Strefa trenera

 

"Korona Warszawa (A Klasa) ogłasza nabór do drużyny. Oferujemy profesjonalne treningi i grę w lidze. Korona jest nietypowym klubem, z nietypową strukturą. Cechuje nas luźna atmosfera. Korona to grupa ludzi, którzy oprócz tego co robią w życiu (studia, praca) chcą po prostu jeszcze pograć sobie "na poważnie" w piłkę. Przyjdź, zobacz, zdecyduj czy chcesz się z nami bawić. Kontakt na FB Korona Seniorzy lub 604 978 208 (Piotr)

PS. Istnieje również możliwość nawiązania współpracy z klubami grającymi w LO lub IV lidze w celu wypożyczenia do nas zawodników, którzy z jakichś powodów nie mieszczą się w składzie (np. powrót po kontuzji) a dobrze by było, żeby regularnie grali."

*      *     *

Błękitni Kortów (LO) ogłaszają nabór zawodników do drużyny seniorów.
Poszukujemy piłkarzy z doświadczeniem ligowym oraz młodych zawodników, rozpoczynających przygodę z piłką seniorską.
Oferujemy możliwość gry w LO, regularne treningi, dobrą atmosferę w drużynie. 
Dodatkowe informacje pod nr tel: 514 546 005 lub poprzez fanpage'a na Facebooku.

Cytat tygodnia

 

"Już w najbliższą niedzielę na Estadio Kawęczyńska sparing UKS Błyskawica - Coco Jambo Warszawa 
Zapraszamy kibiców o godzinie 12:00.
Mecz zostanie poprzedzony nowatorską formą rozgrzewki polegającej na odśnieżaniu boiska."

Fanpage UKS Błyskawica Warszawa

Polecane strony

M Gol

mazurgostyninTrzech nowych zawodników dołączyło do Mazura Gostynin.

 

W rundzie wiosennej w barwach Mazura występować będą:

Damian Skumórski - urodzony w 1991 roku obrońca przez ostatnie półtora roku był związany z Błękitnymi Raciąż. W rundzie jesiennej trwającego sezonu zanotował 13 występów i strzelił jednego gola w IV lidze. W przeszłości był związany z Wisłą Płock, Błękitnymi Raciąż i KS Kutno. Ma na koncie 5 występów w pierwszej lidze, jeden w drugiej lidze i 19 gier w III lidze.

Piotr Stępniak - urodzony w 1996 roku obrońca ostatnie pół roku spędził w czwartoligowym Liderze Włocławek. W przeszłości był graczem m.in. Wisły II Płock i Polonii Warszawa.

Marcin Chyczewski - napastnik urodzony w 1993 roku, który ostatnie pół roku spędził w Błękitnych Raciąż, wcześniej natomiast związany z MKS Ciechanów i Soną Nowe Miasto. Jesienią w czwartej lidze zanotował 12 występów, strzelił 2 gole i zanotował jedną asystę.

Dodatkowo treningi wznowili Łukasz Kiełbasa i Jakub Kustra

 

źródło: Mazur Gostynin