Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Trener z licencją UEFA A poszukuje pracy w zespole seniorów (I lub II drużyna). A klasa, okręgówka, IV liga (samodzielnie lub asystent). Kontakt: 604 978 208, biuro@psllsport.fun

*     *     *

Wisła Zakroczym poszukuje sparing partnerów w okresie przygotowawczym do nowej rundy. Telefon - 509639642.

*     *     *

Druzyna Amigos Warszawa (A klasa) poszukuje sparingpartnerów na poniższe daty 6-7.02, 27-28.02, 13-14.03 Nie mamy boiska, możemy dojechać lub wynająć boisko z kosztami 50/50.
Kontakt 510 217 693 lub przez fanpage drużyny na fb

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera na 20/21.02.2021. Boisko do ustalenia, koszty 50/50. Kontakt: 604065277

*    *     *

Drużyna KS Pilica Nowe Miasto szuka sparingpartnera w terminie 30.01.2021 i 27.02.2021.
Możemy zagrać na sztucznym boisku w Mogielnicy bądź Grójcu.
Kontakt do trenera: 604911411

 

Polecane strony

M Gol

zzz obraz tekstNa Mazowszu działa wiele zespołów piłkarskich – znanych zarówno w całym kraju, jak i lokalnie, działających profesjonalnie i amatorsko, seniorskich oraz juniorskich. Dla miłośników mazowieckiego futbolu dobra wiadomość jest taka, że w przypadku sporego grona z nich wspieranie ulubionego klubu nie musi ograniczać się do oglądania transmisji w telewizji czy osobistych wizyt na stadionach. Szeroką ofertę na mecze mazowieckich zespołów piłkarskich mają bowiem legalni bukmacherzy.

ARTYKUŁ POZAREDAKCYJNY

 

Najbardziej znanym klubem piłkarskim na Mazowszu jest oczywiście występująca w PKO Ekstraklasie Legia Warszawa i nic dziwnego, że u legalnych bukmacherów najwięcej zakładów wzajemnych dotyczy właśnie klubu ze stolicy. Dla przykładu – w przypadku spotkania 7. kolejki przeciw Zagłębiu Lubin firma bukmacherska Betfan udostępniła aż 120 zakładów przedmeczowych! Typować można było nie tylko zwycięzcę tego starcia (wygrana Legii – kurs 1,49, remis – kurs 4,40, zwycięstwo gości – 5,80), ale także zakłady under/over na liczbę goli, wynik pierwszej połowy, a nawet przedziały czasowe, w których padną gole dla obu zespołów.

W firmie Betfan (bukmacher internetowy) znaleźć można także zakłady długoterminowe na Legię Warszawa. Zdaniem analityków bukmachera, jest ona największym faworytem do zdobycia kolejnego tytułu mistrza Polski w sezonie 2020/2021 – kurs na takie rozwiązanie to 2,00. Kolejne na liście są drużyny Lecha Poznań (kurs 3,50) oraz Górnika Zabrze i Rakowa Częstochowa (kurs 10,00).

Oczywiście typowanie wyników mazowieckiej piłki nie ogranicza się do Legii Warszawa. W firmie Fortuna dostępne są zakłady na spotkania I ligi, w której występuje Radomiak Radom, a także II ligi, gdzie reprezentantem Mazowsza jest Znicz Pruszków. I tak np. pruszkowianie, według analityków Fortuny, byli faworytem w meczu 8. kolejki rozgrywek z Lechem II Poznań. Kurs na ich zwycięstwo wynosił 2,25, na remis – 3,65, z kolei na wygraną rezerw Lecha – 2,80.

Gratką dla miłośników mazowieckiego futbolu na nieco niższym poziomie są mecze I grupy III ligi, w której występuje wiele drużyn z naszego regionu, w tym m.in. Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Legionovia Legionowo, Polonia Warszawa, Legia II Warszawa, Ursus Warszawa czy Broń Radom. Co ciekawe, zakłady bukmacherskie na rozgrywki I grupy III ligi ma w swojej ofercie wielu legalnych operatorów, w tym forBET, STS czy LV BET. I tak dla przykładu – w firmie LV BET absolutnym faworytem w meczu z KS Wasilków w ramach 10. kolejki była Polonia Warszawa (kurs 1,12 wobec aż 14,00 na rywali), zaś w spotkaniu KS Kutno z Pogonią Grodzisk Mazowiecki szanse były bardziej wyrównane (typ 1 – 2,4, x – 3,5, typ 2 – 2,45).

Okazjonalnie w ofercie niektórych legalnych bukmacherów – m.in.  w LV BET oraz forBET – pojawiają się zakłady na spotkania IV lig (zobacz tabelę), również z województwa mazowieckiego. Natomiast zakłady wzajemne na niższe ligi są w naszym kraju zabronione, o czym PZPN regularnie przypomina obecnym na polskim rynku operatorom. – Z postanowień wskazanych na wstępie trójstronnych umów zawartych pomiędzy PZPN i Ekstraklasą S.A, a poszczególnymi partnerami nie wynikają dla Spółek uprawnienia dotyczące wykorzystywania w oferowanych zakładach wzajemnych wyników meczów organizowanych i prowadzonych przez PZPN rozgrywek ligowych w piłce nożnej w klasach niższych niż rozgrywki IV ligi (np. liga okręgowa) – czytamy w ostatnim komunikacie piłkarskiej centrali z kwietnia 2020 r. Mimo tego ograniczenia, oferta legalnych operatorów i tak pozwala na wybranie z posród setek spotkań polskich rozgrywek piłkarskich.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.

*     *     *

Tekst został przygotowany przez partnera zewnętrznego. "Piłka na Mazowszu" nie ingerowała w jego treść