Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Znicz PruszkowMaksymilian Brzosko rozpoczął testy w białoruskim klubie FK Gorodieja, który w sezonie 2017 w tamtejszej ekstraklasie zajął 9 miejsce.

 

Urodzony w 1997 roku pomocnik ostatnią rundę spędził w czwartoligowym Zniczu II Pruszków. W jego barwach jesienią zanotował 9 występów. Ma również na koncie debiut w pierwszym zespole Znicza oraz grę m.in. w Victorii Sulejówek, Polonii Warszawa, Podbeskidziu II Bielsko-Biała i Jagiellonii iI Białystok. Zanotował jeden występ w I lidze i pięć gier w III lidze.

 

źródło: 90minut.pl