Orzel GoleszynWielu nowych zawodników dołączyło latem do Orła Goleszyn.

 

W bieżącym sezonie w barwach Orła zagrali:

Patryk Kwaśniewski - były gracz Skry Drobin, który w sezonie 2017-18 zanotował 2 występy w płockiej lidze okręgowej (runda jesienna)

Kamil Kitombo - wrócił do Orła po rocznym pobycie w Wiśle Dobrzyń (kujawsko-pomorska liga okręgowa). W przeszłości w Starcie Proboszczewice.

Mateusz Biegański - powrót po rocznym pobycie w Kasztelanie Sierpc (24 występy i 15 goli w płockiej lidze okręgowej).

Damian Lisiecki - pozyskany ze Startu Proboszczewice (10 meczów i 5 goli wiosną w płockiej lidze okręgowej). W przeszłości gracz Lecha Rypin, Błękitnich Gąbin i Amatora Maszewo

Mateusz Nowak - były gracz juniorów Wisły Płock, a także Bzury Chodaków i Błękitnych Gąbin, który ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Jakub Kotecki - były gracz Kasztelana Sierpc, który ostatni raz w ligowym meczu wystąpił pod koniec sezonu 2016-17.

Paweł Wojciechowski - w poprzednim sezonie w barwach Kasztelana Białe Błoto zanotował 15 występów w płockiej A-klasie, w których strzelił 3 gole. W przeszłości w Kasztelanie Sierpc.

Dawid Ziemczyk - pozyskany ze Startu Proboszczewice. W barwach tego klubu w poprzednim sezonie zanotował 23 występy i strzelił 3 gole w płockiej lidze okręgowej. W przeszłości związany z Narwią Ostrołęka i KS Śniadowo. Ma na koncie 6 występów w trzeciej lidze.

Adrian Konopka - pozyskany z Kasztelana Białe Błoto. W barwach tego klubu w poprzednim sezonie zanotował 19 występów w płockiej A-klasie, w których strzelił jednego gola.

Igor Nowak - ostatnio nie grał w piłkę. W przeszłości gracz Skry Drobin, Stoczniowca Płock, Wisły Główina-Sobowo i juniorów Wisły Płock.

 

źródło: Fanpage LKS Orzeł Goleszyn, własne