Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Gryf Policzna 2Dzięki dzisiejszej wygranej z Hubertusem Chomentów na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek awans do Ligi Okręgowej zapewnił sobie Gryf Policzna.

 

Zespół występujący w radomskiej klasie A (grupa I) zanotował w trwającym sezonie znakomitą serię 19 zwycięstw z rzędu. Passa została przerwana tydzień temu - klub zremisował 1:1 z Królewskimi Jedlnia. Nie przeszkodziło to jednak w wywalczeniu promocji do wyższej klasy rozgrywkowej.

Gryf w klasie A występował przez ostatnich 13 sezonów, był więc jednym z zespołów najdłużej rywalizujących nieprzerwanie w tej klasie rozgrywkowej. To pierwszy w historii awans klubu do Ligi Okręgowej.