Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

UKS Błyskawica (A-klasa) poszukuje sparing partnera na termin 08.08 godzina 15:00, boisko Kawęczyńska 44, kontakt: k.jezierski@uksblyskawica.pl tel 512164355

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka poszukuje zawodników na pozycję bramkarza. Oferujemy grę w A i B klasie , treningi specjalistyczne bramkarskie na naturalnym boisku, wszelki niezbędny sprzęt i super atmosferę. Zapraszamy tel 513140230 lub FB

*     *     *

Rozwój Warszawa szuka sparing partnera na weekend 8/9 sierpnia. Telefon do trenera: 511385271

Polecane strony

M Gol

mzpnSkra Drobin, która zakończyła rozgrywki płockiej ligi okręgowej w sezonie 2018-19 na pierwszym miejscu, zrezygnowała z gry w kolejnym sezonie w IV lidze i pozostanie na dotychczasowym poziomie rozgrywkowym.

 

Zgodnie z obowiązującą uchwałą Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącej zasad uzupełniania niższych klas rozgrywkowych - prawo gry w IV lidze otrzyma Świt Staroźreby, który zakończył sezon na drugim miejscu w końcowej tabeli i pierwotnie miał zmierzyć się w barażu z AP Żyrardowianką Żyrardów.

W meczach barażowych o awans do IV ligi zgodnie ze wspomnianą uchwałą zagra natomiast Orzeł Goleszyn (3 miejsce w końcowej tabeli). Pierwszy mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę w Żyrardowie.

Wspomniane zmiany nie mają żadnego wpływu na losy innych zespołów płockiej ligi okręgowej i klasy A.

 

źródło: mzpn.pl