Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Ożarowianka poszukuje trenera dla rocznika 2005. Chętnych prosimy o kontakt pod e-mail: klub@ozarowianka.pl

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

pozpn"Piłka na Mazowszu" publikuje informację o nowych zawodnikach w poszczególnych klubach, którzy wystąpili w rundzie jesiennej sezonu 2018-19 w płockiej lidze okręgowej, a o których dotychczas nie pojawiła się żadna informacja.

 

W barwach Błyskawicy Lucień kilka występów zanotował Krystian Wieczorek. Szesnastoletni piłkarz został włączony do kadry z zespołu juniorów.

Miłosz Pietrkiewicz miał okazję wystąpić na boiskach płockiej ligi okręgowej w barwach Amatora Maszewo. Siedemnastoletni piłkarz w przeszłości występował w juniorskich zespołach Wisły Główina-Sobowo, w poprzednim sezonie nie wystąpił natomiast w żadnym ligowym spotkaniu.

Start Proboszczewice skorzystał z usług Macieja Jaśkowskiego, który ostatnio nie grał w piłkę, a który w przeszłości był związany z juniorskimi zespołami Mazurów Mrągowo i Mrągovii Mrągowo. W Starcie występował także Andrzej Kordyzon, który wrócił do gry po dłuższej przerwie.

W Skrze Drobin zagrał Tomasz Ostrowski, który po kilku latach przerwy wrócił do gry, a w przeszłości był związany z Deltą Miszewko Strzałkowskie. Innym graczem, który pojawił się w barwach Skry był Artur Lewicki, który po kontuzji wrócił do treningów.

W Stegnach Wyszogród na boisku pojawił się Jakub Sidor, który po raz ostatni w ligowym spotkaniu zagrał trzy lata temu. Innym zawodnikiem, który dołączył do klubu z Wyszogrodu jest doświadczony Robert Jadczak (w poprzednim sezonie 6 meczów i 1 gol w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej w barwach Wkry Sochocin), który w przeszłości (lata 90) w barwach Zagłębia Sosnowiec i Warty Poznań zanotował 22 występy w ekstraklasie.

Do Pogoni Słupia dołączył 21-letni Michał Lemanowicz, który ostatnio nie uczestniczył w zmaganiach ligowych, a który w przeszłości był związany z juniorami Skry Drobin.

W Delcie Słupno zagrał Damian Szczytniewski, mający na koncie trzy występy w III lidze. Były gracz Błękitnych Raciąż, Błękitnych Gąbin i Bzury Chodaków w poprzednim sezonie nie brał udziału w ligowych rozgrywkach.

W barwach Orła Goleszyn występy w płockiej lidze okręgowej zanotował Piotr Wysiński, który przeniósł się do płockiej ligi okręgowej z Kasztelana Białe Błoto (15 występów w klasie A w sezonie 2017-18). Z kolei Karol Nowakowski, inny nowy gracz Orła, w sezonie 2017-18 w barwach Kasztelana Białe Błoto zanotował 16 gier w płockiej A-klasie. Na boiskach płockiej ligi okręgowej pojawił się także Krzysztof Sumiński, który w ostatnim czasie nie występował w ligowych rozgrywkach.

W Stoczniowcu Płock wystąpił Michał Kosiński, były gracz Wkry Bieżuń, który w poprzednim sezonie zanotował (w rundzie jesiennej) dwa występy w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.

Hubert Duda wystąpił w płockiej lidze okręgowej w barwach Unii Iłów. Zawodnik ostatnio miał krótki rozbrat z piłką, wcześniej był związany z juniorskimi zespołami AP Sochaczew, Pelikana Łowicz i Unii.

Dwóch nowych graczy pojawiło się w barwach Unii Czermno. To Adam Wróblewski (dotychczas zespół juniorów) i Dawid Ryfa (w poprzednim sezonie jeden mecz w płockiej B-klasie w barwach drużyny rezerw).

 

źródło: własne