Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

OrzelwierzbicaDwóch nowych zawodników dołączyło latem do Orła Wierzbica.

Nowymi graczami Orła zostali:

Jakub Miałkowski - zawodnik wrócił do Orła po rocznym pobycie w LKS Promna. W barwach tego klubu zanotował w poprzednim sezonie 26 występów w IV lidze, w których strzelił jednego gola i zanotował 2 asysty. W przeszłości był związany ze Zwolenianką Zwoleń i Radomiakiem.

Igor Jarząbek - jesienią ubiegłego roku zanotował 8 występów i strzelił 3 gole w radomskiej A-klasie w barwach Gryfii Mirów. W przeszłości był graczem Orła oraz Broni Radom.

 

źródło: własne