Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Iskra Zbrosza Duża poszukuję trenera do 2 grup młodzieżowych więcej info na FB Iskry w wiadomości lub 793593949

Co nowego na stronie?

 

31 października

1) Uzupełniono wszystkie składy Gladiatora Słoszewo z sezonu 2018-19

2) Udostępniono klasyfikację strzelców klasy A Płock

Polecane strony

M Gol

mzpnW ostatnich dniach dokonane zostały korekty w składach grup klasy A i B na sezon 2019-20.

 

W klasie A miejscami zamieniły się KS Potworów (zagra w grupie I) oraz Ruszcovia Borkowice (obecnie grupa II). Tym samym "wzmocniono" grupę I (zagrają w niej wszyscy spadkowicze) i osłabiono grupę II (zagra w niej komplet beniaminków). Ciekawostką jest też fakt, że dwa kluby z miejscowości zamieszkiwanej przez około 1 000 osób zagrają w dwóch różnych grupach.

W klasie B miejscami zamieniły się z kolei KP Stanisławice (zagra w grupie II) i Hubal Chlewiska (zagra w grupie I). W grupie II zagra także GKS Chynów, który nie był uwzględniony w pierwotnym podziale klasy B.

*     *     *

"Piłka na Mazowszu" informuje, iż wysłała do Radomskiego OZPN zapytania związane z decyzjami związanymi z degradacją Zorzy Kowala i utrzymaniem Młodzika-18 Radom w klasie A. Wpłynęła odpowiedź, iż prezes okręgowego ZPN zadekretował owe zapytania do rozpatrzenia i udzielenia odpowiedzi przez Komisję Gier i Ewidencji. Gdy tylko owa odpowiedź wpłynie, PnM niezwłocznie opublikuje informacje potwierdzające słuszność lub jej brak, jeśli chodzi o podjęte decyzje degradacyjne.

 

źródło: rozpn.pl