakub Łotowski)
Escola Varsovia
22 lipca: Hutnik Warszawa (LO) 1:3 (Hubert Michalik)
26 lipca: Syrena Zbąszynek (IV) 3:4 (Mateusz Mazur, Bartosz Michalik, Zurab Aludauri)
29 lipca: Sprotavia Szprotawa (IV) 3:1 (Jan Bąk, Mateusz Mazur, Konrad Porzeziński)
6 sierpnia: Perła Złotokłos (IV) 0:1
Hutnik Warszawa
13 lipca: Znicz Pruszków (CLJ) 0:1
22 lipca: Escola Varsovia (LO) 3:1 (Paweł Tarnowski, Erwin Nowik 2x)
29 lipca: Drukarz Warszawa (IV) 1:2 (zawodnik testowany)
2 sierpnia: Błonianka Błonie (IV) 2:2 (Erwin Nowik, Damian Pracki)
5 sierpnia: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:1 (Bartosz Drożdżal, zawodnik testowany)
Marcovia Marki
18 lipca: Drukarz Warszawa (IV) 1:3 (Marcin Rojek)
22 lipca: Huragan Wołomin (IV) - odwołany
22 lipca: Błękitni Korytów (LO) 6:5 (Mariusz Rogalski 2x, Adrian Rowicki, zawodnik testowany, Michał Grykałowski 2x)
29 lipca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:8
6 sierpnia: Bug Wyszków (IV) 2:3 (Przemysław Sieczko, Kacper Piekarz)
Mazur II Karczew
15 lipca: Hutnik Huta Czechy (LO) 3:1 (Grzegorz Bielecki, Paweł Chodkiewicz, samobójcza)
22 lipca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany
27 lipca: Płomień Dębe Wielkie (LO) 3:4 (zawodnik testowany, Marcin Wojciechowski 2x)
29 lipca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 8:1 (Maciej Pikiewicz, Grzegorz Bielecki 2x, Marcin Wojciechowski 3x, Adrian Grzanka, Dawid Maszewski)
2 sierpnia: Victoria Zerzeń (A) 3:1 (Wójcik, Maciej Dąbrowski, Szymon Sobczak)
5 sierpnia: Rozwój Warszawa (A) 6:1 (Paweł Trzepałka, Marcin Gędzielewski, Marcin Wojciechowski, Maciej Pikiewicz 2x, Michał Trzaskowski)
Olimpia Warszawa
23 lipca: SEMP Warszawa (LO) 0:4
29 lipca: FC Lesznowola (A) - odwołany
1 sierpnia: Naprzód Stare Babice (LO) 2:0 (Bartosz Lewiński, Michał Kielak)
5 sierpnia: Przyszłość Włochy (LO) 3:2 (Jan Bujak 3x)
9 sierpnia: Okęcie Warszawa (A) 2:2 (Łukasz Skorłutowski, Jan Bujak)
Promnik Łaskarzew
16 lipca: Wisła Maciejowice (LO) 4:4 (Albert Siembora 2x, Adrian Kisiel, Patryk Kisiel)
22 lipca: Orzeł Unin (LO) 2:4 (Marcin Cieśla, Marek Górski)
26 lipca: Naprzód Skórzec (IV) 0:3
30 lipca: Zryw Sobolew (LO) 3:5 (Przemysław Galbarczyk,Marcin Pietryka, Krzysztof Szewczyk)
5 sierpnia: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:2 (zawodnik testowany 2x)
5 sierpnia: Wisła Dziecinów (A) - odwołany
12 sierpnia: Burza Pilawa (A) 1:0 (Przemysław Alot)
Sokół Serock
14 lipca: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Michał Czarnecki)
19 lipca: Naprzód Stare Babice (LO) 9:0 (Bartosz Szydłowski, Krzysztof Szymański 2x, Patryk Olszewski, Krystian Szambelan, Michał Czarnecki, zawodnik testowany, Paweł Calak, Grzegorz Oktaba)
21 lipca: Legia Warszawa (CLJ) 1:7 (Patryk Olszewski)
26 lipca: Grom Warszawa (LO) 2:4 (Michał Czarnecki, Krystian Szambelan)
30 lipca: MKS Małkinia (A) 4:0 (Krystian Szambelan 3x, Patryk Olszewski)
3 sierpnia: Huragan Wołomin (IV) 1:1 (Krystian Szambelan)
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
19 lipca: MKS Ciechanów (IV) 1:2 (Marceli Smardzewski)
21 lipca: Wkra Sochocin (LO) 2:0 (Bartosz Trojnacki, Patryk Drewnowski)

23 lipca: Kryształ Glinojeck (A) 0:0 
26 lipca: Żbik Nasielsk (LO) 4:1 (Marceli Smardzewski 2x, Bartosz Romanowski, Mateusz Śmietański)
29 lipca: Błonianka II Błonie (A) 7:1 (Robert Sotowicz 4x, Mustafa Mekawy 2x, Mateusz Glinicki)
2 sierpnia: Dąb II Wieliszew (B) 2:2 (Marceli Smardzewski, Robert Sotowicz)
5 sierpnia: Legionovia II Legionowo (A) 5:1 (Mustafa Mekawy, Adam Brzyski, Piotr Przygoda, Konstanty Ślęzak 2x)
9 sierpnia: UKS Siekierki (A) 8:4 ()
10 sierpnia: Legionovia Legionowo (juniorzy) 4:0 ()
Unia Warszawa
5 sierpnia: KS Kutno (IV) 1:6 (Alan Raczko)
Victoria II Sulejówek
14 lipca: Sokół Serock (LO) 1:1 (Przemysław Żelazowski)
22 lipca: Bug Wyszków (IV) 2:3 (Mateusz Trąbiński, Sebastian Pękala)
26 lipca: KS Raszyn (LO) 4:4 (Mariusz Boniec 2x, zawodnik testowany, Filip Malesa)
30 lipca: Sparta Jazgarzew (IV) 0:4
2 sierpnia: Fenix Siennica (LO) 3:1 (zawodnik testowany, Mateusz Trąbiński, Filip Malesa)
5 sierpnia: Piast Piastów (LO) 14:0 (Mateusz Trąbiński 4x, Mariusz Boniec 2x, Filip Malesa, Jarosław Olszak 2x, Piotr Kuszewski, Maksymilian Adamczyk, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)
Wisła Maciejowice
16 lipca: Promnik Łaskarzew (LO) 4:4 (Damian Baran, Dariusz Pogoda, Paweł Krogulec, Damian Krupa)
23 lipca: Zryw Sobolew (LO) 2:6 (Dariusz Pogoda, Damian Krupa)
30 lipca: Wisła Dziecinów (A) 5:3 (Rafał Sitnik 2x, Marek Górski 2x, Damian Krupa)
5 sierpnia: Wilga Miastków Kościelny (LO) 4:3 (Michał Choim 2x, Szymon Gazda, Paweł Krogulec)

Warszawa II
Błękitni Korytów
22 lipca: FC Wrocław Academy (A) - odwołany
22 lipca: Marcovia Marki (LO) 5:6 (samobójcza, Radosław Kordowski 2x, Marcin Dębowski 2x)
26 lipca: Rozwój Warszawa (A) 7:2 (Michał Kajetaniak 2x, Marcin Dębowski 2x, Mariusz Więch, Kamil Łojszczyk, Dobiesław Brudko)
29 lipca: KS Raszyn (LO) 5:6 (Dobiesław Brudko, Mariusz Więch, Bartosz Gontarz, Mateusz Odolczyk, Bartosz Więch)
2 sierpnia: Naprzód Brwinów (LO) 2:1 (Radosław Kordowski, Bartosz Gontarz)
6 sierpnia: FC Płochocin (A) 8:2 (Kamil Łojszczyk 4x, Michał Kajetaniak 2x, Cezary Ryszkowski, Grzegorz Łojszczyk)
Grom Warszawa
19 lipca: Gwardia Warszawa (A) 7:1 (Łukasz Warchoł 3x, zawodnik testowany 2x, Dominik Dukalski, Maciej Piech)
22 lipca: MKS Hutnik Warszawa (A) 1:1 (samobójcza)
26 lipca: Sokół Serock (LO) 4:2 (Michał Bruździak, Radosław Wojciechowski, Mateusz Szarpak, zawodnik testowany)
29 lipca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:4 (Radosław Wojciechowski, Konrad Trzęsiara)
2 sierpnia: Drukarz Warszawa (IV) 1:3 (Dominik Dukalski)
5 sierpnia: Józefovia Józefów (LO) 2:2 (Radosław Wojciechowski, Dominik Dukalski)
Józefovia Józefów
19 lipca: Wisła Dziecinów (A) 7:0 (Robert Rokicki, Marcin Makulec 2x, Łukasz Trzaskowski, zawodnik testowany, Robert Auguściński, Maciej Napieraj)
22 lipca: Płomień Dębe Wielkie (LO) 3:2 (Daniel Trzepałka, Norbert Smoliński, Rafał Wargocki)
26 lipca: PKS Radość (A) 2:1 (Maciej Napieraj, Robert Auguściński)
29 lipca: Agape Białołęka (LO) - odwołany
2 sierpnia: Advit Wiązowna (A) 4:1 (Dawid Trzaskowski, Rafał Wargocki, Marcin Makulec 2x)
5 sierpnia: Grom Warszawa (LO) 2:2 (Marcin Makulec 2x)
KS Konstancin
15 lipca: Polonia Warszawa (CLJ) 2:5 (Hubert Skrzypek, Adam Mikołajczak)
22 lipca: FC Lesznowola (A) 11:0 (Hubert Skrzypek 5x, zawodnik testowany 2x, Piotr Barcikowski, Adam Mikołajczak, Dariusz Styczek, Łukasz Zygański)
28 lipca: KS Raszyn (LO) 1:3 (Piotr Barcikowski)
2 sierpnia: Jedność Żabieniec (A) 2:4 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
5 sierpnia: Milan Milanówek (A) 2:2 (Przemysław Chmielewski 2x)
KS Raszyn
22 lipca: Perła Złotokłos (IV) 6:3 (Michał Prażuch 4x, Piotr Zieliński, zawodnik testowany)
26 lipca: Victoria II Sulejówek (LO) 4:4 (michał prazuch, piotr zielinski)
28 lipca: KS Konstancin (LO) 3:1 (Rafał Prażuch, Dawid Pawlak, Michał Prażuch)
29 lipca: Błękitni Korytów (LO) 6:5 (Piotr Zieliński 2x, Dawid Pawlak 2x, Filip Rak, Dominik Wieteska)
5 sierpnia: Legion Warszawa (A) 5:2 (Kamil Iskin, Michał Prażuch, Jakub Pamintasu, Przemysław Kosmala, Adrian Cuch)
KS Teresin
19 lipca: Agape Białołęka (LO) 2:1 (Michał Bargieł 2x)
25 lipca: Orzeł Nieborów (LO) 7:4 (Grzegorz Węsek 2x, Kacper Bargieł, Konrad Kuśmider, Damian Buczyński, Jakub Antczak, Tomasz Oziemblewski)
29 lipca: Pelikan II Łowicz (IV) 1:3 (Tomasz Oziemblewski)
8 sierpnia: Unia Iłów (LO) 5:1 (Michał Bargieł, Marcin Bauman, Kacper Bargieł, Konrad Kuśmider 2x)
LKS Chlebnia
15 lipca: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:9
19 lipca: Pelikan II Łowicz (IV) 1:1 (Radosław Zientek)
22 lipca: LKS Osuchów (A) 1:0 (Piotr Obierak)
26 lipca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (zawodnik testowany)
29 lipca: Błonianka Błonie (IV) 2:3 (Piotr Obierak, Marcin Ejsmint)
5 sierpnia: Okęcie Warszawa (A) 2:2 (Kamil Piórkowski, zawodnik testowany)
Naprzód Brwinów
22 lipca: Błyskawica Warszawa (LO) - odwołany
26 lipca: Perła Złotokłos (IV) 0:2
29 lipca: Żyrardowianka Żyrardów (LO) 2:6 (Jakub Białobrzewski, Robert Duch)
2 sierpnia: Błękitni Korytów (LO) 1:2 (Karol Wylangowski)
5 sierpnia: Ursus II Warszawa (LO) 1:3 (Piotr Bujkowski)
Naprzód Stare Babice
19 lipca: Sokół Serock (LO) 0:9 
28 lipca: Rozwój Warszawa (A) 5:1 (Maciej Szczucki, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Adam Kempa, Mateusz Borczyk)
1 sierpnia: Olimpia Warszawa (LO) 0:2
3 sierpnia: FC Płochocin (A) 11:1 (Maciej Szczucki 3x, Marek Kamiński 2x, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, Adrian Idzikowski, Łukasz Ochocki, Jakub Kowalik)
4 sierpnia: Korona Warszawa (A) - odwołany
8 sierpnia: KS Blizne (B) 10:1 (Maciej Szczucki 3x, Marek Kamiński 3x, zawodnik testowany 2x, Adrian Idzikowski)
Piast Piastów
22 lipca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 6:1 (Bartłomiej Jankiewicz 2x, Radosław Jankiewicz, Kamil Melich, Michał Więcek, Jarosław Tarwacki)
28 lipca: KS Łomianki (IV) - odwołany
2 sierpnia: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:6
5 sierpnia: Victoria II Sulejówek (LO) 0:14
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
22 lipca: Piast Piastów (LO) 1:6 (Marcin Misiak)
26 lipca: LKS II Chlebnia (A) 6:2 (Łukasz Gwardiak 3x, Damian Rybak 2x, Maciej Przybylski)
29 lipca: LKS Osuchów (A) - odwołany
2 sierpnia: Znicz II Pruszków (IV) 1:4 (Damian Rybak)
5 sierpnia: GLKS Nadarzyn (A) 0:6
Przyszłość Włochy
22 lipca: Agape Białołęka (LO) 5:1 (Mateusz Najder 2x, Piotr Stępniewski, Maciej Ćwiąkała, Adam Sypuła)
5 sierpnia: Olimpia Warszawa (LO) 2:3 (Adam Sypuła, Damian Mrozik)
SEMP Warszawa
23 lipca: Olimpia Warszawa (LO) 4:0 (Daniel Ludynia, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Daridi Thameur)
29 lipca: Wisła II Płock (IV) 1:3 (zawodnik testowany)
5 sierpnia: MKS II Piaseczno (A) 5:1 (Kamil Grochowalski, Robert Dębski, Mateusz Kluczyński, Przemysław Piekarz, Daridi Thameur)
Sparta II Jazgarzew
29 lipca: Jedność Żabieniec (A) 8:5 (Filip Lubański 2x, Jewhen Dawydenko 3x, Karol Szymański, Wojciech Gajownik, Łukasz Zając)
5 sierpnia: Laura Chylice (A) 2:15 (Emanuel Woźniak, Wojciech Kromka)
9 sierpnia: Walka Kosów (B) 5:4 (Emanuel Woźniak 2x, Filip Lubański 2x, Karol Matulka)
Ursus II Warszawa
5 sierpnia: Naprzód Brwinów (LO) 3:1 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Dominik Turos)
Żyrardowianka Żyrardów
15 lipca: Bzura Chodaków (IV) 3:2 (zawodnik testowany, Maciej Nalej, Mateusz Tyszkiewicz)
22 lipca: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:5 (Łukasz Pakos, Maciej Nalej)
26 lipca: Mazur Karczew (IV) 2:3 (Jakub Wójcicki, Adrian Łukawski)
29 lipca: Naprzód Brwinów (LO) 6:2 (Jakub Wójcicki, Adrian Łukawski, Marcin Kuran, Przemysław Marusiak, Damian Rakoczy 2x)
4 lipca: Unia Skierniewice (IV) 0:9
5 sierpnia: LKS Osuchów (A) - odwołany

Klasa A
Ciechanów-Ostrołęka
Bartnik Myszyniec
16 lipca: WKS Mystkówiec Stary (B) - odwołany
23 lipca: Orz Goworowo (B) 6:0 (Szymon Kulas 2x, Mateusz Krajza, Paweł Magdaleński, Dominik Kulas, Adam Kobus)
29 lipca: ULKS Ołdaki (B) 8:4 (Maciej Szymański 3x, Adam Kobus 2x, Szymon Kulas 2x, Mateusz Krajza)
6 sierpnia: SKS Szczytno (LO) 4:0 (Piotr Magdaleński, Tomasz Murach, Artur Warych, Maciej Szymański)
12 sierpnia: Narew Ostrołęka (B) 3:4 (Tomasz Murach 2x, Szymon Kulas)
Boruta Kuczbork
29 lipca: Iskra Narzym (A) 3:4 (Rafał Balcerzak, Adam Juszczyk 2x)
5/6 sierpnia: Skrwa Skrwilno (A) - odwołany
6 sierpnia: Polonia Iłowo (LO) 0:11
13 sierpnia: Gryf Kownaty Żędowe (B) 3:2 (Krzysztof Kuskowski 2x, Jakub Stańczak)
GKS Pokrzywnica
26 lipca: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:6 (Krzysztof Andrzejewski)
30 lipca: Wkra Radzanów (B) 3:5 (Kamil Orłowski, Dawid Wichowski, Łukasz Olejnik)
6 sierpnia: Pełta Karniewo (B) 5:0 (Kamil Orłowski, Łukasz Ostaszewski, Dawid Wichowski, Sebastian Kisiel, Rafał Krzyżewski)
9 sierpnia: Orzeł Sypniewo (A) 5:10 ()
Jutrzenka Unieck
22 lipca: GKS Gumino (B) 3:1 (Szymon Wiejski 2x, Paweł Osowski)
29 lipca: Gryf Kownaty Żędowe (B) 2:1 (Paweł Osowski, Szymon Wiejski)
6 sierpnia: Wkra Radzanów (B) 0:5
5/6 sierpnia: Opia Opinogóra (B) - odwołany
12 sierpnia: Gladiator Słoszewo (B) 3:4 ()
Konopianka Konopki
15 lipca: Opia Opinogóra (B) 6:4 (Wojciech Zakrzewski 2x, Daniel Lis, Maciej Grabowski, Gevorg Gevorgyan, Mateusz Nosarzewski) 
22 lipca: GKS Strzegowo (A) 2:1 (Gevorg Gevorgyan, Wojciech Zakrzewski)
29 lipca: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:5 (Daniel Lis) 
28/29 lipca: Tamka Dzierzgowo (B) - odwołany
5 sierpnia: Gryf Kownaty Żędowe (B) 6:4 (Gevorg Gevorgyan 2x, Wojciech Zakrzewski, Horik Galstyan, Jakub Staszczak, Mateusz Pietruś)
14 sierpnia: MKS Ciechanów (IV)
Korona Karolinowo
22 lipca: Sona Nowe Miasto (LO) 0:10 
30 lipca: Wkra Sochocin (LO) 1:1 (Karol Brzeszkiewicz)
6 sierpnia: Huragan Bodzanów (A) 5:3 (Kamil Krawczyk 2x, Maciej Pilśnik, Mateusz Szcześniak, Hubert Bulak)
13 sierpnia: GKS Góra (A)
Kryształ Glinojeck
8 lipca: Orzyc Chorzele (LO) 1:0 (Bartłomiej Derbin)
15 lipca: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 2:3 (Mariusz Kopecki 2x)
19 lipca: Iskra Krasne (LO) 3:6 (Mariusz Kopecki, Bartłomiej Derbin, Kacper Winiecki)
23 lipca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 0:0
26 lipca: Sona Nowe Miasto (LO) 6:2 (Mariusz Kopecki 3x, Łukasz Przybyszewski, Sebastian Czajkowski, Kacper Winiecki)
29 lipca: Korona Szydłowo (LO) 3:1 (Łukasz Przybyszewski, Kacper Winiecki 2x)
4 sierpnia: Żbik Nasielsk (LO) 2:1 (Kacper Winiecki, Sebastian Orzechowski)
9 sierpnia: Kasztelan Sierpc (LO) 1:4 (Konrad Winiecki)
13 sierpnia: Pełta Karniewo (B) 3:3 (Sebastian Orzechowski 2x, Konrad Winiecki)
KS Wąsewo
24 lipca: MKS Małkinia (A) 1:6 (Paweł Murawski)
27 lipca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:2 (Paweł Murawski 2x)
2 sierpnia: Iskra Zaręby Kościelne (B) 3:3 (Jakub Warszawik 2x, Rafał Żukowski)
4 sierpnia: Korona II Ostrołęka (B) 5:2 (Rafał Żukowski 2x, Adrian Waracki, Adam Pałubiński, Jakub Podolak)
11 sierpnia: ULKS Ołdaki (B) 7:2 (Paweł Murawski 3x, Adrian Waracki 3x, Jakub Warszawik)
Kurpik Kadzidło
22 lipca: Orzeł Kolno (IV) 5:4 (Bartosz Kaczyński 2x, Karol Antoszewski, Łukasz Staśkiewicz, samobójcza)
25 lipca: Mazur Pisz (LO) 0:4
29 lipca: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:0 (Jakub Staniszewski 2x, Radosław Szurnicki)
30 lipca: Orz Goworowo (B) 3:4 (Kamil Bacławski, Krystian Danieluk, Maciej Wiśniewski)
2 sierpnia: Orzyc Chorzele (LO) 2:5 (Radosław Szurnicki, Nikodem Grabowski)
6 sierpnia: GUKS Krasnosielc (B) 2:2 (Kacper Szurnicki, Radosław Szurnicki)
Orzeł Sypniewo
16 lipca: Orzyc Chorzele (LO) 2:2 (Paweł Glinka 2x)
22 lipca: KS CK Troszyn (LO) 4:4 (Artur Rawa 2x, Paweł Glinka, Mateusz Turek)
30 lipca: Narew Ostrołęka (B) 2:1 (Artur Rawa, samobójcza)
6 sierpnia: ULKS Ołdaki (B) 4:2 (Damian Prusaczyk, Marcin Gutowski, Paweł Zalewski, Adrian Beczak)
9 sierpnia: GKS Pokrzywnica (A) 10:5 (Artur Rawa 3x, Paweł Glinka 2x, Marcin Gutowski 2x, Michał Sztąberski, Przemysław Kruk, Damian Prusaczyk)
PAF Płońsk
28 lipca: Hapoel Petach Tikva (Izrael) 0:12
29/30 lipca: Kosa Konstancin (juniorzy) - odwołany
4 sierpnia: Tęcza Ojrzeń (LO) 2:1 (Emil Kuciński, samobójcza)
9 sierpnia: Skra Drobin (LO) - odwołany
12 sierpnia: WKS Mystkówiec Stary (B) - odwołany
Rzekunianka Rzekuń
23 lipca: Korona II Ostrołęka (B) 1:1 (Mateusz Gocłowski)
26 lipca: KS CK Troszyn (LO) 3:4 (Arkadiusz Il 2x, Mateusz Gocłowski)
29 lipca: Kurpik Kadzidło (A) 0:3
6 sierpnia: KS Śniadowo (LO) 6:2 (Mateusz Gocłowski, Rafał Płaszczyński, Konrad Sobotka, Kardas, Bartłomiej Jarnutowski 2x)
9 sierpnia: Orz Goworowo (B) 6:0 (Adrian Wołejszo, samobójcza, Konrad Sobotka 2x, Rybicki, samobójcza)
Świt Baranowo
15 lipca: KS CK Troszyn (LO) 1:5 (Karol Dawid)
22 lipca: Mazur Pisz (LO) - odwołany
29 lipca: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:3 (Damian Duszak, Wojciech Gąska)
5 sierpnia: Narew Ostrołęka (B) 3:4 (Marcin Dobrzyński, Damian Duszak 2x)
9 sierpnia: Mazowsze Jednorożec (LO) - odwołany
12 sierpnia: GUKS Krasnosielc (B) 0:4
Żak Szreńsk
29 lipca: Skrwa Skrwilno (A) 1:3 (Daniel Ogrodowczyk)
6 sierpnia: Gladiator Słoszewo (B) 0:9
12 sierpnia: Sokół Grudusk (B) 4:4 (Dawid Pisarkiewicz, Patryk Rutkowski, Kamil Piskorski, Radosław Pisarkiewicz)

Płock
Błękitni Gąbin
29 lipca: Spójnia Mała Wieś (A) 2:1 (zawodnik testowany, Wojciech Górecki)
5 sierpnia: KS II Kutno () 1:7 (zawodnik testowany)
17 sierpnia: ULKS Ciółkowo (A)
GKS Góra
5 sierpnia: Stegny Wyszogród (LO) 0:7 
12/13 sierpnia: Korona Karolinowo (A)
19/20 sierpnia: ???
Huragan Bodzanów
30 lipca: Zjednoczeni Bulkowo (B) 3:3 (Krzysztof Zuchora, Paweł Bąbała, Gabriel Łątka)
6 sierpnia: Korona Karolinowo (A) 3:5 (Hubert Kozioł, Krzysztof Zuchora 2x)
12 sierpnia: Polonia Radzanowo (A) 3:7 (Hubert Kozioł 2x, Radosław Staszewski)
20 sierpnia: Lwówianka Lwówek (B)
Kasztelan Białe Błoto
29 lipca: Wkra Bieżuń (LO) 3:5 (Arkadiusz Szczepański, Dawid Wójcik, Bartosz Szczepański)
3 sierpnia: Amator Maszewo (LO) 1:7 (Hubert Chłopak)
Mazowia Słubice
12 sierpnia: Spójnia Mała Wieś (A) 1:3 ()
Pogoń Słupia
29 lipca: Delta Słupno (LO) 1:5 (samobójcza)
6 sierpnia: Wicher Cieszewo (LO) 3:5 (Jacek Sobczak, Radosław Goc, Jacek Skrobiński)
13 sierpnia: Skra Drobin (juniorzy) 6:2 (Radosław Goc 2x, Jacek Sobczak, Jacek Skrobiński, Bartłomiej Grala 2x)
20 sierpnia: Orkan Lelice (B) - 16.00
Polonia Radzanowo
23 lipca: Unia Czermno (LO) 0:4 
29 lipca: Szopen Sanniki (B) 5:4 (Rafał Bratkowski 2x, Krzysztof Stoparczyk, Konrad Lipski, samobójcza)
6 sierpnia: Stoczniowiec Płock (A) 0:4
9 sierpnia: Delta Słupno (LO) - odwołany
12 sierpnia: Huragan Bodzanów (A) 7:3 (Konrad Lipski 3x, Kamil Zieliński, Michał Kacprzycki, Rafał Bratkowski, samobójcza)
Spójnia Mała Wieś
29 lipca: Błękitni Gąbin (A) 1:2 (Jakub Sociński)
6 sierpnia: Zryw Bielsk (LO) 0:2
13 sierpnia: Mazowia Słubice (A) 3:1 (samobójcza, Tomasz Górecki 2x)
19/20 sierpnia: Orkan Sochaczew (B)
Stoczniowiec Płock
26 lipca: Skra Drobin (LO) 2:4 (Kacper Orłowski, Dawid Lakowski)
2 sierpnia: KS II Kutno (A) 2:5 (Dawid Lakowski, Łukasz Kostun)
6 sierpnia: Polonia Radzanowo (A) 4:0 (Jakub Kowalczyk 2x, Dominik Marcinkowski, Grzegorz Barciński)
19/20 sierpnia: Mazowia Słubice (A)
ULKS Ciółkowo
30 lipca: Zorza Szczawin Kościelny (B) 1:3 (Kamil Kopyt)
5 sierpnia: Wisła Nowy Duninów (A) 4:8 (Damian Głowala 2x, Paweł Piotrowski, Kamil Kopyt)
17 sierpnia: Błękitni Gąbin (A) 
Wisła Nowy Duninów
5 sierpnia: ULKS Ciółkowo (A) 8:4 (Kamil Woźniak 3x, zawodnik testowany 2x, Rafał Szydłowski, Dawid Kalwasiński, Janusz Czubak)
19 sierpnia: Kujawiak Kruszyn (A) - 17.00
 
Radom I
Akcja Jastrzębia
23 lipca: GKS Stromiec (B) 6:1 (Mariusz Kwaśnik 2x, Przemysław Majewski, Sebastian Wcibisz, Paweł Golec, Robert Wojciechowski)
26 lipca: Polonia Iłża (A) 3:3 (Marcin Chrzanowski, Sebastian Wcibisz, Grzegorz Zych)
29 lipca: Młodzik-18 Radom (A) 4:4 (Adam Woźniak 2x, Paweł Golec 2x)
30 lipca: Hubertus Chomentów (A) - odwołany
Energia II Kozienice
23 lipca: Plon Garbatka (A) 3:1 ()
28 lipca: Gryf Policzna (A) 2:8 ()
30 lipca: Legion Suskowola (B) 8:1 ()
4 sierpnia: KS Magnuszew (A) 3:2 ()
Gryf Policzna
28 lipca: Energia II Kozienice (A) 8:2 (Mateusz Próchniak 2x, Mateusz Makuch 2x, zawodnik testowany 2x, Łukasz Tęcza, Jacek Alot)
2 sierpnia: KS Góra Puławska (A) 11:0 ()
Gryfia Mirów
22 lipca: Blask Odrzywół (B) 3:1 (Kamil Sasal, Gabriel Badowski, Dominik Minda)
25 lipca: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 1:5 (Łukasz Król)
30 lipca: KS Błotnica Stara (A) 0:0
Hubertus Chomentów
16 lipca: Gracja Tczów (LO) 2:0 (Damian Grzmil, Dariusz Górnik)
23 lipca: Zawisza Sienno (LO) 2:10 (Daniel Lutek 2x)
30 lipca: Akcja Jastrzębia (A) - odwołany
Iskra Gózd
26 lipca: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 3:4 (Jakub Mędrzecki, zawodnik testowany, Sebastian Lipka)
1 sierpnia: Iłżanka Kazanów (LO) 4:2 (Jakub Mędrzecki 2x, Sebastian Lipka, Mateusz Pszczoła)
KP Stanisławice
22 lipca: Legion Suskowola (B) 4:8 (Jakub Rębiś, zawodnik testowany, Dawid Ceglarz, Paweł Przepiórzyński)
28 lipca: Legion II Głowaczów (B) 2:2 (Adrian Wolszczak, zawodnik testowany)
30 lipca: GKS Stromiec (B) 3:5 (Adrian Wolszczak, Mateusz Bolek, zawodnik testowany)
Królewscy Jedlnia
15 lipca: Powała Taczów (A) 4:2 (Maurycy Dąbrowski 2x, Jakub Skalski, Sebastian Sałek)
19 lipca: Legion Głowaczów (LO) 1:4 (Sebastian Sałek)
22 lipca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:5 (Karol Gębczyk 2x, Sebastian Sałek)
25 lipca: Młodzik-18 Radom (A) 1:1 (Błażej Wąsik)
29 lipca: KS Warka (LO) 2:3 (Sebastian Sałek, Jakub Skalski)
KS Magnuszew
26 lipca: KS Warka (LO) 1:7 (Kamil Kalbarczyk)
29 lipca: Legion Głowaczów (LO) 1:2 (Mariusz Domeradzki)
2 sierpnia: Plon Garbatka (A) 4:1 (Daniel Janiecki 3x, Michał Talaga)
4 sierpnia: Energia II Kozienice (B) 2:3 (Mariusz Domeradzki, Sebastian Janicki)
Oronka Orońsko
29 lipca: Hubal Chlewiska (B) 2:1 (Miłosz Wiecheć, Michał Taras)
30 lipca: Sadownik Błędów (A) 2:3 (Konrad Czerepak, Jakub Grzyb)
6 sierpnia: Wulkan Zakrzew (B) 3:2 (Jakub Grzyb 2x, Konrad Stańczyk)
Plon Garbatka
23 lipca: Energia II Kozienice (A) 1:3 (Karol Sadownik)
30 lipca: Megawat Świerże Górne (B) 5:2 (Artur Wolszczak 2x, Mateusz Kuliński, Artur Gugała, Rafał Pachocki)
2 sierpnia: KS Magnuszew (A) 1:4 (Artur Czerski)
Polonia Iłża
19 lipca: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 2:6 (Radosław Cheda, Jakub Ziomek)
22 lipca: Sokół Przytyk (A) 4:2 (Paweł Kopciał 2x, Łukasz Kaczmarczyk, Jakub Ziomek)
26 lipca: Akcja Jastrzębia (A) 3:3 (samobójcza, Łukasz Kłos, Jakub Ziomek)
29 lipca: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany
2 sierpnia: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:3 (samobójcza, Paweł Kopciał)
WUKS Ruda Wielka
23 lipca: Jaguar Wolanów (A) 4:3 (Sebastian Lis 2x, Maciej Jankowski, zawodnik testowany)
Zorza Kowala
19 lipca: Powała Taczów (A) 5:5 (Artur Boruciński 3x, Krzysztof Mikołajczyk, zawodnik testowany) 
23 lipca: KS Błotnica Stara (A) 5:1 (Artur Boruciński 3x, Filip Michaluk, Łukasz Kuśta)
29 lipca: Wulkan Zakrzew (B) 3:3 (zawodnik testowany 2x, Artur Boruciński)
1 sierpnia: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:0 (Mikołaj Nowocień, zawodnik testowany)

Radom II
Jaguar Wolanów
23 lipca: WUKS Ruda Wielka (A) 3:4 (Patryk Bilski, Adrian Siara, Dominik Siara)
27 lipca: Centrum Radom (LO) 1:4 (Szymon Pilarek)
29 lipca: Polonia Iłża (A) - odwołany
Kraska Jasieniec
23 lipca: Iskra Zbrosza Duża (B) - odwołany
3 sierpnia: GPSZ Głuchów (B) 4:1 (Bartłomiej Szymczak, Artur Ucinek, Seweryn Kalinowski, Mateusz Sieradzki)
KS Błotnica Stara
23 lipca: Zorza Kowala (A) 1:5 (Dominik Bernaś)
30 lipca: Gryfia Mirów (A) 0:0
KS Potworów
29 lipca: GKS Belsk Duży (B) 7:0 (Krzysztof Tyczyński 3x, Łukasz Grochala 2x, zawodnik testowany, Jakub Pietraszewski)
MKS Wyśmierzyce
22 lipca: Mogielanka Mogielnica (LO) 3:0 (Norbert Łysakowski, Bartłomiej Wielgus, Michał Popiel)
25 lipca: Pilica Białobrzegi (IV) 2:7 (Norbert Łysakowski, Tomasz Jasiński)
30 lipca: KS Lesznowola (B) 1:3 (Norbert Łysakowski)
Młodzik-18 Radom
22 lipca: KS Jastrząb (B) 10:1 (Adrian Kacprowicz 2x, Maciej Szczepanik 2x, Dominik Woźniak 3x, Michał Grzegorczyk, Filip Janik, Jacek Ulawski)
25 lipca: Królewscy Jedlnia (A) 1:1 (Filip Janik)
29 lipca: Akcja Jastrzębia (A) 4:4 (Adrian Kacprowicz, Maciej Szczepanik, Jacek Ulawski, Krzysztof Grzebała)
29 lipca: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany
2 sierpnia: Strażak Wielogóra (A) - odwołany
Orzeł Gielniów
16 lipca: LKS Radzice (A) 5:4 (Rafał Psmyk, Kacper Michurski 3x, Marcin Michałowicz)
23 lipca: Zorza Klwów (B) 7:0 (Marcin Michałowicz 2x, Kacper Michurski 2x, Damian Sapieja, Kamil Ścierski, Krzysztof Jesionek)
4 sierpnia: Olimpia Wola Załężna (A) 3:3 (Damian Sapieja 2x, Kacper Michurski)
Powała Taczów
15 lipca: Królewscy Jedlnia (A) 2:4 (Przemysław Kostrzewa, Marcin Prokop)
19 lipca: Zorza Kowala (A) 5:5 (Przemysław Kostrzewa 2x, Marcin Jakóbiak, Łukasz Jakóbiak, Piotr Kołtun)
23 lipca: Postęp Łaziska (B) 3:5 (Jakub Pudzianowski, Przemysław Kostrzewa, Paweł Żyła)
28 lipca: Centrum Radom (LO) 1:5 (Przemysław Kostrzewa)
Sadownik Błędów
23 lipca: KS Lesznowola (B) 4:1 (Adrian Krawczyk 3x, Krzysztof Boroń)
25 lipca: Zodiak Sucha (A) 2:2 (Aleksander Małachowski, Mateusz Krawczyk)
30 lipca: Oronka Orońsko (A) 3:2 (Rafał Masłowski 2x, Rafał Kozłowski) 
SKS Potworów
21 lipca: Blask Odrzywół (B) 3:1 (Mateusz Myszkowski, Kamil Zych, Piotr Marszałek) 
23 lipca: KS II Błotnica Stara (B) 6:1 (Daniel Grzybowski 2x, Kacper Moskwa 2x, Kamil Zych 2x)
30 lipca: Ruszcovia Borkowice (B) 3:2 (Patryk Łukasik 2x, Kamil Zych)
Sokół Przytyk
22 lipca: Polonia Iłża (A) 2:4 (Mariusz Soliński, Filip Radomski)
26 lipca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:7 (Michał Soliński, Patryk Szubiński)
29 lipca: Radomiak II Radom (LO) 1:6 (Michał Soliński)
4 sierpnia: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:3 (Michał Soliński)
Strażak Wielogóra
30 lipca: KS II Błotnica Stara (B) 5:2 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II 2x, Kamil Godziński)
Zodiak Sucha
15 lipca: Blask Odrzywół (B) 1:1 (Przemysław Chyc)
21 lipca: Iskra Zbrosza Duża (B) 7:4 (Łukasz Ławrecki 3x, Mateusz Glegoła, Łukasz Puk, Artur Prasek, Piotr Rokiciński)
25 lipca: Sadownik Błędów (A) 2:2 (Łukasz Ławrecki, Mateusz Glegoła)
29 lipca: Mogielanka Mogielnica (LO) 1:3 (Mateusz Glegoła)
1 sierpnia: Pilica Białobrzegi (IV) 0:7

Siedlce
Grodzisk Krzymosze
6 sierpnia: Niwa Tęczki (B) 4:0 (Hubert Wysokiński 2x, Tobiasz Mateusiak, Jarosław Michalak)
12/13 sierpnia: Niwa Tęczki (B) - odwołany
Jastrząb Żeliszew
23 lipca: Wektra Zbuczyn (LO) 2:4 (Rafał Polkowski, Dominik Roguski)
30 lipca: Start Gózd (A) 1:1 (Łukasz Guzowski)
6 sierpnia: Świt Barcząca (A) 6:3 (Paweł Jóźwiak 3x)
13 sierpnia: Fenix II Siennica (B) 5:0 (Daniel Jarocki 2x, Karol Rytel 2x, Paweł Jóźwiak)
13 sierpnia: Legion Grębków (B) - odwołany
Jutrzenka Cegłów
29 lipca: Orzeł Parysów (A) 2:4 (Rafał Duda, Rafał Walas)
15 sierpnia: Olimpia Latowicz (B)
Kosovia Kosów Lacki
30 lipca: Rywal Ruchna (B) 5:0 (Arkadiusz Borowy 4x, Krzysztof Żochowski)
6 sierpnia: Iskra Zaręby Kościelne (B) 6:1 (Konrad Zębrowski, Michał Saczuk, Krzysztof Żochowski, Tomasz Wojtczuk, Arkadiusz Borowy, Łukasz Zalewski)
12 sierpnia: GKS Max Rol Andrzejewo (B) 6:3 (Łagoda, Łukasz Zalewski, Tomasz Wojtczuk, Mróz 2x, Michał Saczuk)
12 sierpnia: KS Sokoły (A) - odwołany
LKS Ostrówek
2 sierpnia: Czarni Węgrów (LO) 5:2 (Łukasz Fedorczyk, Mateusz Ojdana 2x, Mariusz Kopacz, Sebastian Polewski)
4 sierpnia: Wicher Sadowne (B) 5:1 (Paweł Basiel, Sebastian Polewski, Mariusz Kopacz, Mariusz Kazula, Maciej Gryczka)
6 sierpnia: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 2:1 (Patryk Winnicki, Maciej Gryczka)
12 sierpnia: ŁKS Łochów (A) 1:5 (Paweł Oniśk)
Miedzanka Miedzna
22 lipca: Żubr Drohiczyn (LO) 4:1 (Cezary Rytel 2x, Łukasz Owsianka, samobójcza)
29 lipca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 1:3 (Kamil Chudzik)
6 sierpnia: Wektra Zbuczyn (LO) 3:2 (Łukasz Owsianka, Cezary Rytel, Kamil Chudzik)
12 sierpnia: Iskra Kotuń (B) 3:2 (Łukasz Owsianka, Bartłomiej Rytel, Piotr Krysiński)
MKS Małkinia 
24 lipca: KS Wąsewo (A) 6:1 (Cezary Maliszewski 2x, Daniel Góral, Bartłomiej Dawidczyk, Tomasz Fydrych, Mateusz Jakubowski)
30 lipca: Sokół Serock (LO) 0:4
5 sierpnia: Orlęta Czyżew (LO) 3:3 (Tomasz Frydrych, Daniel Góral, Michał Zawistowski)
12 sierpnia: Wymakracz Długosiodło (B) 2:1 (Mateusz Jakubowski 2x)
Nojszewianka Dobre
15 sierpnia: Rywal Ruchna (B) 5:2 ()
Polonez Mordy
1 sierpnia: Kolektyw Oleśnica (A) 4:2 (Paweł Stępień 2x, Jakub Ogórek, Krzysztof Pałka)
11 sierpnia: ULKS Gołąbek (B) - odwołany
Świt Barcząca
30 lipca: Kolektyw Oleśnica (LO) 1:6 (Wiktor Lachowski)
6 sierpnia: Jastrząb Żeliszew (A) 6:3 (Rafał Pszonka, Rafał Grabowski, Adrian Kozdój, Dariusz Pszonka, zawodnik testowany, samobójcza)
9 sierpnia: Tygrys Huta Mińska (A) 3:2 (Adrian Kozdój, Rafał Grabowski, zawodnik testowany)
12 sierpnia: SRT Halinów (A)
Tęcza Stanisławów
30 lipca: Nojszewianka Dobre (A) 2:2 (zawodnik testowany, Seweryn Rejmer)
2 sierpnia: Burza Pilawa (A) 3:6 (Patryk Zakrzewski, zawodnik testowany, Mateusz Wieczorek)
5 sierpnia: Liwia Łochów (B) 3:3 (Jakub Gańko 2x, Łukasz Glanowski)
12 sierpnia: Olimpia Latowicz (B) 3:1 (Adrian Kielczyk, Seweryn Rejmer 2x)
Tygrys Huta Mińska
26 lipca: SRT Halinów 4:4 (Grigor Oganiesian 3x, Daniel Kuć)
29 lipca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 2:5 (Daniel Kuć, Piotr Haber)
3 sierpnia: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:3
8-10 sierpnia: Orzeł Unin (LO) - odwołany
9 sierpnia: Świt Barcząca (A) 2:3 ()
12/13 sierpnia: SRT Halinów (A)

Warszawa I
Huragan II Wołomin
22 lipca: Bóbr Tłuszcz (LO) 4:0 (Tadeusz Wojakowski, Sebastian Kozłowski, Michał Antol, Adam Andrzejewski)
26 lipca: Rządza Załubice (B) 4:0 (samobójcza, Bartłomiej Babicki, Bartosz Jankowski, Sebastian Kozłowski)
29 lipca: Wicher Kobyłka (A) 1:1 (Sebastian Kozłowski)
3 sierpnia: Sokół Serock (LO) - odwołany
5 sierpnia: Bóbr Tłuszcz (LO) 6:3 (Piotr Manaj 2x, Grzegorz Trzonkowski 2x, Michał Antol, zawodnik testowany)
9 sierpnia: Legia Warszawa (oldboye) - odwołany
12 sierpnia: Iglica Warszawa (B) 5:2 (Maciej Kamiński 2x, Piotr Manaj, Michał Antol, zawodnik testowany)
Inter Warszawa
29 lipca: Mazur II Radzymin (B) 3:3 (Emil Kowalik, Maciej Łuszczewski, Mikołaj Piotrowski)
9 sierpnia: Marymont Warszawa (B) 1:3 (zawodnik testowany)
Korona Warszawa
15 lipca: UKS Ołtarzew (A) 0:5
22 lipca: PKS Radość (A) - odwołany
27 lipca: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany
5 sierpnia: Rządza Załubice (B) - odwołany
9 sierpnia: Iglica Warszawa (B) - odwołany
12 sierpnia: Wisła Jabłonna (B) - odwołany
Legion Warszawa
26 lipca: Varsovia Warszawa (juniorzy) 2:1 (Patryk Szrajder, Jehor Bilonożko)
30 lipca: Błyskawica Warszawa (LO) 4:2 (Michał Dąbrowski, Kacper Czernij 2x, Piotr Mucha)
2 sierpnia: Rządza Załubice (B) 4:1 (Zbigniew Dzięcioł, Piotr Mucha, Jehor Bilonożko, Witold Jasiński)
5 sierpnia: KS Raszyn (LO) 2:5 (Michał Dąbrowski, Patryk Szrajder)
9 sierpnia: Legionovia II Legionowo (A) 2:5 (Patryk Szrajder, Damian Borowski)
12 sierpnia: Ryś Laski (A) 2:3 ()
Legionovia II Legionowo
18 lipca: KS Łomianki (IV) 0:3
22 lipca: Wkra Pomiechówek (A) 1:6 (Patryk Markut)
27 lipca: Dąb Wieliszew (LO) 4:2 (Karol Szczepkowski, Jacek Lewandowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
29 lipca: Żbik Nasielsk (LO) 2:0 (Karol Szczepkowski, Guram Lukawa)
5 sierpnia: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:5 (Piotr Szymański)
5 sierpnia: GKS Dąbrówka (B) 7:0 (Patryk Markut, Mazlum Abul, Mateusz Siemiatkowski, Guram Lukawa 2x, Jajko, Ostrowski)
9 sierpnia: Legion Warszawa (A) 5:2 (Rafał Wilanowski 2x, Patryk Cynt, Przemysław Rybiewicz, Jakub Karabin)
ŁKS Łochów
22 lipca: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 8:1 (Piotr Oniszk 5x, Michał Chmielewski, Adrian Oniszk, Mateusz Truszkowski)
12 sierpnia: LKS Ostrówek (A) 5:1 (Michał Chmielewski, Michał Molski, Grzegorz Kić, Radosław Gręda, Sławomir Damętko)
Marcovia II Marki
5 sierpnia: Wkra Pomiechówek (A) 1:6 (Tomasz Buczek)
9 sierpnia: GKS Dąbrówka (B) - odwołany
12 sierpnia: Pogoń Józefów (B) 5:0 (zawodnik testowany 4x, Karol Kurek)
Mazur Radzymin
23 lipca: Coco Jambo Warszawa (B) 3:4 (Arkadiusz Pisarek, zawodnik testowany, Zbigniew Aniołkowski)
29 lipca: Dolcan Ząbki (IV) 2:8 (Radosław Gajewski, Marcin Pszczółkowski)
2 sierpnia: Polonia Warszawa (juniorzy) - odwołany
3 sierpnia: Dąb Wieliszew (LO) 1:3 (Damian Kossakowski)
5 sierpnia: Bug II Wyszków (LO) 3:1 (Damian Kossakowski, Bartłomiej Balcer, Piotr Augustyniak)
9 sierpnia: Korona Jadów (B) 19:0 (Hubert Zach 4x, zawodnik testowany 3x, Cezary Urbanowski 2x, Piotr Augustyniak 2x, Kamil Suchocki 2x, zawodnik testowany II 2x, Damian Kossakowski 2x, Paweł Łupiński, Bartłomiej Balcer)
MKS Hutnik Warszawa
22 lipca: Grom Warszawa (LO) 1:1 (Tytus Lipiński)
29 lipca: Ryś Laski (A) 4:0 (Maciej Ziemski 2x, Piotr Ducki, Adrian Basiuk)
SRT Halinów
26 lipca: Tygrys Huta Mińska (A) 4:4 ()
29 lipca: Fenix Siennica (LO) 1:2 ()
13 sierpnia: Victoria Sulejówek (juniorzy) 4:0 () 
UKS ASzWoj Rembertów
22 lipca: Iglica Warszawa (B) 2:2 (Michał Nowaczyński, Adam Sobczak)
30 lipca: Płomień Dębe Wielkie (LO) 7:4 (Krzysztof Włodarczyk 2x, Patryk Radzikowski 2x, Bartłomiej Gałecki, Jakub Lisiecki, Maciej Ciulkin)
5 sierpnia: Fenix Siennica (LO) - odwołany
12/13 sierpnia: Advit Wiązowna (A) - odwołany
12 sierpnia: Rozwój Warszawa (A) 
Wicher Kobyłka
22 lipca: Bór Regut (A) 10:1 (Hubert Władyka 3x, Dawid Kielczyk 3x, Bartosz Szatkowski, Kamil Boratyński, Jakub Godlewski, Piotr Cygan)
26 lipca: Bóbr Tłuszcz (LO) 8:3 (Hubert Władyka 2x, Dawid Kielczyk 2x, Kamil Boratyński, Kamil Śliwowski, Daniel Kania, Piotr Cygan)
29 lipca: Rządza Załubice (B) 9:0 (Jan Skotnicki 3x, Kamil Śliwowski 2x, Mikołaj Brzeski 2x, Damian Bieniak, Radosław Benbenkowski)
29 lipca: Huragan II Wołomin (A) 1:1 (Kamil Boratyński)
5 sierpnia: Victoria Sulejówek (juniorzy) 2:1 (Hubert Władyka, Jan Szulkowski)
9 sierpnia: Błyskawica Warszawa (LO) 1:2 (Damian Bieniak)
9 sierpnia: Dolcan Ząbki (IV) 0:2
13 sierpnia: Victoria Zerzeń (A) 5:0 (samobójcza, Piotr Cygan, Jan Skotnicki, Krzysztof Kwiatek, Dawid Kielczyk)
Wisła Jabłonna
29 lipca: Mazur Radzymin (A) - odwołany
30 lipca: GKP Targówek Warszawa (B) 3:4 (zawodnik testowany, Łukasz Gałązka, Tomasz Tomaszek)
6 sierpnia: Iglica Warszawa (B) 0:5
12 sierpnia: Korona Warszawa (A) - odwołany
Wkra Pomiechówek
22 lipca: Legionovia II Legionowo (A) 6:1 (Daniel Wierzbicki 3x, Konrad Kaza 2x, Adrian Szostaczko)
29 lipca: Sona Nowe Miasto (LO) 5:2 (Konrad Kaza 2x, Dominik Arendt, Bartosz Pierzchała, zawodnik testowany)
5 sierpnia: Marcovia II Marki (A) 6:1 (Konrad Kaza 4x, zawodnik testowany 2x)
12 sierpnia: PKS Radość (A) 3:1 (Daniel Wierzbicki 2x, Konrad Kaza)
 
Warszawa II
Advit Wiązowna
29 lipca: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:1 (Arkadiusz Zapaśnik, samobójcza)
2 sierpnia: Józefovia Józefów (LO) 1:4 (Łukasz Konowrocki)
5 sierpnia: Amur Wilga (A) 3:3 (Piotr Bąk 2x, Wojciech Stoń)
9 sierpnia: SRT Halinów (A) - odwołany
12 sierpnia: UKS ASzWoj Rembertów (A) - odwołany
Amur Wilga
23 lipca: KS Puznówka (A) 0:3 
26 lipca: Wilga Miastków Kościelny (LO) 4:3 (Dominik Cichecki, zawodnik testowany, Michał Zalewski, Mykola Salo)
29 lipca: Orzeł Unin (LO) 5:0 (Damian Pyrzanowski 2x, Robert Winek, Dawid Błaszkiewicz, Michał Zalewski)
5 sierpnia: Advit Wiązowna (A) 3:3 (Robert Winek 2x, Dawid Błaszkiewicz)
11 sierpnia: Gwardia Warszawa (A) - odwołany
Bór Regut
22 lipca: Wicher Kobyłka (A) 1:10 (Dominik Gątkowski)
29 lipca: GLKS Nadarzyn (A) 1:14 (Bartłomiej Miernicki)
5 sierpnia: KS Wesoła (B) 7:1 (Ernest Trzeciak, zawodnik testowany, Bartłomiej Miernicki, Tomasz Grzesiński 2x, Jakub Nejman 2x)
11 sierpnia: MKS II Piaseczno (A) - odwołany
Burza Pilawa
22 lipca: KS Warka (LO) 2:3 (Łukasz Siarkiewicz, Piotr Białecki)
26 lipca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Łukasz Kulka, Rafał Krzyśpiak, Łukasz Siarkiewicz)
2 sierpnia: Tęcza Stanisławów (A) 6:3 (Krystian Kot 2x, Adrian Łukasik, Michał Saganek, Hubert Osiak, Adam Braun)
6 sierpnia: AKS Zły Warszawa (B) 5:2 (Michał Saganek 2x, Adrian Golewski, Hubert Osiak, Łukasz Siarkiewicz)
12 sierpnia: Promnik Łaskarzew (LO) 0:1
Józefovia II Józefów
4 sierpnia: Victoria Zerzeń (A) 1:3 (Łukasz Poszalski)
9 sierpnia: Rozwój Warszawa (B) 1:3 (Rafał Wargocki)
12 sierpnia: KS Glinianka (B) 2:4 (Bartłomiej Bakuła, Mateusz Wojda)
KS Puznówka 

23 lipca: Amur Wilga (A) 3:0 (Jarosław Kowalczyk, Maciej Parzyszek, Cezary Wielgopolanin)
30 lipca: Sęp Żelechów (LO) 2:2 (Arkadiusz Gadoś, Marcin Rosłaniec)
6 sierpnia: Orzeł Parysów (B) 0:2

PKS Radość

22 lipca: Korona Warszawa (A) - odwołane
23 lipca: Marymont Warszawa (B) 0:2
26 lipca: Józefovia Józefów (LO) 1:2 (zawodnik testowany)
29 lipca: Agape Białołęka (LO) 3:3 (zawodnik testowany, Wojciech Kociński, Piotr Pyra)
5 sierpnia: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 4:2 (Marcin Pazgier, Wojciech Kociński, Piotr Pyra, samobójcza)
12 sierpnia: Wkra Pomiechówek (A) 1:3 (Andrzej Kociński)

Snajper Sośninka

5 sierpnia: Sęp Żelechów (LO) 4:4 (Karol Wałachowski 3x, zawodnik testowany)

12 sierpnia: KS Sobienie Jeziory (B) 7:1 (Bartłomiej Poświata 2x, zawodnik testowany 2x, Dawid Puchalski, Kamil Kurach, Karol Wałachowski)

Start Otwock

29 lipca: Victoria Zerzeń (A) 2:5 (Damian Bąk, Szymon Andruszko)
2 sierpnia: KS Glinianka (B) 1:0 (Marcin Napieralski)
6 sierpnia: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Bartłomiej Kuliński)

Victoria Zerzeń

29 lipca: Start Otwock (A) 5:2 (Maciej Jaworski 3x, Damian Łada, Mateusz Łapiński)
2 sierpnia: Mazur II Karczew (LO) 1:3 (Artur Nowak)
4 sierpnia: Józefovia II Józefów (A) 3:1 (Maciej Jaworski 2x, Denis Despalko)
13 sierpnia: Wicher Kobyłka (A) 0:5

Vulcan Wólka Mlądzka

22 lipca: Amigos Warszawa (B) 4:2 (Kamil Marczak 4x)
29 lipca: Advit Wiązowna (A) 1:2 (Kamil Marczak)
5 sierpnia: PKS Radość (A) 2:4 (Kamil Marczak, Piotr Kurek)

Wisła Dziecinów

16 lipca: Sęp Żelechów (LO) 3:3 (zawodnik testowany, Kamil Woźniak, Maciej Smereczyński)
19 lipca: Józefovia Józefów (LO) 0:7
22 lipca: Orzeł Parysów (B) 4:3 (Marcin Kwiatkowski 2x, Kamil Banasiewicz 2x)
27 lipca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:3 (Kamil Banasiewicz, Kamil Woźniak)
30 lipca: Wisła Maciejowice (LO) 3:5 (Kamil Woźniak, Michał Borkowski, Mariusz Moczulski)
5 sierpnia: Promnik Łaskarzew (juniorzy) 6:2 (Kamil Banasiewicz 3x, Mariusz Moczulski, Damian Kasprzak, Krzysztof Młynarczyk)
12 sierpnia: Korona Góra Kalwaria (B)

Warszawa III
AMT Anprel Nowa Wieś
2 sierpnia: Passovia Pass (A) 2:7 (Mariusz Lisiowski, Łukasz Curyl)
7 sierpnia: Józefowianka Józefów (B) 4:1 ()Wiktor Kozłowski, Łukasz Curyl, Dawid Kozłowski, Mariusz Lisiowski)
12 sierpnia: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 1:3 (Łukasz Curyl)
FC Lesznowola
22 lipca: KS Konstancin (LO) 0:11
29 lipca: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany
4 sierpnia: Jedność Żabieniec (A) 0:7
12 sierpnia: Okęcie Warszawa (A) 1:9 (Bartosz Woźniak)
GLKS Nadarzyn
29 lipca: Bór Regut (A) 14:1 (Dawid Adamczyk, Michał Śpiewak, Kamil Dąbrowski 4x, Paweł Milankiewicz 6x)
5 sierpnia: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 6:0 (Kamil Dąbrowski 3x, Piotr Gadomski, Kacper Karaban, Sławomir Mikulski)
12 sierpnia: LKS II Chlebnia (A) 10:1 (Michał Śpiewak 3x, Kamil Dąbrowski 3x, Paweł Milankiewicz 2x, Daniel Przygoda, Piotr Gadomski)
Gwardia Warszawa
19 lipca: Grom Warszawa (LO) 1:7 (Michał Pohoski)
30 lipca: Kamionek Warszawa (B) 10:2 (Łukasz Widelski, Sebastian Terlecki, zawodnik testowany 2x, Kacper Wydra 2x, zawodnik testowany II, Mariusz Cieślak, Michał Pohoski, Mateusz Gołębiowski)
2 sierpnia: Tęcza Stanisławów (A) - odwołany
5 sierpnia: KS Blizne (B) 5:1 (Michał Pohoski 2x, Adam Siemiński 2x, Łukasz Widelski)
6 sierpnia: Farmacja Tarchomin (B) 12:1 (Michał Pohoski 3x, Łukasz Widelski 3x, Krzysztof Jankowski 2x, Daniel Wicher 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
11 sierpnia: Amur Wilga (A) - odwołany
Jedność Żabieniec
29 lipca: Sparta II Jazgarzew (LO) 5:8 (Jakub Mazurek, Mateusz Ruta, Tomasz Jamorski, Łukasz Wiktorowicz, zawodnik testowany)
2 sierpnia: KS Konstancin (LO) 4:2 (Witold Przychodzeń, Tomasz Jamorski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
4 sierpnia: FC Lesznowola (A) 7:0 (samobójcza, Witold Przychodzeń 2x, Tomasz Jamorski 2x, Jakub Mazurek, zawodnik testowany)
9 sierpnia: MKS II Piaseczno (A) 2:7 (zawodnik testowany, Piotr Senator)
10 sierpnia: Jeziorka Prażmów (B) 5:1 ()
Laura Chylice
22 lipca: Jeziorka Prażmów (B) 4:5 (Tomasz Jagiełło 2x, Jarosław Jamrozik, Michał Krzymiński) 
29 lipca: GPSZ Głuchów (B) 13:0 (Robert Podoliński 4x, Tomasz Jagiełło 3x, Basem Gareba, Michał Kaczor, Maciej Jagodziński, Jacek Olbryś, Adnan Fheelbum, Mateusz Tkaczyk)
5 sierpnia: LKS II Chlebnia (A) - odwołany
5 sierpnia: Sparta II Jazgarzew (LO) 15:2 (Tomasz Jagiełło 6x, Jarosław Jamrozik 2x, Robert Podoliński 2x, Basem Gareba 2x, Maciej Jagiełło, Maciej Jagodziński, Michał Krzymiński)
12 sierpnia: Orzeł Baniocha (A) 2:3 (Michał Krzymiński, Kamil Majorek)
MKS II Piaseczno
29 lipca: Korona Góra Kalwaria (B) 4:1 (Karol Belka, Kacper Kęciek, Mateusz Szewc, Radosław Cieślak)
1 sierpnia: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 1:1 (zawodnik testowany)
5 sierpnia: SEMP Warszawa (LO) 1:5 (Patryk Kościanek)
9 sierpnia: Jedność Żabieniec (A) 7:2 (Kacper Kęciek 2x, Patryk Morawski, testowany, Paweł Szawro 3x)
11 sierpnia: Bór Regut (A) - odwołany
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
27 lipca: Wisła Dziecinów (A) 3:2 (Karol Książek, Robert Kacprzak, Arkadiusz Olejnik)
29 lipca: Mazur II Karczew (LO) 1:8 (Mariusz Kapsa)
1 sierpnia: MKS II Piaseczno (A) 1:1 (zawodnik testowany)
5 sierpnia: Walka Kosów (B) 4:19 (Arkadiusz Olejnik 2x, Paweł Rosłaniec, zawodnik testowany)
12 sierpnia: AMT Anprel Nowa Wieś (A) 3:1 ()
Okęcie Warszawa

2 sierpnia: Błyskawica Warszawa (LO) 7:1 (Adrian Wiercioch 4x, Patryk Marek 2x, Paweł Błociszewski)
5 sierpnia: LKS Chlebnia (LO) 2:2 (Patryk Marek, Jerzy Fiszer)
9 sierpnia: Olimpia Warszawa (LO) 2:2 (Patryk Marek, Adrian Wiercioch)
12 sierpnia: FC Lesznowola (A) 9:1 (Adrian Wiercioch 3x, samobójcza, Mateusz Olkowski, Paweł Błociszewski, Jerzy Fiszer 2x, Artur Bartosiński)

Rozwój Warszawa

23 lipca: Victoria Kałuszyn (LO) 3:1 (Lukman Di, Kamil Małkiewicz, Andrzej Łukomski)
26 lipca: Błękitni Korytów (LO) 2:7 (Andrzej Łukomski, Piotr Nawrocki)
29 lipca: Naprzód Stare Babice (LO) 1:5 (Andrzej Łukomski)
5 sierpnia: Mazur II Karczew (LO) 1:6 (Krzysztof Ząbek)
9 sierpnia: Józefovia II Józefów (A) 3:1 (Andrzej Łukomski 2x, Stefan Łapko)
12/13 sierpnia: UKS Ołtarzew (A) - odwołany

Świt Warszawa

6 sierpnia: Marymont Warszawa (B) 2:5 (Damian Skupski, Maciej Janiszewski)
9 sierpnia: Zaborowianka Zaborów (A) 3:3 (Jakub Głowala 3x)
12 sierpnia: Varsovia Warszawa (juniorzy) 0:4

Tur Jaktorów

29 lipca: Wrzos Międzyborów (A) 1:6 (Grzegorz Czaplarski)
2 sierpnia: LKS II Chlebnia (A) 2:5 (Kacper Skarżyński, Jarosław Jankowski)
5 sierpnia: Błonianka II Błonie (A) 3:1 (Kacper Skarżyński 2x, Artur Kowalczyk)

8 sierpnia: Passovia Pass (A) 1:3 (Michał Keires)
12 sierpnia: Partyzant Leszno (A) 3:4 ()
UKS Siekierki
6 sierpnia: Kamionek Warszawa (B) 2:2 (Paweł Żywko, Mateusz Zakrzewski)
9 sierpnia: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 4:8 (Mateusz Żydkiewicz 2x, Krzysztof Włodyga, Maciej Włodyga)
13 sierpnia: Iglica Warszawa (B)
17 sierpnia: Kamionek Warszawa (B)

Warszawa IV
Błonianka II Błonie
27 lipca: Milan II Milanówek (B) - odwołany
29 lipca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:7 (Mateusz Smoliński)
2 sierpnia: Józefowianka Józefów (B) 4:4 (Emil Koperda, Rafał Głowacki, Oskar Oracki, Mateusz Smoliński)
5 sierpnia: Tur Jaktorów (A) 1:3 (Marcin Bonarski)
8 sierpnia: Partyzant Leszno (A) 1:5 (Oskar Oracki)
12 sierpnia: Wrzos Międzyborów (A)
FC Płochocin
29 lipca: KS Blizne (B) 2:5 (Kamil Bucholc, Tomasz Szostak)
3 sierpnia: Naprzód Stare Babice (A) 1:11 (Kamil Bucholc)
6 sierpnia: Błękitni Korytów (LO) 2:8 (zawodnik testowany, Robert Górski)
9 sierpnia: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 1:5 (Robert Krzowski)
LKS II Chlebnia
22 lipca: Tur Jaktorów (A) - odwołany
26 lipca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:6 (Kamil Piórkowski, Adam Laskowski)
29 lipca: Passovia Pass (A) 1:11 (Paweł Żegliński)
2 sierpnia: Tur Jaktorów (A) 5:2 (Krzysztof Wieczorek, Marcin Czarnowski, Michał Żegliński, Paweł Żegliński, Kamil Piórkowski)
5 sierpnia: Laura Chylice (A) - odwołany
9 sierpnia: Wrzos Międzyborów (A) - odwołany
12 sierpnia: GLKS Nadarzyn (A) 1:10 (Michał Żegliński)
LKS Osuchów
22 lipca: LKS Chlebnia (LO) 0:1
26 lipca: Milan Milanówek (A) 3:0 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)
29 lipca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - odwołany
5 sierpnia: Żyrardowianka II Żyrardów (B) 8:0 (Tomasz Młynarski, Jarosław Melon, Tomasz Feliksiak 2x, Rafał Kozakowski, zawodnik testowany 3x)
9 sierpnia: UKS Tarczyn (B) 5:1 (Jarosław Melon, Michał Drzewiecki, zawodnik testowany 3x)
Milan Milanówek
22 lipca: Błonianka Błonie (IV) 1:11 (Jarosław Olkowski)
26 lipca: LKS Osuchów (A) 0:3
29 lipca: Partyzant Leszno (A) 1:2 (Krzysztof Kordium)
5 sierpnia: KS Konstancin (LO) 2:2 (Paweł Szewczak, Michał Lementowicz)
12 sierpnia: Passovia Pass (A) 3:0 (Adam Banaszczyk, Sebastian Gudelski, Krzysztof Kordium)
Orzeł Kampinos
30 lipca: Promyk Nowa Sucha (A) 2:1 (Hubert Dmoch, Czesław Znajdek)
2 sierpnia: Guzovia Guzów (B) 6:3 (Grzegorz Komorowski 2x, Kamil Pastusiński, Kamil Sawicki, Hubert Dmoch, Maciej Zaleski)
6 sierpnia: KS II Teresin (B) 1:1 (Kamil Sawicki)
13 sierpnia: Tajfun Brochów (B) 2:0 (Kamil Sawicki, Paweł Stefański)
Partyzant Leszno
26 lipca: Błonianka Błonie (IV) 1:6 (Mateusz Michalski)
29 lipca: Milan Milanówek (A) 2:1 (Mateusz Michalski 2x)
8 sierpnia: Błonianka II Błonie (A) 5:1 (Mateusz Michalski 3x, Kamil Bieńko 2x)
12 sierpnia: Tur Jaktorów (A) 4:3 (Kamil Bieńko, Michał Garlej, Wojciech Nowicki, Dariusz Sieklicki)
13 sierpnia: Orkan Sochaczew (B) 4:0 (Mateusz Michalski, Kamil Bieńko 2x, Krzysztof Zwoliński)
Passovia Pass
29 lipca: LKS II Chlebnia (A) 11:1 (Daniel Szrebka 3x, Andrij Romaniuk 2x, Filip Potępski 2x, Jakub Stacewicz 2x, Łukasz Dembiński, Paweł Liszkiewicz)
2 sierpnia: AMT Nowa Wieś (A) 7:2 (Łukasz Dembiński 3x, Mateusz Skalski, Jakub Stacewicz, Jacek Gryboś, samobójcza)
5 sierpnia: Milan II Milanówek (B) 4:1 (Wasyl Kołomijec, Daniel Szrebka, Eryk Szrebka, Łukasz Dembiński)
8 sierpnia: Tur Jaktorów (A) 3:1 (Daniel Szrebka 2x, Jakub Stacewicz)
12 sierpnia: Milan Milanówek (A) 0:3
Piast Feliksów
6 sierpnia: Tajfun Brochów (B) 1:6 (Mariusz Kołodziejczyk)
12 sierpnia: Guzovia Guzów (B) - odwołany
15 sierpnia: Laktoza Łyszkowice (A)
Promyk Nowa Sucha
23 lipca: Dar Placencja (LO) 2:2 (Marcin Gajda, Mariusz Mikulski)
30 lipca: Orzeł Kampinos (A) 1:2 (Marcin Gajda)
5 sierpnia: Laktoza Łyszkowice (A) - odwołany
5 sierpnia: Guzovia Guzów (B) 6:2 (Paweł Zienkiewicz 3x, Maciej Nowicki, Adrian Chałubek, Dominik Popławski)
12/13 sierpnia: Stegny Wyszogród (LO) - odwołany
Ryś Laski
29 lipca: MKS Hutnik Warszawa (A) 0:4
5 sierpnia: Józefowianka Józefów (B) 5:2 (Daniel Sobczyk 2x, Emil Biegun, Maciej Kilman, Maciej Chojnowski)
12 sierpnia: Legion Warszawa (A) 3:2 ()
UKS Ołtarzew
15 lipca: Korona Warszawa (A) 5:0 (Maciej Olędzki, samobójcza, zawodnik testowany 3x)
22 lipca: Guzovia Guzów (B) 6:1 (zawodnik testowany 3x, Maciej Olędzki, Paweł Solka, Tomasz Żmuda)
29 lipca: Iglica Warszawa (B) 4:3 (Paweł Majewski, zawodnik testowany, Marcin Gawrysiak, Wojciech Żmuda)
5 sierpnia: GKP Targówek Warszawa (B) 4:3 (Krzysztof Grzegorzewski, Maciej Olędzki, Tomasz Żmuda, Stanisław Janikowski)
12 sierpnia: Rozwój Warszawa (A)
Wrzos Międzyborów
25 lipca: Żyrardowianka II Żyrardów (B) 5:2 (zawodnik testowany 3x, Marcin Zawiślański, Tomasz Skowroński)
29 lipca: Tur Jaktorów (A) 5:1 (Marcin Zawiślański 3x, Marcin Sosiński, Artur Giszczyński)
5 sierpnia: Relax Radziwiłłów (B) 3:3 (Jarosław Wasilewski, Tomasz Bogucki, Piotr Szymczak)
9 sierpnia: LKS II Chlebnia (A) - odwołany
10 sierpnia: Rawka Bolimów (A) - 18.30
12 sierpnia: Błonianka II Błonie (A)
Zaborowianka Zaborów
28 lipca: Józefowianka Józefów (B) 4:3 (Daniel Ługowski 3x, Paweł Kwiatkowski)
9 sierpnia: Świt Warszawa (A) 3:3 (Dawid Góral, Tomasz Kamiński, samobójcza)
12 sierpnia: Znicz Pruszków (juniorzy)

Klasa B
Ciechanów
GKS Gumino
15 lipca: Sona Nowe Miasto (LO) 3:4 (Adrian Jędrzejewski, Przemysław Budek, Tomasz Materka)
22 lipca: Jutrzenka Unieck (A) 1:3 (Bartłomiej Kamiński)
25 lipca: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:7
29 lipca: Orlęta Baboszewo (B) 2:3 (Patryk Skórczyński, Bartosz Gołaszewski)
5/6 sierpnia: Skra Drobin (LO) - odwołany
12/13 sierpnia: Zjednoczeni Bulkowo (B) - odwołany
12/13 sierpnia: Żbik II Nasielsk (B)
15 sierpnia: Błękitni Raciąż (IV) 3:7 (Bartosz Gołaszewski 3x)
19/20 sierpnia: Relax Miszewo Murowane (B)
Gladiator Słoszewo
6 sierpnia: Żak Szreńsk (A) 9:0 (Kamil Dobiasz 3x, zawodnik testowany 3x, Mateusz Gocejna, Marcin Droziński, Szymon Pawlak)
12 sierpnia: Jutrzenka Unieck (A) 4:3 (Marcin Droziński 2x, Kamil Jóźwiak, Tomasz Kaczyński)
19/20 sierpnia: Zjednoczeni Bulkowo (B)
Gryf Kownaty Żędowe
23 lipca: WKS Mystkówiec Stary (B) 4:2 (Michał Sepczyński, Patryk Czerwiński 2x, Mateusz Tomaszewski)
29 lipca: Jutrzenka Unieck (A) 1:2 (Patryk Czerwiński)
5 sierpnia: Komopianka Konopki (A) 4:6 (Marcin Krzyśpiak 2x, Radosław Kosuda, Michał Kapczyński)
13 sierpnia: Boruta Kuczbork (A) 2:3 (Marcin Krzyśpiak)
19/20 sierpnia: GUKS Krasnosielc (B)
Opia Opinogóra
15 lipca: Konopianka Konopki (A) 4:6 (Dominik Głowacki 3x, Marcin Grochowski)
29 lipca: Jutrzenka Unieck (A) - odwołany
29 lipca: GKS Strzegowo (LO) 1:9 (Kamil Brzozowski)
Orlęta Baboszewo
29 lipca: GKS Gumino (B) 3:2 (Kamil Gajewski, Krystian Obrębski, Patryk Zajączkowski)
6 sierpnia: Zjednoczeni Bulkowo (B) 4:0 (Kamil Gajewski 2x, Paweł Bogdański, Patryk Zajączkowski)
12 sierpnia: Wkra Radzanów (B) 5:5 (Patryk Zajączkowski, Paweł Korycki, Kamil Gajewski 2x, Rafał Gwiazda)
Pełta Karniewo
28 lipca: Żbik II Nasielsk (B) 4:4 (Marek Wawrzonkowski 3x, Łukasz Jeż)
6 sierpnia: GKS Pokrzywnica (A) 0:5
13 sierpnia: Kryształ Glinojeck (A) 3:3 ()
Sokół Grudusk
12 sierpnia: Żak Szreńsk (A) 4:4 ()
Tamka Dzierzgowo
28/29 lipca: Konopianka Konopki (A) - odwołany
1 sierpnia: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 2:2 (Michał Zbysiński, Łukasz Jakóbiak)
6 sierpnia: GKS Strzegowo (LO) 2:5 (Michał Zbysiński, Jacek Szypulski)
8 sierpnia: Korona Szydłowo (LO) 2:10 (Maciej Perdion, Tomasz Grzybowski)
13 sierpnia: Iskra Narzym (A) 3:8 (Tomasz Grzybowski, Łukasz Wójtowicz, Michał Dąbrowski) 
19/20 sierpnia: Sokół Grudusk (B)
Wkra II Żuromin
1 sierpnia: GKS Strzegowo (LO) 2:4 (Michał Szulc, Jakub Orłowski)
4 sierpnia: Legia Osiek (B) 4:1 (Jakub Malinowski 2x, Sebastian Wiśniewski 2)
13 sierpnia: Skrwa Skrwilno (A) 6:2 (Michał Szulc 3x, Mateusz Stopczyński, Paweł Usakowski, Oskar Kuprowski)
19/20 sierpnia: Wkra Radzanów (B)
Wkra Radzanów
22 lipca: Wkra Bieżuń (LO) 1:4 (Krzysztof Dziurlikowski)
30 lipca: GKS Pokrzywnica (A) 5:3 (Zbigniew Kalinowski 3x, Cezary Czernik, Krzysztof Dziurlikowski)
6 sierpnia: Jutrzenka Unieck (A) 5:0 (Zbigniew Kalinowski, Krzysztof Dziurlikowski 2x, P.aweł Pieńkowski, Krzysztof Sowiński)
12 sierpnia: Orlęta Baboszewo (B) 5:5 (Krzysztof Dziurlikowski, Zbigniew Kalinowski 2x, Mateusz Strzelec, Damian Grzywacz) 
19/20 sierpnia: Wkra II Żuromin (B)
Żbik II Nasielsk
28 lipca: Pełta Karniewo (B) 4:4 (Dariusz Kordowski 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)
6 sierpnia: Dąb II Wieliszew (B) 0:5
11 sierpnia: GKS Gumino (B)
20 sierpnia: Orlęta Baboszewo (B)

Ostrołęka
FC 2012 Różan
29 lipca: GUKS Krasnosielc (B) 0:8
6 sierpnia: Narew Ostrołęka (B) 3:0 (Kamil Tarasiewicz 2x, samobójcza)
6 sierpnia: Orz Goworowo (B) 2:3 (Kamil Tarasiewicz, Rafał Bieniecki)
20 sierpnia: Żbik II Nasielsk (B)
GKS Max Rol Andrzejewo
25 lipca: GKS Szumowo (-) 6:2 (Dominik Kraszewski 3x, Andrzej Piwoński 2x, Paweł Sokołowski)
27 lipca: Orły Kulesze Kościelne (-) 2:3 (zawodnik testowany, Andrzej Piwoński)
30 lipca: Unia Ciechanowiec (A) - odwołany
6 sierpnia: Zorza Sterdyń (B) - odwołany
9 sierpnia: Olimpia Zambrów (juniorzy) 6:4 (Andrzej Piwoński, Radosław Piwoński, Dominik Kraszewski 2x)
12 sierpnia: KS Sokoły (A) - odwołany
12 sierpnia: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:6 (Dominik Kraszewski, Paweł Sokołowski 2x)
20 sierpnia: Olimpia Zambrów (juniorzy)
GUKS Krasnosielc
29 lipca: FC 2012 Różan (B) 8:0 (Sebastian Budny 4x, Sławomir Chełchowski, Mateusz Zduńczyk, Kazimierz Jastrzębski, Tomasz Rogala)
6 sierpnia: Kurpik Kadzidło (A) 2:2 (Kacper Kuciński 2x)
12 sierpnia: Świt Baranowo (A) 4:0 (Sebastian Budny 2x, Łukasz Pragacz, Kacper Kuciński)
20 sierpnia: Gryf Kownaty Żędowe (B)
Iskra Zaręby Kościelne
15 lipca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 0:6
21 lipca: Roch Jasienica (-) 8:7 (Adam Niemira 3x, Kamil Małkiński 2x, Przemysław Wyszogrodzki, Piotr Grabiński, Damian Kopacz)
29 lipca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 3:8 (Kamil Małkiński, Mariusz Tyl 2x)
2 sierpnia: KS Wąsewo (A) 3:3 (Mariusz Tyl, Damian Kopacz, Krzysztof Godlewski)
6 sierpnia: Kosovia Kosów Lacki (A) 1:6 (Damian Kopacz)
13 sierpnia: Unia Ciechanowiec (LO) 8:0 (Tomasz Niemira, Adam Niemira, Piotr Chubicki, Piotr Grabiński, Kamil Małkiński 4x)
Korona II Ostrołęka
23 lipca: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:1 (Kacper Szurnicki)
4 sierpnia: KS Wąsewo (A) 2:5 (Krzysztof Trzciński, Bartłomiej Nicewicz)
10 sierpnia: ŁKS Łomża (juniorzy) 3:1 (Piotr Przytuła, Damian Drężewski, Artur Muchin)
13 sierpnia: Naki Olsztyn (juniorzy) 2:2 (Maciej Kurowicki, Krzysztof Trzciński)
Narew Ostrołęka
29/30 lipca: Orzeł Sypniewo (A) 1:2 (Marcin Kobrzyński)
2 sierpnia: Iskra Krasne (LO) 3:4 (Adrian Piersa 2x, Bartosz Pędzich)
5 sierpnia: Świt Baranowo (A) 4:3 (Adrian Piersa, Bartosz Pędzich, Miłosz Mierzejewski, Marcin Kobrzyński)
6 sierpnia: Orz Goworowo (B) 1:0 (Krystian Duszak)
6 sierpnia: FC 2012 Różan (B) 0:3
9 sierpnia: KS Zbójna (-) 7:1 (Łukasz Olbryś 5x, Krzysztof Majewski, Jakub Podgajny)
12 sierpnia: Bartnik Myszyniec (A) 4:3 (Bartosz Pędzich, Paweł Lutrzykowski, Michał Markowski, Marcin Kobrzyński)
19 sierpnia: Wymakracz Długosiodło (B)
Orz Goworowo
23 lipca: Bartnik Myszyniec (A) 0:6
30 lipca: Kurpik Kadzidło (A) 4:3 ()
6 sierpnia: Narewo Ostrołęka (B) 0:1
6 sierpnia: FC 2012 Różan (B) 3:2 (Marek Chełchowski 2x, Jakub Zięba)
9 sierpnia: Rzekunianka Rzekuń (A) 0:6
18 sierpnia: Narew Ostrołęka (juniorzy)
ULKS Ołdaki
29 lipca: Bartnik Myszyniec (A) 4:8 (Marcin Długozima, Sebastian Nasiadko, Szymon Brzostek 2x)
2 sierpnia: KS CK Troszyn (LO) 0:8
6 sierpnia: Orzeł Sypniewo (A) 2:4 (Daniel Siemborski, Krystian Żyłko)
11 sierpnia: KS Wąsewo (A) 2:7 (Sebastian Nasiadko 2x)
WKS Mystkówiec Stary
16 lipca: Bartnik Myszyniec (A) - odwołany
16 lipca: Korona Jadów (B) 2:2 (Adam Melion, Łukasz Piątek)
23 lipca: Gryf Kownaty Żędowe (B) 2:4 (Adam Melion, Dawid Kamiński)
30 lipca: Coco Jambo Warszawa (B) - odwołany
6 sierpnia: WKS Rząśnik (B) 3:7 (Łukasz Piątek 2x, Adam Melion)
12 sierpnia: PAF Płońsk (A) - odwołany
Wymakracz Długosiodło 
29/30 lipca: KS Wąsewo (A) - odwołany
29 lipca: KS CK Troszyn (LO) 1:7 (Adam Duda)
5 sierpnia: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:2 (Emil Rogalski 2x)
12/13 sierpnia: MKS Małkinia (A) 1:2 (Adam Duda) 
20 sierpnia: Narew Ostrołęka (B)

Płock
Orkan Sochaczew
5 sierpnia: Rawka Bolimów (A) 5:6 (Cezary Czarnecki 2x, Krystian Rafalski 2x, Jakub Sobieraj)
13 sierpnia: Partyzant Leszno (A) 0:4
20 sierpnia: Spójnia Mała Wieś (A)
22 sierpnia: Guzovia Guzów (B)
Szopen Sanniki
29 lipca: Polonia Radzanowo (A) 4:5 (Dariusz Bujakowski 3x, Mateusz Cieślak II)
6 sierpnia: Unia Czermno (LO) 0:2
12 sierpnia: Zryw Bielsk (LO)
15 sierpnia: Witonianka Witonia (A)
19 sierpnia: KS Żychlin (B)
Zjednoczeni Bulkowo 
30 lipca: Huragan Bodzanów (A) 3:3 (Jakub Ślepowroński, samobójcza, Mateusz Łaciński)
6 sierpnia: Orlęta Baboszewo (B) 0:4
12/13 sierpnia: GKS Gumino (B)
19/20 sierpnia: Gladiator Słoszewo (B)
26/27 sierpnia: Polonia Radzanowo (A)
Zorza Szczawin Kościelny
30 lipca: ULKS Ciółkowo (A) 3:1 (Mateusz Matusiak 2x, Hubert Jankowski)
5 sierpnia: Orzeł Goleszyn (LO) 1:3 (Adam Sarzała)
5 sierpnia: KS Żychlin (B) - odwołany
14 sierpnia: Mazowia Słubice (A)
19 sierpnia: Błękitni Gąbin (A)

Radom I
Hubal Chlewiska
29 lipca: Oronka Orońsko (A) 1:2 (Sebastian Gałązka)
Krępianka Rzeczniów
29/30 lipca: ???
KS Jastrząb
22 lipca: Młodzik-18 Radom (A) 1:10 (Jacek Ralcewicz)
30 lipca: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 0:7
11 sierpnia: Szydłowianka Szydłowiec (juniorzy) 6:3 (Jan Bilski, Mateusz Figarski 2x, Adrian Tomczyk, Piotr Rogala, Piotr Wątły)
13 sierpnia: Orzeł Wierzbica (juniorzy) 3:3 (Kamil Warso, Wojciech Warso, Patryk Kępas)
KS Maków
15 lipca: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 1:5 (zawodnik testowany)
Legion Suskowola
22 lipca: KP Stanisławice (A) 8:4 (Przemysław Sobieraj 3x, Zbigniew Żyła 2x, Rafał Grzybowski 2x, Bartosz Płachta)
30 lipca: Energia II Kozienice (A) 1:8 (Bartłomiej Majewski)
12/13 sierpnia: Legion II Głowaczów (B)
LZS Zalesice
13 sierpnia: KS II Błotnica Stara (B)
Postęp Łaziska
23 lipca: Powała Taczów (A) 5:3 (Adrian Kania 3x, Patryk Zybura 2x) 
Wisła Chotcza
12 sierpnia: KS Góra Puławska (A) - 18.00
Wisła Solec
12 sierpnia: Wisła Józefów (A)
WKS Zajezierze
23 lipca: Gabaryty Dęblin (B) 1:6 (Paweł Kujda)
29 lipca: Czarni Dęblin (B) 1:3 (Patryk Ochocki)
13 sierpnia: Orlęta Nowodwór (B) 8:5 (Krzysztof Świtka, Patryk Ochocki 3x, Karol Piskała, Maciej Banaszek, Kamil Szczęśniak, Mariusz Odorowski)
Wulkan Zakrzew
29 lipca: Zorza Kowala (A) 3:3 ()
6 sierpnia: Oronka Orońsko (A) 2:3 ()

Radom II
Blask Odrzywół
15 lipca: Zodiak Sucha (A) 1:1 (zawodnik testowany)
21 lipca: SKS Potworów (A) 1:3 (Mateusz Karwowski)
22 lipca: Gryfia Mirów (A) 1:3 (zawodnik testowany)
27 lipca: Pilica Nowe Miasto (LO) 1:6 (Bartłomiej Cieślikowski)
28 lipca: KS Błotnica Stara (A) - odwołany
GKS Belsk Duży
23 lipca: Wola Wola Chojnata (A) 1:4 (Mateusz Noga)
29 lipca: KS Potworów (A) 0:7
6 sierpnia: UKS Tarczyn (B) 3:1 (Arkadiusz Bogucki, Tomasz Prokopczyk, Bartosz Jakóbowski)
13 sierpnia: Walka Kosów (B) 3:4 ()
GKS Chynów
22 lipca: Korona Góra Kalwaria (B) 3:1 (Dominik Skwarek 2x, Radosław Kośla)
29 lipca: Jeziorka Prażmów (B) 3:5 (Daniel Glinka 2x, Dominik Skwarek)
5 sierpnia: Tęcza Augustów (B) 3:4 (B. Stawikowski, Kamil Krawczyk, Daniel Glinka)
9 sierpnia: Iskra Zbrosza Duża (B) 5:4 (Dominik Skwarek 3x, Adrian Zyś, Daniel Glinka)
GKS Stromiec
23 lipca: Akcja Jastrzębia (A) 1:6 (Paweł Biń)
30 lipca: KP Stanisławice (A) 5:3 (Michał Jopek 3x, zawodnik testowany, Adrian Świniarski)
GPSZ Głuchów
29 lipca: Laura Chylice (A) 0:13 
Iskra Zbrosza Duża
21 lipca: Zodiak Sucha (A) 4:7 (Krzysztof Budyta, Adrian Furmańczyk, Dawid Foltyn, Dawid Dudek)
9 sierpnia: GKS Chynów (B) 4:5 (Adrian Furmańczyk, Mateusz Prokopczyk, Michał Zawadzki, Kamil Piliszek)
KS II Błotnica Stara
23 lipca: SKS Potworów (A) 1:6 (Albert Żarłok)
30 lipca: Strażak Wielogóra (A) 2:5 (Jarosław Jurczak 2x)
13 sierpnia: LZS Zalesice (B)
KS Lesznowola
23 lipca: Sadownik Błędów (A) 1:4 ()
26 lipca: Mogielanka Mogielnica (LO) 1:5 ()
30 lipca: MKS Wyśmierzyce (A) 3:1 ()
Legion II Głowaczów
22 lipca: Megawat Świerże Górne (B) 11:0 (Krystian Niziński 4x, Kamil Niziński 3x, Damian Lisiewski, Piotr Siębor)
28 lipca: KP Stanisławice (A) 2:2 (Piotr Siębor, Adrian Musiał)
12/13 sierpnia: Legion Suskowola (B)
Megawat Świerże Górne
22 lipca: Legion II Głowaczów (B) 0:11
30 lipca: Plon Garbatka (A) 2:5 (Patryk Śledź, Filip Boryczka)
13 sierpnia: Energia II Kozienice (A) 4:4 (Filip Boryczka, Radosław Wiśniewski, Jarosław Paszkiewicz, Konrad Tynkowski)
Ruszcovia Borkowice
30 lipca: SKS Potworów (A) 2:3 ()
Tęcza Augustów
5 sierpnia: GKS Chynów (B) 4:3 (Damian Woźniak, Dawid Rozborski, Kamil Rozborski, Jarosław Marek)
12/13 sierpnia: ??? 
Zorza Klwów
23 lipca: Orzeł Gielniów (A) 0:7
30 lipca: LUKS Mroczków-Dzielna (B) 6:3 (Sebastian Bykowski, Damian Pełka 2x, Adrian Narożnik, Łukasz Zieliński, Sebastian Nowak)  

Siedlce
Fenix II Siennica
12 sierpnia: Tęcza Stanisławów (juniorzy) - odwołany
13 sierpnia: Jastrząb Żeliszew (A) 0:5
Iskra Kotuń
30 lipca: Watra Mrozy (LO) 0:3
5 sierpnia: Legion Grębków (B) - odwołany
12 sierpnia: Miedzanka Miedzna (A) 2:3 (Łukasz Kuć 2x)
Liwia Łochów
13 sierpnia: Korona Jadów (B) 1:4 ()
Niwa Tęczki
16 lipca: Krzna Rzeczyca (B) 1:1 (Łukasz Jasiński)
19 lipca: Wektra Zbuczyn (LO) 1:15 (Łukasz Jasiński)
23 lipca: Jupiter Koszewnica (-) 3:2 (Paweł Wysokiński, Łukasz Jasiński, Artur Wysokiński)
30 lipca: Sokół Krynka (A) 2:6 (Łukasz Jasiński, Łukasz Kaniecki)
6 sierpnia: Grodzisk Krzymosze (A) 0:4
12/13 sierpnia: Grodzisk Krzymosze (A) - odwołany
Olimpia Latowicz
29 lipca: ULKS Gołąbek (B) 5:0 (Rafał Pałdyna 2x, Sebastian Jajszczak, Mariusz Pałdyna, Mateusz Zwierz)
2 sierpnia: Victoria Kałuszyn (LO) 3:7 (Hubert Oszkiel 2x, Karol Reda)
9 sierpnia: Nojszewianka Dobre (A) 5:3 (Hubert Oszkiel 3x, Mateusz Radzio, Piotr Niedek)
12 sierpnia: Tęcza Stanisławów (A) 1:3 ()
15 sierpnia: Jutrzenka Cegłów (A)
Rywal Ruchna
16 lipca: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 2:11 (Wojciech Kubój, Maciej Mieszało)
26 lipca: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 0:8
30 lipca: Kosovia Kosów Lacki (LO) 0:7
6 sierpnia: Tajfun JarMet II Jartypory (B) 3:6 (Maciej Mieszało, Piotr Sapryk, Marcin Troczyński)
13 sierpnia: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 2:5 (Maciej Mieszało, Kamil Stokowski)
15 sierpnia: Nojszewianka Dobre (A) 2:5 (Maciej Mieszało 2x)
ULKS Gołąbek
29 lipca: Olimpia Latowicz (B) 0:5
Zryw II Sobolew
12 sierpnia: KS Puznówka (A) - odwołany

Warszawa I
Dąb II Wieliszew
23 lipca: Farmacja Tarchomin (B) 15:1 (Marcin Gendas 3x, Oskar Sinkiewicz 2x, Patryk Turek, Dariusz Boniecki, Damian Piekut, Artur Janicki, Sebastian Wydra, Błażej Brona, Wojciech Buszko, Dariusz Różański)
26 lipca: Legionovia Legionowo (juniorzy) 1:10 (Artur Janicki)
30 lipca: AKS Zły Warszawa (B) 6:4 (Mateusz Mańk 3x, Piotr Kalinowski, Oskar Sinkiewicz, Patryk Turek)
2 sierpnia: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:2 (Łukasz Ćwikliński, Marcin Gendas)
6 sierpnia: Żbik II Nasielsk (B) 5:0 (Patryk Turek 2x, Oskar Sinkiewicz 2x, Dariusz Boniecki)
13 sierpnia: Sokół II Serock (B) 4:0 (Łukasz Opat, Michał Kado, Błażej Brona, Marcin Gendas)
Farmacja Tarchomin
23 lipca: Dąb II Wieliszew (B) 1:15 (Marcin Jakubiak)
29 lipca: UKS Łady (B) 6:18 (Marcin Jakubiak 3x, Michał Jaroszewski, zawodnik testowany 2x)
6 sierpnia: Gwardia Warszawa (A) 1:12 (Marcin Jakubiak)
12 sierpnia: Amigos Warszawa (B) - 17.00
GKS Dąbrówka
23 lipca: Korona Jadów (B) 5:4 (Mateusz Malinowski, Karol Kupisiński, zawodnik testowany 2x, Dawid Troszczyński)
30 lipca: Jedność Warszawa (B) 5:2 (Mateusz Malinowski 2x, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)
5 sierpnia: Legionovia II Legionowo (A) 0:7
9 sierpnia: Marcovia II Marki (A) - odwołany
12 sierpnia: KS Wesoła (B) 1:5 ()
Korona Jadów
16 lipca: WKS Mystkówiec Stary (B) 2:2 (Kamil Burakowski, Maciej Florczuk)
23 lipca: GKS Dąbrówka (B) 4:5 (Maciej Florczuk, Mateusz Markiewicz, Emil Wiechowski, Patryk Dybka)
29/30 lipca: Legion Grębków (B) - odwołany
2 sierpnia: Wicher Sadowne (B) 2:2 (Patryk Dybka, Sławomir Bodzon)
5/6 sierpnia: Nojszewianka Dobre (A) - odwołany
9 sierpnia: Bug II Wyszków (LO) - odwołany
9 sierpnia: Mazur Radzymin (A) 0:19
13 sierpnia: Liwia Łochów (B) 4:1 (Mateusz Markiewicz, Maciej Florczuk, Sławomir Bodzon, Marcin Śliwa)
Mazur II Radzymin
29 lipca: Inter Warszawa (A) 3:3 (Kamil Skwierczyński, Adrian Bielecki, zawodnik testowany)
6 sierpnia: Coco Jambo Warszawa (B) 2:6 (Hubert Sochacki, Emil Dobrygowski)
Orły Zielonka
29 lipca: Victoria Sulejówek (juniorzy) 2:4 (Kacper Kropiewnicki, Michał Kropiewnicki)
2 sierpnia: Jedność Warszawa (B) 6:0 (Michał Kropiewnicki 3x, Łukasz Rozwadowski, Tomasz Rzepniewski, Kamil Czyżak)
5 sierpnia: KS Glinianka (B) 2:1 (Michał Kropiewnicki, Cezary Żaboklicki)
9 sierpnia: Rządza Załubice (B) 2:3 (Michał Kropiewnicki, Cezary Żaboklicki)
11 sierpnia: Jedność Warszawa (juniorzy) 3:3 (Norbert Sieradzan, Tomasz Nojszewski, Maciej Grabowski)
12 sierpnia: AKS Zły Warszawa (B) 2:2 (Cezary Żaboklicki, Krzysztof Piotrowski)
Pogoń Józefów
5 sierpnia: Sokół II Serock (B) 10:2 ()
12 sierpnia: Marcovia II Marki (A) 0:5
Rządza Załubice
26 lipca: Huragan II Wołomin (A) 0:4
29 lipca: Wicher Kobyłka (A) 0:9
2 sierpnia: Legion Warszawa (A) 1:4 (Roland Kosiński)
5 sierpnia: Korona Warszawa (A) - odwołany
9 sierpnia: Orły Zielonka (B) - 3:2 (Seweryn Remieniewicz 3x)
Sokół II Serock
5 sierpnia: Pogoń Józefów (B) 2:10 (Jakub Dytyniak)
13 sierpnia: Dąb II Wieliszew (B) 0:4
WKS Rząśnik
26 lipca: Bug Wyszków (IV) 1:9 (Grzegorz Abramczyk)
29 lipca: Bug II Wyszków (LO) 2:5 (Michał Piotrowski 2x)
6 sierpnia: WKS Mystkówiec Stary (B) 7:3 (Mateusz Krawczyk 2x, Piotr Ciemerych 2x, Grzegorz Abramczyk, Grzegorz Kacpura, Mateusz Nowicki)
12 sierpnia: Wicher Sadowne (B)

Warszawa II
Grom Prace Małe
23 lipca: Perła II Złotokłos (B) 3:4 (Marcin Sierputowski, Tomasz Maciejak 2x)
6 sierpnia: SRS Zamienie (B) 6:3 (samobójcza, Sebastian Malarczyk, Arkadiusz Witak 2x, Mateusz Koślacz, Tomasz Maciejak)
13 sierpnia: KS Lesznowola (B) - 17.00
Jeziorka Prażmów
15 lipca: Iglica Warszawa (B) 9:0 (Michał Sobociński, Mariusz Kotański 4x, Marek Fąfara 2x, Damian Ryjak, Kajetan Maracewicz)
22 lipca: Laura Chylice (A) 5:4 (Mariusz Kotański 2x, Dawid Słomiński 3x)
29 lipca: GKS Chynów (B) 5:3 (Mariusz Kotański 3x, Paweł Rosiński, Dawid Słomiński)
5 sierpnia: Marymont Warszawa (B) 5:1 (Tomasz Jamorski 3x, Dawid Słomiński, Mariusz Kotański)
10 sierpnia: Jedność Żabieniec (A) 1:5 (Lewandowski)
Korona Góra Kalwaria
22 lipca: GKS Chynów (B) 1:3 (Filip Kaczmarski)
29 lipca: MKS II Piaseczno (A) 1:4 (Piotr Pamrów)
5 sierpnia: KS Sobienie Jeziory (B) 1:2 (Krystian Zarzecki)
12 sierpnia: Wisła Dziecinów (A)
KS Glinianka
30 lipca: KS Sobienie Jeziory (B) 0:3
2 sierpnia: Start Otwock (A) 0:1
5 sierpnia: Orły Zielonka (B) 1:2 (Damian Bąk)
12 sierpnia: Józefovia II Józefów (A) 4:2 (Krzysztof Gniadek, Marcin Wiekiera, Damian Bąk i Adam Kubajek)
KS Sobienie Jeziory
30 lipca: KS Glinianka (B) 3:0 (Sebastian Wójcik, Bogdan Maliszewski, Piotr Żelazo)
5 sierpnia: Korona Góra Kalwaria (B) 2:1 (Mateusz Cieślak, Mariusz Biczyk)
12 sierpnia: Snajper Sośninka (A) 1:7 ()
KS Wesoła 
5 sierpnia: Bór Regut (A) 1:7 ()
12 sierpnia: GKS Dąbrówka (B) 5:1 (Michał Kucharczyk, Arkadiusz Kaniowski, Paweł Żaboklicki, Sebastian Tomaszkiewicz, Cezary Bedyński)
Orzeł Baniocha
6 sierpnia: Amigos Warszawa (B) 4:1 (Konrad Staszewski 3x, Konrad Lutek)
12 sierpnia: Laura Chylice (A) 3:2 ()
Orzeł Parysów
22 lipca: Wisła Dziecinów (A) 3:4 (Daniel Anczarski 2x, Ernest Sitoi)
29 lipca: Jutrzenka Cegłów (A) 4:2 (Adrian Baranowski, Dominik Sowiński, Oktawian Maruszak, Andrzej Kielak)
6 sierpnia: KS Puznówka (A) 2:0 (Kacper Stępniewski, Daniel Anczarski)
UKS Tarczyn
6 sierpnia: GKS Belsk Duży (B) 1:3 ()
9 sierpnia: LKS Osuchów (A) 1:5 ()
Walka Kosów
5 sierpnia: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 19:4 (Piotr Krawczyk 7x, Artur Sarnowski 4x, Maciej Michalak, Damian Szerszeń 3x, Marcin Tadzik 2x, Mateusz Piątek 2x)
9 sierpnia: Sparta II Jazgarzew (LO) 4:5 (Michał Borasiński 2x, Michał Głowacki, Daniel Zawiślak)
13 sierpnia: GKS Belsk Duży (B) 4:3 (Michał Borasiński 2x, Marcin Tadzik, Mateusz Karaśkiewicz)

Warszawa III
AKS Zły Warszawa
6 sierpnia: Burza Pilawa (A) 2:5 ()
12 sierpnia: Orły Zielonka (B) 2:2 ()
Amigos Warszawa
22 lipca: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:4 (Adrian Wójcik, Łukasz Gocławski)
6 sierpnia: Orzeł Baniocha (B) 1:4 (Jan Raszyński)
12 sierpnia: Farmacja Tarchomin (B) - 17.00
Coco Jambo Warszawa
23 lipca: Mazur Radzymin (A) 4:3 ()
6 sierpnia: Mazur II Radzymin (B) 6:2 ()
GKP Targówek Warszawa
30 lipca: Wisła Jabłonna (A) 4:3 (Piotr Bratkowski, Wojciech Kłak, Łukasz Przewoźny, zawodnik testowany)
1 sierpnia: Pogoń Józefów (B) 1:3 (Damian Talarek)
5 sierpnia: UKS Ołtarzew (A) 3:4 (Damian Talarek 2x, Wojciech Kłak)
Iglica Warszawa
15 lipca: Jeziorka Prażmów (B) 0:9
22 lipca: UKS ASzWoj Rembertów (A) 2:2 (Paweł Tempczyk 2x)
29 lipca: UKS Ołtarzew (A) 3:4 (Szymon Grabowski, Sebastian Szczygielski, Piotr Zawada)
6 sierpnia: Wisła Jabłonna (A) 5:0 (Piotr Zawada 3x, Sebastian Szczygielski, Jakub Parzyszek)
8-10 sierpnia: Korona Warszawa (A) - odwołany
9 sierpnia: ETV Warszawa (-) 6:1 (Paweł Tempczyk, Michał Wszeborowski, Krystian Wilczyński, Szymon Grabowski, Sebastian Szczygielski, Rami Moussa)
12 sierpnia: Huragan II Wołomin (A) 2:5 ()
15-17 sierpnia: UKS Siekierki (A)
Jedność Warszawa
30 lipca: GKS Dąbrówka (B) 2:5 (zawodnik testowany 2x)
2 sierpnia: Orły Zielonka (B) 0:6
6 sierpnia: ETV Warszawa (-) 7:1 (Lech Niewiadomski 3x, Tobiasz Sokalski 2x, Karol Kuczyński 2x)
12 sierpnia: BUKS Pruszków (B) - odwołany
Kamionek Warszawa
30 lipca: Gwardia Warszawa (A) 2:10 (Kamil Kądziela 2x)
6 sierpnia: UKS Siekierki (A) 2:2 (Vito Elia, ???)
17 sierpnia: UKS Siekierki (A)
KS Blizne
29 lipca: FC Płochocin (A) 5:2 ()
5 sierpnia: Gwardia Warszawa (A) 1:5 ()
8 sierpnia: Naprzód Stare Babice (LO) 1:10 (Paweł Bartosiak)
12 sierpnia: Marymont Warszawa (B) 3:2 ()
Marymont Warszawa
23 lipca: PKS Radość (A) 2:0 (Paweł Karwiński 2x) 
5 sierpnia: Jeziorka Prażmów (B) 1:5 (Paweł Głuszek)
6 sierpnia: Świt Warszawa (A) 5:2 (Krzysztof Gołos 3x, Jakub Lipa, Paweł Karwiński)
9 sierpnia: Inter Warszawa (A) 3:1 (Paweł Karwiński 2x, Krzysztof Gołos)
12 sierpnia: KS Blizne (B) 2:3 (Krzysztof Gołos, Rafał Chatoyan)
13 sierpnia: PKS II Radość (B)
UKS Łady
18 lipca: FC Lesznowola (A) 4:7 (Filip Pyśniak, Krzysztof Wołkowycki, Mateusz Pawłowski, Mateusz Konopka)
29 lipca: Farmacja Tarchomin (B) 18:6 (Paweł Góra 5x, Krzysztof Wołkowycki 3x, Filip Pyśniak 2x, Łukasz Mania 2x, Patryk Marciniak 2x, Tomasz Pawlak, Michał Popielski, Aleksander Liwiński, Kamil Puchalski)

Warszawa IV
Guzovia Guzów
19 lipca: Sokół Budki Piaseckie (A) 5:2 (Daniel Tyll 2x, Rafał Bartosiewicz, Kamil Płużyński, Michał Rybkowski) 
22 lipca: UKS Ołtarzew (A) 1:6 (zawodnik testowany)
29 lipca: Pogoń Wiskitki (B) 2:1 (Arkadiusz Muller, Paweł Kluczek)
2 sierpnia: Orzeł Kampinos (A) 3:6 (Mariusz Mrówka, Daniel Tyll, Kacper Gruza)
5 sierpnia: Promyk Nowa Sucha (A) 2:6 (Michał Rynkowski 2x)
6 sierpnia: Sokół Budki Piaseckie (B) - odwołany
8 sierpnia: Relax Radziwiłłów (B) 1:5 (Daniel Tyll)
12 sierpnia: Piast Feliksów (A) - odwołany
Józefowianka Józefów
28 lipca: Zaborowianka Zaborów (A) 3:4 (Paweł Antosiewicz, Daniel Antosiewicz, Paweł Chodniewicz)
2 sierpnia: Błonianka II Błonie (A) 4:4 (Damian Dymkowski 3x, Paweł Chodniewicz)
5 sierpnia: Ryś Laski (A) 2:5 (Paweł Chodniewicz 2x)
7 sierpnia: AMT Anprel Nowa Wieś (A) 1:4 (Bartłomiej Brzeziński)
KS II Teresin
6 sierpnia: Orzeł Kampinos (A) 1:1 ()
Milan II Milanówek
5 sierpnia: Passovia Pass (A) 1:4 ()
Orion Cegłów
Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
9 sierpnia: FC Płochocin (A) 5:1 ()
Pogoń Wiskitki
29 lipca: Guzovia Guzów (B) 1:2 ()
Relax Radziwiłłów
5 sierpnia: Wrzos Międzyborów (A) 3:3 ()
8 sierpnia: Guzovia Guzów (B) 5:1 () 
Sokół Budki Piaseckie
19 lipca: Guzovia Guzów (B) 2:5 (Artur Fijołek 2x)
30 lipca: Start Złaków Borowy (A) 1:5 (A. Kamiński)
2 sierpnia: Rawka Bolimów (A) 4:8 (Artur Fijołek 2x, Marcin Rosa 2x)
6 sierpnia: Guzovia Guzów (B) - odwołany
13 sierpnia: Korona II Wejsce (-)
Tajfun Brochów
29/30 lipca: Stegny Wyszogród (LO) 3:0 (Michał Malinowski 2x, Sebastian Wójcik)
6 sierpnia: Piast Feliksów (A) 6:1 (Jakub Danowski 2x, Michał Malinowski, Damian Ploch, Michał Bratkowski, Mariusz Wiciak)
9 sierpnia: AP Sochaczew (juniorzy) 4:4 (Jakub Danowski, Sebastian Wójcik 2x, Ernest Dzięcioł)
13 sierpnia: Orzeł Kampinos (A) 0:2 
Żyrardowianka II Żyrardów
5 sierpnia: LKS Osuchów (A) 0:8