Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Mazovia Mińsk MazowieckiPiotr Parobczyk znalazł się w kadrze Mazovii Mińsk Mazowiecki na sezon 2018-19 i pojawił się już na czwartoligowych boiskach w bieżącym sezonie.

 

Były gracz juniorów MOSiR Mińsk Mazowiecki ma już na koncie grę w IV lidze (sezon 2016-17), w poprzednich rozgrywkach występował natomiast tylko w drużynie rezerw - w siedleckiej lidze okręgowej zanotował 19 występów, w których strzelił 4 gole.

 

źródło: własne