Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Druzyna Amigos Warszawa (A klasa) poszukuje sparingpartnerów na poniższe daty 6-7.02, 27-28.02, 13-14.03 Nie mamy boiska, możemy dojechać lub wynająć boisko z kosztami 50/50.
Kontakt 510 217 693 lub przez fanpage drużyny na fb

*     *     *

LKS Perła Złotokłos (LO) poszukuje sparingpartnerów na terminy:
- 20/21 luty
Kontakt 665777861

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera na 20/21.02.2021. Boisko do ustalenia, koszty 50/50. Kontakt: 604065277

*     *     *

Klub Sportowy Madziar Nieporęt występujący w warszawskiej Klasie A (3 miejsce po rundzie jesiennej) poszukuję zawodników do drużyny seniorskiej. Poszukujemy zawodników z roczników 2004 - 1996. Trenujemy 3 razy w tygodniu na terenie gminy Nieporęt.

*    *     *

Drużyna KS Pilica Nowe Miasto szuka sparingpartnera w terminie 30.01.2021 i 27.02.2021.
Możemy zagrać na sztucznym boisku w Mogielnicy bądź Grójcu.
Kontakt do trenera: 604911411

 

Polecane strony

M Gol

mzpnPiłka na Mazowszu przedstawia treść Komunikatu MZPN dotyczącego procedury zmiany terminu meczu ze względów epidemicznych.

 

Komunikat ukazał się 14 sierpnia na stronie Mazowieckiego ZPN.

*     *     *

  1. Klub występuje z pisemnym wnioskiem do Komisji Gier o zmianę terminu meczu ze względu na sytuację epidemiczną w zespole, tzn. zarażenie wirusem Sars CoV-2, izolacja bądź kwarantanna związane z potencjalnym zarażeniem wirusem Sars CoV-2.

  2. Sytuacja epidemiczna, o której mowa w pkt. 1 dotyczy jedynie zawodników uprawnionych do gry oraz sztabu szkoleniowego.

  3. Wraz z wnioskiem, o którym mowa w pkt. 1 klub składa pisemne zobowiązanie przedstawienia w ciągu 14 dni, od dnia złożenia wniosku, dowodów (z utajnionymi danymi wrażliwymi) przeprowadzenia przez zawodników badań na obecność wirusa Sars CoV-2 (niezależnie od ich wyników) wszystkich zawodników niezdolnych do gry ze względów epidemicznych, tzn. zarażonych wirusem Sars CoV-2 lub przebywających w izolacji bądź na kwarantannie związanej z potencjalnym zarażeniem wirusem Sars CoV-2.

  4. Izolacja bądź kwarantanna, o których mowa w pkt. 1 i 3 może być nakładana wyłącznie przez Inspekcję Sanitarną (nie będzie brana pod uwagę izolacja, na którą zawodnika skieruje np. zakład pracy).

  5. Wraz z zobowiązaniem, o którym mowa w pkt. 3 klub składa oświadczenie (pod rygorem zweryfikowania wyniku meczu jako walkower), że ze względów epidemicznych w terminie, o zmianę którego klub występuje, jego zespół reprezentowany by był przez mniej niż 15 zawodników spośród wszystkich uprawnionych do danej klasy rozgrywkowej.

  6. Wśród 15 zawodników, o których mowa w pkt. 5 musi być co najmniej jeden bramkarz oraz w zespołach IV ligi czterech zawodników młodzieżowców, a w zespołach ligi okręgowej dwóch zawodników młodzieżowców.

  7. Po dostarczeniu dowodów (z utajnionymi danymi wrażliwymi), o których mowa w pkt. 3 organ prowadzący rozgrywki sprawdzi ilość zawodników zdolnych do gry, odejmując od liczby wszystkich zawodników uprawnionych do gry w danym terminie liczbę zawodników, których dowody przeprowadzenia testów na obecność wirusa Sars CoV-2 zostały dostarczone, a następnie wyznaczy termin rozegrania meczu, bądź podejmie decyzję o walkowerze.

 

źródło: mzpn.pl