Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Klub z warszawskiej ligi okręgowej pilnie poszukuje bramkarza do drużyny seniorów. Oferujemy dobre warunki. Zapraszamy do kontaktu:  bramkarzposzukiwany@gmail.com

Polecane strony

M Gol

mzpnWczoraj "Piłka na Mazowszu" opublikowała informację podaną przez "Echo Dnia". Wynikało z niej, jakoby podjęto decyzję o kolejności w końcowych tabelach. Dziś owe informacje PnM starała się potwierdzić. Dwa niezalezne od siebie źródła poinformowały, że wczoraj... nie zapadły żadne wiążące decyzje.

 

Na wstępie zastrzeżenie - informacja pochodzi z drugiej ręki, nie bezpośrednio od członków Prezydium. 

Na wczorajszym spotkaniu Prezydium MZPN rozważano m.in. różne warianty dotyczące zakończenia sezonu i ewentualnych spadków oraz awansów. Nie zostały jednak żadne wiążące decyzje podjęte (pojawiające się w mediach informacje to jedna z propozycji), bo te podjąć musi Zarząd MZPN. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy zarząd się zbierze i podejmie odpowiednie uchwały.

Teoretycznie wciąż możliwe jest nawet, że jakaś wersja skrócona sezonu zostanie rozegrana, w praktyce rozważane są dwa warianty - zatwierdzenie rekomendacji PZPN (koniec sezonu i awanse bez spadków) lub anulowanie sezonu. Wszystko wskazuje na to, że zwycięży pierwszy wariant.

O tym, jak ostatecznie będą wyglądać końcowe tabele (co będzie decydować o kolejności), czy będą baraże (a jeśli tak, to kiedy) i o innych ważnych kwestiach - zadecyduje zarząd MZPN. Oczywiście istnieje spore prawdopodobieństwo, że wariant opisany przez Echo Dnia ostatecznie zwycięży i zostanie uchwalony, dopóki jednak nie będzie stuprocentowego potwierdzenia, trudno cokolwiek uznać za pewnik.