Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

"Korona Warszawa (A klasa) szuka bramkarza. Może być zawodnik po dłuższej przerwie w graniu lub wracający po kontuzji. Kontakt 604 978 208 (Piotr) lub przez FB Korona Warszawa seniorzy."

 

Cytat tygodnia

 

"Fatalnie, bo zło triumfuje, a ziema pogrąża się w chaosie. Za tydzień dobro musi zwyciężyć." (po meczu Amigos - AKS Zły 0:2)

Fanpage Amigos Warszawa

Polecane strony

M Gol

Kasztelan SierpcCzterech piłkarzy zanotowało w miniony weekend pierwszy występ w barwach Kasztelana Sierpc w sezonie 2017-18.

 

Do Kasztelana zimą dołączyli:

Krystian Sokołowski - który po półrocznej przerwie wznowił treningi.

Paweł Winnicki - który ostatnie pół roku spędził w Błękitnych Raciąż, wcześniej był związany z takimi klubami jak Delta Słupno, Mazur Gostynin, Błękitni Gąbin, MKS Kutno, Wisła II Płock, Włocłavia Włocławek i Mień Lipno. W Kasztelanie występował już w latach 2010-12. Jesienią zanotował 12 występów w czwartej lidze, w których zaliczył jedną asystę.

Mariusz Śnieć - wychowanek Wisły Płock, który ma na koncie pobyt w Lechu Rypin i Sparcie Brodnica, a ostatnie pół roku spędził w Błękitnych Raciąż. Jesienią zanotował 8 występów w czwartej lidze, w których zaliczył jedną asystę. Ma na koncie 3 występy w II lidze, a także 38 gier i jednego gola w III lidze.

Dawid Klepczyński - były piłkarz Wisły II Płock, KP Piaseczno, MKS Kutno i Polonii Warszawa, który ostatnie miesiące spędził w Błękitnych Raciąż. Jesienią zanotował 5 występów w czwartej lidze, w których strzelił jednego gola. Ma na koncie 154 występy i 7 goli w III lidze.

 

źródło: Fanpage MKS Kasztelan Sierpc