Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Marymont (Klasa B, grupa: Warszawa III, ) szuka sparing partnerów na następujące terminy: 
2-3 marca, 16-17 marca, 23-24 marca - możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego.

kontakt: 
Paweł 570357013

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera w terminie 23/24 luty . Kontakt do trenera
505503359

*     *     *

Wicher Cieszewo (klasa A Płock) poszukuje sparing partnera w terminie 23-24.03. Kontakt 518-773-509

*     *     *

„Akademia Piłkarska Brychczy (B Klasa, Warszawa Grupa 3) szuka sparing partnera na 24 lutego. Oczywiście możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego” kontakt: Krzysztof Krakowiak 600061760

*     *     *

Miedzanka Miedzna (LO Siedlce) poszukuje sparingpartnera na termin: 2/3.03. Telefon 512-878-462

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

pozpn"Piłka na Mazowszu" publikuje informację o nowych zawodnikach w poszczególnych klubach, którzy wystąpili w rundzie jesiennej sezonu 2018-19 w płockiej lidze okręgowej, a o których dotychczas nie pojawiła się żadna informacja.

 

W barwach Błyskawicy Lucień kilka występów zanotował Krystian Wieczorek. Szesnastoletni piłkarz został włączony do kadry z zespołu juniorów.

Miłosz Pietrkiewicz miał okazję wystąpić na boiskach płockiej ligi okręgowej w barwach Amatora Maszewo. Siedemnastoletni piłkarz w przeszłości występował w juniorskich zespołach Wisły Główina-Sobowo, w poprzednim sezonie nie wystąpił natomiast w żadnym ligowym spotkaniu.

Start Proboszczewice skorzystał z usług Macieja Jaśkowskiego, który ostatnio nie grał w piłkę, a który w przeszłości był związany z juniorskimi zespołami Mazurów Mrągowo i Mrągovii Mrągowo. W Starcie występował także Andrzej Kordyzon, który wrócił do gry po dłuższej przerwie.

W Skrze Drobin zagrał Tomasz Ostrowski, który po kilku latach przerwy wrócił do gry, a w przeszłości był związany z Deltą Miszewko Strzałkowskie. Innym graczem, który pojawił się w barwach Skry był Artur Lewicki, który po kontuzji wrócił do treningów.

W Stegnach Wyszogród na boisku pojawił się Jakub Sidor, który po raz ostatni w ligowym spotkaniu zagrał trzy lata temu. Innym zawodnikiem, który dołączył do klubu z Wyszogrodu jest doświadczony Robert Jadczak (w poprzednim sezonie 6 meczów i 1 gol w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej w barwach Wkry Sochocin), który w przeszłości (lata 90) w barwach Zagłębia Sosnowiec i Warty Poznań zanotował 22 występy w ekstraklasie.

Do Pogoni Słupia dołączył 21-letni Michał Lemanowicz, który ostatnio nie uczestniczył w zmaganiach ligowych, a który w przeszłości był związany z juniorami Skry Drobin.

W Delcie Słupno zagrał Damian Szczytniewski, mający na koncie trzy występy w III lidze. Były gracz Błękitnych Raciąż, Błękitnych Gąbin i Bzury Chodaków w poprzednim sezonie nie brał udziału w ligowych rozgrywkach.

W barwach Orła Goleszyn występy w płockiej lidze okręgowej zanotował Piotr Wysiński, który przeniósł się do płockiej ligi okręgowej z Kasztelana Białe Błoto (15 występów w klasie A w sezonie 2017-18). Z kolei Karol Nowakowski, inny nowy gracz Orła, w sezonie 2017-18 w barwach Kasztelana Białe Błoto zanotował 16 gier w płockiej A-klasie. Na boiskach płockiej ligi okręgowej pojawił się także Krzysztof Sumiński, który w ostatnim czasie nie występował w ligowych rozgrywkach.

W Stoczniowcu Płock wystąpił Michał Kosiński, były gracz Wkry Bieżuń, który w poprzednim sezonie zanotował (w rundzie jesiennej) dwa występy w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.

Hubert Duda wystąpił w płockiej lidze okręgowej w barwach Unii Iłów. Zawodnik ostatnio miał krótki rozbrat z piłką, wcześniej był związany z juniorskimi zespołami AP Sochaczew, Pelikana Łowicz i Unii.

Dwóch nowych graczy pojawiło się w barwach Unii Czermno. To Adam Wróblewski (dotychczas zespół juniorów) i Dawid Ryfa (w poprzednim sezonie jeden mecz w płockiej B-klasie w barwach drużyny rezerw).

 

źródło: własne