Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

LKS Sparta Jazgarzew ogłasza nabór do drużyny seniorów, która w sezonie 2019/2020 będzie grała w warszawskiej LO.

Szczególnie mile widziani zawodnicy urodzeni w 1999 roku i młodsi.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy - nabor@spartajazgarzew.pl

*     *     *

Klub Sportowy Huragan Bodzanów zatrudni osobę na stanowisko trenera drużyny seniorów. Więcej informacji: facebook.com/ks.huragan.bodzanow

*     *     *

City Wilanów oglasza nabór do kardy seniorskiej zawodników na sezon 2019/2020. Wiecej informacji w grupie City Wilanow na FB

*     *     *

Ogłaszamy nabór do drużyny seniorów SRT Halinów  grającej w klasie A warszawskiej.
Wszystkich, którzy skończyli 16 lat i chcą spróbować swoich sił w piłce 11-osobowej prosimy o kontakt poprzez fb lub pod numerem telefonu. 516446326.

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1999 roku i młodszych na 
testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na 
biuro@hutnikwarszawa.pl.

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Huragan II Wołomin

Przybyli: Paweł Czerski (Bóbr Tłuszcz)

Odeszli: Bartłomiej Babicki, Dawid Gajewski, Karol Zaręba (pierwszy zespół)

Inter Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Korona Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Mateusz Kasprzak (Unia Warszawa)

Legion Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Legionovia II Legionowo

Przybyli: Damian Grabowski (ostatnio Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Radosław Rosiński (Sokół Serock), Jakub Rutkowski (Bug Wyszków), Mateusz Siemiatkowski (KS Łomianki)

ŁKS Łochów

Przybyli: Łukasz Chmielewski i Bartłomiej Suchenek (wznowili treningi), Jakub Giesek, Adam Kowalski i Ernest Szymanik (zespół juniorów), Łukasz Gręda i Daniel Nurkiewicz (bez klubu)

Odeszli: 

Marcovia II Marki

Przybyli: Adrian Górny (GKS Dąbrówka), Piotr Janicki, Igor Karczmarczyk i Mikołaj Madej (zespół juniorów), Paweł Kukawka (UKS ASzWoj Rembertów), Adrian Marczak (Piast Piastów), Damian Pacuszka (wznowił treningi), Rafał Piwko i Tomasz Terpiłowski (bez klubu)

Odeszli: Bartosz Kierszak (pierwszy zespół), Szymon Mogielnicki (Unia Warszawa), Adam Stromecki (Wisła Jabłonna)

Mazur Radzymin

Przybyli: Hubert Dobrzeniecki (ostatnio Legionovia Legionowo - juniorzy), Michał Jakubowski i Hubert Sochacki (zespół rezerw), Jakub Knap (ostatnio UKS Bródno - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Balcer (Dolcan Ząbki)

MKS Hutnik Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

SRT Halinów

Przybyli: 

Odeszli: Bartosz Kozakiewicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

UKS ASzWoj Rembertów

Odeszli: Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (zespół rezerw), Bartłomiej Gałecki (SEMP Ursynów), Paweł Kukawka (Marcovia II Marki)

Wicher Kobyłka

Przybyli: Mikołaj Brzeski (UKS Białe Orły Warszawa - juniorzy), Marcel Chojnowski (wznowił treningi), Ukrainiec Oleksandr Motornyj (bez klubu), Emilian Piekarek (Dolcan Ząbki - juniorzy), Maciej Dorsz, Kacper Pałka, Michał Rosłon i Szymon Ślepowroński (zespół juniorów)

Odeszli: Jakub Bogdan (przerwał treningi)

Wisła Jabłonna

Przybyli: Damian Bedynek (Marcovia II Marki), Krzysztof Bolkowski i Radosław Paterek (Pogoń Józefów), Cezary Dłutowski i Mariusz Góralski (bez klubu), Konrad Karaszewski (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Stromecki (Marcovia II Marki)

Odeszli: Mikołaj Kropicz, Łukasz Majewski, Adrian Polak, Michał Szymczak i Łukasz Walczak (przerwali treningi)

Wkra Pomiechówek

Przybyli: 

Odeszli: