Strefa trenera

 

"Korona Warszawa (A Klasa) ogłasza nabór do drużyny. Oferujemy profesjonalne treningi i grę w lidze. Korona jest nietypowym klubem, z nietypową strukturą. Cechuje nas luźna atmosfera. Korona to grupa ludzi, którzy oprócz tego co robią w życiu (studia, praca) chcą po prostu jeszcze pograć sobie "na poważnie" w piłkę. Przyjdź, zobacz, zdecyduj czy chcesz się z nami bawić. Kontakt na FB Korona Seniorzy lub 604 978 208 (Piotr)

PS. Istnieje również możliwość nawiązania współpracy z klubami grającymi w LO lub IV lidze w celu wypożyczenia do nas zawodników, którzy z jakichś powodów nie mieszczą się w składzie (np. powrót po kontuzji) a dobrze by było, żeby regularnie grali."

*      *     *

Błękitni Kortów (LO) ogłaszają nabór zawodników do drużyny seniorów.
Poszukujemy piłkarzy z doświadczeniem ligowym oraz młodych zawodników, rozpoczynających przygodę z piłką seniorską.
Oferujemy możliwość gry w LO, regularne treningi, dobrą atmosferę w drużynie. 
Dodatkowe informacje pod nr tel: 514 546 005 lub poprzez fanpage'a na Facebooku.

Cytat tygodnia

 

"Już w najbliższą niedzielę na Estadio Kawęczyńska sparing UKS Błyskawica - Coco Jambo Warszawa 
Zapraszamy kibiców o godzinie 12:00.
Mecz zostanie poprzedzony nowatorską formą rozgrzewki polegającej na odśnieżaniu boiska."

Fanpage UKS Błyskawica Warszawa

Polecane strony

M Gol

UniailowKamil Bartosiewicz będzie w rundzie wiosennej reprezentował barwy KS Teresin.

 

Zawodnik jesienią był zgłoszony do rozgrywek przez Unię Iłów, ze względu na kontuzję ani razu nie pojawił się jednak na boisku. W przeszłości piłkarz występował m.in w takich klubach jak ŁKS Łódź, Tur Turek, Odra Wodzisław Śląski, Stomil Olsztyn i Bzura Chodaków. Ma na koncie 8 występów i 2 gole w ekstraklasie, 23 występy i 5 goli w Młodej Ekstraklasie, 2 występy w pierwszej lidze, 29 występów i jedną bramkę w II lidze, a także 2 występy w III lidze. W przeszłości zawodnik przebywał także na testach m.in. w Górniku Zabrze, Arce Gdynia i Górniku Łęczna.

 

źródło: KS Teresin