logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia pierwszy raport transferowy dotyczący klubów okręgu Płock.

 

Poniżej znajdziecie listę wybranych zawodników, którzy przed sezonem dołączyli do drużyn płockiej ligi okręgowej. Kolejny raport będzie obejmował także kluby Klasy A i Klasy B.

*     *     *

Amator Maszewo

Nowi zawodnicy:

Emil Jarzębowski - włączony do kadry z drużyny juniorów

Wiktor Dworak - włączony do kadry z drużyny juniorów

Dawid Krawczyński - włączony do kadry z drużyny juniorów

Krzysztof Barciński - włączony do kadry z drużyny juniorów

Jakub Kopyciński - pozyskany z drużyny juniorów klubu Olimpic Gdańsk

Błękitni Gąbin

Nowi zawodnicy:

Jakub Skierski - w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach, wcześniej drużyna juniorów Wisły Płock.

Kamil Szczurowski - w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach, wcześniej Świt Staroźreby.

Bartosz Rosiak - w poprzednim sezonie 8 występów w czwartej lidze w barwach Świtu Staroźreby

Damian Koryto - w poprzednim sezonie 15 meczów i 2 gole w czwartej lidze w barwach Wkry Żuromin.

Piotr Paczkowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Wiktor Górecki - w poprzednim sezonie 7 występów w płockiej lidze okręgowej w barwach Stoczniowca Płock

Rafał Szochner - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Delta Słupno

Mariusz Pesta - w poprzednim sezonie 12 meczów i jeden gol w płockiej lidze okręgowej w barwach Stoczniowca Płock

Damian Kołeczek - w poprzednim sezonie 13 meczów w czwartej lidze w barwach Świtu Staroźreby

Cezary Szczerbak - w poprzednim sezonie 12 meczów w płockiej lidze okręgowej w barwach Mazura Gostynin.

Damian Lisiecki - w poprzednim sezonie 8 meczów i 2 gole w płockiej lidze okręgowej w barwach Błękitnych Gąbin.

Mazur Gostynin

Nowi zawodnicy:

Kamil Woźniak - w poprzednim sezonie 10 meczów w płockiej lidze okręgowej w barwach Delty Słupno

Michał Jędrzejczak - w poprzednim sezonie 8 meczów i jeden gol w Klasie A Płock w barwach Błyskawicy Lucień

Tomasz Jóźwiak - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Wiktor Smyczyński - włączony do kadry z drużyny juniorów

Kamil Augustyniak - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Hubert Borowy - zimą przeniósł się do Hutnika Warszawa, nie miał jednak okazji na grę w tym klubie.

Robert Ratajski - pozyskany z GKS Baruchowo (Liga Okręgowa kujawsko-pomorska)

Krystian Pawełkiewicz - pozyskany z drużyny juniorów Wisły Płock

Maciej Kowalski - włączony do kadry z drużyny juniorów

Drużynę opuścił natomiast Sławomir Podgórski (13 meczów i 2 gole), który przeniósł się do Hutnika Szczecin (IV liga zachodniopomorska)

Orzeł Goleszyn

Nowi zawodnicy:

Jarosław Brzemiński - w bieżącym sezonie zdążył raz zagrać w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej w barwach Wkry Bieżuń.

Adam Lisicki - włączony do kadry z drużyny juniorów

Przemysław Borowski - w poprzednim sezonie 9 meczów i 3 gole w Klasie B Płock w barwach Zrywu II Bielsk.

Pogoń Słupia

Nowi zawodnicy:

Bartłomiej Kępczyński - w poprzednim sezonie 9 występów w Klasie B Płock w barwach Zrywu II Bielsk

Bartosz Pietrzak - w poprzednim sezonie w drużynie juniorów Pegaza Drobin

Marcin Dobrosielski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Mateusz Borkowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Skra Drobin

Nowi zawodnicy:

Jarosław Ciarkowski - powrót do gry. W poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Łukasz Adamkowski - pozyskany z UKS SMS Włocławek (Klasa A Włocławek)

Mateusz Jakubowski - w poprzednim sezonie w Olimpii II Grudziądz (Liga Okręgowa kujawsko-pomorska)

Maciej Stocki - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Dominik Pikalski - pozyskany z drużyny juniorów UKS SMS Łódź.

Jakub Witkowski - ostatnio pracował i grał w Anglii.

Marcin Kiciak - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Drużynę opuścił natomiast Łukasz Kostun (11 meczów i jeden gol), który przeniósł się do Tłuchowii Tłuchowo (Liga Okręgowa kujawsko-pomorska)

Skrwa Łukomie

Nowi zawodnicy:

Damian Majewski - w porpzednim sezonie w Mieni Lipno (Liga Okręgowa kujawsko-pomorska)

Kamil Gąsiorowski - włączony do kadry z drużyny juniorów

Krystian Sowiński - włączony do kadry z drużyny juniorów

Konrad Dąbrowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Stegny Wyszogród

Nowi zawodnicy:

Krzysztof Jamka - powrót do gry. W poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Rafał Pachelski - w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach. Wcześniej Escola Varsovia

Stoczniowiec Płock

Nowi zawodnicy:

Tomasz Gorczyca - w poprzednim sezonie 11 meczów i jeden gol w płockiej lidze okręgowej w barwach Delty Słupno.

Mateusz Nowak - w poprzednim sezonie 13 meczów i 2 gole w płockiej lidze okręgowej w barwach Orła Goleszyn

Kamil Nowicki - w poprzednim sezonie 12 meczów i 24 gole w płockiej lidze okręgowej w barwach Kasztelana Sierpc.

Jakub Kustra - w poprzednim sezonie 13 meczów i 11 goli w płockiej lidze okręgowej w barwach Kasztelana Sierpc

Szymon Żebrowski - w poprzednim sezonie 8 meczów i jeden gol w płockiej lidze okręgowej w barwach Skry Drobin

Bartłomiej Mielczarski - w poprzednim sezonie 10 meczów i 3 gole w płockiej lidze okręgowej w barwach Skry Drobin.

Drużynę opuścił natomiast Tomasz Banach (3 mecze), który przeniósł się do Sparty Katowice (Liga Okręgowa Katowice)

Unia Czermno

Nowi zawodnicy:

Gabriel Gromczewski - dotychczas w drużynie rezerw. W poprzednim sezonie 3 mecze w Klasie B Płock

Kamil Borkowski - w poprzednim sezonie 13 meczów i jeden gol w płockiej lidze okręgowej w barwach Błękitnych Gąbin.

Maciej Piotrowski - w poprzednim sezonie 9 meczów w płockiej lidze okręgowej w barwach Błękitnych Gąbin.

Unia Iłów

Nowi zawodnicy:

Marcin Karasiński - w poprzednim sezonie w Bzurze Ozorków (Klasa A Łódź)

Arkadiusz Błaszczyk - w poprzednim sezonie grał jedynie w UMKS Zgierz (piłka nożna halowa)

Zryw Bielsk

Nowi zawodnicy: 

Seweryn Dymek - w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach, wcześniej Świt Staroźreby

Marcin Łęcki - w poprzednim sezonie w drużynie rezerw (6 wystepów i jeden gol w Klasie B Płock)