Strefa trenera

 

"Korona Warszawa (A Klasa) ogłasza nabór do drużyny. Oferujemy profesjonalne treningi i grę w lidze. Korona jest nietypowym klubem, z nietypową strukturą. Cechuje nas luźna atmosfera. Korona to grupa ludzi, którzy oprócz tego co robią w życiu (studia, praca) chcą po prostu jeszcze pograć sobie "na poważnie" w piłkę. Przyjdź, zobacz, zdecyduj czy chcesz się z nami bawić. Kontakt na FB Korona Seniorzy lub 604 978 208 (Piotr)

PS. Istnieje również możliwość nawiązania współpracy z klubami grającymi w LO lub IV lidze w celu wypożyczenia do nas zawodników, którzy z jakichś powodów nie mieszczą się w składzie (np. powrót po kontuzji) a dobrze by było, żeby regularnie grali."

*      *     *

Błękitni Kortów (LO) ogłaszają nabór zawodników do drużyny seniorów.
Poszukujemy piłkarzy z doświadczeniem ligowym oraz młodych zawodników, rozpoczynających przygodę z piłką seniorską.
Oferujemy możliwość gry w LO, regularne treningi, dobrą atmosferę w drużynie. 
Dodatkowe informacje pod nr tel: 514 546 005 lub poprzez fanpage'a na Facebooku.

Cytat tygodnia

 

"Już w najbliższą niedzielę na Estadio Kawęczyńska sparing UKS Błyskawica - Coco Jambo Warszawa 
Zapraszamy kibiców o godzinie 12:00.
Mecz zostanie poprzedzony nowatorską formą rozgrzewki polegającej na odśnieżaniu boiska."

Fanpage UKS Błyskawica Warszawa

Polecane strony

M Gol

rozpnZnany jest ramowy terminarz radomskich lig w rundzie wiosennej sezonu 2017-18.

 

Oto szczegółowe terminy dla poszczególnych klas i grup.

Liga Okręgowa. Wiosenną część zmagań zespoły ligi okręgowej rozpoczną w weekend 17-18 marca, zakończą natomiast w weekend 16-17 czerwca. Aż trzy kolejki zostaną rozegrane w środku tygodnia (środa) - będą to kolejka nr 23 (18 kwietnia), nr 27 (9 maja) i nr 31 (30 maja).

Klasa A i klasa B grupa II. Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 17-18 marca, zakończy w weekend 16-17 czerwca. Wszystkie kolejki odbędą się w terminach weekendowych. W terminie przypadającym tuż przed Wielkanocą (30-31 marca) drużyny będą mieć termin wolny.

Klasa B grupa I. Wiosenna część rozgrywek rozpocznie się w weekend 7-8 kwietnia, zakończy natomiast w weekend 16-17 czerwca. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych.

 

źródło: rozpn.pl