Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Relax MiszewoCzarni Rempin"Piłka na Mazowszu" uzupełnia informację o przygotowaniach klubów płockiej klasy B - Sparty Mochowo i Czarnych Rempin.

 

Sparta Mochowo rozegrała latem trzy mecze sparingowe - kolejno zremisowała 4:4 z Tłuchowią Tłuchowo, pokonała 13:0 Orkan Lelice, a już po starcie sezonu zremisowała 3:3 ze Skrwą Łukomie.

Sparta dodatkowo wzięła również udział w turnieju LZS, który był organizowany w Mochowie. W tym samym turnieju udział wzięli także Czarni Rempin, którzy latem nie rozegrali ani jednego meczu sparingowego.

 

źródło: Sparta Mochowo, Fanpage LKS Czarni Rempin