Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

pozpnZnany jest już ramowy terminarz lig okręgu płockiego na rundę wiosenną sezonu 2018-19.

 

Szczegóły dotyczące terminów wyglądają następująco:

Liga Okręgowa: Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 23-24 marca, zakończy natomiast w weekend 15-16 czerwca. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych.

Klasa A: Rozgrywki zostaną wznowione w weekend 30-31 marca, sezon zakończy się natomiast w weekend 15-16 czerwca. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych. W weekend 19-20 kwietnia (przed Wielkanocą) zespoły będą mieć przerwę w rozgrywkach.

Klasa B: Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 7-8 kwietnia, zakończy natomiast w weekend 25-26 maja. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych. W weekend 19-20 kwietnia (przed Wielkanocą) zespoły będą mieć przerwę w rozgrywkach.

Istotną informacją dla zespołów klasy B jest fakt, iż wiosną zaplanowano siedem kolejek, a więc zostanie stworzony nowy terminarz dla drugiej części rozgrywek. Wszystko przez fakt, iż w trakcie sezonu wykluczony został Orkan Lelice, co spowodowało, iż w lidze pozostało osiem drużyn. Zdaniem "Piłki na Mazowszu" posunięcie wydaje się być właściwe, bez sensu byłoby bowiem rozgrywanie dziewięciu kolejek (jak jesienią) z dwiema pauzującymi drużynami niemal co tydzień.

 

źródło: pozpn.plo.pl