Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
Szukamy sparing partnera!
W Sobotę ( 25.01 ) o godzinie 9:30 zwolnił nam się termin sparingu. Mamy do dyspozycji boisko ze sztuczną nawierzchnią. Więcej informacji udzielimy w wiadomości prywatnej. Chętne drużyny proszę o kontakt w wiadomości na nasz fanpage- Dąb Wieliszew!!
*     *     *
Bug Wyszków poszukuje sparingpartnera (od A-Klasy w górę) w weekend 15-16 lutego. Dysponujemy w Wyszkowie pełnowymiarowym sztucznym boiskiem. Tel. do trenera 607 603 135.
*     *     *
BKS "Naprzód" Brwinów grający w A-klasie szuka osób chętnych do gry. Poszukujemy zawodników na każdą pozycję, również bramkarza. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem pod nr. tel. 882-875-787
*     *     *
Klub sportowy Madziar Nieporęt poszukuje sparingpartnera ( aktualny lider b-klasa Warszawa gr.1) 23.02.2020 11:00 w Markach
*     *     *
Zostało Nam kilka wolnych terminów na rozegranie meczy kontrolnych. Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt.
8-9 luty
22-23 luty
7-8 marzec
14-15 marzec

Co nowego na stronie?

 

9 stycznia

1) Udostępniono klasyfikację strzelców Klasy B Płock - aktualną i z dwóch poprzednich sezonów.

2) Zaktualizowano dział sparingi do "Zima 2020"

3) Poprawiono zdublowane zmiany w klasie B Płock w sezonie 2017-18

Polecane strony

M Gol

korona ostrolekaKorona Ostrołęka nie przystąpi wiosną do czwartoligowych rozgrywek.

 

Decyzja o rezygnacji z gry w IV lidze to efekt porozumienia pomiędzy dwoma ostrołęckimi klubami - Koroną i Narwią. Jak można przeczytać w komunikacie, porozumienie ma na celu: "zbudowanie silnej drużyny seniorów, reprezentującej Ostrołękę na jak najwyższym poziomie".

Zawodnicy Korony zostali zaproszeni do dołączenia do Narwi, zaś do zarządu klubu z ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej mają dołączyć przedstawiciele zarządu Korony (klub będzie nadal szkolił młodzież).

Wiosenne mecze z udziałem Korony będą weryfikowane jako walkowery na korzyść przeciwników.

 

źródło: narew.ostroleka.pl