Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą szuka sparingpartnera na sobotę, 29.02. godzina 13.00, boisko w Mogielnicy.Kontakt do trener: 604911411
*     *     *
klub Opia Opinogóra (B klasa) poszukuje sparing partnera na termin 29-01.02/03 propozycje proszę zgłaszać na stronę klubu.
*     *     *
KS Płudy Warszawa (B klasa) poszukuje sparingpartnera na weekend 7-8 marca. Nie mamy boiska, możemy dojechać lub wynająć koszty pół na pół. Kontakt SMS 609-006-092 lub przez fanpage drużyny na FB   
*     *     *
Drużyna KS Pniewo (B-klasa Ostrołęka) poszukuje sparingpartnerów na termin 28/29 marzec . Telefon kontaktowy: 507241810

Polecane strony

M Gol

mzpnCo by było, gdyby ligowe rozgrywki dobiegły końca już teraz i należałoby rozstrzygnąć, które zespoły zostaną zdegradowane do niższej klasy rozgrywkowej? 

 

Poniższa treść ma charakter poglądowy. Ostateczna liczba spadkowiczów na koniec sezonu może ulec zmianie - w zależności od rozstrzygnięć w drugiej, trzeciej i czwartej lidze.

Gdyby sezon rozgrywkowy zakończył się wraz z końcem roku 2019, liczba spadkowiczów wyglądałaby następująco:

1) Z drugiej do trzeciej ligi spadłaby Legionovia Legionowo - co oznacza, że z trzeciej ligi (grupa I) spadłyby cztery zespoły.

2) Z trzeciej ligi spadłaby Polonia Warszawa (jedyny zespół z województwa mazowieckiego.

3) Z czwartej ligi spadłyby:

a) z grupy północnej: Korona Ostrołęka, Świt Staroźreby, Podlasie Sokołów Podlaski, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

b) z grupy południowej: Znicz II Pruszków, Żyrardowianka Żyrardów, Józefovia Józefów, Unia Warszawa

c) Dodatkowo dwumecz barażowy o utrzymanie rozegrałyby Nadnarwianka Pułtusk i Proch Pionki.

4) Z Ligi Okręgowej spadłyby:

a) Ciechanów-Ostrołęka: Sona Nowe Miasto (niezależnie od wszystkiego), Mazowsze Jednorożec (jeśli wicemistrz LO przegrałby baraże o LO lub Nadnarwianka przegrałaby baraż o utrzymanie - przy czym możliwa dodatkowa decyzja Delegatury MZPN o degradacji niezależnie od wymienionych rozstrzygnięć), Iskra Krasne (jeśli mecze barażowe przegrałby wicemistrz LO i Nadnarwianka). Zagrożony byłby także GKS Pokrzywnica, który musiałby grać baraż o utrzymanie, jeśli swoje mecze barażowe przegraliby zarówno wicemistrz LO jak i Nadnarwianka.

b) Płock: Unia Iłów, Skrwa Łukomie (jeśli Delegatura MZPN w Płocku nie zdecydowałaby inaczej - tylko jeśli wicemistrz LO przegrałby baraż o awans do IV ligi)

c) Radom: LKS Promna, Iłżanka Kazanów (jeśli wicemistrz LO lub Proch Pionki przegrałby baraże), Pilica Nowe Miasto (jeśli wicemistrz LO i Proch przegrałyby swoje mecze barażowe)

d) Siedlce: Miedzanka Miedzna, Victoria Kałuszyn, a także MKS Małkinia (jeśli wicemistrz LO przegrałby baraż)

e) Warszawa:

- grupa I: Sokół Serock, Wisła Dziecinów, Wisła Jabłonna, Victoria II Sulejówek

- grupa II: GLKS Nadarzyn, Perła Złotokłos, Piast Piastów, Błonianka II Błonie

- Dodatkowo odbyłby się dwumecz barażowy o utrzymanie z udziałem Mazura Radzymin i Przyszłości Włochy.

5) Z klasy A spadłyby:

a) Ciechanów-Ostrołęka: Orzyc Chorzele i Wkra Sochocin, a także Wkra Radzanów (jeśli barażów nie wygrałby wicemistrz LO lub Nadnarwianka), Boruta Kuczbork (jeśli baraż przegrałyby zarówno Nadnarwianka jak i wicemistrz LO)

b) Płock: Szopen Sanniki, ULKS Ciółkowo (jeśli wicemistrz LO przegrałby baraż)

c) Radom: Energia II Kozienice i Sadownik Błędów (jeśli Delegatura w Radomiu nie zdecydowałaby inaczej). Dodatkowo, jeśli Proch i wicemistrz LO przegraliby baraże, doszłoby do rywalizacji o utrzymanie pomiędzy MKS Wyśmierzyce i WUKS Ruda Wielka.

d) Siedlce: Olimpia Latowicz, Iskra Kotuń, a także Sęp Żelechów (jeśli wicemistrz LO przegrałby baraż)

e) Warszawa:

- Grupa I: Rządza Załubica, Bednarska Warszawa

- Grupa II: Wisła Maciejowice, CKS Celestynów

- Grupa III: Świt Warszawa

- Grupa IV: Orzeł Kampinos, Tur Jaktorów

Dodatkowo spośród zespołów z miejsc nr 12 (Wkra Pomiechówek, Bór Regut, UKS Tarczyn, LKS II Chlebnia) wyłonionoby jeszcze jednego spadkowicza.