Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Kasztelan SierpcCzterech piłkarzy zanotowało w miniony weekend pierwszy występ w barwach Kasztelana Sierpc w sezonie 2017-18.

 

Do Kasztelana zimą dołączyli:

Krystian Sokołowski - który po półrocznej przerwie wznowił treningi.

Paweł Winnicki - który ostatnie pół roku spędził w Błękitnych Raciąż, wcześniej był związany z takimi klubami jak Delta Słupno, Mazur Gostynin, Błękitni Gąbin, MKS Kutno, Wisła II Płock, Włocłavia Włocławek i Mień Lipno. W Kasztelanie występował już w latach 2010-12. Jesienią zanotował 12 występów w czwartej lidze, w których zaliczył jedną asystę.

Mariusz Śnieć - wychowanek Wisły Płock, który ma na koncie pobyt w Lechu Rypin i Sparcie Brodnica, a ostatnie pół roku spędził w Błękitnych Raciąż. Jesienią zanotował 8 występów w czwartej lidze, w których zaliczył jedną asystę. Ma na koncie 3 występy w II lidze, a także 38 gier i jednego gola w III lidze.

Dawid Klepczyński - były piłkarz Wisły II Płock, KP Piaseczno, MKS Kutno i Polonii Warszawa, który ostatnie miesiące spędził w Błękitnych Raciąż. Jesienią zanotował 5 występów w czwartej lidze, w których strzelił jednego gola. Ma na koncie 154 występy i 7 goli w III lidze.

 

źródło: Fanpage MKS Kasztelan Sierpc