Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Informacja. Przed chwilą Wisła Płock odwołała sparing że Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (III liga). Poszukujemy pilnie sparingpartnera na jutro (niedziela) !!!
Kontakt do kierownika drużyny: 501749572

*     *     *

Wicher Cieszewo (klasa A Płock) poszukuje sparing partnera w terminie 23-24.03. Kontakt 518-773-509

*     *     *

„Akademia Piłkarska Brychczy (B Klasa, Warszawa Grupa 3) szuka sparing partnera na 24 lutego. Oczywiście możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego” kontakt: Krzysztof Krakowiak 600061760

*     *     *

Druzyna Amigos Warszawa (klasa B) poszukuje sparingpartnera w terminie 10.03.
telefon kontaktowy 510 217 693

*     *     *

Siekierki Warszawa (klasa A) poszukuje bramkarza na runde wiosenna 2019. Tel. kontaktowy 600038747

*     *     *

Miedzanka Miedzna (LO Siedlce) poszukuje sparingpartnera na termin: 2/3.03. Telefon 512-878-462

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Agape Białołęka

Przybyli: Mateusz Madej (Escola Varsovia), Adrian Wełpa (Ruszcovia Borkowice), Patryk Żuber (Stal Kraśnik)

Odeszli: Krzysztof Langowski (Drukarz Warszawa), Piotr Ogiński (Olimpia Warszawa)

Błyskawica Warszawa

Przybyli: Bartosz Frank (wznowił treningi), Giulio Pawłowski (bez klubu), Bartłomiej Szymajda (ostatnio KS Góra Puławska)

Odeszli: Bartłomiej Gołasiewicz (Hutnik Warszawa)

Bóbr Tłuszcz

Przybyli: Wiktor Górski (zespół juniorów), Bartłomiej Lipski (Huragan Wołomin - juniorzy), Piotr Tenderenda (ostatnio Bednarska Warszawa), Mateusz Zalewski (wznowił treningi)

Odeszli: Paweł Czerski (Huragan II Wołomin), Zbigniew Szewczuk (???)

Bug II Wyszków

Przybyli: 

Odeszli: Szymon Andrzejewski i Karol Rosa (pierwszy zespół), Łukasz Damętko (Nadnarwianka Pułtusk)

Dąb Wieliszew

Przybyli: Bartosz Koperkiewicz (ostatnio Legionovia II Legionowo)

Odeszli: Daniel Smoczyński (Drukarz Warszawa)

Escola Varsovia

Przybyli: Tomasz Andrzejewski (Legionovia Legionowo), Norbert Dobkowski (Narew Ostrołęka)

Odeszli: Mateusz Cichawa (Marcovia Marki), Mateusz Madej (Agape Białołęka)

Hutnik Warszawa

Przybyli: Hubert Banaszczuk (Dolcan Ząbki - juniorzy), Paweł Giel (bez klubu, ostatnio Stal Rzeszów), Bartłomiej Gołasiewicz (Błyskawica Warszawa), Daniel Ostaszewski (Polonia Warszawa - juniorzy), Mateusz Molenda (Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: 

Marcovia Marki

Przybyli: Mateusz Cichawa (Escola Varsovia), Bartosz Kierszak (zespól rezerw), Dominik Ochman (Huragan Wołomin), Sebastian Pękala (Victoria II Sulejówek), Mateusz Piwko (Drukarz Warszawa), Wiaczesław Serhijenko (bez klubu), Łukasz Świadek (bez klubu)

Odeszli: Ernest Kozłowski (Błonianka Błonie)

Mazur II Karczew

Przybyli: Adrian Grzanka (zespół juniorów), Janusz Lasecki (bez klubu), Kamil Piętka (Hutnik Huta Czechy)

Odeszli: Artur Wójcik (pierwszy zespół)

Olimpia Warszawa

Przybyli: Piotr Ogiński (Agape Białołęka)

Odeszli: Robert Walkiewicz (Rozwój Warszawa)

Promnik Łaskarzew

Przybyli: Kacper Grzechnik i Radosław Szewczyk (zespół juniorów), Hubert Woźniak (bez klubu)

Odeszli: Kacper Kozikowski (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Sokół Serock

Przybyli: Radosław Rosiński (Legionovia II Legionowo)

Odeszli: 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Przybyli: Adrian Granoszewski (KS II Łomianki)

Odeszli: 

Unia Warszawa

Przybyli: Andrzej Gruba (Polesie Kock), Mateusz Kasprzak (Korona Warszawa), Szymon Mogielnicki (Marcovia II Marki), Krystian Nowakowski i Łukasz Szabłowski (zespół juniorów)

Odeszli: Bartosz Gołaszewski i Adam Kucharski (Naprzód Stare Babice), Alan Olejnik-Kiermasz (Błonianka Błonie)

Victoria II Sulejówek

Przybyli: 

Odeszli: Mariusz Boniec (Józefovia Józefów), Jakub Kopacz i Edgar Lech (Bug Wyszków), Patryk Kostrzanowski (Drukarz Warszawa), Sebastian Pękala (Marcovia Marki)

Wisła Maciejowice

Przybyli: Kamil Opiekulski i Alan Zygan (wznowili treningi)

Odeszli: Marek Górski (Wilga Garwolin)