Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
Szukamy sparing partnera!
W Sobotę ( 25.01 ) o godzinie 9:30 zwolnił nam się termin sparingu. Mamy do dyspozycji boisko ze sztuczną nawierzchnią. Więcej informacji udzielimy w wiadomości prywatnej. Chętne drużyny proszę o kontakt w wiadomości na nasz fanpage- Dąb Wieliszew!!
*     *     *
Bug Wyszków poszukuje sparingpartnera (od A-Klasy w górę) w weekend 15-16 lutego. Dysponujemy w Wyszkowie pełnowymiarowym sztucznym boiskiem. Tel. do trenera 607 603 135.
*     *     *
BKS "Naprzód" Brwinów grający w A-klasie szuka osób chętnych do gry. Poszukujemy zawodników na każdą pozycję, również bramkarza. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem pod nr. tel. 882-875-787
*     *     *
Klub sportowy Madziar Nieporęt poszukuje sparingpartnera ( aktualny lider b-klasa Warszawa gr.1) 23.02.2020 11:00 w Markach
*     *     *
Zostało Nam kilka wolnych terminów na rozegranie meczy kontrolnych. Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt.
8-9 luty
22-23 luty
7-8 marzec
14-15 marzec

Co nowego na stronie?

 

9 stycznia

1) Udostępniono klasyfikację strzelców Klasy B Płock - aktualną i z dwóch poprzednich sezonów.

2) Zaktualizowano dział sparingi do "Zima 2020"

3) Poprawiono zdublowane zmiany w klasie B Płock w sezonie 2017-18

Polecane strony

M Gol

mzpnSkra Drobin, która zakończyła rozgrywki płockiej ligi okręgowej w sezonie 2018-19 na pierwszym miejscu, zrezygnowała z gry w kolejnym sezonie w IV lidze i pozostanie na dotychczasowym poziomie rozgrywkowym.

 

Zgodnie z obowiązującą uchwałą Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącej zasad uzupełniania niższych klas rozgrywkowych - prawo gry w IV lidze otrzyma Świt Staroźreby, który zakończył sezon na drugim miejscu w końcowej tabeli i pierwotnie miał zmierzyć się w barażu z AP Żyrardowianką Żyrardów.

W meczach barażowych o awans do IV ligi zgodnie ze wspomnianą uchwałą zagra natomiast Orzeł Goleszyn (3 miejsce w końcowej tabeli). Pierwszy mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę w Żyrardowie.

Wspomniane zmiany nie mają żadnego wpływu na losy innych zespołów płockiej ligi okręgowej i klasy A.

 

źródło: mzpn.pl