Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Rozwój Warszawa szuka sparing partnera na weekend 8/9 sierpnia. Telefon do trenera: 511385271

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia najskuteczniejszych strzelców skróconego sezonu 2019-20 w poszczególnych grupach i klasach rozgrywkowych

 

Do końcowej klasyfikacji nie są wliczane gole i asysty z meczów rozegranych w czerwcu

IV liga

Południe: Najlepszy strzelec - Tomasz Janiszewski (Oskar Przysucha), najlepszy asystent - Sebastian Czapa (Błonianka Błonie)

Północ: Najlepszy strzelec - Mateusz Kowalski (Hutnik Warszawa), najlepszy asystent - Damian Świerblewski (Ząbkovia Ząbki)

Ciechanów-Ostrołęka

Liga Okręgowa: Przemysław Olesiński (Narew Ostrołęka)

Klasa A: Daniel Ziółkowski (Wkra Radzanów)

Klasa B Ciechanów: Marek Kornatowski (Orlęta Baboszewo)

Klasa B Ostrołęka: Andrzej Piwoński (GKS Andrzejewo)

Płock

Liga Okręgowa: Kamil Nowicki (Kasztelan Sierpc)

Klasa A: Cezary Czarnecki (Orkan Sochaczew)

Klasa B: Łukasz Ziółkowski (Lwówianka Lwówek) i Piotr Nowak (Polonia Radzanowo)

Radom

Liga Okręgowa: Jacek Rożek (Powiślanka Lipsko)

Klasa A - grupa I: Łukasz Hebda (Gracja Tczów)

Klasa A - grupa II: Przemysław Ostrowski (Mogielanka Mogielnica)

Klasa B - grupa I: Mateusz Figarski (KS Jastrząb)

Klasa B - grupa II: Dawid Ceglarz (KP Stanisławice)

Siedlce

Liga Okręgowa: Mateusz Omieciuch (Tygrys Huta Mińska)

Klasa A: Paweł Klewek (Polonez Mordy)

Klasa B: Michał Kruszewski (ULKS Gołąbek)

Warszawa

Liga Okręgowa - grupa I: Łukasz Kowalczyk (Bug Wyszków)

Liga Okręgowa - grupa II: Hubert Skrzypek (Laura Chylice)

Klasa A - grupa I: Daniel Ciechański (KTS Weszło)

Klasa A - grupa II: Piotr Wołowicz (KS Wesoła)

Klasa A - grupa III: Tomasz Folwarski (Korona Góra Kalwaria)

Klasa A - grupa IV: Michał Hilcher (Naprzód Brwinów)

Klasa B - grupa I: Dawid Puzio (Wisła Zakroczym)

Klasa B - grupa II: Kacper Sikora (SF Warszawa)

Klasa B - grupa III: Damian Talarek (GKP Targówek Warszawa)

Klasa B - grupa IV: Adrian Dąbrowski (Sokół Budki Piaseckie)