Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Ożarowianka poszukuje trenera dla rocznika 2005. Chętnych prosimy o kontakt pod e-mail: klub@ozarowianka.pl

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

pozpnZnany jest już ramowy terminarz lig okręgu płockiego na rundę wiosenną sezonu 2018-19.

 

Szczegóły dotyczące terminów wyglądają następująco:

Liga Okręgowa: Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 23-24 marca, zakończy natomiast w weekend 15-16 czerwca. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych.

Klasa A: Rozgrywki zostaną wznowione w weekend 30-31 marca, sezon zakończy się natomiast w weekend 15-16 czerwca. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych. W weekend 19-20 kwietnia (przed Wielkanocą) zespoły będą mieć przerwę w rozgrywkach.

Klasa B: Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 7-8 kwietnia, zakończy natomiast w weekend 25-26 maja. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych. W weekend 19-20 kwietnia (przed Wielkanocą) zespoły będą mieć przerwę w rozgrywkach.

Istotną informacją dla zespołów klasy B jest fakt, iż wiosną zaplanowano siedem kolejek, a więc zostanie stworzony nowy terminarz dla drugiej części rozgrywek. Wszystko przez fakt, iż w trakcie sezonu wykluczony został Orkan Lelice, co spowodowało, iż w lidze pozostało osiem drużyn. Zdaniem "Piłki na Mazowszu" posunięcie wydaje się być właściwe, bez sensu byłoby bowiem rozgrywanie dziewięciu kolejek (jak jesienią) z dwiema pauzującymi drużynami niemal co tydzień.

 

źródło: pozpn.plo.pl