Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie poszukuje trenera, osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503-149-879, lub e-mail: h.liszkiewicz@op.pl

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Zryw Bielsk"Piłka na Mazowszu" prezentuje listę piłkarzy, którzy latem trafili do Zrywu Bielsk i zagrali przynajmniej jeden mecz w rozgrywkach ligowych.

 

Zawodnikami Zrywu zostali:

Michał Gozdan - w poprzednim sezonie zanotował 16 występów w płockiej lidze okręgowej w barwach Wichru Cieszewo. W przeszłości gracz Amatora Maszewo

Patryk Boguszewski - wrócił do Zrywu po rocznym pobycie w ULKS Ciółkowo. W sezonie 2017-18 zanotował 18 występów i strzelił 6 goli w płockiej A-klasie.

Łukasz Kozłowski - po raz ostatni na boisku pojawił się w czerwcu 2017 roku w barwach Zrywu. Wcześniej w Orkanie Lelice.

Przemysław Borowski - w poprzednim sezonie zanotował 15 występów w płockiej lidze okręgowej w barwach Orła Goleszyn. W przeszłości w Olimpii Gozdowo.

Jakub Zawadzki - Wrócił do Zrywu po rocznej przerwie. W barwach ULKS Ciółkowo w poprzednim sezonie zanotował 20 występów w płockiej A-klasie, w których strzelił 7 goli.

Marcin Głowacki - powrót do gry - ostatni mecz w barwach Zrywu rozegrał jesienią 2016 roku.

Sebastian Pydyn - ostatni rok spędził w juniorach Wisły Plock. Wcześniej w juniorach Zrywu.

 

źródło: własne