Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Marcovia Marki zaprasza na testy ambitnych zawodników, którzy nie boją się wyzwań i ciągle myślą o indywidualnym rozwoju.
Tomasz Janczarek 503 694 850

*     *     *

Sparta Jazgarzew seniorzy ( IV liga ) poszukuje sparingpartnera na 26.01.2019. Dysponujemy sztucznym boiskiem w Piasecznie. Kontakt do trenera 609 983 209

*     *     *

K.S. Wąsewo poszukuje sparingpartnera w terminie 2/3 lutego. Boisko ze sztuczną nawierzchnią zarezerwowane w Długosiodle. Kontakt do trenera 513-246-811

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Zryw Bielsk"Piłka na Mazowszu" prezentuje listę piłkarzy, którzy latem trafili do Zrywu Bielsk i zagrali przynajmniej jeden mecz w rozgrywkach ligowych.

 

Zawodnikami Zrywu zostali:

Michał Gozdan - w poprzednim sezonie zanotował 16 występów w płockiej lidze okręgowej w barwach Wichru Cieszewo. W przeszłości gracz Amatora Maszewo

Patryk Boguszewski - wrócił do Zrywu po rocznym pobycie w ULKS Ciółkowo. W sezonie 2017-18 zanotował 18 występów i strzelił 6 goli w płockiej A-klasie.

Łukasz Kozłowski - po raz ostatni na boisku pojawił się w czerwcu 2017 roku w barwach Zrywu. Wcześniej w Orkanie Lelice.

Przemysław Borowski - w poprzednim sezonie zanotował 15 występów w płockiej lidze okręgowej w barwach Orła Goleszyn. W przeszłości w Olimpii Gozdowo.

Jakub Zawadzki - Wrócił do Zrywu po rocznej przerwie. W barwach ULKS Ciółkowo w poprzednim sezonie zanotował 20 występów w płockiej A-klasie, w których strzelił 7 goli.

Marcin Głowacki - powrót do gry - ostatni mecz w barwach Zrywu rozegrał jesienią 2016 roku.

Sebastian Pydyn - ostatni rok spędził w juniorach Wisły Plock. Wcześniej w juniorach Zrywu.

 

źródło: własne