Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

PilicabialobrzegiRafał Stróżka został nowym piłkarzem Pilicy Białobrzegi.

 

Dwudziestoletni zawodnik jest wychowankiem Radomiaka, do którego powrócił latem 2016 roku. Ma na koncie także pobyt w Energii Kozienice i juniorskim zespole Młodzika-18 Radom. Jesienią zanotował 2 występy w II lidze, a także 13 gier i 2 gole w radomskiej lidze okręgowej w rezerwach radomskiego klubu. Łącznie dotychczas zanotował 7 występów w II lidze oraz 29 występów i 3 gole w III lidze.

Wiosną w barwach Pilicy nie będzie natomiast występował Daniel Witak, który w rundzie jesiennej zanotował 12 występów w IV lidze i strzelił jednego gola.

 

źródło: 90minut.pl, Pilica Białobrzegi