Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie poszukuje trenera, osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503-149-879, lub e-mail: h.liszkiewicz@op.pl

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

CentrumKilku nowych zawodników dołączyło latem do Centrum Radom.

 

Nowymi graczami Centrum zostali:

Michał Kula - ostatni rok spędził w Broni Radom, w barwach której zanotował 18 występów w IV lidze. W przeszłości był związany z takimi klubami jak Widzew Łódź, Szczakowianka Jaworzno, Kmita Zabierzów, Radomiak Radom, Concordia Piotrków Trybunalski, Gawin Królewska Wola i Energia Kozienice. Występował również w drużynach szkockich i cypryjskich. Ma na koncie dwa występy w ekstraklasie i 6 gier na jej zapleczu.

Damian Gutkowski - ostatni rok spędził w Jodle Jedlnia-Letnisko. W barwach tego klubu zanotował 31 występów w raodmskiej lidze okręgowej. W przeszłości gracz KS Potworów.

Mateusz Gryczka - ma na koncie pobyt w takich klubach jak Sadownik Błędów, Jodła Jedlnia-Letnisko, Akcja Jastrzębia i Strażak Wielogóra. Ostatni rok spędził w Gracji Tczów. W barwach tego klubu zanotował 33 występy w radomskiej lidze okręgowej, w których strzelił 11 goli.

Mateusz Midziołek - pozyskany z Energii Kozienice. W barwach tego klubu zanotował w poprzednim sezonie 12 występów w IV lidze, zaliczył też 2 występy w A-klasowych rezerwach. W przeszłości związany z Iłżanką Kazanów, LKS Promna, Bronią Radom i Juniorem Radom.

Jakub Hebda - wrócił do Centrum po półrocznym pobycie w Drukarzu Warszawa. W jego barwach zanotował 7 występów w IV lidze, w których strzelił jednego gola. W przeszłości związany z Dolcanem II Ząbki i juniorami Radomiaka Radom.

Daniel Kalbarczyk - przez ostatnie 2,5 roku nie uczestniczył w ligowych zmaganiach. W przeszłości związany z Iłżanką Kazanów i juniorami Radomiaka Radom.

Igor Piskorz - w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu w barwach Radomiaka II Radom zanotował 8 występów w radomskiej lidze okręgowej. W przeszłości gracz Drogowca Jedlińsk, Oskara Przysucha i Broni Radom.

Igor Dębiec - włączony do kadry z drużyny juniorów. W przeszłości w juniorskich zespołach Legionu Radom, Juniora Radom i AS Radomiaka Radom.

Przemysław Zakrzewski - ostatnie pół roku spędził w LKS Promna. W barwach tego klubu zanotował 12 występów w IV lidze. W przeszłości był graczem Jodły Jedlnia-Letnisko, Skaryszewianki Skaryszew, Strażaka Wielogóra, Młodzika-18 Radom i Broni Radom.

 

źródło: własne