Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

mlawianka mlawaPiotr Karłowicz będzie w rundzie wiosennej reprezentował barwy Mławianki Mława.

 

Zawodnik ostatnie półtora roku spędził w trzecioligowym Huraganie Morąg. W rundzie jesiennej sezonu 2017-18 zanotował 16 występów w III lidze, w których strzelił dwa gole. W przeszłości był związany z takimi klubami jak Stomil Olsztyn, Arka Gdynia, Wigry Suwałki, GKS Wikielec, Mrągovia Mrągowo i młodzieżowy zespól Wisły Kraków. Ma na koncie 50 występów i 6 goli w Młodej Ekstraklasie, 8 gier w pierwszej lidze, 35 występów i 4 gole w drugiej lidze, a także 83 mecze i 29 goli w III lidze.

Urodzony w 1993 roku napastnik w 2009 roku otrzymał zaproszenie na testy do Legii Warszawa. W przeszłości znajdował się w kręgu zainteresowań ówczesnego selekcjonera reprezentacji U17 - Władysława Żmudy.

 

źródło: Fanpage Mławianka Mława