Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Pogon SlupiaTrzech nowych graczy zagrało w dotychczasowych meczach trwającego sezonu płockiej ligi okręgowej w barwach Pogoni Słupia.

 

Nowymi graczami Pogoni zostali:

Adrian Sawicki - pozyskany z juniorów Zrywu Bielsk.

Arkadiusz Szczepański - były gracz Orła Goleszyn, ostatnio związany z Kasztelanem Białe Błoto. W sezonie 2017-18 zanotował 14 występów w płockiej A-klasie, w których strzelił jednego gola.

Kamil Łęcki - jako piłkarz przez wiele lat był związany ze Zrywem Bielsk. W sezonie 2017-18 zanotował 18 występów w płockiej lidze okręgowej, w których strzelił 8 goli.

 

źródło: własne