Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Rozwój Warszawa szuka sparing partnera na weekend 8/9 sierpnia. Telefon do trenera: 511385271

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia pierwsze informacje transferowe związane z radomską ligą okręgową.

 

Zgodnie z zapowiedzią transfery zawodników nie będą przedstawiane ani indywidualnie, ani klubowo, ale w formie dłuższego raportu, w którym czasem znajdą się też inne informacje. Kolejny raport dotyczący radomskiej ligi okręgowej za kilka dni.

Drogowiec Jedlińsk

Do drużyny dołączyli:

Paweł Golec (Akcja Jastrzębia, w sezonie 2019-20 zanotował 12 występów i strzelił jednego gola w klaise A Radom)

Jakub Miałkowski (Orzeł Wierzbica, 15 meczów i 5 goli w radomskiej lidze okręgowej)

Kamil Płaskociński (Wulkan Zakrzew, 1 mecz i jeden gol w klasie A Radom)

Adrian Kobza (Radomiak Radom - zespół juniorów)

Maciej Szczepanik (Orzeł Wierzbica, 12 meczów i jeden gol w radomskiej lidze okręgowej)

Kacper Kacprzak (Broń Radom - zespół juniorów)

Bartosz Górka - włączony do kadry z drużyny juniorów

Miłosz Pomarański - włączony do kadry z drużyny juniorów

Kacper Wojciechowski - włączony do kadry z drużyny juniorów

Energia Kozienice

Nowi gracze to:

Patryk Starzyk (KP Stanisławice, 11 meczów i 8 goli w Klasie B Radom)

Kamil Piasek (Legion Głowaczów, 13 meczów i 5 goli w Klasie A Radom)

Hubert Śliwiński (ostatnio bez klubu)

Gryf Policzna

Dołączyli:

Kacper Nawrotek - pozyskany z Prochu Pionki, w poprzednim sezonie bez gier w IV lidze.

Bartosz Nowakowski - KP Stanisławice, 9 meczów i 2 gole w Klasie B Radom

Kacper Tyczyński - KS Potworów, 12 meczów i 5 goli w Klasie A Radom

Jodła Jedlnia-Letnisko

Nowymi zawodnikami zostali:

Grzegorz Skowroński (Drogowiec Jedlińsk, 13 występów w radomskiej lidze okręgowej)

Adrian Pryciak (ostatnio Proch Pionki)

Królewscy Jedlnia

Dołączyli:

Kacper Dąbrowski (Iskra Gózd, 10 meczów i jeden gol w Klasie A Radom)

Mateusz Kołodziej (ostatnio bez klubu, wcześniej Proch Pionki)

Mateusz Cierzuch (Proch Pionki - zespół juniorów, do klubu dołączył już wiosną)

LKS Promna

Nowi gracze to:

Igor Mińkowski (KS Warka, 15 występów w IV lidze)

Wiktor Brożyna (Pilica Białobrzegi, 2 występy w IV lidze)

Kajetan Szymański (Sparta Jazgarzew, 2 występy w warszawskiej lidze okręgowej)

Paweł Wysocki (Mogielanka Mogielnica, 7 występów i 3 gole w klasie A Radom)

Jakub Grzeszak (Sparta Jazgarzew, 8 występów w warszawskiej lidze okręgowej)

Kacper Chrabałowski - włączony do kadry z drużyny juniorów

Oronka Orońsko

Beniaminka ligi okręgowej zasilili:

Jarosław Gołda (Szydłowianka Szydłowiec, nie zdołał zagrać w radomskiej lidze okręgowej)

Dawid Nitek (Broń Radom - zespół juniorów)

Grzegorz Obuch (Szydłowianka Szydłowiec, 10 meczów i 3 gole w radomskiej lidze okręgowej)

Dominik Stanik (Broń Radom - zespół juniorów)

Jakub Stysiek (Młodzik-18 Radom, 12 meczów i 2 gole w klasie A Radom)

Mateusz Winter (Szydłowianka Szydłowiec, 14 meczów w radomskiej lidze okręgowej)

Pilica Nowe Miasto

Do Pilicy latem dołączyli:

Wojciech Lewecki (KS Warka, 13 występów w IV lidze)

Marcin Grunt (MKS Piaseczno, 6 meczów i 2 gole w czwartej lidze)

Zbigniew Obłuski (MKS Piaseczno, 15 występów i 9 goli w czwartej lidze)

Powiślanka Lipsko

Nowymi graczami Powiślanki zostali:

Damian Gardynik (Alit Ożarów, IV liga świętokrzyska)

Jakub Kozłowski (Kaszowianka Kaszów, Liga Okręgowa Kraków)

Radosław Mikołajek (Łysica Bodzentyn, IV liga świętokrzyska)

Damian Nogaj (Łysica Bodzentyn, IV liga świętokrzyska)

Oskar Brociek (Alit Ożarów, IV liga świętokrzyska)

Zodiak Sucha

Nowymi graczami zostali:

Mateusz Gradwicki (KS Błotnica, 7 meczów i jeden gol w Klasie A Radom)

Damian Karls (Iłżanka Kazanów, 13 meczów i 3 gole w radomskiej lidze okręgowej)

Bartłomiej Grzywacz (Drogowiec Jedlińsk, 13 meczów w radomskiej lidze okręgowej)

Bartłomiej Kowalczyk (Drogowiec Jedlińsk, 12 meczów i 2 gole w radomskiej lidze okręgowej)

Bartłomiej Sadzik (LKS Promna, 14 meczów w radomskiej lidze okręgowej)

Michał Popiel (MKS Wyśmierzyce, 5 meczów w klasie A Radom)

Mateusz Kucman (GKS Stromiec, 6 meczów w klasie B Radom)

Łukasz Ławrecki (Akcja Jastrzębia, 13 meczów i 3 gole w klasie A Radom)

Maciej Kawecki (KS Błotnica, 2 mecze w klasie A Radom)

Zwolenianka Zwoleń

Nowi gracze Zwolenianki to:

Marcin Trojanowski (Oronka Orońsko, 9 meczów i 5 goli w klaise A Radom)

Karol Stępniewski (Zamłynie Radom, 9 meczów w radomskiej lidze okręgowej)

Łukasz Jopek (Zamłynie Radom, 14 meczów i 3 gole w radomskiej lidze okręgowej)

Bartłomiej Nowak (Radomiak II Radom, bez gier w IV lidze)

Łukasz Furga (Wiślanka Grabie, Liga Okręgowa Kraków)

 

źródło: Fanpage: MKS Zwolenianka Zwoleń, KS Powiślanka Lipsko, KS Pilica Nowe Miasto nad Pilicą, GKS Jodła-Jedlnia - Seniorzy, GKS Drogowiec Jedlińsk, KS Zodiak Sucha; oronka.cba.pl, własne