Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Rozwój Warszawa szuka pilnie sparingpartnera w terminie 18.08 (niedziela).
Zainteresowanych proszę o kontakt, tel. 511068779

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

Klub Sportowy Szopen Sanniki poszukuje bramkarza do sekcji seniorskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 506194823

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

Huragan II Wołomin

Przybyli: Paweł Czerski (Bóbr Tłuszcz)

Odeszli: Bartłomiej Babicki, Dawid Gajewski, Karol Zaręba (pierwszy zespół)

Inter Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Korona Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Mateusz Kasprzak (Unia Warszawa)

Legion Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Legionovia II Legionowo

Przybyli: Damian Grabowski (ostatnio Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Radosław Rosiński (Sokół Serock), Jakub Rutkowski (Bug Wyszków), Mateusz Siemiatkowski (KS Łomianki)

ŁKS Łochów

Przybyli: Łukasz Chmielewski i Bartłomiej Suchenek (wznowili treningi), Jakub Giesek, Adam Kowalski i Ernest Szymanik (zespół juniorów), Łukasz Gręda i Daniel Nurkiewicz (bez klubu)

Odeszli: 

Marcovia II Marki

Przybyli: Adrian Górny (GKS Dąbrówka), Piotr Janicki, Igor Karczmarczyk i Mikołaj Madej (zespół juniorów), Paweł Kukawka (UKS ASzWoj Rembertów), Adrian Marczak (Piast Piastów), Damian Pacuszka (wznowił treningi), Rafał Piwko i Tomasz Terpiłowski (bez klubu)

Odeszli: Bartosz Kierszak (pierwszy zespół), Szymon Mogielnicki (Unia Warszawa), Adam Stromecki (Wisła Jabłonna)

Mazur Radzymin

Przybyli: Hubert Dobrzeniecki (ostatnio Legionovia Legionowo - juniorzy), Michał Jakubowski i Hubert Sochacki (zespół rezerw), Jakub Knap (ostatnio UKS Bródno - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Balcer (Dolcan Ząbki)

MKS Hutnik Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

SRT Halinów

Przybyli: 

Odeszli: Bartosz Kozakiewicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

UKS ASzWoj Rembertów

Odeszli: Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (zespół rezerw), Bartłomiej Gałecki (SEMP Ursynów), Paweł Kukawka (Marcovia II Marki)

Wicher Kobyłka

Przybyli: Mikołaj Brzeski (UKS Białe Orły Warszawa - juniorzy), Marcel Chojnowski (wznowił treningi), Ukrainiec Oleksandr Motornyj (bez klubu), Emilian Piekarek (Dolcan Ząbki - juniorzy), Maciej Dorsz, Kacper Pałka, Michał Rosłon i Szymon Ślepowroński (zespół juniorów)

Odeszli: Jakub Bogdan (przerwał treningi)

Wisła Jabłonna

Przybyli: Damian Bedynek (Marcovia II Marki), Krzysztof Bolkowski i Radosław Paterek (Pogoń Józefów), Cezary Dłutowski i Mariusz Góralski (bez klubu), Konrad Karaszewski (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Stromecki (Marcovia II Marki)

Odeszli: Mikołaj Kropicz, Łukasz Majewski, Adrian Polak, Michał Szymczak i Łukasz Walczak (przerwali treningi)

Wkra Pomiechówek

Przybyli: 

Odeszli: