Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

amator maszewoDwóch nowych zawodników pojawiło się w bieżącym sezonie w barwach Amatora Maszewo w płockiej lidze okręgowej.

 

Pierwszym z nich jest doświadczony Artur Serocki, który po raz ostatni w ligowych rozgrywkach uczestniczył kilka lat temu. Serocki jako piłkarz w przeszłości był związany z Wisłą Płock, WKP Włocławek, Jeziorakiem Iława, Arką Gdynia, Pelikanem Łowicz, Włocłavią Włocławek, Kasztelanem Sierpc i Orłem Goleszyn. Ma na koncie 15 występów w ekstraklasie.

Drugim nowym graczem jest natomiast Konrad Wojtycki. Urodzony w 1999 roku zawodnik w przeszłości był graczem juniorskich drużyn Amatora, a w poprzednim sezonie nie uczestniczył w zmaganiach ligowych.

 

źródło: własne