Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

"Korona Warszawa (A klasa) szuka bramkarza. Może być zawodnik po dłuższej przerwie w graniu lub wracający po kontuzji. Kontakt 604 978 208 (Piotr) lub przez FB Korona Warszawa seniorzy."

 

Cytat tygodnia

 

"(...) Trybuny wiwatują - czemu trudno się dziwić. Nam niestety nie pomaga nawet 12 zawodnik - to nie pomyłka przez około 2 minuty graliśmy w przewadze - w grze obronnej bowiem postanowił nam pomoc Azorek - miejscowy kundelek, którego nikt nie kwapił się usunąć z placu gry. (...)"

Fanpage Nojszewianka Dobre, fragment relacji z meczu Tęcza Korczew - Nojszewianka Dobre

Polecane strony

M Gol

mazurgostyninTrzech nowych zawodników dołączyło do Mazura Gostynin.

 

W rundzie wiosennej w barwach Mazura występować będą:

Damian Skumórski - urodzony w 1991 roku obrońca przez ostatnie półtora roku był związany z Błękitnymi Raciąż. W rundzie jesiennej trwającego sezonu zanotował 13 występów i strzelił jednego gola w IV lidze. W przeszłości był związany z Wisłą Płock, Błękitnymi Raciąż i KS Kutno. Ma na koncie 5 występów w pierwszej lidze, jeden w drugiej lidze i 19 gier w III lidze.

Piotr Stępniak - urodzony w 1996 roku obrońca ostatnie pół roku spędził w czwartoligowym Liderze Włocławek. W przeszłości był graczem m.in. Wisły II Płock i Polonii Warszawa.

Marcin Chyczewski - napastnik urodzony w 1993 roku, który ostatnie pół roku spędził w Błękitnych Raciąż, wcześniej natomiast związany z MKS Ciechanów i Soną Nowe Miasto. Jesienią w czwartej lidze zanotował 12 występów, strzelił 2 gole i zanotował jedną asystę.

Dodatkowo treningi wznowili Łukasz Kiełbasa i Jakub Kustra

 

źródło: Mazur Gostynin