logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia kolejny raport czwartoligowy.

 

W rapocie, który został oparty na oficjalnych danych i informacjach przekazanych przez kluby, znaleźli się zawodnicy, którzy po raz pierwszy w aktualnych drużynach zagrali do 3 września (z drobnym wyjątkiem). Ze względu na niewielką liczbę nazwisk raport nie jest dzielony na kluby ani grupy - nazwiska zostały jednak uszeregowane w kolejności od grupy I do grupy III.

*     *     *

Damian Budkiewicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki) - przed sezonem dołączył do drugiego zespołu, z którego został włączony do kadry czwartoligowca.

Ihor Krasznewskyj (Mazovia Mińsk Mazowiecki) - ostatnio Bukowyna Czerniowce (Ukraina, trzeci poziom rozgrywkowy)

Bartosz Gralik (Podlasie Sokołów Podlaski) - pozyskany ze Znicza II Pruszków (bez występów w poprzednim sezonie)

Kacper Skwierczyński (Pogoń II Siedlce) - włączony do kadry z drużyny juniorów

Sebastian Kwaczreliszwili (Tygrys Huta Mińska) - w poprzednim sezonie 13 meczów i jeden gol w czwartej lidze w barwach Korony Ostrołęka.

Maciej Kołodziejski (Zamłynie Radom) - przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu dołączył do Orła Wierzbica, nie miał jednak okazji na grę w tym klubie.

Paweł Stańczyk (Zamłynie Radom) - pozyskany z drużyny juniorów Radomiaka Radom.

Michał Poniatowski (Makowianka Maków Mazowiecki) - w bieżącym sezonie zdążył rozegrać 3 mecze w warszawskiej lidze okręgowej w barwach SEMP Ursynów.

Mamadou Barry (Drukarz Warszawa) - w poprzednim sezonie 10 meczów i 9 goli w Klasie A Warszawa w barwach Sarmaty Warszawa

Oliwier Osiński (MKS Piaseczno) - włączony do kadry z drużyny juniorów

Szymon Sobczak (MKS Piaseczno) - pozyskany z drużyny juniorów Ursusa Warszawa

Bartosz Szoja (Okęcie Warszawa) - w poprzednim sezonie 12 meczów w warszawskiej lidze okręgowej w barwach Escoli Varsovia

Mateusz Ciupek (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki) - pozyskany z drużyny juniorów klubu Czereś Sport Olsztyn

Maurycy Przybył (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki) - w poprzednim sezonie 15 meczów i jeden gol w warszawskiej lidze okręgowej w barwach Piasta Piastów.

Maciej Sobota (Unia Warszawa) - w bieżącym sezonie 5 występów w warszawskiej lidze okręgowej w barwach Legionovii II Legionowo.